Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Najazd " Południowej Damy " na Rzeszów! Niedziela- 16.10.11r. !!!

Najazd

MUSISZ TAM BYĆ !!!

Już w niedzielę (16.10 ) czeka Nas najbliższy wyjazd w sezonie!!! Organizujemy się na osiedlach, fan clubach i JEDZIEMY do Rzeszowa !!!

Na ten wyjazd WSZYSCY udajemy się AUTOKARAMI !!! Wyjazd atrakcyjny zarówno pod względem Kibicowskim jak i piłkarskim więc każdy znajdzie coś dla siebie ;)

WSZYSCY zabierają ze sobą ZIELONE KOSZULKI !!! Będą one do nabycia przed wyjazdem !!!

Zapisy : www.stalowka.pl/zapisy-na-wyjazd (nie zapisywać się po kilka razy!)

Zbiórka: godz. 8:00, wyjazd: godz. 8:30. Koszt wyjazdu: 20 zł +  bilet na mecz.

Ze względu na to,że mecz w Rzeszowie jest meczem "podwyższonego ryzyka" cena biletu może wynosić 15 PLN.Jak tylko uda się uzgodnić z działaczami Resovii inną kwotę powiadomimy o tym na stronie lub przed wyjazdem.

PLAKATY:
http://i56.tinypic.com/5cn9ma.jpg

(obrazek na różne portale internetowe)

http://i56.tinypic.com/2e4cfw3.jpg

(kolorowy)

http://i51.tinypic.com/301lcwo.jpg

(czarno-biały)

Dyskusja na forum pod linkiem: http://forum.stalowka.pl/viewtopic.php?f=7&p=458#p458

 

Image and video hosting by TinyPic

Komentarze (43)

Marco | 2011-10-14 09:21

Ja osobiście jadę autem bo zaraz po meczu muszę „pędzić” do Stalówki ze względu na drugą zmianę w robocie ;/ Mam nadzieje że nikt z tego powodu nie będzie robił problemów...

193819381938 | 2011-10-14 10:27

Niech kazdy ogarnie sobie zielana koszulke!
Troche mnie dziwi ta cena, 20 zł za 70 km?
No ale taki wyjazd jest raz na rok!

Marconi1938 | 2011-10-14 10:55

hahaha 20 zł duzo?

kto zrobil tak madrze transparent na wiadukcie?

" wszyscy na mecz!
STALÓWKA- Resovia! "

Walker1449 | 2011-10-14 10:57

Myslisz , że się ktos przyzna do takiej wtopy :D
Powinno być
Wszyscy Na Mecz !
Resovia - STALÓWKA

Teresio | 2011-10-14 13:26

Ave stalowka | 2011-10-14 13:53

Chyba każdy zainteresowany, będzie wiedział o co chodzi z transparentem.
Najlepiej jest krytykować, samemu nic nie robiąc.

Online | 2011-10-14 14:14

WŁADCY PODKARPACIA zawsze grają u siebie :)

Skarpa v | 2011-10-14 14:50

będzie Stalówka TV z meczu z Sokółką?

Omegas | 2011-10-14 15:29

Marco
prosze o kontakt do ciebie nr tel. albo gg

Stalowiak1938 | 2011-10-14 15:35

Jeżeli czyta komentarze gość od Stalówka TV to mała sugestia z mojej strony. Jeżeli bedzie kręcił mecz w Rzeszowie to jak nie bedzie padało niech wejdzie na dach. Będzie lepszy widok a pozatym jak będzie kręcił z trybuny to będzie słychać tylko doping Resovii a akurat na tym meczu będziemy po przeciwnej stronie to może nas być dobrze slychać, a w ogóle to najlepiej jakby doping byl kręcony z bieżni pozdrawiam!!!

Stalowowolanin | 2011-10-14 15:54

Co sądzicie o takie formie tej przyśpiewki ??

Zks Zks Zks Zks Zks Zks Zks Zks Zks STALÓWKA Zks

Zetkaes | 2011-10-14 15:54

Zgadzam się z wypowiedzią wyżej , bo nagrany doping z lublina jest ładnie mówiąc 'ZŁEJ JAKOŚCI'. Ale i tak szacunek ze ktoś się tym chce zajmować i próbuje. Wszyscy do Rzeszowa , pokażmy że na podkarpaciu tylko STALÓWKA!

