Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» „Stal hartowana w porażkach” .

„Stal hartowana w porażkach” .

Nasza drużyna przegrała z Okocimskim Brzesko 0-2, po dwóch bramkach Tomasza Ogara w 48 i 78 minucie. Mimo iż drużyna z Brzeska nie przegrała w tym sezonie meczu i była faworytem tego spotkania, pierwsze minuty nie zapowiadały porażki naszego zespołu.

Pierwszy groźny atak w 5 minucie spotkania przeprowadzili, co prawda gospodarze. Dość przypadkową akcję, atomowym strzałem w poprzeczkę zakończył Robert Trznadel.

To wszystko na co było
stać w pierwszej połowie lidera. Widząc słabość gospodarzy, coraz pewniej zaczęli się czuć nasi zawodnicy. W 9 minucie najpierw skutecznym odbiorem piłki, a później fenomenalnym podaniem popisuje się Tomasz Demusiak.Niestety strzał Białka, który znalazł się w sytuacji sam na sam, broni bramkarz wybijając piłkę na rzut rożny. W 19 minucie błąd defensywy Okocimskiego.Jeden z obrońców podaje piłkę wprost pod nogi Rafała Turczyna,ten niestety strzela w bramkarza.
Piłkarze Okocimskiego próbują konstruować akcje ofensywne, ale brak dokładności powoduje że nie są w stanie zagrozić bramce Bartka Dydy.W 25 minucie po odważnym zagraniu ponownie sam na sam z bramkarzem wychodzi Wojtek Białek. Mija golkipera i.. za bardzo wyrzucony do linii końcowej próbuje podawać do partnerów. Niestety piłkę wybijają obrońcy.

38 minuta
ponownie przed szansą staje Rafał Turczyn. Wbiega w pole karne, mija bramkarza i zamiast uderzać próbuje dograć piłkę do wchodzącego Wojtka Białka. Obrońcy wyjaśniają sytuację.
Agresywna gra w środku pola przynosi efekty w postaci sytuacji podbramkowych, niestety nasi zawodnicy rażą nieskutecznością. Największe spustoszenie w defensywie gospodarzy powodują Rafał Turczyn i Wojtek Białek. Świetną robotę wykonuje też Wojtek Fabianowski, walczy za dwóch, wygrywa większość pojedynków główkowych i absorbuje uwagę. Robi miejsce dla wchodzących Białka i Turczyna. Do przerwy „Stalówka” ma jeszcze jedną dogodną okazję.Po rzucie rożnym piłka najpierw ląduje na linii bramkowej skąd wybijają ją obrońcy z Brzeska, później nikt z naszych zawodników nie potrafi skierować bezpańskiej piłki do siatki gospodarzy.Okocimski ma kilka rzutów rożnych i dośrodkowań w nasze pole karne jednak żaden z zawodnikow nie skierował piłki do siatki.
Gra naszej drużyny do przerwy, choć razi nieskutecznością, daje nadzieje na drugą połowę.
  
Po przerwie drużyny meldują się na boisku w niezmienionych składach. 

