Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd do Brzeska odwołany !

Wyjazd do Brzeska odwołany !

Wyjazd na mecz Okocimski Brzesko-Stal Stalowa Wola został ODWOŁANY !!! 

Na wniosek policji Burmistrz Brzeska nie wydał klubowi Okocimski zgody na rozegranie meczu z udzialem publicznosci..

W zwązku z tym  na stadionie zabraknie zorganizowanej grupy kibiców "Stalówki".

Oficjalne pismo w tej sprawie otrzymalismy z Brzeska dopiero dzisiaj.



 

Komentarze (14)

Edek38 | 2011-11-4 17:11

siemanko , zauwazylem ,ze to chyba do ciebie nalezy wysylac mejle na tamtej stronie wiec pewnie masz cos wspolnego z jej powstaniem,
Rozumiem,ze mamy "wolnosc wszystkiego" w tym kraju ale moze przed rozpoczeciem pewnych dzialan nalezalo by je skonsultowac z innymi.

Czym sie sugerowales dobierajac barwy do napisu i tla " 19 STAL STALOWA WOLA 30" ???
Poroniony pomysl moim skromnym zdaniem.

Skontaktuj sie z kim trzeba .

Stalówka_1938 | 2011-11-4 17:17

Edek o ci chodzi chlopak sie stara zeby klub był bardziej znany w necie barwy do napisu itła zawsze mozna zmienic ale to nie jest najwazniejszy punkt strony

najwazniejszy jest herb i nazwa klubu !!
i to wystarczy , każdemu kumatemu powinno to wystarczyć niewiem jak tobie :)

Edek38 | 2011-11-4 17:29

ja tam moze nie jestem kumaty na tyle....

Chodzi m.in. o to,ze wtawianie/uzywanie nazw,herbow zastrzezonych wymaga pewnych ustalen.
Podobnie ze wstawianiem w galerii " nowego" herbu,uzywanego od powstania społki.

Jak jestes taki obeznany to pewne sprawy powinienes ogarniac.

poza tym nie negowalem tego,ze sie stara,tylko jest wyraznie napisane o konsultowaniu sie z kims przed podjeciem pewnych dzialan.

co sie swiergolisz

Damianstw | 2011-11-4 17:33

no ładnie wygląda ta strona i nawet jest news że są problemy z budową stadiony a tu nic

Kumar | 2011-11-4 17:40

Już lepiej zamiast tracić czas na budowę nowej, która i tak niestety podejrzewam się nie przyjmie strony zasiliłbyś szeregi redakcji Stalowka.pl - największego serwisu kibiców Stali Stalowa Wola.

Przypominamy, że szukamy osób do pisania newsów, relacji przed i po meczowych itd. Osoby zainteresowane niech zostawią do siebie jakieś namiary (najlepiej gg) na pewno się odezwiemy:)

Stalówka_1938 | 2011-11-4 17:50

Edek ta stronke jak narazie sam widzisz jest amatorska , dopiero powstała a ty juz na nia najezdzasz :D hehe bez napinki :)

Stalówka_1938 | 2011-11-4 17:56

niewiadomo czy wogole zaistnieje z taka konkurencją jak jest tu :)

Julek | 2011-11-4 18:45

odwołują nam ostatni wyjazd w roku do lidera i nawet jednego komentarza że szkoda że chujnia że głupie psy znów sieją panikę itp !!!! dlatego lepiej niech w przerwie zimowej dojdzie do rewolucji w drużynie bo coraz mniej ludzi reflektuje za jeżdżeniem za tymi lamusowatymi patałachami po kolejnych świątyniach polskiej piłki nożnej do klubów z kibicami tradycją z sektorami gości z prawdziwego zdarzenia itp bajerami prawdziwych spektakli piłkarsko-kibicowsko -kulturalnymi :-) sektor w Łowiczu rządził mistrzostwo świata oby więcej takich wyjazdów meczy :-) bo może nas dopaść mega kryzys jak nie uciekniemy z tej patologicznej ligi pozdro do zob na H15 na meczu z KSZO tego bez kibiców :-)

Van12 | 2011-11-4 18:50

» http://www.malopolskatv.pl/

możemy jednak oglądnąć ten mecz!
na stronie jest głosowanie, mamy czas do 22
ORGANIZUJEMY SIE! rozsyłamy kolegom a jutro oglądamy mecz

Kijana1938 | 2011-11-4 21:23

stronka zajebista troche roboty i bedzie zajebi***a

Damiano88stw | 2011-11-5 00:57

Pomysł ze stronką jak najbardziej udany i trafiony tym bardziej, że na tej stronce znakomici moderatorzy usuwają wybrane komentarze bez podania przyczyny. Jeszcze się tak nie zdarzyło, żeby któryś z moderatorów przyznał się, że to on usunął wpisy, nie wspomnę o uzasadnieniu.
Nie łamię regulaminu, a ktoś usuwa moje komentarze do artykułu.

