Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Resovia-STAL 3:0 (2:0)

Resovia-STAL 3:0 (2:0)

Piłkarze Stalówki przegrywają w niedzielnych derbach podkarpacia, aż 3:0 (2:0). 

Bramki dla Resovii zdobyli: David Kwiek 8, Sebastian Hajduk 16, Michał Ogrodnik 83.


Przy okazji informujemy, że już za 2 tygodnie czeka nas bardzo ważny wyjazd do Łowicza, więcej informacji oraz zapisy już wkrótce na naszej stronie internetowej.

Zdjęcia: 
http://i55.tinypic.com/2llc36d.jpg
http://i51.tinypic.com/8ygim9.jpg

Komentarze (52)

Zetkaes | 2011-10-16 14:59

Tego można było się spodziewać od naszych grajków!! Jednak chuj z wynikiem , pojechaliśmy aby się dobrze bawić i tak się stało! Doping był zajebisty! Ci co byli to wiedzą ;)

Damianstw | 2011-10-16 14:59

ja powiem tylko tyle 3 mecz i nie było widać żadnej walki ale ważne że przynajmniej sie dobrze bawiliśmy ;]

jak Adamus znowu powie że walczyli to naprawdę trzeba będzie przyjść na trening i porozmawiać z nimi !

Pozdrawiam ?

Kijana1938 | 2011-10-16 15:15

WSTYD!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

Okocza | 2011-10-16 15:27

Brawo panie adamus!!! Sklad jest ok tylko trener do wymiany jak by byl ktos z pojeciem to bysmy mogli awansowac a tak wygrywamy jak nam szczescie dopisze... Pozdrawiam wszystkich obrońcow adamusa!

Damianos_17 | 2011-10-16 15:28

Znów kompromitacja ? I kto komu pokazał ? Dajcie ludzie spokój.

Mystery69 | 2011-10-16 15:32

Nic się nie stało. Panie Sławku zapraszam na zimne piwko !!!!!!!

Rusko18 | 2011-10-16 15:49

Ma ktosz Fotki z meczu ?

Online | 2011-10-16 16:35

Julek

co myślisz o dzisiejszych wydarzeniach na boisku ? ;)

Motomoto | 2011-10-16 16:43

A co Adamus powiedział po meczu...macie to gdzieś???

Julek | 2011-10-16 16:46

co myślę styl mnie trochę nie przekonał ale liczy się końcowy rezultat wiem że wynik lepszy niż gra ale kto za pięć lat będzie pamiętał o stylu ważne że chłopaki się spięły i przegrały niewielką różnicą goli i to na wyjeździe na trudnym terenie i grali pod słońce i pod wiatr więc ogólnie myślę że trzeba im to zaliczyć na spory plus (przydały by się w nagrodę jakieś gratisy w planecie) a poza tym był taki hałas na trybunach że ciężko pewnie im było się skoncentrować myślę że powoli chłopaki się rozkręcają

Online | 2011-10-16 16:53

Julek

jestem fanem Twoich wypowiedzi ;)

Motomoto | 2011-10-16 17:00

A dzisiaj w 6 spotkaniach ligi włoskiej padły 2 gole..:) To się nazywa skuteczność:)

Stalstw | 2011-10-16 17:27

Z zwiazku 23 pażdziernika mecz z Puszczą Niepołomice.Czy oni maja jakis kibicow ?

Damianstw | 2011-10-16 17:41

każdy klub ma swoich kibiców więc nie wiem skąd to pytanie ? nie przyjdziesz bo prawdopodobnie nie przyjadą ? czy co że masz takie pytania

Stal 1938 | 2011-10-16 17:48

niech ktos napisze cala piosenke lady pank :D

Malina | 2011-10-16 17:55

kurwa stalowka nic niegra bo niema pomyslu na gre adamus trenuje stale fragmenty tylko. niema gracza w srodku pola co by pociagnal gre lipa kurwa po calosci skurski sie nienadaje kurwa adamus niewidzisz tego zero klepy wszystkie gurne pily na fabiane grane kurwa przeciez tak sie niegra w pile fabian po 70min juz niema sil, tyle walczy zeby troche pola zdobyc po drugie panie trenerze juz kurwa kazdy zna pana taktyke kazda inna kurwa druzyna i wiedza jak sie ustawiac trenuja to przed kazdym meczem znami ,przykro mi ale takim sposobem zostaniemy w 2 lige jeszcze troche kurwa

