Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Sokół Sokółka 4:1 (1:0)

STAL - Sokół Sokółka 4:1 (1:0)

Piłkarze Stali Stalowa Wola odnoszą zwycięstwo z ostatnią drużyną tabeli 4:1 (1:0).
Zwycięstwo to mogło być jeszcze wyższe, ale brakło niestety skuteczności. 

Bramki dla naszego zespołu zdobyli: 
J. Piątkowski '36
J. Kusiak '67
W. Fabianowski '80, '82.

TERAZ JEDZIEMY WSZYSCY DO RZESZOWA !

Komentarze (15)

Teresio | 2011-10-12 21:23

To skandal!!!!!!!!!!!!! !!!!!


» http://www.sztafeta.pl/index.php?opt.....

Kumar | 2011-10-12 21:32

Skandal to gra naszej obrony i straty goli z prostych sytuacji (niepotrzebna zabawa na własnym polu karnym, niezrozumienie na boisku, kiksy piłek lecących po ziemi.. ). Liga nie jest mocna, więc nie róbmy głupich błędów bo stracimy swoją szanse na awans... WIĘCEJ POMYSŁU NA BOISKU PANOWIE A BĘDZIE DOBRZE.

Damiano88stw | 2011-10-12 21:49

Skandal to jest "sztuka" trenerska w wykonaniu Adamusa. Ustawianie zespołu defensywnym składem na potegę piłkarską jaką jest Sokół Sokółka, trzymanie Białka na ławce rezerwowej z niewiadomych przyczyn, to jest skandal.
Faktycznie, jest powód do zadowolenia, męczona gra z zespołem z zaścianka piłkarskiego, najgorsza drużyna w tej rundzie.
Nie tak dawno Adamus pokazał jak jego taktyka sprawdza się w walce z równym i wymagającym przeciwnikiem.
4:1 z Motorem Lublin. Wstyd i kompletna załamka taktyczna!!! Skład ten sam co dzisiaj tyle, że Lewandowskiego zastępował Rosłoń. Najwyższa przegrana z Motorem w historii wszystkich meczy rozegranych z tym zespołem.
Faktycznie jest się czym chwalić.
P.S. Tam gdzie ja byłem na trybunie to nikt nie szydził z Kusiaka tylko taktyki Adamusa.

Złotówa | 2011-10-12 22:06

Wynik cieszy i gratulacje dla drużyny.

Chciałbym się odnieść do słów Adamusa - pewnie czyta tą stronę.

Skład personalny mamy jak na tą ligę "na awans". Powinniśmy grać przynajmniej u siebie bardziej ofensywnie.
Panie Adamus, nikt nie zarzuca piłkarzom braku zaangażowania. Tutaj chodzi o taktykę. Zawodnicy nie wiedzą jak mają grać !!
To co jest obecnie to jest kopanina. Taka drużyna powinna mieć jakiś styl. To, że jesteśmy na tym 4 miejscu to jak spojrzeć na grę to dopisuje nam szczęście.

Znaczy się ja dalej nie rozumiem taktyki naszego trenera, bo dwa najlepsze mecze jakie rozegraliśmy do tej pory to z Siedlcami i Puławami i ostatnie 20 minut z Brzeskiem, co łączy te mecze ?
Na boisku byli Fabian i Białek !

Mamy aspiracje na wyższe miejsce niż 4, więc Panie Adamus niech się Pan tak nie dziwi.

