Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Piłkarze Stalówki stracili dwa gole w dwie minuty.

Piłkarze Stalówki stracili dwa gole w dwie minuty.

Do przerwy było 0:0, ale po zmianie stron 21-letni Okoński pokonał bramkarza "Stalówki", Bartłomieja Dydę, najpierw strzałem z ostrego kąta, a następnie uderzeniem z dystansu. Kontaktowego gola zdobył Białek, popisując się celnym strzałem głową.

Obie drużyny miały szanse na gole już do przerwy, w Pelikanie "setki" zmarnowali Konrad Kowalczyk i Okoński, a po stronie Stali strzelali groźnie Jarosław Piątkowski, Rafał Turczyn i Wojciech Fabianowski.

- "Fabian" miał też dobrą okazję, gdy razem z Wojtkiem Białkiem wychodzili sami na bramkarza Pelikana. Ale bardziej sobie przeszkodzili niż pomogli i golkiper Pelikana odbił piłkę nogami - mówi Mariusz Szymański, działacz piłkarskiej spółki ze Stalowej Woli. - W pierwszej połowie u nas kontuzji doznał w 30 minucie Jarek Piątkowski i zmienił go Michał Mościński.

Bramki dla gospodarzy: Olaf Okoński 52, 54 minuta, dla gości: Wojciech Białek - 64 minuta.
Stal: Dydo – Demusiak Ż, Żmuda, Lewandowski, Byrski Ż – Piątkowski, Horajecki, Walaszczyk, Turczyn – Fabianowski, Białek.

Pelikan: Pytkowski – Łakomy, Brodecki, Gołka, Żółtowski – Pomianowski Ż, Łochowski, Gamla, Adamczyk – Kowalczyk, Okoński.

Zmiany: Stal: 29' Mościński za Piątkowskiego, 77' Gęśla za Fabianowskiego, 79' Skórski za Turczyna, 80' Mistrzyk za Horajeckiego; Pelikan: 35' Grajek za Łochowskiego, 68' Solecki za Okońskiego, 76' Kosiorek za Pomianowskiego, 90+2 Pochwała za Kowalczyka. Sędziował: Jacek Lis z Rudy Śląskiej.

Komentarze (14)

Damiano88stw | 2011-10-30 20:33

Lepiej pozostawić to bez komentarza. Kolejny mecz i przegrana. Nie dość, że w tej lidze grają same cienkie bolki i w tym sezonie liga jest wyjątkowo słaba to na dodatek po raz kolejny dostajemy w dupę od pipidówek. Wstyd i żal dupę ściska.
Pisanie o stylu, krytykowanie kogokolwiek nie ma już najmniejszego sensu. To jest agonia i tyle.

Dzidek | 2011-10-30 20:40

Korzystająć z okazji chciałbym pozdrowić pięćdziesięciu tajniaków z NIEBIESKIEGO JELCZA :-) ALE JAJCA POZDRO KMWTW

Stalowiak2 | 2011-10-30 20:41

6 porazek na koncie, a Adamus o swoja posade moze byc dalej spokojny.W kazdym innym klubie trener wylecialby albo dostal ultimatum jakies po tych wynikach.W tym klubie wszyscy sa kolegami i sa tego efekty.Kolejna przegrana ze slabiutkim Pelikanem.Az strach pomyslec jakie lanie ich czeka w Brzesku.A moze to i dobrze.Moze to da do myslenia i naprawde jakeis zmiany nastapia w przerwie zimowej gdy nastapi jakies lanie 6 bramkowe.

Einherjar | 2011-10-30 20:41

Agonia na 5 miejscu w tabeli.. ciekawe.

Dzidek | 2011-10-30 20:45

Aha i współtowarzyszy z nieoznakowanej bordowej THALI :-)

Stalowiak2 | 2011-10-30 20:53

einherjar pochwal jeszcze Adamusa za ten wynik mózgu.Agonia i to wielka.To 5 miejsce to przypadek i wynikajaca ze slabosci tej ligi.

Spawn | 2011-10-30 21:45

Piatkowski kontuzja wreszcie dobra wiadomosc dla naszej drużyny, miejmy nadzieje ze teraz bedzie tylko lepiej.

