Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd do Brzeska odwołany !

Wyjazd do Brzeska odwołany !

Wyjazd na mecz Okocimski Brzesko-Stal Stalowa Wola został ODWOŁANY !!! 

Na wniosek policji Burmistrz Brzeska nie wydał klubowi Okocimski zgody na rozegranie meczu z udzialem publicznosci..

W zwązku z tym  na stadionie zabraknie zorganizowanej grupy kibiców "Stalówki".

Oficjalne pismo w tej sprawie otrzymalismy z Brzeska dopiero dzisiaj.



 

Komentarze (14)

Edek38 | 2011-11-4 17:11

siemanko , zauwazylem ,ze to chyba do ciebie nalezy wysylac mejle na tamtej stronie wiec pewnie masz cos wspolnego z jej powstaniem,
Rozumiem,ze mamy "wolnosc wszystkiego" w tym kraju ale moze przed rozpoczeciem pewnych dzialan nalezalo by je skonsultowac z innymi.

Czym sie sugerowales dobierajac barwy do napisu i tla " 19 STAL STALOWA WOLA 30" ???
Poroniony pomysl moim skromnym zdaniem.

Skontaktuj sie z kim trzeba .

Stalówka_1938 | 2011-11-4 17:17

Edek o ci chodzi chlopak sie stara zeby klub był bardziej znany w necie barwy do napisu itła zawsze mozna zmienic ale to nie jest najwazniejszy punkt strony

najwazniejszy jest herb i nazwa klubu !!
i to wystarczy , każdemu kumatemu powinno to wystarczyć niewiem jak tobie :)

Edek38 | 2011-11-4 17:29

ja tam moze nie jestem kumaty na tyle....

Chodzi m.in. o to,ze wtawianie/uzywanie nazw,herbow zastrzezonych wymaga pewnych ustalen.
Podobnie ze wstawianiem w galerii " nowego" herbu,uzywanego od powstania społki.

Jak jestes taki obeznany to pewne sprawy powinienes ogarniac.

poza tym nie negowalem tego,ze sie stara,tylko jest wyraznie napisane o konsultowaniu sie z kims przed podjeciem pewnych dzialan.

co sie swiergolisz

Damianstw | 2011-11-4 17:33

no ładnie wygląda ta strona i nawet jest news że są problemy z budową stadiony a tu nic

Kumar | 2011-11-4 17:40

Już lepiej zamiast tracić czas na budowę nowej, która i tak niestety podejrzewam się nie przyjmie strony zasiliłbyś szeregi redakcji Stalowka.pl - największego serwisu kibiców Stali Stalowa Wola.

Przypominamy, że szukamy osób do pisania newsów, relacji przed i po meczowych itd. Osoby zainteresowane niech zostawią do siebie jakieś namiary (najlepiej gg) na pewno się odezwiemy:)

Stalówka_1938 | 2011-11-4 17:50

Edek ta stronke jak narazie sam widzisz jest amatorska , dopiero powstała a ty juz na nia najezdzasz :D hehe bez napinki :)

Stalówka_1938 | 2011-11-4 17:56

niewiadomo czy wogole zaistnieje z taka konkurencją jak jest tu :)

Julek | 2011-11-4 18:45

odwołują nam ostatni wyjazd w roku do lidera i nawet jednego komentarza że szkoda że chujnia że głupie psy znów sieją panikę itp !!!! dlatego lepiej niech w przerwie zimowej dojdzie do rewolucji w drużynie bo coraz mniej ludzi reflektuje za jeżdżeniem za tymi lamusowatymi patałachami po kolejnych świątyniach polskiej piłki nożnej do klubów z kibicami tradycją z sektorami gości z prawdziwego zdarzenia itp bajerami prawdziwych spektakli piłkarsko-kibicowsko -kulturalnymi :-) sektor w Łowiczu rządził mistrzostwo świata oby więcej takich wyjazdów meczy :-) bo może nas dopaść mega kryzys jak nie uciekniemy z tej patologicznej ligi pozdro do zob na H15 na meczu z KSZO tego bez kibiców :-)

Van12 | 2011-11-4 18:50

» http://www.malopolskatv.pl/

możemy jednak oglądnąć ten mecz!
na stronie jest głosowanie, mamy czas do 22
ORGANIZUJEMY SIE! rozsyłamy kolegom a jutro oglądamy mecz

Kijana1938 | 2011-11-4 21:23

stronka zajebista troche roboty i bedzie zajebi***a

Damiano88stw | 2011-11-5 00:57

Pomysł ze stronką jak najbardziej udany i trafiony tym bardziej, że na tej stronce znakomici moderatorzy usuwają wybrane komentarze bez podania przyczyny. Jeszcze się tak nie zdarzyło, żeby któryś z moderatorów przyznał się, że to on usunął wpisy, nie wspomnę o uzasadnieniu.
Nie łamię regulaminu, a ktoś usuwa moje komentarze do artykułu.