Jeszcze raz gratulacje za wygraną i mam nadzieję, że w Rzeszowie również dopisze nam szczęście :)

Bartekstw | 2011-10-12 22:17

zgadzam się z powyższymi opiniami, nasi piłkarze nie mają pojęcia co mają grać, widać u nich chęci do gry, ale to nie wystarczy, a po drugie czym jest spowodowane to, że coraz mniej ludzi przychodzi na mecze? ja rozumiem, że kibice nie są święci, ale płacą za bilety i wymagają. Pan Adamus, też lubi wdawać się w ostra wymianę zdań "z trybunami", ale w jego fachu trzeba się liczyć z krytyką, podejrzewam, że w innym klubie za obrażanie kibiców w czasie meczu dostałby od klubu ostrą reprymendę.
Ja się nie nabijam z piłkarzy, nie wyzywam trenera, ale również uważam, że ten zespół stać na dużo więcej i nie wiem czy obecny trener jest w stanie coś jeszcze zmienić. Mam nadzieje,że z Resovia będą 3 pkt. Pozdrawiam

Adam1938 | 2011-10-12 23:04

Zdjęcia z dzisiejszego meczu z sokółką

» » http://urlik.pl/stal-stalowa-wola-sokol-sokolka/

Mystery69 | 2011-10-13 11:58

Należy oddać szacunek piłkarzom Sokoła Sokółki za to, że przybywszy do STW 50 minut przed meczem zaprezentowali się nieźle, przynajmniej walczyli starali się. Ładnie wymieniali piłeczkę. Jakby tak piłkarze ze STW przyjechali z takim opóźnieniem (prosto z autokaru) na mecz np. do Lublina to dostaliby z 7-1 i byłoby później tłumaczenie śmieszne.

Edek38 | 2011-10-14 00:02

Jak przyjechali do Siedlec niewiele wczesniej i wygrali 3 0 to srednio tlumaczeniem byles zainteresowany.
Wieczni pesymisci.

Mystery69 | 2011-10-14 01:14

Edek siądź sobie prze monitorem razem z adamusem smiesznym i z kusiakiem i pousuwajcie wszystkie komentarze z poszczególnych wiadomości. Zostaw tylko pisane przez siebie samego. Będzie mieli wtedy satysfakcję big (tłumaczę: wielką). Post wyżej miał około 15 dobrych komentarzy, które oddawały to co sie dzieje w tym klubie. Wszystkie zostały usunięte !!! Rozumiem nie były zbyt wygodne dla adamusa, który płacze w mediach: kibice się ze mnie śmiali ojej biedactwo. Jako że jestem na każdej konferencji prasowej po meczu u siebie, dlatego już przygotowałem dla Ciebie bardzo dobre pytanie. Dotyczy Ruchu Wysokie Mazowieckie. Jeżeli tak się bawimy, to zabawa dopiero się rozkręci............

Mietek | 2011-10-14 11:16

tez jestem ciekaw co sie stalo z postami, ktore w magiczny sposob poznikaly.To juz nawet nie wolno pisac o tym co sie dzieje w klubie.No tak trenera trzeba tylko chwalic, z reszta pare postow prawdy po przegranej z Motorem tez poznikalo.A trener niech nie bedzie placzkiem tylko skupi sie na prowadzeniu druzyny a nie wylewania zali w mediach.Kibice opinie o grze i taktyce nie wzieli sobie z niczego, tylko widza na wlasne oczy co sie dzieje.I jeszcze cchcialbym sie dowiedziec co sie dzieje z Kamilem Gesla.Nikt o tym nic nie pisze, nie mowi, nie bylo nawet zmianki o groznej jakiej jegos kontuzji.Nie lapie sie do skladu? Jak lapia sie tacy wirtuozi jak Ciołek Kusiak czy Roslon a Gesli nie ma nawet na ławie.Dziwne.

Damiano88stw | 2011-10-14 16:18

Komuś przeszkadzały te komentarze albo moderator uznał, że nie dotyczą one tematu, do którego są dopisane.
Taka prośba do moderatora, jeżeli ktoś łamie regulamin albo moderator usuwa komentarze to niech przynajmniej poda powód i uzasadnienie dlaczego są usuwane komentarze. To nic nie kosztuje, a będzie wtedy jasna i przejrzysta sytuacja.
Pozdrawiam.

