Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Ruszamy do Łowicza!

Ruszamy do Łowicza!

Po raz kolejny zagramy w niedziele, tym razem w Łowiczu z miejscowym Pelikanem. Spotkanie 30 października (niedziela) o godzinie 11:15. Zbieramy pieniążki na tą okazje a do zebrania nie jest ich dużo i jedziemy! 295 km do przejechania w jedną stronę, także po Olsztynie najdalszy wyjazd w tej rundzie. Mobilizacja na osiedlach i FC!

WSZYSCY zabierają ze sobą ZIELONE KOSZULKI. Jeśli ktoś nie będzie miał będą do nabycia przed wyjazdem!

Zapisy : www.stalowka.pl/zapisy-na-wyjazd (nie zapisywać się po kilka razy!) do czwartku 27.10.2011 do godz. 24:00

Zbiórka: godz. 3:30, odjazd: godz. 4:00. ( zmiana godziny ) Koszt wyjazdu: 25zł +  bilet na mecz.

 

- poniżej obrazek na różne portale internetowe!

Image and video hosting by TinyPic

 

- oraz plakat do wydrukowania!

Image and video hosting by TinyPic

Komentarze (13)

Brygadzista | 2011-10-19 11:26

Już od dziś (tj. 19.10.11) zapisujemy się na listę wyjazdową aby ułatwiło to organizatorom wyjazdu ogarnięcie transportu! Koszt wycieczki do Łowicza jak sami widzicie jest strasznie tani, także na przyszłość bez zbędnego gadania na temat cen wyjazdu. Jest półtora tygodnia na odłożenie pieniążków, także bez problemu każdy da rade odłożyć. Mecz znów mamy w niedziele i będzie trzeba rano wstać, zbiórka 4:30, odjeżdżamy punktualnie o 5:00 i nie czekamy na sobotnich imprezowiczów! Każdy, dobrze myślący wie co odłożyć na bok w weekend - 29, 30 października! Pamiętajmy również o zielonych koszuleczkach w których wyglądamy przepięknie na wyjazdach! Mobilizacja na osiedlach i FC! STALÓWKA ON TOUR!

Kumar | 2011-10-19 11:27

Następny wyjazd po Łowiczu to Garbarnia Kraków dnia.... 7 kwietnia 2012 !!!
Więc zmobilizujmy się na to spotkanie !!

Mariuszstalowa | 2011-10-19 13:19

Jakis dzieciak ze Stalowej Woli potrzebuje krwi . przydaloby sie bysmy kibice pokazalii sie z dobrej strony nie tylko sportowej .
szczegoly to pisolo na stronie --waznePomóżcie: poszukujemy krwi grupy BrH+ dla 3 letniej dziewczynki, u ktorej stwierdzono wczoraj bialaczke.... tel: 15 8362590wazne

PROSZE UDAJCIE SIE DO NAJBLIZSZEGO PUNKTU KRWIODAWSTWA i oddajcie krew dla Aleksandry Chelstowskiej lezacej na 7-ym oddziale (oddzial onkologii i hematologii dzieciecej) Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr:4 im.M.Konopnickiej w Lodzi .Oli grupa krwi to:BrH+ ALE KAZDA KREW JEST CENNA!!!!! Dziekuje z calego serca.....

Dzos | 2011-10-19 20:06

panowie wie ktoś może ile będzie trwał remont trybun?na wiosnę już będzie klatka otwarta czy dopiero za kilka lat?

Motor | 2011-10-19 20:12

nigdy, klub upadnie my przetrwamy

Biggie | 2011-10-19 20:53

klatka będzie otwarta zapewne dopiero wtedy kiedy zostaną wybudowane nowe trybuny za bramkami, a kiedy to nastąpi tego nie wie nikt

Stal_1938 | 2011-10-19 21:09

Patrzac na tempo dotychczasowych prac, mozna smialo celowac w kilkanascie lat.

JEDZIEMY DO ŁOWICZA!

Os.flisakow | 2011-10-19 23:45

dziwic sie pozniej ze poziom komentarzy jest na stronie jaki jest ale co tam lepiej jak sie nie ma co do tematu wniesc lepiej doje... zeby cisnienie spadlo prawda a noz sie lepiej poczuje pozazdroscic chlopcy.. Podrawiam tych wszelakich i wielce kumatych komentujacych

Skarpa v | 2011-10-20 07:21

podobno fundamenty już gotowe, ale nie ma chętnego na konstrukcję stalową, więc z tego co wiem, termin planowanego oddania trybuny jest prawie nie aktualny/nie realny...

Cyc-u | 2011-10-20 12:02

Termin oddania trybuny to jesien przyszłego roku. Do zimy mają być wylane jedynie fundamenty.
Co do tego ze nie ma chętnego na konstrukcje stalową - trybuna ma być jeśli się nie mylę żelbetowa, a nie metalowa, czy mógłbyś rozwinąć swoją myśl?
Druga rzecz to to, że przecież jest firma, która wygrała przetarg, więc o jaki brak chętnych chodzi?

Skarpa v | 2011-10-20 13:25

nie będę wchodził w szczegóły, ale chodzi tu o konstrukcję dachu - z tego co słyszałem to nie ma wykonawcy właśnie na ten dach i chyba słupy (tego jednak nie jestem pewien). Firma wygrała, ale ta firma sama to może beton lać, konstrukcji nie zrobi - a że jest to dość skomplikowana konstrukcja, to nie każdy jest w stanie to wykonać - jak nie znajdą szybko wykonawcy, to będzie problem. Nie chcę siać chaosu (chociaż zacząłem) ale jak będę wiedział coś więcej to napiszę.

Dzos | 2011-10-20 15:09

dzięki za odpowiedzi,a wiec wychodzi na to,że nie prędko to zrobią

Kamykrah | 2011-10-22 23:12

we wtorek oddam krew nie mam tej grupy ale wiem o co chodzi. POMOC DLA DZIECKA BEZ CENNA!!!!!!!!!!!!!!! !!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-09-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów

Stal Stalowa Wola             Ruch Chorzów

2 : 2

Adrian Dziubiński 25,
Grzegorz Janiszewski 84     
Artur Balicki 50, 88
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 10 7-1-2 22
2 Widzew Łódź 10 6-3-1 21
3 GKS Bełchatów 10 5-4-1 19
4 Radomiak Radom 10 5-3-2 18
5 Elana Toruń 9 5-3-1 18
6 Siarka Tarnobrzeg 10 5-2-3 17
7 Górnik Łęczna 10 4-3-3 15
8 Znicz Pruszków 10 4-3-3 15
9 Ruch Chorzów 10 3-4-3 13
10 Resovia Rzeszów 10 3-3-4 12
11 Gryf Wejherowo 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 10 3-2-5 11
13 Błękitni Stargard Szcz. 9 3-2-4 11
14 ROW 1964 Rybnik 10 2-4-4 10
15 Pogoń Siedlce 10 2-3-5 9
16 Skra Częstochowa 10 3-0-7 9
17 Rozwój Katowice 10 1-3-6 6
18 Olimpia Elbląg 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1234) » Vielitz44 (799)
» Fanatyk38 (636) » Kamilosss (385)
» Koko (367) » Slim1938 (360)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (292) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Sandecja Nowy Sącz - STAL (0:1)
2004-04-27
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 651 razy
STAL - Górnik Wałbrzych (3:1)
2014-09-13
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 14 256 razy
STAL - Sokół Sokółka (2:0)
2011-04-06
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 30 156 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (2:2)
2007-04-18
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 10 402 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.04215