Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd do lidera. Mecz Okocimski-STAL.

Wyjazd do lidera. Mecz Okocimski-STAL.

Już tylko 6 dni dzieli nas od kolejnego meczu naszej Stalówki, a także wyjazdu do lidera naszej ligi - Okocimskiego. 

Mecz w Brzesku w najbliższą sobotę 5.11.2011 o godzinie 12:00.

Wyjazd już o 8:00 rano tam gdzie zawsze.
Koszt wyjazdu tylko 20 zł + bilet na mecz!

ZAPISY już działają tradycyjnie: www.stalowka.pl/zapisy-na-wyjazd

Komentarze (22)

Motomoto | 2011-10-30 21:27

Stalówka to będzie pierwszy zespół który wygra w Brzesku.. Zawsze po złym meczu,grają dobry..

Omen | 2011-10-30 22:43

Okocimski:Stal 1:3

Tak będzie

Program | 2011-10-31 01:35

Edek38 | 2011-10-24 11:02|

Skoro grajki to takie patalachy ,to po co my znizamy sie do ich poiziomu ??

Pokazmy klase jaka niby mamy!!
Moze bedzie im bardziej wstyd kiedy beda kaleczyc na boisku a na trybunach poakzemy konkret doping jak np. w Rzeszowie.

Baxter | 2011-10-31 03:54

Mam pytanko w czwartek przylatuje z stanow czy bedzie jeszze opcja rejestracji na wyjazd i co potrzebuje nie posiadam dowodu bo mieszkam tam od 14 lat dzieki z gory za odpowiedz

Mlody gniewny | 2011-10-31 03:59

Baxter, zapisac mozesz sie juz, wess inny wazny dokument tozsamosci. Informacje podane o zbiórce masz podane na Glownej stronie :)

Omen | 2011-10-31 06:30

poodejmowali 3 pkt za Sokółkę mamy 23pkt

W przypadku nie wygranych meczów z Brzeskiem i KSZO
(a kadrowo moim zdaniem te drużyny są lepsze)
kończymy runde w dole tabeli

Także tutaj się okaże czy obecny zespół Stali ma charakter

Musi ktoś to Brzesko pokonać, a kto jak nie Stal

Omen | 2011-10-31 07:10

Na wiosnę zarząd powinien zmienić trenera.

Nawet jak jest dziura w budżecie to zatrudnić jakiegoś młodego ambitnego po studiach.

Trener A." zasłyną " że w pierwszym roku swej pracy awansował 2006r ze Stalą do 2ligii i teraz tak samo miało niby być.
Zajelismy wtedy 2 miejsce w lidze i pokonaliśmy w barażu rozsypujące się już Heko Czermno.
Póżniej był piękny start w starej 2 lidze. 4 mecze i 10pkt gazety pisały że jesteśmy jednym z faforytów do ekstraklasy i za to trenerze A. za te chwile dziekuję
Póżniej był żallll o którym warto zapomnieć trener A.odszedł.

Teraz w tym sezonie nie miałem nawet takiej chwili
0:3 z Garbarnią i wsyd z Motorem i Reską to wystarczy