W 47 minucie po ewidentnym błędzie defensywy na prowadzenie wychodzi lider z Brzeska.W zamieszaniu pod bramką Stali  piłkę naszym obrońcom odbiera Piotr Darmochwał, podaje do nie pilnowanego Tomasza Ogara, a ten precyzyjnym strzałem z 9 metrów pokonuje Bartka Dydę. W 53 minucie kontuzjowanego Rafała Turczyna zastępuje Kamil Gęśla.
„STAL” nie zraża się takim obrotem sprawy i próbuje doprowadzić do wyrównania. W 58 minucie gubi się naciskana defensywa Okocimskiego. Obrońcy podają piłkę do bramkarza, który ma trudności z jej opanowaniem w efekcie czego futbolówka ląduje na głowie Wojtka Białka. Niestety uderzenie minimalnie mija bramkę gospodarzy. Gra wyrównuje się,arówno Okocimski jak i Stal stwarzają sobie sytuacje bramkowe.Kolejne próby ataku na bramkę gospodarzy nie przynoszą efektu. Stal ma 4 rzuty rożne z rzędu, jednak ani Kamil Gęśla .ani Wojtek Białek nie potrafią skierować piłki do bramki przeciwnika.,Dwukrotnie z dystansu celnie uderza Walaszczyk jednak golkiper z Brzeska  jest na posterunku.  Nie wykorzystuje też swoich sytuacji bramkowych Okocimski.
Od 65 do 75 minuty nasza drużyna praktycznie nie schodzi z połowy przeciwnika, znów marnuje sytuację Kamil Gęśla.Niestety w 78 minucie kolejny w tym sezonie fatalny błąd naszej defensywy wykorzystuje Tomasz Ogar i przegrywamy 0-2.Stalówka” walczy o poprawienie wyniku. Niestety nie udaje się zdobyć choćby honorowej bramki.
Sędzia główny spotkania, po doliczeniu 4 minut do regulaminowego czasu gry kończy spotkanie.

Podsumowując: „nie taki wilk straszny jak go malują” .Lider nie zaprezentował porywającego futbolu, pokonał nas jednak 2-0 po fatalnych błędach naszej defensywy.

Po meczu Sławomir Adamus, trener „Stali” powiedział:

Gdybyśmy wykorzystali swoje sytuacje do strzelenia goli, wynik mógłby być odwrotny. Ale nie umniejszam wygranej Okocimskiego. Niestety, powtarza się scenariusz z poprzednich naszych wyjazdów, katastrofalna gra w defensywie. Nie można tak tracić bramek, opadają ręce. Jeśli personalnie coś nie zmienimy ,to bedzie cieżko...Okocimski Brzesko - Stal Stalowa Wola 2-0
 
Stal: Dydo - Demusiak, Żmuda, Turczyn ,Rosłoń, Walaszczyk, Horajecki, Fabianowski, Białek, Lewandowski,
 
Skórski. Rezerwowi: Ciołek, Gęśla, Mościński, Byrski, Mistrzyk.
 
Okocimski: Mieczkowski - Pawłowicz, Urbański, Jacek, Szymonik, Dynarek, Litwiniuk, Oświęcimka, Darmochwał,
 
Trznadel, Ogar. Rezerwowi: Kozioł, Baliga, Krzak, Wojcieszyński, Głaz, Wieczorek, Cegliński.
 

www.stal1938.pl

Komentarze (17)

Tojo | 2011-11-6 09:10

Panie Adamus, katastrofalne błędy w obronie? To co odwalała obrona Brzeska to jest katastrofa. I jeśli to byłoby wykorzystane to padłoby z pięc bramek. To jest powód przegranej. Zawodnicy Okocimskiego byli szczęśliwi że po takiej grze w defensywie i tylu błędach indywidualnych udało im się wygrać. Nie strzelasz bramek, nie wygrywasz. Trener okocimskiego stwierdził żę tyle prezentów w obronie ile zrobili w tym meczu jego obrońcy to nie było w całej rundzie jesiennej. Zero bramek z przodu to jest powód przegranej. Na marginesie, Stalówka była o klasę lepsza.

Stalowiak2 | 2011-11-6 09:16

byla o klase lepsza i przegrala?
tradycyjnie juz z reszta,w kazdym innym klubie trener juz dawno dostalby ultimatum albo biale chusteczki od kibicow.U nas chyba tylko trzyma sie trenera ktory przegrywa wszystko jak leci.Wyniki mowia swoje, a pisanie ze byla o klase lepsza w meczu w ktorym znowu przegrala mogl tylko napisac obronca trenera.7 przegranych to mowi wszystko.