Ramzes | 2011-10-16 18:06

Trener idzie z nami na udry i w dupie ma to co sie do niego mowi!! ten gość jest tak kurwa zawziety ze nie zauwazyl by kutasa na wlasnym czole
Julek powinienes pisac newsy na strone, bo przynajmniej ty dajesz nam odrobine humoru po takiej padace;) pozdro

Online | 2011-10-16 18:08

http:/ /i54.tin ypic.com/2463rdu.jpg
http:/ /i56.tin ypic.com/5drnsj.jpg
http:/ /i51.tin ypic.com/8ygim9.jpg% 5D
http:/ /i55.tin ypic.com/2llc36d.jpg

Online | 2011-10-16 18:09

oczywiście trzeba skasować spacje między "/ /" i "tin ypic"

Julek musisz częściej się wypowiadać ;)

Eiko1938 | 2011-10-16 18:14

online możesz podać stronkę ze zdjeciami?;P

Damianstw | 2011-10-16 18:20

a ja powiem tak gra graczy tragedia !!
Doping super super zabawa !
a ta przyśpiewka "mogła być już na dnie ..."wyśmienita dobrze pomyślana brawo dla Prezesa czekamy na filmik i zdjęcia żeby zobaczyć jak to wszystko wyglądało .
do tej pory nie mogę odzyskać gardła !
cieszę sie że była taka fajna zabawa ! chciałbym żeby u nas na meczach tak było !

Stalowiak2 | 2011-10-16 18:31

w nablizszym meczu biale chusty i Adamus do widzenia bo sie wypalil.Zadnego awansu nie bedzie z tym trenerem.Bo sklad jest na 1sza lige, cierpliwosc kibicow sie konczy

Zielono-czarny | 2011-10-16 18:33

zamiast od razu zwalniac Adamusa, najpierw znajdzcie kogos na jego miejsce.

Stalowiak2 | 2011-10-16 18:45

to najlepiej czekac i go trzymac zeby przegrywali i 5:0.10 minut do konca a on wpuszcza drugiego napastnika przy 2:0 dla rywala, to nie jest madre to sa kpiny i z druzyny i z kibicow.To juz nie sprawa kibicow tylko dzialaczy co zrobia.Powinnny byc zmiany, bo jesli nie w tym sezonie to w nastepnym na dobre beda walczyc ale o utrzymanie w 2 lidze.Niestety zwolennicy trenera wyniki robia swoje.Dawno nie bylo tak zeby Stalowa dostawala po 3 czy 4 w meczach wyjazdowych.

Stal 1938 | 2011-10-16 20:14

kiedy bedzie filmik bo sie doczekac niemoge ??:D

Zetkaes | 2011-10-16 20:17

Oczywiście jak większość , każdy chce zobaczyć efekt naszej 'KRYZYSOWEJ NARZECZONEJ' !

Damianstw | 2011-10-16 20:38

o ile ta kryzysowa narzeczona jest na fragmecie filmiku

Adam1938 | 2011-10-16 20:40

Zdjęcia z meczu Resovia - Stalówka

» http://urlik.pl/resovia-rzeszow-stalowka-zdjecia/

Mietek | 2011-10-16 20:53

oczywiscie jak wiekszosc chce dymisji trenera.
bylem dzis na meczu i akutat spotkalem kolege ktory kibicuje Resovii i on sie dziwil ze Stal jest tak wysoko w tabeli bo to najslabsza ekipa ktora przyjechala do Rzeszowa.I ja sie z nim zgadzam, Resovia byla zdecydowanie lepsza, Kusiak byl objezdzany przez pilkarzy Resovii niemilosiernie.Blad tez Dydo i po zawodach.
Ten wyzej kto mowil zeby byla fajna zabawa u nas, to niech kopacze cos zrobia zeby byla.
Co ty myslisz ze swietna oprawa i zabawa bedzie jak beda dostawac w d... z byle pipidowkami? Nie wiem na jakim ty swiecie zyjesz.Moze w ogole nie wiedziales jaki jest wynik koncowy z tej wielkiej zabawy i hulanki?
Jestem tez za tym zeby pokazac biale chusteczki jak ktos tu slusznie wspomnial trenerowi, albo conajmniej zeby zarzad postawil mu powazne ultimatum.Dosc juz tych kompromitacji wyjazdowych.

Damianstw | 2011-10-16 21:19

Mietek bez napinki ale ja kibicuje Stalówce a nie piłkarzom więc można sie bawić nawet na własnym stadionie nie chodzi mi o oprawe albo coś tylko atmosfera nawet na sektorze "B" no ale jak widać to najlepiej sie bawimy na wyjazdach

I bez napinki napisałem co myślałem !

