Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Ruszamy do Łowicza!

Ruszamy do Łowicza!

Po raz kolejny zagramy w niedziele, tym razem w Łowiczu z miejscowym Pelikanem. Spotkanie 30 października (niedziela) o godzinie 11:15. Zbieramy pieniążki na tą okazje a do zebrania nie jest ich dużo i jedziemy! 295 km do przejechania w jedną stronę, także po Olsztynie najdalszy wyjazd w tej rundzie. Mobilizacja na osiedlach i FC!

WSZYSCY zabierają ze sobą ZIELONE KOSZULKI. Jeśli ktoś nie będzie miał będą do nabycia przed wyjazdem!

Zapisy : www.stalowka.pl/zapisy-na-wyjazd (nie zapisywać się po kilka razy!) do czwartku 27.10.2011 do godz. 24:00

Zbiórka: godz. 3:30, odjazd: godz. 4:00. ( zmiana godziny ) Koszt wyjazdu: 25zł +  bilet na mecz.

 

- poniżej obrazek na różne portale internetowe!

Image and video hosting by TinyPic

 

- oraz plakat do wydrukowania!

Image and video hosting by TinyPic

Komentarze (13)

Brygadzista | 2011-10-19 11:26

Już od dziś (tj. 19.10.11) zapisujemy się na listę wyjazdową aby ułatwiło to organizatorom wyjazdu ogarnięcie transportu! Koszt wycieczki do Łowicza jak sami widzicie jest strasznie tani, także na przyszłość bez zbędnego gadania na temat cen wyjazdu. Jest półtora tygodnia na odłożenie pieniążków, także bez problemu każdy da rade odłożyć. Mecz znów mamy w niedziele i będzie trzeba rano wstać, zbiórka 4:30, odjeżdżamy punktualnie o 5:00 i nie czekamy na sobotnich imprezowiczów! Każdy, dobrze myślący wie co odłożyć na bok w weekend - 29, 30 października! Pamiętajmy również o zielonych koszuleczkach w których wyglądamy przepięknie na wyjazdach! Mobilizacja na osiedlach i FC! STALÓWKA ON TOUR!

Kumar | 2011-10-19 11:27

Następny wyjazd po Łowiczu to Garbarnia Kraków dnia.... 7 kwietnia 2012 !!!
Więc zmobilizujmy się na to spotkanie !!

Mariuszstalowa | 2011-10-19 13:19

Jakis dzieciak ze Stalowej Woli potrzebuje krwi . przydaloby sie bysmy kibice pokazalii sie z dobrej strony nie tylko sportowej .
szczegoly to pisolo na stronie --waznePomóżcie: poszukujemy krwi grupy BrH+ dla 3 letniej dziewczynki, u ktorej stwierdzono wczoraj bialaczke.... tel: 15 8362590wazne

PROSZE UDAJCIE SIE DO NAJBLIZSZEGO PUNKTU KRWIODAWSTWA i oddajcie krew dla Aleksandry Chelstowskiej lezacej na 7-ym oddziale (oddzial onkologii i hematologii dzieciecej) Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr:4 im.M.Konopnickiej w Lodzi .Oli grupa krwi to:BrH+ ALE KAZDA KREW JEST CENNA!!!!! Dziekuje z calego serca.....

Dzos | 2011-10-19 20:06

panowie wie ktoś może ile będzie trwał remont trybun?na wiosnę już będzie klatka otwarta czy dopiero za kilka lat?

Motor | 2011-10-19 20:12

nigdy, klub upadnie my przetrwamy

Biggie | 2011-10-19 20:53

klatka będzie otwarta zapewne dopiero wtedy kiedy zostaną wybudowane nowe trybuny za bramkami, a kiedy to nastąpi tego nie wie nikt

Stal_1938 | 2011-10-19 21:09

Patrzac na tempo dotychczasowych prac, mozna smialo celowac w kilkanascie lat.

JEDZIEMY DO ŁOWICZA!

Os.flisakow | 2011-10-19 23:45

dziwic sie pozniej ze poziom komentarzy jest na stronie jaki jest ale co tam lepiej jak sie nie ma co do tematu wniesc lepiej doje... zeby cisnienie spadlo prawda a noz sie lepiej poczuje pozazdroscic chlopcy.. Podrawiam tych wszelakich i wielce kumatych komentujacych

Skarpa v | 2011-10-20 07:21

podobno fundamenty już gotowe, ale nie ma chętnego na konstrukcję stalową, więc z tego co wiem, termin planowanego oddania trybuny jest prawie nie aktualny/nie realny...

Cyc-u | 2011-10-20 12:02

Termin oddania trybuny to jesien przyszłego roku. Do zimy mają być wylane jedynie fundamenty.
Co do tego ze nie ma chętnego na konstrukcje stalową - trybuna ma być jeśli się nie mylę żelbetowa, a nie metalowa, czy mógłbyś rozwinąć swoją myśl?
Druga rzecz to to, że przecież jest firma, która wygrała przetarg, więc o jaki brak chętnych chodzi?

Skarpa v | 2011-10-20 13:25

nie będę wchodził w szczegóły, ale chodzi tu o konstrukcję dachu - z tego co słyszałem to nie ma wykonawcy właśnie na ten dach i chyba słupy (tego jednak nie jestem pewien). Firma wygrała, ale ta firma sama to może beton lać, konstrukcji nie zrobi - a że jest to dość skomplikowana konstrukcja, to nie każdy jest w stanie to wykonać - jak nie znajdą szybko wykonawcy, to będzie problem. Nie chcę siać chaosu (chociaż zacząłem) ale jak będę wiedział coś więcej to napiszę.

Dzos | 2011-10-20 15:09

dzięki za odpowiedzi,a wiec wychodzi na to,że nie prędko to zrobią

Kamykrah | 2011-10-22 23:12

we wtorek oddam krew nie mam tej grupy ale wiem o co chodzi. POMOC DLA DZIECKA BEZ CENNA!!!!!!!!!!!!!!! !!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-3-10 21
13 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 18 4-4-10 16

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (651) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (328) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Tłoki Gorzyce (5:0)
2005-06-11
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 65 037 razy
STAL - Śląsk Wrocław (0:0)
2007-04-14
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 20 566 razy
Stal Rzeszów - STAL (1:1)
2013-11-02
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 9 528 razy
STAL - Raków Częstochowa (3:1)
2014-11-29
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 20 854 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.04908