Damiano88stw | 2011-10-14 16:25

Mam takie pytanko jeszcze:
dlaczego wciąż nie ma filmiku-skrótu z meczu Stal-Sokół na StalówkaTV? Nie ma też relacji z pomeczowej konferencji prasowej.
Zazwyczaj szybko pojawiały się na naszej stronce.
Czy ktoś zorientowany mógłby udzielić odpowiedzi? Będzie? Nie będzie? Jak będzie to kiedy?

Delnegro69 | 2011-10-14 21:26

mogerator bez wyraznego powodu usuwa posty a szczegolnie nie pasujace do jego koncepcji czyli nie mozna mowic tego czego klub nie pochwala

J.lo | 2011-10-15 11:28

Jak się czyta te wasze komentarze to się żygać chce. Nie jestem też zwolennikiem Adamusa, choć też nie mam pomysłu na kogoś innego.Ale ludzie wygrali 4-1 więc może troche się pocieszmy. Wy potraficie tylko narzekać i jęczeć. Też chciałbym żeby Leńczyk był trenerem, i mam już dość Adamusa , ale choć trochę doceńcie piłkarzy, ( z wyjątkiem Kusiaka)
Te wasze jęki są już nudne i niczego nie wnoszą do sprawy, a napewno nie poprawiają atmosfery wokół naszego Klubu. Zamiast pomóc "naszemu" prezesowi to nakręcamy niezadowolenia. Kurw-a nie wiem o co wtym wszystkim chodzi? Chcecie III ligi to nadawajcie dalej!

Damiano88stw | 2011-10-15 12:51

Do użytkownika "J.lo".
Tylko dlatego, że w tym sezonie ta II liga jest wyjątkowo słaba, nasza Stal zajmuje tak wysokie miejsce w tabeli. Gdyby to było kilka lat temu to walczylibyśmy nie o awans tylko utrzymanie bo wtedy poziom był zupełnie inny.
Rozchodzi się o to, że nasz trener nie ma pomysłu na grę, ta drużyna nie ma stylu, nie ma "pierdolnięcia" jak to było kiedyś, ani takiej charyzmatycznej postaci lidera w drużynie.
Mamy skład silny, doszli nowi piłkarze, jest potencjał i siła tylko potrzeba osoby, która ten potencjał wykorzysta, która wykrzesi moc z tej drużyny.
Ja nie mam pretensji do naszych piłkarzy, bo widać u nich, że chcą, że mają ambicję, że jak chcą to potrafią. Tylko przydałaby się osoba, która wykrzesa z nich to co najlepsze. Jak dla mnie to Adamus się wypalił jako trener nie ujmując mu jego zasług dla klubu.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa

Stal Stalowa Wola             Skra Częstochowa
2019-03-30, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Leândro 84 (k)     
Sędzia: Marcin Szrek (Kielce)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 25 14-5-6 47
2 Widzew Łódź 24 12-9-3 45
3 Olimpia Grudziądz 25 13-4-8 43
4 GKS Bełchatów 25 11-10-4 43
5 Elana Toruń 25 10-11-4 41
6 Górnik Łęczna 25 10-8-7 38
7 Stal Stalowa Wola 25 11-4-10 37
8 Resovia Rzeszów 24 9-7-8 34
9 Znicz Pruszków 25 9-7-9 34
10 Skra Częstochowa 25 9-5-11 32
11 Pogoń Siedlce 25 8-7-10 31
12 Błękitni Stargard Szcz. 25 8-4-13 28
13 Ruch Chorzów 25 6-9-10 27
14 Gryf Wejherowo 25 7-6-12 27
15 Rozwój Katowice 25 6-8-11 26
16 Siarka Tarnobrzeg 24 7-4-13 25
17 ROW 1964 Rybnik 24 4-11-9 23
18 Olimpia Elbląg 23 5-7-11 22

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Jagiellonia Białystok (2:2)
2006-10-28
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 25 570 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:1)
2007-11-10
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 27 533 razy
STAL - Wisła Puławy (2:4)
2015-04-18
Ilość zdjęć: 62
Wyświetleń: 26 602 razy
STAL - Korona Kielce (1:0)
2002-06-08
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 14 975 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.03613