Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STALÓWKA tv.14 kolejka.Stal Stalowa Wola-Sokół Sokółka

STALÓWKA tv.14 kolejka.Stal Stalowa Wola-Sokół Sokółka

 W kolejnym spotkaniu II ligi wschodniej nasza "Stalówka" pokonała 4:1 ostatnią drużynę w tabeli Sokół Sokółka. Bramki dla naszej drużyny zdobywali Jarosław Piątkowski , Marek Kusiak oraz Wocjciech Fabianowski - dwie.

Relacja filmowa STALÓWKA tv:

 

Kolejny mecz już w niedzielę z Resovią Rzeszów w Rzeszowie. 

Komentarze (28)

Julek | 2011-10-15 10:35

Jutro nasze grajki mają świetną okazje na pokazanie nam kibicom że są coś warci i warto w nich wierzyć i ich dopingować i że z tym szydzeniem to trochę przesadzamy a oni są ambitnymi piłkarzami i jednak gramy o awans więc trzeba WYGRAĆ z Resovią pojedzie nas tam sporo chłopa zrobimy im dobry doping będzie atmosfera meczowa będą mogli się znów wykazać (oby nie tak jak na Motorze czy Olsztynie) tym bardziej że drużyna naszych jutrzejszych rywali to też nie są wirtuozi futbolu co pokazuje dobitnie ich miejsce w tabeli remis z Resovią przez wielu będzie traktowany jak porażka będzie to kolejna strata dwóch punktów i czołówka znów może odskoczyć a tu trzeba odrabiać straty żeby na wiosnę nie było po zabawie więc NAPRZÓD PIŁKARZE AMBICJA WAM KAŻE GRAĆ NA CAŁEGO I WALCZYĆ DO UPADŁEGO BRAMKI ZDOBYWAĆ I MECZE WYGRYWAĆ !!! pozdrawiam

Julek | 2011-10-15 10:48

a do tych piłkarzy z niedoborem ambicji to kibice wam każą :-)

Teresio | 2011-10-15 11:56

Jałocha przed meczem z Resovia

» http://www.sztafeta.pl/index.php?opt.....

Damiano88stw | 2011-10-15 12:43

Mam pytanie.
Czy będzie relacja filmowa z pomeczowej konferencji prasowej po meczu Stal Stalowa Wola-Sokół Sokółka?
Pozdrawiam.

Ssw1938 | 2011-10-15 13:30

Panowie jesli byla by jakas mozliwosc wziecia jutro do Rzeszowa megafonu to bylo by duzo lepiej niz w Lublinie. Bo kto byl ten widzial i slyszal ze byly troche trudnosci glownie z tylu i po bokach z uslyszeniem prowadzacego.

Cyc-u | 2011-10-15 14:11

Popieram przedmówcę. Gdy motor śpiewał to po boku , od strony trybuny lubelskich pikników nie było w ogóle słychać prowadzącego.

Edek38 | 2011-10-15 14:26

Jest to mecz "podwyzszonego ryzyka" .Klub Resovia ustalil ceny biletow:

ulgowy 10,

normalny 15.

Kazdy jedzie na ten mecz z dowodem osobistym lub legitymacja szkolna.

Bilety sa imienne !!!Drukowane dla kadego wg danych z listy.

Osoby ,ktore nie zapisaly sie na liste lub zrobily to,np w piatek lub dzisiaj moga na niej nie wystepowac.Wyraznie bylo napisane w newsie,ze zapisy do CZWARTKU !!!
Wszystkie osoby,ktorych nie bedzie na liscie lub dopisza sie przed wyjazdem beda wchodzic na koncu!

1938aj | 2011-10-15 14:52

ten mecz gdzie wreszcie jest w rzeszowie czy na wioscie w boguchwale ??

Komornik | 2011-10-15 15:00

Mam jedno pytanie,mianowicie kogo dotyczy bilet ulgowy?(granica wieku)

Komornik | 2011-10-15 15:07

Poza tym jakim cudem wyjazd na resovie kosztuje tyle samo co na motor ?

Zielono-czarny | 2011-10-15 15:30

to jest mecz podwyzszonego ryzyka :)

Biggie | 2011-10-15 15:30

mecz w Rzeszowie na W22, a kosztuje tyle samo żeby dalsze wyjazdy były tańsze, wystarczy odrobinę pomyśleć

Online | 2011-10-15 15:49

komornik

jakim cudem wyjazd np. w okolice Warszawy kosztuje 20-30 zl ?

delikatnie mówiąc jak ci nie pasuje to spierdalaj

nie mogłem się powstrzymać :)

Poland1938 | 2011-10-15 15:53

Mecz podwyższonego ryzyka? - BZDURA! Pamięć pozostaje - a klub Reski chce tylko zgarnąć więcej kasy.

Rst12 | 2011-10-15 16:15

jak juz kiedyś napisałem. z resovią była super zgoda ale wydaje mi sie ze kosa by była o niebo lepsza zawsze to jest o jednego więcej do bicia i tak bez nas oni nie istnieli nigdy wystarczy poczytac troche opinie innych ekip. bez napinki i do zobaczenia na meczu. POZDRAWIAM

Staniol | 2011-10-15 16:23

Motor przegrał mecz, także przydałoby się zdobyć na wyjeździe komplet punktów i podgonić trochę do ligowej czołówki. Jest na to duża szansa.