Julek | 2011-10-31 08:07

zbliża się przerwa zimowa jakieś cztery miechy przerwy trzeba poszukać nowych tanich ambitnych piłkarzy dać im dobre warunki do trenowania zgrać ich zrobić z nich drużynę i na wiosnę niech walczą !!!!!! najlepiej żeby utożsamiali się z klubem i regionem z tej drużyny nic już nie będzie mają dobre warunki do treningów mogli się tylko na tym skupić przed meczami wynajmuje im się hotele itp rzeczy aby to wszystko w miarę skromnych możliwości finansowych klubu było profesjonalne a oni są tak słabi że mnie osobiście już to drażni jak oglądam ich "wyczyny" boiskowe więc moim skromnym zdaniem szkoda już na nich łożyć kasy oni nie zapewnią ani wyników ani frekwencji ani tym bardziej awansu jest to banda leniwych patałachów bez pasji do tego co robią bez ambicji którym pasuje tak jak jest czyli odjebać pańszczyznę z łaską prześlizgać się na treningu na meczu jakoś nadrobić zaległości (czasami starcza) wziąć za to jakieś monety i można wbijać na lansie na dyskotekę w Stalowej pasowałoby im podziękować !!!!!! bo wyższy poziom to często prezentują chłopaki którzy nie mają statusu zawodowca w niższych ligach chodzą do roboty a na trening przyjdą dwa trzy razy w tygodniu dla rozrywki z zamiłowania !!!!!!! a do tych kibiców którzy widzą w nich dobrych piłkarzy mam taką radę to już najwyższy czas zmniejszyć dawki a najlepiej całkiem przestać ćpać bo już obraz się Wam rozłazi !!!!!!!! tyle z mojej strony jedziemy do Brzeska zobaczyć co lider tej ligi prezentuje na tle naszych patałachów

Stalowiak2 | 2011-10-31 11:48

ta oni ci zmienia trenera, zapomnij.Tam wszyscy sa kolegami, prezesi, zarzad to koledzy Adamusa, kopacze ci starsi sa z nim na ty.To jest kolko adoracji wzajemnej.Adamus jest w Stalowej bo tak naprawde nikt inny go nie chce.Jaka on kariere trenerska zrobil poza Stalowa? Lada Bilgoraj i nedzna 4 liga, chyba w Górnie tez trenowal, no i epizod 3 ligowy chyba z Ruchem Wysokie Mazowieckie jak dobrze pamietam.I z tymi druzynami nie notowal zadnych wielkich wyników.Jedynie ze Stala awansowal do 2 ligi ale wtedy Stal miala naprawde silny zespol i co najwazniejsze zlozony glownie z wychowanków.Najlepsz a obrona w 3 lidze i nawet babka by nie miala problemu z awansem.

Stal_1938 | 2011-10-31 12:00

Akurat z Brzeskiem wygrana jest mozliwa, bo wkoncu oni kiedys tez musza sie potknac, oczywiscie wynik bedzie na +, ale tego co oni graja to chyba nikt normalny nie chce ogladac, na orlikach chlopaki lepiej graja. 3 mecz wyjazdowy i wyniki sa prze piekne 4;1, 3;0, 2;1. Jedyny mecz godny druzyny aspirajacej do awansu to byl mecz z Puszcza, 1 jedyny na cala runde, osobiscie oczekiwalem czego innego, tym badziej ze tak szumnie zapowiadany byl awans.

Julek | 2011-10-31 12:34

mam pytanie do Omena Stalowiaka2 i paru innych którzy domagają się zmiany samego trenera uważacie że jest jakiś trener na świecie który nauczy tych "piłkarzy" grać w piłkę nożną w pół roku (nawet w rok) na normalnym poziomie czyli szybko i przez cały mecz ganiać mocno strzelać z jednej i drugiej nogi celnie podawać i ogólnie zrobić z nich taką drużynę żeby gra się kleiła ? nie od przypadku do przypadku tylko w każdym meczu była walka i nieustępliwość bo ja szczerze wątpię mi się wydaje że jedyna szansa dla klubu (i to nie ma żadnej gwarancji ) jest terapia szokowa wyrzucić cały pakiet trener + "piłkarze" i szukać nowych w Stalowej może ktoś się tym zainteresuje i wspomoże klub zawsze lepiej jak grają swoi ambitni nie wypaleni pseudogwiazdorzy którzy tam rozegrali po trzy niezłe mecze przez całą "karierę" i spoczeli na laurach i odcinają kupony od tego co było gdzieś tam kiedyś i w sumie to nikt tego nie widział :-) ja z nimi czarno widzę przyszłość STALÓWKI w każdym aspekcie jej działalności ale to jest moje zdanie i oczywiście mogę się mylić pozdrawiam i zawieszam swoją działalność internetową do Brzeska a może i dłużej :-)

Motor | 2011-10-31 12:59

Słuchaj Sławek jak cie blaga lud.
Zostań z nami uczyń z nami cud!