Tyberius | 2011-11-6 09:18


"Chodzi m.in. o to,ze wtawianie/uzywanie nazw,herbow zastrzezonych wymaga pewnych ustalen.
Podobnie ze wstawianiem w galerii " nowego" herbu,uzywanego od powstania społki. "

No własnie nie rozumiem tego argumentu to jakis ewnement. Chyba w interesie społki jest to zeby nowy znak rozpropagowac. Nie znam przypadku zeby jakis klub zabranial umieszczac herb klubu na stronkach fanowskich.

Arni | 2011-11-6 12:59

Jak sie chce cos zbudowac to nie zaczyna sie od kradziezy np. zdjec - » http://www.stalowka.pl/photo.php?id=1666 - widze ze to zdjecie z tej strony jest uzyte na gore tamtej.

Tak po za tym jak ktos chce cos zrobic to niech pomoze chlopakom przy rozbudowie tego serwisu - a nie zakladac jakiegos badziewia.
Dzisiaj sa takie czasy ze jak chce sie robic cos nowego to robi sie to "z pompa" - albo nic sie nie robi !
I tak jest ze strona kazdego typu.

Zatorze | 2011-11-6 16:59

Arni pompę to ty sobie rób na siłowni. Chłopak zrobił stronę okej. Co do zdjęć to co to za kradzież ? ja sobie skopiowałem zdjęcie na kompa i co też ukradłem ? Skoro je ktoś wystawia i da się skopiować to znaczy że ktoś je upowszechnia do wielorakiego użytku. A jeśli już aż tak Cię to boli to wiesz co się robi ze złodziejami powodzenia misiu :) ale pózniej nie pokazuj się na stadionie. Druga sprawa to że każdy się spina ale to nie jest Wasz problem - problem ma chłopak który to zrobił bo teraz musi pracować na markę żeby to miało ręce i nogi. Inną sprawą jest to że też od niego zależeć będzie kiedy ta strona padnie - no chyba że w ogóle nie padnie. Ponawiam to nie Wasz problem i nie Wasza piaskownica. Chyba każdy ma swoje problemy a nie zajmuje się czyimiś. Chce robi - Wam nie pasii nie wchodzicie - proste jak drut. On chociaż coś robi a Wy tylko komentujecie

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola

Garbarnia Kraków             Stal Stalowa Wola
2019-09-28, godz. 15:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola

Legionovia Legionowo             Stal Stalowa Wola

0 : 1

    
Piotr Witasik 89
Sędzia: Piotr Idzik (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Górnik Łęczna 10 6-3-1 21
2 Stal Rzeszów 10 6-2-2 20
3 Olimpia Elbląg 10 5-3-2 18
4 Resovia Rzeszów 10 5-3-2 18
5 Widzew Łódź 10 5-3-2 18
6 GKS Katowice 10 5-2-3 17
7 Garbarnia Kraków 10 4-4-2 16
8 Znicz Pruszków 10 5-1-4 16
9 Bytovia Bytów 10 4-3-3 15
10 Pogoń Siedlce 10 4-3-3 15
11 Błękitni Stargard Szcz. 10 5-0-5 15
12 Górnik Polkowice 10 3-4-3 13
13 Lech II Poznań 10 4-1-5 13
14 Elana Toruń 10 3-2-5 11
15 Skra Częstochowa 10 3-2-5 11
16 Stal Stalowa Wola 10 2-2-6 8
17 Legionovia Legionowo 10 1-0-9 3
18 Gryf Wejherowo 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-09-28 Garbarnia Kr.. - STAL
2019-10-05 Lech II Pozn.. - STAL
2019-10-12 STAL - Górnik Polk..
2019-10-19 Elana Toruń - STAL
2019-10-26 STAL - Widzew Łódź
2019-11-02 GKS Katowice - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (853)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (407) » Slim1938 (392)
» Filip kacper k. (377) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (332)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Rozwój Katowice - STAL (1:5)
2015-03-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 17 334 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (0:1)
2002-04-13
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 40 302 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 118 312 razy
Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 4 870 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.03707