Stalowiak2 | 2011-10-30 21:57

co ty piszesz gosciu jaka dobra wiadomosc??
jak to jest oslabienie zespolu ze gracz jest kontuzjowany, wzmocnieniem by byl gdyby ktos przybyl nowy do druzyny i byla by rywalizacja!! a tak zamiast niego bezbarwny Moscicki bedzie gral.A poza tym Piątkowski dobrze grał i byl dobrym zawodnikiem, potrafil dobrze wykorzystac okazje.Ja nie wiem jak mozna pisac ze kontuzja zawodnika jest dobra wiadomoscia dla druzyny.. mi sie to w glowie nie miesci i jest to dla mnie rzeczą niekoniecznie pojętą

Damians1938 | 2011-10-30 22:46

Do spawn
Piątkowski to jeden z najlepszych zawodników Stali, co ty sie znasz kurwa na piłce :)

Stalowiak100 | 2011-10-31 01:14

Nie mozna pisac ze kontuzja to dobra wiadomosc ale moim zdaniem Moscicki dobra zmiana . chlopak staral sie, walczyl, pokazal ze mozna na niego stawiac . Piekna asysta

Damiano88stw | 2011-10-31 09:18

Do użytkownika "Einherjar".
Tak, dla mnie jest to agonia patrząc na to co się dzieje ze stalowowolską piłką nożną. Drużyna przegrywa mecze z jakimiś klubami pipidówkami (żadne legendy piłkarskie, bez tradycji kibicowskich), budowa stadionu nie wiadomo ile potrwa i czy w ogóle będzie dokończona bo kto o zdrowym rozsądku będzie budował stadion za 70mln złotych drużynie bez perspektyw, ta cała nerwówka i napięcie wokół osoby trenera Adamusa, niektórych zawodników drużyny. To wszystko stawia nad Stalą i jej przyszłością wielki znak zapytania.
Nie wiem czym Ty się podniecasz tak, że zajmują 5 miejsce w beznadziejnie słabej II lidze, (kolejny zespół z niej wypada i liga nie jest nawet skompletowana), że gramy z jakimiś klubami z zaścianka piłkarskiego, męczone remisy i zwycięstwa z drużynami, o których mało kto w ogóle słyszał, mecze-blamaże przynoszące tylko wstyd.
Ta frekwencja na meczach w Stalowej Woli. Faktycznie jest się z czego cieszyć.
Tylko dlatego, że w tym sezonie ta II liga jest tak słaba Stalówka jest w czubie tabeli, gdyby to było kilka lat temu to walczyliby o utrzymanie.
Jak tak dalej pójdzie, osoby decyzyjne nie wyciągną wniosków, nie dojdzie do zmian w klubie to będziemy oglądać ekscytujące mecze, pojedynki i remisy z potęgami piłkarskimi z zaścianka polskiej piłki nożnej, a jedynym meczem na który będzie ktokolwiek chodził to mecz z Siarką Tarnobrzeg.
Ja w obecnej sytuacji nie widzę cienia szansy na awans, a jedynym solidnym i dobrym meczem w tym sezonie był mecz z Pogonią Siedlce wygrany 3:0.
Strzałeczka------- --------->

Spawn | 2011-10-31 10:17

O koledzy naszego kontuzjowanego sie znalezli. Przypatrz sie jeden z drugim jak ten człowiek gra a nie wypisuj o jego niesamowitym wkładzie w zespół, jest drewnem nie posiadającym żadnego zwodu, szybkość na poziomie dziewczyn które biegały by w szpilkach, charakter- nijaki bez podniesienia i zmotywowania kolegów w trakcie meczu.Tak wiec takie jest moje zdanie na jego temat i prosze nie wypisujcie mi jaki on jest git bo to jest shit

Stalowiak2 | 2011-10-31 11:41

nasi sa druzyna swojego boiska,na wyjezdzie przegrywaja nawet ze slabymi druzynami, ja mysle ze oni mieli by problemy z Turbia i Zdziarami na wyjezdzie.Gdzie te czasy gdy Stalowa ogrywala takie zespoly gladko po 3:0.Chyba predko nie wrócą, nie z tym trenerem.
Spawn - to znajdz lepszego grajka na ta pozycje, a kapitanem moglby byc Fabianowski, on doswiadczony i mysle ze by podolal opasce kapitana,
193819381938 - tyle szans ile Stalowa miala na wyprzedzenie Motor chyba nigdy w zyciu nie miala, ale jak przegrywa ze slabiutenkim Pelikanem to nie zasluguje na wyzsze miejsce tak naprawde, jak wczesniej wspomnialem oni by mieli klpotoy nawet z Olimpia czy Zdziarami na wyjezdzie, juz o Turbii nie mowie bo tam doswiadczeni gracze i nie jeden 2 ligowiec mialby tam problemy z Motorem na czele (przegrali przeciez tam) i w sumie chcialbym zeby kiedys do takiego meczu doszlo.Wtedy jestem szalenie ciekaw co zwolennicy Adamusa mieli do powiedzenia gdyby przegrali z LZS-em.

Dede | 2011-10-31 21:58

Stalowiak Piatkowski nawet nie umie pilki dobrze przyjac wiec co ty chlopie piszesz ze on dobrze gra... udalo mu sie ostatnio 2 bramy strzelic nie wiem jakim cudem a dla Ciebie to dobra gra... popatrz ile on pilek traci w meczu..