Zetkaes | 2011-10-14 15:55

Oczywiście moja wypowiedź do @Stalowiak1938 , bo ktoś mnie wyprzedził

Damians1938 | 2011-10-14 16:11

jeżeli ktos jedzie samochodem do rzeszowa i ma miejsce wolne niech sie odezwie na gg 6127078

Damiano88stw | 2011-10-14 16:25

Mam takie pytanko niezwiązane z tematem:
dlaczego wciąż nie ma filmiku-skrótu z meczu Stal-Sokół na StalówkaTV? Nie ma też relacji z pomeczowej konferencji prasowej.
Zazwyczaj szybko pojawiały się na naszej stronce.
Czy ktoś zorientowany mógłby udzielić odpowiedzi? Będzie? Nie będzie? Jak będzie to kiedy?
Pozdrawiam

Mariusz_ | 2011-10-14 16:46

Filmik z ostatniego meczu będzie dziś wieczorem , przepraszamy za opóznienia.

Online | 2011-10-14 18:03

mecz na tak wysokim poziomie, że ciężko cokolwiek wybrać :)

DO RZESZOWA KURWA JEDZIEMY !

P!otrek | 2011-10-14 18:20

Mariusz, mógłbyś mi też wysłać zdjęcie z Ruchu WM ? To za trybunką. Z góry dzięki - 1989piotrek@op.pl

Stalówka_1938 | 2011-10-14 19:04

Tanczymy labada labada labada tanczymy labada malego walczyka
hej!
tancza go KIBICE KIBICE KIBICE tancza go KIBICE KRÓLOWEJ STALOWEJ!!



STAL NA WIEKI!!!!!

Stalowka the firm | 2011-10-14 19:09

Pare osob twierdzilo ze by kupilo kurteczki - jest mozliwosc zamowienia ale ze wzgledu na to ze ostatnim czasem jest znikome zainteresowanie naszymi gadzetami wrzucam fotki jak taka kurteczka by wygladala - oczywiscie z naszym wzorem. Na razie zbieram wstepne zamowienia i jak bedzie ich odpowiednia ilosc to trzeba bedzie wplacic zaliczke w kwocie 50 zl, a koszt calkowity tej kurteczki to 120 zl

http:/ /i56.tin ypic.com/2sbaogg.jpg
http:/ /i52.tin ypic.com/j7f3as.jpg

wstepne zamowienia na gg 34563828 a takze na najblizszym meczu z Resovia

Dla osob ktore beda mialy problemy z wyswietleniem linku... trzeba zlikwidowac dwie spacje ktore musialem wstawic zeby moc te linki tutaj podac

Czaruś | 2011-10-14 19:12

Stalówka bądz orginalniejszy. To przyspiewka Legii W-wa. Fakt, fajna ale ma już znak legionistów.

19 38 | 2011-10-14 19:45

Do kiedy trwają zapisy ??, jak zapisałem się dzisiaj w południe to znajdę się na liście, proszę o odpowiedź z góry dziękuje.

Dzos | 2011-10-14 19:53

jak to jest z osobami niepełnoletnimi?

Damiano88stw | 2011-10-14 20:26

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. HEJ!

Stal 1938 | 2011-10-14 20:40

uwaga jak bedziemy wchodzic na sektor zrobmy tak jak w Lublinie poczekajmy az wszycy wejda przez bramy stadionu i razem wejdzmy na sektor tak jakw lublinie a do osoby ktora bd krecic filmik niech to nagra jak wchodizmy i nasz doping POZdro :D


i wchodizmy razem i odrazu

Wladcy Podkarpacia

STAL STALOWA WOLA !!!!!!!!!!

Mariusz 151 | 2011-10-14 21:36

Właśnie poproszę o odpowieć co z osobami niepełnoletnimi czy mogą jechać na ten mecz ? Bo chciałbym wziąść na ten mecz brata który ma 16 lat

Stalowka the firm | 2011-10-14 21:54

kazda osoba niepelnoletnia powinna jechac pod opieka opiekuna - poza tym nie zapomnijcie o dowodzie tozsamosci (legitymacja - w przypadku osob niepelnoletnich)

Motor | 2011-10-14 21:57

Każdy to powie- STALÓWKA rządzi w Rzeszowie!

KRUCJATA !!!