Delnegro69 | 2011-10-16 21:29

o jakiej zabawie ty mowisz jak nie bedzie wynikow to nie bedzie i zabawy bo nikomu nie bedzie sie chcialo jezdzic na mecze gdzie bedziemy dostawac omlot po 3 lub 4 bramki

Mariusz_ | 2011-10-16 21:35

Skrót z meczu oraz 20-miuntowy doping z dobrą zabawą i oczywiście "kryzysową narzeczoną "jutro wieczorem na naszej stronce w STALÓWKA tv.Zapraszam !

Zetkaes | 2011-10-16 21:40

Czekamy Mariusz z niecierpliwością!

Dzidek | 2011-10-16 21:42

Delnegro skończ pierdolić i zacznij jeździć lub chodzić na mecze!!!! Potem się udzielaj!!!

Mietek | 2011-10-16 21:44

Damianstw
a to zmienia postac rzeczy.Ja naleze do tych ludzi co nie tylko zyja oprawami i zabawa ale tez wynikami,nie moge jakos olac wynikow bo sie przykro robi gdy sie widzi taki blamaz.A na zabawe to moge isc do Planety jak wiekszosc naszych bohaterow z dzisiejszego meczu.
jeszcze dodam pare slow o samyn meczu,Stal jak wczesniej napisalem grala slabo i zasluzenie przegrala.W drugiej polowie nasi walili glowa w mur, ale nie moglo byc inaczej grajac jednym Fabianem w ataku.I znow gole zawala Kusiak, ile jeszcze musi meczy zawalic zeby nasz wybitny trener stwierdzil ze on sie nadaje na lawe najwyzej a nie na caly mecz.Moze nie mial kogo wystawic to jeszcze zrozumiec mozna, ale przez tego grajka juz chyba z 10 punktow Stal stracila jak nie wiecej.Dydo tez popelnil blad, nawet sie nie spodziewalem ze on moze cos takiego zrobic, ale stalo sie.Jego jeszcze rozgrzeszyc mozna bo rzadko sie mylil w tym sezonie.Jestem szalenie ciekaw konferencji pomeczowej i wypowiedzi trenera.Czy znow bedzie stara spiewka o rownorzednej walce i ze wynik za wysoki.I ciekawe co tez teraz powie o tych okrutnych i niedobrych kibicach Stali co w liczbie ponad 300 czy nawet wiecej stawili sie na meczu.

Motor | 2011-10-16 22:03

Sławomir Adamus (trener Stali Stalowa Wola): "Nasze dzisiejsze spotkanie to tragedia. Takie błędy jakie popełniliśmy przy pierwszych dwóch bramkach, to nie przystoi tak doświadczonym zawodnikom grającym w drugiej lidze. Rzadko krytykuję swoich zawodników i szukam w ich postawie pozytywów, ale dzisiaj nie mogę ich znaleźć. Mogę tylko przerosić za to spotkanie. To samo powinni też zrobić zawodnicy. To nie umniejsza faktu dobrej gry Resovii".

Znow pier...lenie kotka za pomoca mlotka...

Jego czas minal, ale tak na powaznie kto moglny go zastapic, na kogo nas stac?
Sa jakies powazne kandydatury?

19mlody38 | 2011-10-16 22:12

Delnegro69
ty jezdzisz ogladac mecz?bo jak dla mnie mogli przegrac dzis nawet 10:0 a ja i tak bym sie dobrze bawiłwiadomo ze chcialbym zeby grali w lidze co beda dobre wyjazdy ale to tylko marzenia trzeba sie cieszyc tym co mamy! a do reszty innych ekspertów zmiencie trenera wywalcie wszystkich piłkarzy zróbcie swoja druzyne a za trenera julka zobaczymy jakie beda wyniki pisac to wy duzo piszecie ale mało robicie niestety taka jest prawda.Julek widziałes dzis prezesa trzeba było podejsc do niego i porozmawiac niech reaguje jak widzicie to za potrzebne a nie kazdy swoje zale ogłasza na internecie.Zbierajci e sie wszyscy po kazdym meczu np: w słoneczku i wyrazajcie zale bo az mi sie zal robi was jak to czytam.
p.s pewnie teraz mnie zrównacie z błotem ale tak jak kazdy z was wyraza swoje zdanie tutaj tak i ja wyraziłem swoje.

