Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd do Brzeska odwołany !

Wyjazd do Brzeska odwołany !

Wyjazd na mecz Okocimski Brzesko-Stal Stalowa Wola został ODWOŁANY !!! 

Na wniosek policji Burmistrz Brzeska nie wydał klubowi Okocimski zgody na rozegranie meczu z udzialem publicznosci..

W zwązku z tym  na stadionie zabraknie zorganizowanej grupy kibiców "Stalówki".

Oficjalne pismo w tej sprawie otrzymalismy z Brzeska dopiero dzisiaj.



 

Komentarze (14)

Edek38 | 2011-11-4 17:11

siemanko , zauwazylem ,ze to chyba do ciebie nalezy wysylac mejle na tamtej stronie wiec pewnie masz cos wspolnego z jej powstaniem,
Rozumiem,ze mamy "wolnosc wszystkiego" w tym kraju ale moze przed rozpoczeciem pewnych dzialan nalezalo by je skonsultowac z innymi.

Czym sie sugerowales dobierajac barwy do napisu i tla " 19 STAL STALOWA WOLA 30" ???
Poroniony pomysl moim skromnym zdaniem.

Skontaktuj sie z kim trzeba .

Stalówka_1938 | 2011-11-4 17:17

Edek o ci chodzi chlopak sie stara zeby klub był bardziej znany w necie barwy do napisu itła zawsze mozna zmienic ale to nie jest najwazniejszy punkt strony

najwazniejszy jest herb i nazwa klubu !!
i to wystarczy , każdemu kumatemu powinno to wystarczyć niewiem jak tobie :)

Edek38 | 2011-11-4 17:29

ja tam moze nie jestem kumaty na tyle....

Chodzi m.in. o to,ze wtawianie/uzywanie nazw,herbow zastrzezonych wymaga pewnych ustalen.
Podobnie ze wstawianiem w galerii " nowego" herbu,uzywanego od powstania społki.

Jak jestes taki obeznany to pewne sprawy powinienes ogarniac.

poza tym nie negowalem tego,ze sie stara,tylko jest wyraznie napisane o konsultowaniu sie z kims przed podjeciem pewnych dzialan.

co sie swiergolisz

Damianstw | 2011-11-4 17:33

no ładnie wygląda ta strona i nawet jest news że są problemy z budową stadiony a tu nic

Kumar | 2011-11-4 17:40

Już lepiej zamiast tracić czas na budowę nowej, która i tak niestety podejrzewam się nie przyjmie strony zasiliłbyś szeregi redakcji Stalowka.pl - największego serwisu kibiców Stali Stalowa Wola.

Przypominamy, że szukamy osób do pisania newsów, relacji przed i po meczowych itd. Osoby zainteresowane niech zostawią do siebie jakieś namiary (najlepiej gg) na pewno się odezwiemy:)

Stalówka_1938 | 2011-11-4 17:50

Edek ta stronke jak narazie sam widzisz jest amatorska , dopiero powstała a ty juz na nia najezdzasz :D hehe bez napinki :)

Stalówka_1938 | 2011-11-4 17:56

niewiadomo czy wogole zaistnieje z taka konkurencją jak jest tu :)

Julek | 2011-11-4 18:45

odwołują nam ostatni wyjazd w roku do lidera i nawet jednego komentarza że szkoda że chujnia że głupie psy znów sieją panikę itp !!!! dlatego lepiej niech w przerwie zimowej dojdzie do rewolucji w drużynie bo coraz mniej ludzi reflektuje za jeżdżeniem za tymi lamusowatymi patałachami po kolejnych świątyniach polskiej piłki nożnej do klubów z kibicami tradycją z sektorami gości z prawdziwego zdarzenia itp bajerami prawdziwych spektakli piłkarsko-kibicowsko -kulturalnymi :-) sektor w Łowiczu rządził mistrzostwo świata oby więcej takich wyjazdów meczy :-) bo może nas dopaść mega kryzys jak nie uciekniemy z tej patologicznej ligi pozdro do zob na H15 na meczu z KSZO tego bez kibiców :-)

Van12 | 2011-11-4 18:50

» http://www.malopolskatv.pl/

możemy jednak oglądnąć ten mecz!
na stronie jest głosowanie, mamy czas do 22
ORGANIZUJEMY SIE! rozsyłamy kolegom a jutro oglądamy mecz

Kijana1938 | 2011-11-4 21:23

stronka zajebista troche roboty i bedzie zajebi***a

Damiano88stw | 2011-11-5 00:57

Pomysł ze stronką jak najbardziej udany i trafiony tym bardziej, że na tej stronce znakomici moderatorzy usuwają wybrane komentarze bez podania przyczyny. Jeszcze się tak nie zdarzyło, żeby któryś z moderatorów przyznał się, że to on usunął wpisy, nie wspomnę o uzasadnieniu.
Nie łamię regulaminu, a ktoś usuwa moje komentarze do artykułu.

