Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STALÓWKA tv.15 kolejka.Resovia Rzeszów-Stal Stalowa Wola

STALÓWKA tv.15 kolejka.Resovia Rzeszów-Stal Stalowa Wola

W meczu 15 kolejki nasza "Stalówka" przegrała w DERBACH PODKARPACIA  z Resovią Rzeszów 0:3.Niestety nasi piłkarze zaprezentowali się bardzo słabo tego na boisku w Rzeszowie i wysoko przegrali mecz.


W niedzielne przedpołudnie wybieramy się do Rzeszowa 4 autokarami i kilkoma samochodami , na mecz wszyscy wchodzimy dopiero ok.30 minuty i od mocnego akcentu zaczynamy bardzo udany doping tego dnia.Na płocie zawisły flagi "ZATORZE" , "Os.HUTNIK ".Podczas dalszego dopingu prezentujemy naszą pasiastą sektorówkę ,następnie machamy flagami przy tym głośno dopingując naszych piłkarzy.Niewątpliwie hitem tego meczu był przyśpiewka  polskiego zespołu LADY PANK -"Kryzysowa narzeczona".Ogółem w Rzeszowie zameldowało się ponad 300 fanatyków "Stalówki".

 

Relacja filmowa STALÓWKA tv :

 

 

 

Kolejny mecz  nasza "Stalówka"rozegra w niedzielę 23.10.2011 o godz. 12.00 z Puszczą Niepołomice.

 


WSZYTSKICH KIBICÓW SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

 

Image and video hosting by TinyPic

Komentarze (17)

Stalowka the firm | 2011-10-17 23:36

jak pojedzie 300 osob do Lowicza to bedzie taka sama zabawa - sami tworzymy atmosfere! Pozdrawiam!

Mystery69 | 2011-10-17 23:47

Co tu dużo gadać. Najlepsi kibice na Podkarpaciu - kibice STW. Przy takich kibicach ten klub nigdy nie zginie.

Marco | 2011-10-18 00:34

Dla takich chwil warto żyć i warto zdzierać gardło na maxa bo dziś mogę z dumą oglądać super doping i zabawę w naszym wykonaniu... Samo to że jak oglądałem ten skrót to bawiliśmy się tak jak by to nasza Stalóweczka wygrywała... tego dnia wychodziło nam wszystko , dosłownie wszystko , tylko szkoda że na boisku było wręcz odwrotnie ale i tak my dalej swoje.... Hej w naszej Stalowej , gdzie kominy w herbie są....

Mariuszstalowa | 2011-10-18 00:37

Wielki szacunek dlatych co byli w Rzeszowie i dalii dobry pokaz .(emigracja)

Damianos_17 | 2011-10-18 08:46

Za doping duży szacun, ale dla grajków wielka pogarda.

Brygadzista | 2011-10-18 08:53

Przed Nami Puszcza Niepołomice oraz arcyważny wyjazd do Łowicza! Na ten wyjazd panuje duże ciśnienie wśród stałych wyjazdowiczów. Wyjazd ten traktowany jest tak jak np ten do Olsztyna!!! Mobilizować się w okół siebie!

Porreby | 2011-10-18 09:13

piekna petarda...tak dalej chlopaki

Stalowiak2 | 2011-10-18 09:57

@Marco
i z duma ogladac tez gre naszych kopaczy?
hehehe smiesznie to brzmi "dla tkaich chwil warto zyc" jak kopacze dostaja 3 gole w plecy, juz mnie nic nie zdziwi.I po meczu tradycyjnie krzyczales "nic sie nie stalo" pewnie.Z taka postawa Adamus moze byc spokojny o swoja posade nawet jak bedzie przegrywal 5:0.

Mystery69 | 2011-10-18 10:03

Dzisiaj mamy już wtorek. Spodziewałem się, że w poniedziałek rano zobaczę news o tytule ,,Koniec Adamusa w Stalowej Woli''. A tu proszę dalej to samo. Piłkarze odpuszczają mecze za meczem m.in. Motor, Resovia, a w klubie wszystko ok, każdy wesoły. Nie mówię już o władzach spółki, bo goście boją się podejmować męskich decyzji, jest jak jest. Dziwi mnie troszkę postawa kibiców, którzy po tych dwóch prestiżowych meczach dziękują brawami i spiewem grajkom za mecz. A ci ostatni podchodzą w stronę kibiców i również klaszczą. Coś tu chyba nie tak. Pasowałoby w trakcie meczu troszkę okrzyków, gwizdów a nie tylko dobra zabawa. Grajkom nie chce się grac, niech idą do sponsora na odlewnię, tam by pasowali akurat. Pozdro dla normalnych

Stalowiak2 | 2011-10-18 10:10

tez jestem zaskoczony postawa co niektorych.Dostaja w d... a kibice sie ciesza bo zabawa sie udala.Rozumiem ze wyjazdy sa wazne itp ale zeby wyniki sie nie liczyly, myslalem ze bedzie jakas akcja z bialymi chusteczkami a tu nic.. wiecej odwagi mniej zabaw.

Volzerex | 2011-10-18 10:23

Stalowiak2 byłeś w Lublinie? Rzeszowie? jak tak to było podejść i powiedzieć wprost co się nie podoba. My dopingujemy Stalówkę, te barwy, herb za takimi wartościami jeździmy a nie za pseudo grajkami. Jeżeli dla Ciebie klub to tylko piłkarzyki to zmień dyscyplinę na bierki.