Motor | 2011-10-31 13:02

Przemień o Sławek, slaby ten skład!
Niech nas SPARTAKUS ugryzie w zad!

Motomoto | 2011-10-31 14:10

» http://okocimski.com/galeria?album=1&gallery=2
ten stadion w Brzesku to chyba jakiś żart.. i oni mają grać w I lidze. Już nie mogę się doczekać transmisji I ligi z "Arena of Brzesko" w TV..:):)

Omen | 2011-10-31 18:07

Motomoto stadion w Brzesku całkiem sympatyczny.

Kibice Niecieczy czy Kolejarza Stróże mogliby się czuć zagubieni

Fanatyko | 2011-10-31 19:16

Jest jakaś inna opcja zmiany hasła na stalowka.pl? Bo gdy klikam "zapomniałem hasła", to wyskakuje słynne już "404 not found". Można to załatwić inną drogą? ;>

Z góry dzięki za info...

I sry, że piszę w komentarzach, ale zdaje mi się jakoś, że komentarze żyją, a forum nie ;P.

Pozdro!

Van12 | 2011-11-1 12:05

» http://www.malopolskatv.pl/

Transmisja Okocimski-Stalówka
Głosowanie SMS

Lubelak | 2011-11-2 14:18

Prawdopodobnie mecz Okocimskiego z nami i Motorem będzie bez kibiców:) info powinno pojawić się na dniach.

Ave stalowka | 2011-11-3 22:24

prawda ?

P!otrek | 2011-11-4 00:14

Stadion miał być otwarty jakieś 2 tygodnie temu, nie słyszałem o żadnych opóźnieniach. Do chwili, gdy nie ma 100% pewności, nie piszemy bzdur, które zniechęcają ludzi do wyjazdu.

Stalowiak1938 | 2011-11-4 09:27

Ostateczna decyzja odnośnie meczu zapadnie dziś. Także czekamy wszyscy na info.

Teresio | 2011-11-4 11:42

Łętocha z Okocimskiego przed meczem ze Stalówką

» http://sztafeta.pl/index.php?option=.....

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - MKS Kluczbork

Stal Stalowa Wola             MKS Kluczbork
2018-06-02, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 33 19-5-9 62
2 ŁKS Łódź 33 17-11-5 62
3 Warta Poznań 33 18-7-8 61
4 Radomiak Radom 33 15-9-9 54
5 Garbarnia Kraków 33 15-9-9 54
6 Olimpia Elbląg 33 13-8-12 47
7 Siarka Tarnobrzeg 33 14-4-15 46
8 GKS Bełchatów 33 12-9-12 45
9 ROW 1964 Rybnik 33 12-8-13 44
10 Rozwój Katowice 33 12-8-13 44
11 Gryf Wejherowo 33 11-10-12 43
12 Stal Stalowa Wola 33 10-11-12 41
13 Błękitni Stargard Szcz. 33 11-8-14 41
14 Znicz Pruszków 33 10-9-14 39
15 MKS Kluczbork 33 9-12-12 39
16 Wisła Puławy 33 8-12-13 36
17 Gwardia Koszalin 33 6-10-17 28
18 Legionovia Legionowo 33 7-6-20 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Gwardia Koszalin 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1182) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Legionovia Legionowo (1:1)
2017-05-13
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 3 087 razy
STAL - Korona Kielce (3:0)
2009-03-21
Ilość zdjęć: 36
Wyświetleń: 124 646 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (2:0)
2014-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 10 017 razy
STAL - Resovia Rzeszów (1:0)
2004-05-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 22 708 razy
Osób Online: 30 / Czas gen. strony: 0.03967