Tyberius | 2011-11-6 09:18


"Chodzi m.in. o to,ze wtawianie/uzywanie nazw,herbow zastrzezonych wymaga pewnych ustalen.
Podobnie ze wstawianiem w galerii " nowego" herbu,uzywanego od powstania społki. "

No własnie nie rozumiem tego argumentu to jakis ewnement. Chyba w interesie społki jest to zeby nowy znak rozpropagowac. Nie znam przypadku zeby jakis klub zabranial umieszczac herb klubu na stronkach fanowskich.

Arni | 2011-11-6 12:59

Jak sie chce cos zbudowac to nie zaczyna sie od kradziezy np. zdjec - » http://www.stalowka.pl/photo.php?id=1666 - widze ze to zdjecie z tej strony jest uzyte na gore tamtej.

Tak po za tym jak ktos chce cos zrobic to niech pomoze chlopakom przy rozbudowie tego serwisu - a nie zakladac jakiegos badziewia.
Dzisiaj sa takie czasy ze jak chce sie robic cos nowego to robi sie to "z pompa" - albo nic sie nie robi !
I tak jest ze strona kazdego typu.

Zatorze | 2011-11-6 16:59

Arni pompę to ty sobie rób na siłowni. Chłopak zrobił stronę okej. Co do zdjęć to co to za kradzież ? ja sobie skopiowałem zdjęcie na kompa i co też ukradłem ? Skoro je ktoś wystawia i da się skopiować to znaczy że ktoś je upowszechnia do wielorakiego użytku. A jeśli już aż tak Cię to boli to wiesz co się robi ze złodziejami powodzenia misiu :) ale pózniej nie pokazuj się na stadionie. Druga sprawa to że każdy się spina ale to nie jest Wasz problem - problem ma chłopak który to zrobił bo teraz musi pracować na markę żeby to miało ręce i nogi. Inną sprawą jest to że też od niego zależeć będzie kiedy ta strona padnie - no chyba że w ogóle nie padnie. Ponawiam to nie Wasz problem i nie Wasza piaskownica. Chyba każdy ma swoje problemy a nie zajmuje się czyimiś. Chce robi - Wam nie pasii nie wchodzicie - proste jak drut. On chociaż coś robi a Wy tylko komentujecie

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola
2019-03-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg

Stal Stalowa Wola             Siarka Tarnobrzeg

1 : 0

Szymon Jarosz 90     
Sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 24 13-5-6 44
2 Widzew Łódź 23 12-8-3 44
3 GKS Bełchatów 24 11-9-4 42
4 Elana Toruń 24 10-10-4 40
5 Olimpia Grudziądz 24 12-4-8 40
6 Górnik Łęczna 24 10-8-6 38
7 Stal Stalowa Wola 24 11-4-9 37
8 Resovia Rzeszów 23 9-6-8 33
9 Skra Częstochowa 24 9-5-10 32
10 Znicz Pruszków 24 8-7-9 31
11 Pogoń Siedlce 24 8-6-10 30
12 Gryf Wejherowo 24 7-6-11 27
13 Błękitni Stargard Szcz. 24 8-3-13 27
14 Ruch Chorzów 24 6-8-10 26
15 Rozwój Katowice 24 6-7-11 25
16 ROW 1964 Rybnik 23 4-10-9 22
17 Siarka Tarnobrzeg 23 6-4-13 22
18 Olimpia Elbląg 22 5-6-11 21

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Mielec - STAL (0:1)
2014-03-23
Ilość zdjęć: 54
Wyświetleń: 41 992 razy
STAL - Raków Częstochowa (1:1)
2015-10-10
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 13 232 razy
STAL - ŁKS Łomża (0:1)
2008-04-12
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 12 716 razy
STAL - Arka Gdynia (0:1)
2007-09-08
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 19 722 razy
Osób Online: 31 / Czas gen. strony: 0.03588