Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» W sobote o 15:00 z Wierną Małogoszcz...

W sobote o 15:00 z Wierną Małogoszcz...

W najbliższą sobotę nasza Stal zmierzy się w 9. kolejce z beniaminkiem III ligi, Wierną Małogoszcz. Mecz odbędzie się w sobotę, o g.15.
Małgoszcz to niespełna 5-tysięczne miasteczko w powiecie jędrzejowskim, oddalone 30 km od Kielc i 18 km od Jędrzejowa. Miejski klub Sportowy Wierna istnieje od 1978 roku. W tym rok Wierna odniosła największy sukces w swojej historii, awansując do III ligi. Malutki, bo mogący pomieścic niespełna 1000 widzów stadion Wiernej zaczął pękać w szwach...  I jak pokazują wyniki uzyskiwane przez piłkarzy z Małgoszczy w pierwszej fazie rozgrywek trzecioligowych, awans ten nie był wcale dziełem przypadku. Drużyna prowadzona przez doskonale znanego w Stalowej Woli trenera Antoniego Hermanowicza zgromadziła do tej pory 14 pkt, (4 zwycięstwa, 2 remisy, 2 porażki, bramki: 13:7). Beniaminek jest groźny, ale przede wszystkim na własnym stadionie, na którym grał 4 mecze, odnosząc w nich same zwycięstwa (bramki 12:3). Na wyjazdach Wierna juz tak skuteczna nie jest. Dwa remisy i 2 porażki to bilans wyjazdowych spotkań najbliższego rywala „Stalówki” (bramki 1:4).

Wyniki spotkań Wiernej Małogoszcz w sezonie 2004/2005
DOM
Wierna - Tłoki 3:1 (Lniany 2 z rzutow karnych), Gil
Wierna Hetman 4:1 (Fatyga 3, Karpowicz)
Wierna Kmita 2:1 (Gil, Fatyga)
Wierna - Lewart 3:0 (Gil, Grzyb, Fatyga)
WYJAZD
Polonia - Wierna 1:0
Hutnik - Wierna 0:0
Pogoń L. - Wierna 0:0
Heko - Wierna 3:1 (Gil)
Strzelcy bramek: 5 - Fatyga, 4 - Gil, 2 - Lniany, 1 - Grzyb, Karpowicz

źródło: www.stal.stw.pl/pilka

Komentarze (21)

~ | 2004-09-30 19:26

bedzie młyn czy nie bo teraz wogule jeszce w tym sezonie młyny nie było A stalówka do król podkrapacia!!! zbjeszcie pake i na młyn!!

~tomeks | 2004-09-30 22:11

stalowka 1-0 wierna ttaki moj typ

~rzeszów | 2004-10-1 14:33

stalówka to huj podkarpacia!a młyn to będziecie mieć jak pójdziecie do młynarza.stalowa-wierna 0:2.jebać raków!resovia&łks forever.

~kibic | 2004-10-1 16:28

gon sie weisniaku z rzeszowa resovia jes w 4 lidze a stalowa ty huju zajebany co huju jebac mielec lublin i pierdolonuch kutasów z kielc pozdro dla kiboli stalówki i resovi i rakowi STAL STALOWA WOLA bedą jakies zadymy jeszcze w tym sezonie?????????????/?????????????? stal stalowa wola na zawsze

~kibic3 | 2004-10-2 16:11

zna ktos wynik??

~Jurek | 2004-10-2 16:35

do przerwy stal wygrywa 2;1 ;]

~pucek | 2004-10-2 16:51

stal wygra kibice wygraja czy wreszczie bedzie mlyn????????

~pytanie???? | 2004-10-2 16:52

jaki jest wynik ???????
zna ktos wynik???????
piszczie prosze????????

~kibic stali | 2004-10-2 17:05

stal wygrala 3-1
wladcy podkarpacia STAL STALOWA WOLA

~Jurek | 2004-10-2 17:05

3;1 dla stalowki :D:D

~R | 2004-10-2 17:14

2 strzelil Bednarz w 38 i 85 a 1 strzeli streciwilk w 40 tamci strzelili w 42

~Wierny KIBIc | 2004-10-2 17:24

STAL WŁaDCY PODKARPACIA
STAL STAL STAL JEST NAJLEPSZA!!!!!!!!!!!

~stalowka | 2004-10-2 17:30

no nareszcie nasza STAL wygrala
bylem tego pewien
po tym meczu z hutnikiem
a wogole byl mlyn

~Stalowiak | 2004-10-2 17:40

Tłoki pokazały dzis jakie sa z nich kurwy wiesniacke. Przypominam ze dzis rocznik '89 i '90 graly na wyjezdzie u nich wyniki meczow byly nastepujace 2:2 w raczniku '89 i 0:0 w '90. Wracajac ze sklepu zostalismy zaatakowani przez 7 kolesi co mnieli ok 17-20 lat. nas bylo ok 13. Walka byla wyrownana (wiadomo jak to w grypie). Pozniej najechali na nas kolesie z '89 ok 20 my bez szans spierdolilismy pod boisko. Bez rewanzu sie nie obejdze wiedzcie o tym dobrze CZEKAMY NA WAS W REWANZU !!! CWANIAKI PIERDOLONE

~Stalowiak | 2004-10-2 17:43

Zgasa panowie zlapali wyskoczyli z pasami na nas mysleli ze sie przestraszymy!!!! WHITE POWER 4EVER nie udalo wam sie NIE TYM RAZEM !!!! W Stalowej nie bedzie wam LATWO (wyjechac)

~bylem tam | 2004-10-2 17:52

ale ci po 17- 20 sie wycofali bo dostali oklep , jeden starcil okulary i bedzie mial szrame do konca zycia na policzkupozniej oni sie na chwile wycofali a my szlismy dalej na stadion i zatakowala nas grupa 89' nie mieliscmy wtedy sznas bo jeszcze dobiegli ci starsi , chcielismy umowic sie po 5 z rocznikiem 89 ale nie chcieli , rzucilismy kilka butelek w ich strone , i tyle , pozniej przyjechala starz miejska az z tarnobrzega bo dowiedzieli sie ze jestem dym , hehe, pozdro dla wszytskich ktorzy uczestniczili w tym zajsciu ,rocznik 89' forever

~bylem tam | 2004-10-2 17:57

nas bylo 12 a ich 30 pozniej to sie wycofalismy

~kibol | 2004-10-2 18:10

a stalowa dostała po głupich łbach hahahahahhaha oby tak dalej

~Stalowka38 | 2004-10-2 18:10

od nas 12 chlopakow z rakowem w bytomiu kochany rakow wygrywa 3-0 hehe pozdro

~rzeszów | 2004-10-3 16:51

i bardzo dobrze że dostaliście wpierdol.po huj jezdzicie do gorzyc?a wieśnieki z gorzyc jak przyjadą do waszej wsi to będziecie spierdalać jak dzikie zające!kochany raków...?pierdolone pedały ze stalowej!resovia&Lks hools!

~bylem tam | 2004-10-3 17:05

a kto tu mowi ze dostalismy wpierdol , od nas nie bylo zadnych obrazen , to oni mieli ryje oklepane ty kozaku jeden aw s talowej nikt nie bedzie uciekal

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3352) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1367) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Concordia Elbląg (1:0)
2013-03-09
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 51 441 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (2:0)
2009-09-16
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 73 921 razy
Wisłoka Dębica - STAL (1:1)
2001-09-22
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 876 razy
STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 39 738 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.01527