Tyberius | 2011-11-6 09:18


"Chodzi m.in. o to,ze wtawianie/uzywanie nazw,herbow zastrzezonych wymaga pewnych ustalen.
Podobnie ze wstawianiem w galerii " nowego" herbu,uzywanego od powstania społki. "

No własnie nie rozumiem tego argumentu to jakis ewnement. Chyba w interesie społki jest to zeby nowy znak rozpropagowac. Nie znam przypadku zeby jakis klub zabranial umieszczac herb klubu na stronkach fanowskich.

Arni | 2011-11-6 12:59

Jak sie chce cos zbudowac to nie zaczyna sie od kradziezy np. zdjec - » http://www.stalowka.pl/photo.php?id=1666 - widze ze to zdjecie z tej strony jest uzyte na gore tamtej.

Tak po za tym jak ktos chce cos zrobic to niech pomoze chlopakom przy rozbudowie tego serwisu - a nie zakladac jakiegos badziewia.
Dzisiaj sa takie czasy ze jak chce sie robic cos nowego to robi sie to "z pompa" - albo nic sie nie robi !
I tak jest ze strona kazdego typu.

Zatorze | 2011-11-6 16:59

Arni pompę to ty sobie rób na siłowni. Chłopak zrobił stronę okej. Co do zdjęć to co to za kradzież ? ja sobie skopiowałem zdjęcie na kompa i co też ukradłem ? Skoro je ktoś wystawia i da się skopiować to znaczy że ktoś je upowszechnia do wielorakiego użytku. A jeśli już aż tak Cię to boli to wiesz co się robi ze złodziejami powodzenia misiu :) ale pózniej nie pokazuj się na stadionie. Druga sprawa to że każdy się spina ale to nie jest Wasz problem - problem ma chłopak który to zrobił bo teraz musi pracować na markę żeby to miało ręce i nogi. Inną sprawą jest to że też od niego zależeć będzie kiedy ta strona padnie - no chyba że w ogóle nie padnie. Ponawiam to nie Wasz problem i nie Wasza piaskownica. Chyba każdy ma swoje problemy a nie zajmuje się czyimiś. Chce robi - Wam nie pasii nie wchodzicie - proste jak drut. On chociaż coś robi a Wy tylko komentujecie

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2020-07-10, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice

Stal Stalowa Wola             Górnik Polkowice

3 : 0

Dominik Chromiński 20,
Szymon Jarosz 30,
Kacper Śpiewak 59     
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 29 16-7-6 55
2 Górnik Łęczna 29 16-7-6 55
3 GKS Katowice 30 16-6-8 54
4 Olimpia Elbląg 29 12-11-6 47
5 Resovia Rzeszów 29 12-10-7 46
6 Bytovia Bytów 29 12-8-9 44
7 Górnik Polkowice 30 12-7-11 43
8 Błękitni Stargard Szcz. 29 12-5-12 41
9 Znicz Pruszków 29 12-4-13 40
10 Stal Stalowa Wola 30 11-7-12 40
11 Pogoń Siedlce 29 12-3-14 39
12 Skra Częstochowa 29 11-6-12 39
13 Stal Rzeszów 29 11-5-13 38
14 Garbarnia Kraków 29 10-8-11 38
15 Lech II Poznań 29 9-10-10 37
16 Elana Toruń 30 10-7-13 37
17 Legionovia Legionowo 30 6-6-18 24
18 Gryf Wejherowo 30 3-5-22 14

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-07-10 STAL - Elana Toruń
2020-07-16 Widzew Łódź - STAL
2020-07-19 STAL - GKS Katowice
2020-07-25 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (911)
» Młodynie (830) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (685) » 1938fc (631)
» Filip kacper k. (580) » Kamilosss (448)
» Acer (417) » Slim1938 (398)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Tychy (1:1)
2015-09-05
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 33 927 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (2:2)
2007-04-18
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 12 694 razy
Wisła Puławy - STAL (2:0)
2014-03-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 10 777 razy
Hutnik Kraków - STAL (1:1)
2006-04-12
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 9 791 razy
Osób Online: 29 / Czas gen. strony: 0.02874