Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STALÓWKA tv.15 kolejka.Resovia Rzeszów-Stal Stalowa Wola

STALÓWKA tv.15 kolejka.Resovia Rzeszów-Stal Stalowa Wola

W meczu 15 kolejki nasza "Stalówka" przegrała w DERBACH PODKARPACIA  z Resovią Rzeszów 0:3.Niestety nasi piłkarze zaprezentowali się bardzo słabo tego na boisku w Rzeszowie i wysoko przegrali mecz.


W niedzielne przedpołudnie wybieramy się do Rzeszowa 4 autokarami i kilkoma samochodami , na mecz wszyscy wchodzimy dopiero ok.30 minuty i od mocnego akcentu zaczynamy bardzo udany doping tego dnia.Na płocie zawisły flagi "ZATORZE" , "Os.HUTNIK ".Podczas dalszego dopingu prezentujemy naszą pasiastą sektorówkę ,następnie machamy flagami przy tym głośno dopingując naszych piłkarzy.Niewątpliwie hitem tego meczu był przyśpiewka  polskiego zespołu LADY PANK -"Kryzysowa narzeczona".Ogółem w Rzeszowie zameldowało się ponad 300 fanatyków "Stalówki".

 

Relacja filmowa STALÓWKA tv :

 

 

 

Kolejny mecz  nasza "Stalówka"rozegra w niedzielę 23.10.2011 o godz. 12.00 z Puszczą Niepołomice.

 


WSZYTSKICH KIBICÓW SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

 

Image and video hosting by TinyPic

Komentarze (17)

Stalowka the firm | 2011-10-17 23:36

jak pojedzie 300 osob do Lowicza to bedzie taka sama zabawa - sami tworzymy atmosfere! Pozdrawiam!

Mystery69 | 2011-10-17 23:47

Co tu dużo gadać. Najlepsi kibice na Podkarpaciu - kibice STW. Przy takich kibicach ten klub nigdy nie zginie.

Marco | 2011-10-18 00:34

Dla takich chwil warto żyć i warto zdzierać gardło na maxa bo dziś mogę z dumą oglądać super doping i zabawę w naszym wykonaniu... Samo to że jak oglądałem ten skrót to bawiliśmy się tak jak by to nasza Stalóweczka wygrywała... tego dnia wychodziło nam wszystko , dosłownie wszystko , tylko szkoda że na boisku było wręcz odwrotnie ale i tak my dalej swoje.... Hej w naszej Stalowej , gdzie kominy w herbie są....

Mariuszstalowa | 2011-10-18 00:37

Wielki szacunek dlatych co byli w Rzeszowie i dalii dobry pokaz .(emigracja)

Damianos_17 | 2011-10-18 08:46

Za doping duży szacun, ale dla grajków wielka pogarda.

Brygadzista | 2011-10-18 08:53

Przed Nami Puszcza Niepołomice oraz arcyważny wyjazd do Łowicza! Na ten wyjazd panuje duże ciśnienie wśród stałych wyjazdowiczów. Wyjazd ten traktowany jest tak jak np ten do Olsztyna!!! Mobilizować się w okół siebie!

Porreby | 2011-10-18 09:13

piekna petarda...tak dalej chlopaki

Stalowiak2 | 2011-10-18 09:57

@Marco
i z duma ogladac tez gre naszych kopaczy?
hehehe smiesznie to brzmi "dla tkaich chwil warto zyc" jak kopacze dostaja 3 gole w plecy, juz mnie nic nie zdziwi.I po meczu tradycyjnie krzyczales "nic sie nie stalo" pewnie.Z taka postawa Adamus moze byc spokojny o swoja posade nawet jak bedzie przegrywal 5:0.

Mystery69 | 2011-10-18 10:03

Dzisiaj mamy już wtorek. Spodziewałem się, że w poniedziałek rano zobaczę news o tytule ,,Koniec Adamusa w Stalowej Woli''. A tu proszę dalej to samo. Piłkarze odpuszczają mecze za meczem m.in. Motor, Resovia, a w klubie wszystko ok, każdy wesoły. Nie mówię już o władzach spółki, bo goście boją się podejmować męskich decyzji, jest jak jest. Dziwi mnie troszkę postawa kibiców, którzy po tych dwóch prestiżowych meczach dziękują brawami i spiewem grajkom za mecz. A ci ostatni podchodzą w stronę kibiców i również klaszczą. Coś tu chyba nie tak. Pasowałoby w trakcie meczu troszkę okrzyków, gwizdów a nie tylko dobra zabawa. Grajkom nie chce się grac, niech idą do sponsora na odlewnię, tam by pasowali akurat. Pozdro dla normalnych

Stalowiak2 | 2011-10-18 10:10

tez jestem zaskoczony postawa co niektorych.Dostaja w d... a kibice sie ciesza bo zabawa sie udala.Rozumiem ze wyjazdy sa wazne itp ale zeby wyniki sie nie liczyly, myslalem ze bedzie jakas akcja z bialymi chusteczkami a tu nic.. wiecej odwagi mniej zabaw.

Volzerex | 2011-10-18 10:23

Stalowiak2 byłeś w Lublinie? Rzeszowie? jak tak to było podejść i powiedzieć wprost co się nie podoba. My dopingujemy Stalówkę, te barwy, herb za takimi wartościami jeździmy a nie za pseudo grajkami. Jeżeli dla Ciebie klub to tylko piłkarzyki to zmień dyscyplinę na bierki.

