Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd do Brzeska odwołany !

Wyjazd do Brzeska odwołany !

Wyjazd na mecz Okocimski Brzesko-Stal Stalowa Wola został ODWOŁANY !!! 

Na wniosek policji Burmistrz Brzeska nie wydał klubowi Okocimski zgody na rozegranie meczu z udzialem publicznosci..

W zwązku z tym  na stadionie zabraknie zorganizowanej grupy kibiców "Stalówki".

Oficjalne pismo w tej sprawie otrzymalismy z Brzeska dopiero dzisiaj.



 

Komentarze (14)

Edek38 | 2011-11-4 17:11

siemanko , zauwazylem ,ze to chyba do ciebie nalezy wysylac mejle na tamtej stronie wiec pewnie masz cos wspolnego z jej powstaniem,
Rozumiem,ze mamy "wolnosc wszystkiego" w tym kraju ale moze przed rozpoczeciem pewnych dzialan nalezalo by je skonsultowac z innymi.

Czym sie sugerowales dobierajac barwy do napisu i tla " 19 STAL STALOWA WOLA 30" ???
Poroniony pomysl moim skromnym zdaniem.

Skontaktuj sie z kim trzeba .

Stalówka_1938 | 2011-11-4 17:17

Edek o ci chodzi chlopak sie stara zeby klub był bardziej znany w necie barwy do napisu itła zawsze mozna zmienic ale to nie jest najwazniejszy punkt strony

najwazniejszy jest herb i nazwa klubu !!
i to wystarczy , każdemu kumatemu powinno to wystarczyć niewiem jak tobie :)

Edek38 | 2011-11-4 17:29

ja tam moze nie jestem kumaty na tyle....

Chodzi m.in. o to,ze wtawianie/uzywanie nazw,herbow zastrzezonych wymaga pewnych ustalen.
Podobnie ze wstawianiem w galerii " nowego" herbu,uzywanego od powstania społki.

Jak jestes taki obeznany to pewne sprawy powinienes ogarniac.

poza tym nie negowalem tego,ze sie stara,tylko jest wyraznie napisane o konsultowaniu sie z kims przed podjeciem pewnych dzialan.

co sie swiergolisz

Damianstw | 2011-11-4 17:33

no ładnie wygląda ta strona i nawet jest news że są problemy z budową stadiony a tu nic

Kumar | 2011-11-4 17:40

Już lepiej zamiast tracić czas na budowę nowej, która i tak niestety podejrzewam się nie przyjmie strony zasiliłbyś szeregi redakcji Stalowka.pl - największego serwisu kibiców Stali Stalowa Wola.

Przypominamy, że szukamy osób do pisania newsów, relacji przed i po meczowych itd. Osoby zainteresowane niech zostawią do siebie jakieś namiary (najlepiej gg) na pewno się odezwiemy:)

Stalówka_1938 | 2011-11-4 17:50

Edek ta stronke jak narazie sam widzisz jest amatorska , dopiero powstała a ty juz na nia najezdzasz :D hehe bez napinki :)

Stalówka_1938 | 2011-11-4 17:56

niewiadomo czy wogole zaistnieje z taka konkurencją jak jest tu :)

Julek | 2011-11-4 18:45

odwołują nam ostatni wyjazd w roku do lidera i nawet jednego komentarza że szkoda że chujnia że głupie psy znów sieją panikę itp !!!! dlatego lepiej niech w przerwie zimowej dojdzie do rewolucji w drużynie bo coraz mniej ludzi reflektuje za jeżdżeniem za tymi lamusowatymi patałachami po kolejnych świątyniach polskiej piłki nożnej do klubów z kibicami tradycją z sektorami gości z prawdziwego zdarzenia itp bajerami prawdziwych spektakli piłkarsko-kibicowsko -kulturalnymi :-) sektor w Łowiczu rządził mistrzostwo świata oby więcej takich wyjazdów meczy :-) bo może nas dopaść mega kryzys jak nie uciekniemy z tej patologicznej ligi pozdro do zob na H15 na meczu z KSZO tego bez kibiców :-)

Van12 | 2011-11-4 18:50

» http://www.malopolskatv.pl/

możemy jednak oglądnąć ten mecz!
na stronie jest głosowanie, mamy czas do 22
ORGANIZUJEMY SIE! rozsyłamy kolegom a jutro oglądamy mecz

Kijana1938 | 2011-11-4 21:23

stronka zajebista troche roboty i bedzie zajebi***a

Damiano88stw | 2011-11-5 00:57

Pomysł ze stronką jak najbardziej udany i trafiony tym bardziej, że na tej stronce znakomici moderatorzy usuwają wybrane komentarze bez podania przyczyny. Jeszcze się tak nie zdarzyło, żeby któryś z moderatorów przyznał się, że to on usunął wpisy, nie wspomnę o uzasadnieniu.
Nie łamię regulaminu, a ktoś usuwa moje komentarze do artykułu.

Tyberius | 2011-11-6 09:18


"Chodzi m.in. o to,ze wtawianie/uzywanie nazw,herbow zastrzezonych wymaga pewnych ustalen.
Podobnie ze wstawianiem w galerii " nowego" herbu,uzywanego od powstania społki. "

No własnie nie rozumiem tego argumentu to jakis ewnement. Chyba w interesie społki jest to zeby nowy znak rozpropagowac. Nie znam przypadku zeby jakis klub zabranial umieszczac herb klubu na stronkach fanowskich.

Arni | 2011-11-6 12:59

Jak sie chce cos zbudowac to nie zaczyna sie od kradziezy np. zdjec - » http://www.stalowka.pl/photo.php?id=1666 - widze ze to zdjecie z tej strony jest uzyte na gore tamtej.

Tak po za tym jak ktos chce cos zrobic to niech pomoze chlopakom przy rozbudowie tego serwisu - a nie zakladac jakiegos badziewia.
Dzisiaj sa takie czasy ze jak chce sie robic cos nowego to robi sie to "z pompa" - albo nic sie nie robi !
I tak jest ze strona kazdego typu.

Zatorze | 2011-11-6 16:59

Arni pompę to ty sobie rób na siłowni. Chłopak zrobił stronę okej. Co do zdjęć to co to za kradzież ? ja sobie skopiowałem zdjęcie na kompa i co też ukradłem ? Skoro je ktoś wystawia i da się skopiować to znaczy że ktoś je upowszechnia do wielorakiego użytku. A jeśli już aż tak Cię to boli to wiesz co się robi ze złodziejami powodzenia misiu :) ale pózniej nie pokazuj się na stadionie. Druga sprawa to że każdy się spina ale to nie jest Wasz problem - problem ma chłopak który to zrobił bo teraz musi pracować na markę żeby to miało ręce i nogi. Inną sprawą jest to że też od niego zależeć będzie kiedy ta strona padnie - no chyba że w ogóle nie padnie. Ponawiam to nie Wasz problem i nie Wasza piaskownica. Chyba każdy ma swoje problemy a nie zajmuje się czyimiś. Chce robi - Wam nie pasii nie wchodzicie - proste jak drut. On chociaż coś robi a Wy tylko komentujecie

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 32 19-5-8 62
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 Siarka Tarnobrzeg 32 14-4-14 46
7 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1180) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Motor Lublin - STAL (0:1)
2007-10-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 294 razy
Stal Mielec - STAL (0:1)
2014-03-23
Ilość zdjęć: 54
Wyświetleń: 35 373 razy
Motor Lublin - STAL (0:2)
2012-09-15
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 694 razy
STAL - Lechia Gdańsk (2:2)
2007-10-27
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 8 328 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.05254