Motor | 2011-10-16 22:16

w ogole widac tez niezly kryzys kibicowski. na taki wyjazd tak malo ludzi, na motor tylko 290 osob? widok mlynu na meczach u siebie to az sie plakac chce... Takie derby Debicy w nominalnej 5 lidzie bija nas na glowe.

Stalowka nei zagrala ani jednego dobrego meczu w tym sezonie. Nie ma w oglole stylu. Niby jest jako takie zaangazowanie, ale nie ma takiej walki, Pamietam nawet Palika, moze szalu nie bylo ale w kazdym meczu walka byla taka ze krew musiala sie lac. Nie ma zadnego pomyslu na gre, zadnej mysli taktycznej. Chyba ze obrona calym zespolem, gra na afere (kusiak i wieprzec kopia do przodu i a noz sie uda, lub ufanie w stale fragmenty gry) nie ma szans na dluzsza mete. ale z tego wlasnie slynie adamus. Na papierze mamy najlepszy sklad w lidze, co runde zespol jest dosc konkretne wzmacniany, a efekt jest wrecz odwrotny. Co do w ogole za wyniki? trojka z garbarnia (z calym szacunkiem, ale co to za zespol) 4;1 z szarowola i trojka od slabiutkiej w tym sezonie resovii co maja problem ze strzeleniem jednej bramki w meczu- to jest jakis dramat. Tego sie nie chce nawet za darmo ogladac i to jest dramatyczne...

Na mecze u siebie chodzi juz do 500 osob, czy jest wiec sens wykladanie takich mln na stadion? jak chodzilo po kilka tys ludzi wydwalo mi sie ze jako iz jest to praktycznie jedyna rozrywka w tym miesciem ze to moze byc perelka tego miasta. Ale teraz tak rzeteknie patrzac nalezy sobie zadac pytanie czy jest sens brac ten trud na siebie... Chlopaki z zarzadu, chyba najwyzszy czas na zmiany, po jak tak dalej pojdzie to stoczymy sie na dno mimo iz wg mnie zrobiliscie niezla robote, nie zmarnujcie jej i wywalcie tego darmozjada. Patrzac na to cos co on nazywa pilka, narpawde wydaje mi sie ze niejeden kibic lepiej poprowadzilby ta druzyne. Dzialczy mielismy wczesniej marnych- zmienilismy ich i duzo sie poprawilo pod wzgledem organizacji, moze idac za przykladem Lechii Gdansk to samo trzeba z trenerem?

Potrzeba zmian!

Mystery69 | 2011-10-16 22:16

Byłem na na meczu w Lublinie, miejscowi kibice mówili, że tak słabej drużyny jak STW to jeszcze u nich nie było. Dzisiaj tak samo wypowiadali się kibice Resovii. Wstyd i żenada. Zero ambicji, walki i zaangażowania. Pierwsza bramka wrzutka i oczywiście Demusiak gwiazdor nie upilnował swojego zawodnika, gość ma wystawioną piłkęi do pustej bramki trafia z najbliższej odległości. Następna bramka to nie wina bramkarza tylko Kusiaka, który dał wrzucić z prawej strony zawodnikowi Resovii. Oczywiście obrońcy nie było do pomocy bo po co. Czerwona kartka dla Dydo to efekt błędu imprezowicza z Planety ,,grajacego jak panienka'' - Horajeckiego, który zagrywa piłkę do tyłu do nikogo. Mecz odpuszczony przez piłkarzy. Koniec kropka. Mimo wszystko Panie Sławku zapraszam na piwo grzane !!!!!!!!

Damiano88stw | 2011-10-16 22:56

Nic dodać, nic ująć. Styl gry i wynik mówi sam za siebie dlatego nie będę komentował tego meczu, po prostu szkoda słów i nerwów.
Już nic mnie nie zaskoczy w tym sezonie i aż boję się pomyśleć co będzie się działo na meczu z Puszczą Niepołomice.
Na koniec pytanie do użytkownika "Mystery69".

cyt."Byłem na na meczu w Lublinie, miejscowi kibice mówili, że tak słabej drużyny jak STW to jeszcze u nich nie było."
Pytanie takie małe-gdzie Ty na sektorze byłeś, że miałeś okazję rozpytywać kibiców Motoru na temat gry Stali i meczu Motor-Stal?
Ciekawa jest ta Twoja wypowiedź:D

Mystery69 | 2011-10-16 23:20

Już Ci odpisuję :) Zawsze siedzę na trybunie miejscowych kibiców, ponieważ muszę łączyć przyjemność z pożytecznością. Wiek już też nie ten, żeby siedzieć razem z kibolami. Od tego teraz są młodsi, którzy powinni ładnie zastępować starą gwardię. Pzdr