Mariusz 151 | 2011-11-6 09:39

Szl_ak mnie trafia jak to czytam, że mogło naprawde być minimum 3 gole dla Stali a przegrywamy 2 golami i to do zera, niedoś że obrona słabiutka to i atak się nie popisał. Co jes do hu_a

Tojo | 2011-11-6 09:40

Chłopie, opanuj się. Jestem po prostu obiektywny. Zwisa mi trener Adamus lub jakikolwiek inny. Jeśli sa powody do krytyki to proszę bardzo. Ale jesli drużyna zagra niezle spotkanie to z urzedu trzeba im przypierd..ić ? Tutaj strach napisać coś pozytywnego bo pojadą z tobą jak z burą suką.

Edek38 | 2011-11-6 10:39

Spokojnie, Stalowiak byl na meczu i doskonale widzial co sie dzialo...i ma prawo do obiektywnej oceny meczu.

Przegralismy i nikt nie zapamieta stylu( podobnie jak po wygranej w siedlcach,z Sokolem,czy Pulawami0.Zawodnicy i trener beda rozliczani z wyniku.Ten niestety nie odzwierciedla wydarzen na boisku.

Anakin | 2011-11-6 10:51

A zwrociliscie uwage ile zmian zrobil Adamus? Skoro tak narzeka na defensywe to dlaczego nie proboje cos zmienic. Moze lepiej by bylo zaczac ogrywac na obronie jakiegos naszego juniora zebysmy mieli mlodziezowca na przyszly sezon. Po co utrzymywc tylu zawodnikow skoro trener nie daje im szansy gry. To chyba jedyny trener w lidze ktorego srednia liczba zmian na mecz wynosi mniej niz 2. A jest mozliwosc dokonania 4.

Motor | 2011-11-6 11:06

Edziu z Sokolem to juz nam zwycistwa nie licz bo ten mecz jakby sie nie odbyl...

SŁAWEK ADAMUS MUSI ZOSTAĆ!

Motor | 2011-11-6 11:12

tak szczerze to w przerwie zimowej trzeba sie zastanowic czy jest sens ciagniecia tego dalej... (wiadomo juz ze stadion nigdy nie powstanie- bo i po co?)
Dla 300 mieszkancow Stalowej Woli (a chyba bardziej okolic) wydawanie tyle setek tysiecy zl z zakladu pracy chronionej to chyba jakis zart. nie mowie o milionach wydawanych na stadion.
Gdy chodzilo kilka tys osob na mecze myslalem ze warto- teraz mam duzo watpliwosci.
Jestesmy sredniakami w lidze, gdzie nikt nie spada a poziom jest tak tragiczny ze tak niskiego nie bylo tu odkad pamietam- ok 20 lat...

Stalowiak2 | 2011-11-6 11:15

tytul oddaje wszystko w tym powyzszym linku.Stal za slaba na 1 lige.Trafny artykul.
Wyniki mowia swoje, mam gdzies czy zagrali niezle czy swietnie jak przegrywaja mecz za meczem.Czas trenera w tym klubie juz sie skonczyl.Licza sie wyniki a nie styl.To nie lyzwiarstwo figurowe.7 porazek klubu z wysokimi aspiracjami.Slepy nawet zauwazy ze cos jest tu nie tak.

Stalowiak2 | 2011-11-6 11:20

to prawda ze poziom jest tragiczny.Tez nie widze wiekszego sensu wydawania kasy na kopaczy jak graja tak beznadziejnie slabo.A prezes Zajac niech skonczy opowiadac bajki o jakims awansie bo prawda jest brutalna, klub ktory ma 7 porazek na swoim koncie, przegrywa po 4:1 na wyjazdach,3:0 ze sredniakami,nie zasluguje na awans.No ale najwazniejsze ze Stal zagrala NIEZLE spotkanie w Brzesku.To juz niedlugo bedziemy mowic jak beda przegrywac po 4:0 ze graja niezle.Nie wiedzialem ze dozyje takich czasow.

Z krytej | 2011-11-6 12:02

"Grali jak nigdy, przegrali jak zawsze " komentować się nie chce.

Druga sprawa, dlaczego były komentarze zablokowane?

Arni | 2011-11-6 13:00

Jak sie chce cos zbudowac to nie zaczyna sie od kradziezy np. zdjec - » http://www.stalowka.pl/photo.php?id=1666 - widze ze to zdjecie z tej strony jest uzyte na gore tamtej.