Stalowiak2 | 2011-10-18 11:16

@Volverex
taki z ciebie kibic jak z koziej d... trabka.Bedziesz sie dobrze bawil jak beda przegrywac nawe 10:0.Jak chcesz sie bawic to idz do Planety.Rownie dobrze mogles to zrobic ty.Ale ty tego nie zrobiles bo ci lataja wyniki bo najwazniejsza zabawa.

Volzerex | 2011-10-18 12:49

Heh wyniki są ważne ale wszystkie wyjazdy są również ważne i w Rzeszowie mieliśmy coś do udowodnienia i to zrobiliśmy. Doping miazga i oby tak było w Łowiczu

19mlody38 | 2011-10-18 13:49

Stalowiak2 jesli ci nie pasuje bycie kibicem tej druzyny to droga otwarta szukaj druzyny co pilkarze graja pieknie dla oka a na trybunach cisza jak na stypie

Marco | 2011-10-18 13:51

Stalowiak2
... czytaj ze zrozumieniem , bo wyraźnie napisałem „że szkoda że na boisku było wręcz odwrotnie..” ale idąc twoim tokiem myślenia to lepiej siąść na dupie i obrazić się na piłkarzy za to że dostali 3:0. Więc po co w ogóle było zaczynać tego dnia doping skoro zanim go zaczęliśmy było już 2:0 dla przeciwników . A pisząc ze dla takich chwil warto żyć , chodziło mi tylko i wyłącznie o to co się działo na naszym sektorze a nie na boisku bo powyższy film jak byś nie zauważył jest poświęcony nam i o nas . Oczywiście możesz mieć inne odczucia ale zauważ że ¾ osób na sektorze bawiło się równie dobrze jak ja i oczywiście wynik był dla mnie sprawą ważną ale na wylewanie frustracji na grę naszej drużyny przyszedł czas po meczu , bo jadąc po nich pod czas meczu i tak by nic nie dało.... Dziękuję za uwagę.. Miłego popołudnia :)

J.lo | 2011-10-18 21:54

Ziomki kiedy wy zrozumiecie że jedziecie i dopingujecie nasz ukochany Klub!!! Czy to takie trudne? Piłkarze przychodzą i odchodzą a ten Klub trwa, ale jak tak się będziecie zachowywać to nie działacze, władze miasta czy bieda spóści ten Klub,będziecie mieli w tym swój udział. A wtedy będzie jak np. w Mielcu i będziecie dopiero zadowoleni. Raz jest lepiej raz gorzej a nakręcanie przez was negatywnej atmosfery nie doprowadzi do niczego dobrego. Jesteśmy kibicami i powinniśmy być wierni temu Klubowi, tym barwom na dobre i złe.Nie mówię żeby się cieszyć, bo nie ma z czego, ale bez względu na wszystko dopingować bo od tego jesteśmy, a komu nie pasuje niech się przeniesie na wyspy kibicować Arsenalowi. Mienimy się jako NAJWIERNIEJSi, a połowa pierwsza opluwa wszystkich dookoła. Szkoda słów.
Więc wszyscy na mecz z Puszczą o zdzieramy gardła.
Smutne jest to że takie oczywiste rzeczy trzeba tłumaczyć:)

193819381938 | 2011-10-20 16:51

Stalowiak2
Jesli az tak Ci zalezy na wynikach, to wypierdalaj na kryta i sobie tam narzekaj.
Szczerze, to ja jezdze na mecze w 60% zeby dopingowac, bo w Stalowej nie ma co ogladac, i zbytnio sie nie przejmuje jesli dostaniemy 3-0 przy takim zajebistym dopingu, jaki byl w Rzeszowie.
Dziadki Cie chetnie przyjma, szykuj czekoladki i obmyslaj taktyke; )

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola
2019-03-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg

Stal Stalowa Wola             Siarka Tarnobrzeg

1 : 0

Szymon Jarosz 90     
Sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 24 13-5-6 44
2 Widzew Łódź 23 12-8-3 44
3 GKS Bełchatów 24 11-9-4 42
4 Elana Toruń 24 10-10-4 40
5 Olimpia Grudziądz 24 12-4-8 40
6 Górnik Łęczna 24 10-8-6 38
7 Stal Stalowa Wola 24 11-4-9 37
8 Resovia Rzeszów 23 9-6-8 33
9 Skra Częstochowa 24 9-5-10 32
10 Znicz Pruszków 24 8-7-9 31
11 Pogoń Siedlce 24 8-6-10 30
12 Gryf Wejherowo 24 7-6-11 27
13 Błękitni Stargard Szcz. 24 8-3-13 27
14 Ruch Chorzów 24 6-8-10 26
15 Rozwój Katowice 24 6-7-11 25
16 ROW 1964 Rybnik 23 4-10-9 22
17 Siarka Tarnobrzeg 23 6-4-13 22
18 Olimpia Elbląg 22 5-6-11 21

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Flota Świnoujście (1:0)
2009-04-04
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 43 732 razy
Raków Częstochowa - STAL (0:3)
2017-05-17
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 1 286 razy
STAL - Stal Rzeszów (1:1)
2005-10-21
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 26 755 razy
STAL - Stal Rzeszów (3:1)
2014-05-24
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 22 279 razy
Osób Online: 26 / Czas gen. strony: 0.04141