Biggie | 2011-10-15 16:30

Poland1938 jeśli nie znasz sytuacji to nie wylewaj swoich chorych teorii, uświadom sobie, że nadawanie spotkaniu statusu podwyższonego ryzyka to działka policji nie Resovii, uwierz mi, że gdyby mogli bilety mielibyśmy po zwykłych cenach a oni tak jak i my płacimy minimum 10pln za wstęp bo obowiązkowe zatrudnienie większej ilości ochrony na imprezę masową o statusie podwyższonego ryzyka słono kosztuje każdy klub organizujący takie mecze u siebie, podsumowując ceny mamy takie bo psy sobie wymyśliły spotkanie podwyższonego ryzyka co jest bzdurą ale klub nie ma w tej kwestii nic do powiedzenia i kropka.

Online | 2011-10-15 16:32

Rst12

ale z ciebie łobuz :D

Rst12 | 2011-10-15 16:39

hehehehe a co

Rst12 | 2011-10-15 16:40

łoboUz jakich mało

Damiano88stw | 2011-10-15 17:40

Mam pytanie.
Czy będzie relacja filmowa z pomeczowej konferencji prasowej po meczu Stal Stalowa Wola-Sokół Sokółka?
Proszę o odpowiedź bo nie mogę się dowiedzieć, a w internecie nie ma bo szukałem.
Pozdrawiam.

Julek | 2011-10-15 19:28

do Damiano88stw a po co Ci ta konferencja było minęło Adamus nagadał bzdur o kibicach pewnie w nerwach to fakt ten artykuł w gazecie też trochę przegięcie ale po co rozdrapywać stare rany ważne żeby jutro wygrali a poza tym jak nie ma w internecie to pewnie nie nagrywali ale z drugiej strony to dobrze że ten Adamus taki impulsywny (czyli wkłada w to serce) i broni piłkarzy wystarczy że my na nich suchej nitki nie zostawiamy jeszcze żeby zaczął nad nimi panować na treningach i wymusił większe zaangażowanie i pozbył się tych piłkarzy którzy psują atmosferę w drużynie i dają zły przykład młodym ambitnym piłkarzom typu Lewandowski Turczyn czy nawet ten Horajecki a na koniec sezonu może zaśpiewamy BÓJCIE SIĘ CHAMY DO I LIGI WRACAMY !!! Ważne żeby teraz wygrać z Resovią a później z Niepołomicami u siebie rewanż za puchar Polski Pozdrawiam i bez napinki

Os.flisakow | 2011-10-16 02:39

"My kochamy nasza Stal...." ta przyspiewka jest zapomniana nie raz byla wprowadzana mysle ze mozna ja jutro/dzis wprowadzic w dalszy obieg z zachoaniem pewnego rytmu oczywiscie i tepa.

Damianstw | 2011-10-16 06:36

a właśnie mógł by ktoś ją przypomnieć ? bo tak z rana nie umiem sobie przypomnieć !

Mariuszstalowa | 2011-10-16 06:41

Rst12- moze niema zgody ale wiele znajomosci pozostalo. odejdz od kompa i ochlon .

Mariuszstalowa | 2011-10-16 06:41

Rst12- moze niema zgody ale wiele znajomosci pozostalo. odejdz od kompa i ochlon .

Ave stalowka | 2011-10-16 07:03

» http://www.youtube.com/watch?v=IQntd.....

MY KOCHAMY NASZĄ STAAAL!
MY KOCHAMY NASZĄ STAAAL!
SERCA CI ODDAMY!
CIEBIE UWIELBIAMY!
MY KOCHAMY NASZĄ STAAAL!
SERCA CI ODDAMY!
CIEBIE UWIELBIAMY!
MY KOCHAMY NASZĄ STAL!
STALÓWKA!

LALALALALALALALAAA !
LALALALALALALALA!

Tojo | 2011-10-16 09:04

Sportowe fakty tym razem się nie popisały. Zawsze była relacja live z meczów stalówki. Tym razem nie ma. Czy gdzie indziej będzie relacja? Jeśli ktoś wie to może podrzucić linka. Z góry dzięki.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-09-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów

Stal Stalowa Wola             Ruch Chorzów

2 : 2

Adrian Dziubiński 25,
Grzegorz Janiszewski 84     
Artur Balicki 50, 88
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 10 7-1-2 22
2 Widzew Łódź 10 6-3-1 21
3 GKS Bełchatów 10 5-4-1 19
4 Radomiak Radom 10 5-3-2 18
5 Elana Toruń 9 5-3-1 18
6 Siarka Tarnobrzeg 10 5-2-3 17
7 Górnik Łęczna 10 4-3-3 15
8 Znicz Pruszków 10 4-3-3 15
9 Ruch Chorzów 10 3-4-3 13
10 Resovia Rzeszów 10 3-3-4 12
11 Gryf Wejherowo 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 10 3-2-5 11
13 Błękitni Stargard Szcz. 9 3-2-4 11
14 ROW 1964 Rybnik 10 2-4-4 10
15 Pogoń Siedlce 10 2-3-5 9
16 Skra Częstochowa 10 3-0-7 9
17 Rozwój Katowice 10 1-3-6 6
18 Olimpia Elbląg 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1234) » Vielitz44 (799)
» Fanatyk38 (636) » Kamilosss (385)
» Koko (367) » Slim1938 (360)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (292) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Polonia Warszawa (3:0)
2008-05-10
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 17 945 razy
STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 29 313 razy
Motor Lublin - STAL (0:2)
2012-09-15
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 824 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (3:1)
2013-04-13
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 26 729 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.04438