Stalowiak2 | 2011-10-16 23:23

19mlody38 nie wiem czemu sie tak dziwisz flustracji kibicow, przeciez kazdy normalny by sie wkurzyl gdy dostaje jego zespol 7 goli w dwoch ostatnich meczach wyjazdowych, nie wszyscy chodza na mecze zeby sie pobawic jak ty przy porazkach i to wysokich, chce ci zyczyc milej zabawy jak beda przegrywac z jakimis ogorami 4:0 zobaczymy jak to bedzie wygladac.mnie te narzekania wcale nie dziwia i ja sie z nimi wiekszosci zgadzam.Kibice maja dosc tak slabej postawy druzyny i slusznie chca zmian.A ty dalej ciesz sie z 3:0 dla Resovii bo w koncu nie wynik sie liczy, nie kompromitacja kopacyz tylko zabawa.Kibic jak ulał :-)

19mlody38 | 2011-10-16 23:37

macie dosc to zrobcie cos!ty jezdzisz dla wyniku?to co do łowicza nie pojedziesz?bo to wichura pewnie dostana znów 3:0 i bd płakał.Myslisz ze jak przyjdzie nowy trener to cos sie zmieni to ja ci odp juz teraz gówno sie zmieni

Damiano88stw | 2011-10-16 23:40

Do Mystery69.
Aha, rozumiem. Zapytałem bo byłem po prostu ciekaw tego w jaki sposób udało Ci się rozpytywać miejscowych kibiców. Tyle w tym temacie. Pozdrawiam.
Strzałeczka------- --------->

Online | 2011-10-16 23:46

19mlody38

tak Łowicz to wichura taka jebana wieś z 30 tysiącami mieszkańców :)

zastanów dwa razy zanim coś napiszesz, bo skoro dla Ciebie to jest wiocha to wyobraź sobie jak Stalową Wole widzą mieszkańcy np. Warszawy, Poznania, Krakowa, Wrocławia czy nawet Lublina...

bez odbioru

Thefirm38 | 2011-10-16 23:56

Mecz jak wiadomo, fatalny.
No ale kurwa, jak rykneliśmy "JESTEŚMY ZAWSZE TAM!" to w połowie Rzeszowa zabrakło prądu. ;)
Czeka nas ostatni wyjazd, mobilizacja.

Stalowiak2 | 2011-10-17 00:04

19mlody38 po 1-sze od robienia czegos czy tam zmian to sa glownie dzialacze w klubie,kibice trenera nie zmienia,po drugie to wiekszosci jednak wynik spotkania obchodzi, nie maja tego w dupie,po trzecie skad wiesz czy ja pojade do Lowicza czy nie, i jak trener nowy by sobie poradzil, wrozka jakas z ciebie czy co.

Jaszczur | 2011-10-17 01:18

JAK SIE CHCE AWANSOWAC TO TRZEBA NARZUCIC STYL GRY ZDOMINOWAĆ SRODEK POLA I TWORZYĆ GRE .NATOMIAST STAL LICZY NA STAŁE FRAGMENTY GRY LUB JAKĄS KONTRE .OGROMNE PROBLEMY MIELI Z SOKÓŁKĄ DOBRZE ZE FABIAN WPADŁ Z PIŁKA DO BRAMKI TO WYGRALI .KUSIAKOWI, SKÓRSKIEMU ,WALASZCZYK TO BYM JUZ PODZIĘKOWAŁ,A ADAMUS NIECH SIĘ OBUDZI BO GO NA TACZKACH WYWIOZĄ NIE WIDZI CO GRAJA CIOŁEK DEMUSIAK KUSIAK SKÓRSKI !?BRAWO DLA PIĄTKOWSKIEGO

Sagazks | 2011-10-17 15:26

Następna porażka Adamus graj na dal jednym napastnikiem a Białka wpuszczaj w 80 min pozd

Online | 2011-10-17 15:41

80 min to zdecydowanie za wcześnie

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 31 19-4-8 61
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
7 Siarka Tarnobrzeg 31 14-3-14 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1174) » Vielitz44 (725)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (335)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

GKS Tychy - STAL (2:0)
2016-04-02
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 2 077 razy
Korona Kielce - STAL (2:3)
2008-08-09
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 89 324 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 108 644 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (1:0)
2001-09-08
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 8 340 razy
Osób Online: 29 / Czas gen. strony: 0.05268