Stalowiak2 | 2011-10-18 11:16

@Volverex
taki z ciebie kibic jak z koziej d... trabka.Bedziesz sie dobrze bawil jak beda przegrywac nawe 10:0.Jak chcesz sie bawic to idz do Planety.Rownie dobrze mogles to zrobic ty.Ale ty tego nie zrobiles bo ci lataja wyniki bo najwazniejsza zabawa.

Volzerex | 2011-10-18 12:49

Heh wyniki są ważne ale wszystkie wyjazdy są również ważne i w Rzeszowie mieliśmy coś do udowodnienia i to zrobiliśmy. Doping miazga i oby tak było w Łowiczu

19mlody38 | 2011-10-18 13:49

Stalowiak2 jesli ci nie pasuje bycie kibicem tej druzyny to droga otwarta szukaj druzyny co pilkarze graja pieknie dla oka a na trybunach cisza jak na stypie

Marco | 2011-10-18 13:51

Stalowiak2
... czytaj ze zrozumieniem , bo wyraźnie napisałem „że szkoda że na boisku było wręcz odwrotnie..” ale idąc twoim tokiem myślenia to lepiej siąść na dupie i obrazić się na piłkarzy za to że dostali 3:0. Więc po co w ogóle było zaczynać tego dnia doping skoro zanim go zaczęliśmy było już 2:0 dla przeciwników . A pisząc ze dla takich chwil warto żyć , chodziło mi tylko i wyłącznie o to co się działo na naszym sektorze a nie na boisku bo powyższy film jak byś nie zauważył jest poświęcony nam i o nas . Oczywiście możesz mieć inne odczucia ale zauważ że ¾ osób na sektorze bawiło się równie dobrze jak ja i oczywiście wynik był dla mnie sprawą ważną ale na wylewanie frustracji na grę naszej drużyny przyszedł czas po meczu , bo jadąc po nich pod czas meczu i tak by nic nie dało.... Dziękuję za uwagę.. Miłego popołudnia :)

J.lo | 2011-10-18 21:54

Ziomki kiedy wy zrozumiecie że jedziecie i dopingujecie nasz ukochany Klub!!! Czy to takie trudne? Piłkarze przychodzą i odchodzą a ten Klub trwa, ale jak tak się będziecie zachowywać to nie działacze, władze miasta czy bieda spóści ten Klub,będziecie mieli w tym swój udział. A wtedy będzie jak np. w Mielcu i będziecie dopiero zadowoleni. Raz jest lepiej raz gorzej a nakręcanie przez was negatywnej atmosfery nie doprowadzi do niczego dobrego. Jesteśmy kibicami i powinniśmy być wierni temu Klubowi, tym barwom na dobre i złe.Nie mówię żeby się cieszyć, bo nie ma z czego, ale bez względu na wszystko dopingować bo od tego jesteśmy, a komu nie pasuje niech się przeniesie na wyspy kibicować Arsenalowi. Mienimy się jako NAJWIERNIEJSi, a połowa pierwsza opluwa wszystkich dookoła. Szkoda słów.
Więc wszyscy na mecz z Puszczą o zdzieramy gardła.
Smutne jest to że takie oczywiste rzeczy trzeba tłumaczyć:)

193819381938 | 2011-10-20 16:51

Stalowiak2
Jesli az tak Ci zalezy na wynikach, to wypierdalaj na kryta i sobie tam narzekaj.
Szczerze, to ja jezdze na mecze w 60% zeby dopingowac, bo w Stalowej nie ma co ogladac, i zbytnio sie nie przejmuje jesli dostaniemy 3-0 przy takim zajebistym dopingu, jaki byl w Rzeszowie.
Dziadki Cie chetnie przyjma, szykuj czekoladki i obmyslaj taktyke; )

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2018-08-28, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 34 20-5-9 65
2 ŁKS Łódź 34 18-11-5 65
3 Warta Poznań 34 18-8-8 62
4 Garbarnia Kraków 34 16-9-9 57
5 Radomiak Radom 34 15-10-9 55
6 Olimpia Elbląg 34 14-8-12 50
7 Siarka Tarnobrzeg 34 14-5-15 47
8 GKS Bełchatów 34 12-10-12 46
9 Gryf Wejherowo 34 12-10-12 46
10 Stal Stalowa Wola 34 11-11-12 44
11 ROW 1964 Rybnik 34 12-8-14 44
12 Rozwój Katowice 34 12-8-14 44
13 Znicz Pruszków 34 11-9-14 42
14 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
15 MKS Kluczbork 34 9-12-13 39
16 Wisła Puławy 34 8-12-14 36
17 Gwardia Koszalin 34 6-10-18 28
18 Legionovia Legionowo 34 7-6-21 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-28 STAL - Resovia Rzes..
0000-00-00 Elana Toruń - STAL
0000-00-00 STAL - Widzew Łódź
0000-00-00 Błękitni S.. - STAL
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1227) » Vielitz44 (778)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (378)
» Koko (365) » Slim1938 (358)
» Stalowiak1938 (326) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (286)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (3:3)
2009-10-17
Ilość zdjęć: 61
Wyświetleń: 190 345 razy
Górnik Łęczna - STAL (0:0)
2009-04-22
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 22 091 razy
Znicz Pruszków - STAL (1:1)
2008-03-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 11 107 razy
Hutnik Kraków - STAL (2:2)
2004-04-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 572 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.04262