Eiko1938 | 2011-10-14 22:05

Co wy w ogóle tu piszecie,że jak ktoś ma mniej niż 18 lat to z opiekunem sam w tej chwili mam 17 lat,i jezdze normalnie i dużo osób tak samo,normalnie bierzesz dowód tym czasowy(lub legitymacje),jak ktoś nie ma tego pierwszego i jedziesz.I też się zgadzam że powiniśmy zrobić jak w Lublinie,tylko tam miałeś 2 wejścia ;)

Marco | 2011-10-14 23:44

Omegas wcześniej nie mogłem bo byłem w pracy... mój nr gg. 10459433

19 38 | 2011-10-15 00:46

zapisy do jutra czy jak ??

Brambor | 2011-10-15 10:02

Czy jeżeli chwilowo nie posiadam dowodu osobistego to wejdę na mecz okazując prawo jazdy czy jestem zmuszony brać paszport ?

Biggie | 2011-10-15 11:05

dla początkujących wyjazdowiczów, KAŻDY dokument potwierdzający tożsamość jest dobry a prawo jazdy lepsze od paszportu tylko tyle że zajmuje mniej miejsca, nieletnim wystarczy legitymacja szkolna

Ruben | 2011-10-15 11:48

prawo jazdy nie jest dokumentem tożsamości

Teresio | 2011-10-15 11:57

jalocha przed meczem z resovia

» http://www.sztafeta.pl/index.php?opt.....

Biggie | 2011-10-15 12:54

Ruben jest czy nie, na kazdym prawie jazdy sa dane osobowe pesel i zdjecie posiadacza a wiec jest to dokument wystarczajacy

Zdzstw | 2011-10-15 14:10

Mozna będzie sie dopisać w autokarze ?? pozdro

Edek38 | 2011-10-15 14:28

Jest to mecz "podwyzszonego ryzyka" .Klub Resovia ustalil ceny biletow:

ulgowy 10,

normalny 15.

Kazdy jedzie na ten mecz z dowodem osobistym lub legitymacja szkolna.

Bilety sa imienne !!!Drukowane dla kadego wg danych z listy.

Osoby ,ktore nie zapisaly sie na liste lub zrobily to,np w piatek lub dzisiaj moga na niej nie wystepowac.Wyraznie bylo napisane w newsie,ze zapisy do CZWARTKU !!!
Wszystkie osoby,ktorych nie bedzie na liscie lub dopisza sie przed wyjazdem beda wchodzic na koncu!



Edek38 | 2011-10-15 14:40

Nie spinac sie tak z tym dopingiem bo znowu pojedzie 150 osob,ktore jada na mecz 2 razy w roku (motor,Reska) i nie beda mieli sily spiewac 90 min.
Beda osoby odpowiedzialne za prowadzenie dopingu i nikt inny nie zaczyna spiewac !!!

Jedziemy na mecz do naszej bylej zgody a nie do "kosy"(np,motor).
Nikomu nie musimy udowadniac kto gdzie rzadzi.
Skupcie sie na dopingu zespolu a nie na zbednej napince !!!

Edek38 | 2011-10-15 14:40

Nie spinac sie tak z tym dopingiem bo znowu pojedzie 150 osob,ktore jada na mecz 2 razy w roku (motor,Reska) i nie beda mieli sily spiewac 90 min.
Beda osoby odpowiedzialne za prowadzenie dopingu i nikt inny nie zaczyna spiewac !!!

Jedziemy na mecz do naszej bylej zgody a nie do "kosy"(np,motor).
Nikomu nie musimy udowadniac kto gdzie rzadzi.
Skupcie sie na dopingu zespolu a nie na zbednej napince !!!

Ruben | 2011-10-15 15:06

193819381938 | 2011-10-14 10:27|

Niech kazdy ogarnie sobie zielana koszulke!
Troche mnie dziwi ta cena, 20 zł za 70 km?
No ale taki wyjazd jest raz na rok!

ale łeb
a jak jedziemy gdzies dalej to nie dziwi Cie czego tak tanio?

Kamykrah | 2011-10-15 15:32

Do czwartku byly zapisy?czy do piatku?

Online | 2011-10-15 15:45

kto się nie zapisał dopisze się w autokarze albo na miejscu - nie martwcie się - wejdziemy wszyscy

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Lechia Gdańsk - STAL (3:0)
2006-11-18
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 27 933 razy
STAL - Kmita Zabierzów (0:0)
2008-09-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 40 275 razy
Raków Częstochowa - STAL (2:0)
2014-08-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 45 510 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (0:1)
2004-04-27
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 705 razy
Osób Online: 48 / Czas gen. strony: 0.01204