Tak po za tym jak ktos chce cos zrobic to niech pomoze chlopakom przy rozbudowie tego serwisu - a nie zakladac jakiegos badziewia.
Dzisiaj sa takie czasy ze jak chce sie robic cos nowego to robi sie to "z pompa" - albo nic sie nie robi !
I tak jest ze strona kazdego typu.

Arni | 2011-11-6  13:14

Gosciu zapewne zalozyles te denna strone i "chcesz szanse".

Fotka ta to na 101% to jest fota z tej galerii - tylko powiekszona i w dodatku ze spierniczona kompresja - powieksz fotke z tej strony do rozmiaru tamtej i naloz na siebie - idealnie pasuja - wiec na 101% fotka ukradziona - tyle w tym temacie.

A adminom proponuje kasowac kazdego komenta z adresem tej strony - bo zlodziejstwa nie ma co promowac !

Malina | 2011-11-6 15:56

adamus odchodzi to juz jest zaklepane ,po ostatnim meczu u siebie z kszo.
kurwa znowusz obrona i zawodnicy adamusa kturych dazy zaufaniem ,kurwa smieszne ( jarek jak gral w 6 meczach 5 stal wygrala,ale ty na marka kurwa stawiales,niechcial grac a ty go na sile wystawiales,i ta taktyka pana smiech ,zeby kibice i prezes musieli ci muwic jak masz grac i kogo wpuszczac to juz wogule posmiewisko dla ciebie trenerze odejdz jak najszybciej to wybaczymy ci te bledy

Luka | 2011-11-6 16:13

Motor nie przesadzaj z tym ze nie ma sensu budowac stadionu.Teraz chodzi na mecze malo osob bo nie ma wyniku i co za tym idzie klimatu,ale tak nie bedzie zawsze.Przypomnij sobie sezon 2004/05 kiedy to mielismy duzo szczescia ze nie spadlismy do 4 ligi.Wtedy tez trybuny swiecily pustkami i pojawialy sie glosy ze dramat,ze nie ma sensu ciagnac tego dalej...Co to w ogole za brednie?Minely wtedy 3 lata,udalo sie awansowac,nastapil boom i na stadion zaczely znowu przychodzic tlumy.Tak to wyglada,raz jest lepiej a raz gorzej i nie dotyczy to tylko nas.Wiec panowie jesli jestescie kibicami Stali to nie narzekajcie zrezygnowanym tonem bo od tego nie wyzdrowial jeszcze nikt.Trzeba byc z klubem i kazdy musi dokladac cegielke do tego aby bylo lepiej

A1938 | 2011-11-6 17:04

Malina kup sobie slownik i ochlon :)

Dodaj komentarz
Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Orlęta Radzyń Podlaski

Stal Stalowa Wola             Orlęta Radzyń Podlaski
2023-06-04, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Sokół Sieniawa - Stal Stalowa Wola

Sokół Sieniawa             Stal Stalowa Wola

0 : 4

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Stal Stalowa Wola 31 20-5-6 65
2 Wieczysta Kraków 31 18-7-6 61
3 Avia Świdnik 31 16-11-4 59
4 KSZO Ostrowiec Św 31 16-7-8 55
5 Cracovia II 31 15-5-11 50
6 Wisłoka Dębica 31 14-7-10 49
7 Podlasie Biała Podlaska 31 12-12-7 48
8 Czarni Połaniec 31 14-2-15 44
9 Sokół Sieniawa 31 13-4-14 43
10 Orlęta Radzyń Podlaski 31 13-4-14 43
11 Korona II Kielce 31 10-9-12 39
12 Podhale Nowy Targ 31 11-6-14 39
13 ŁKS Łagów 31 11-4-16 37
14 KS Wiązownica 31 10-6-15 36
15 Unia Tarnów 31 8-9-14 33
16 Chełmianka Chełm 31 7-10-14 31
17 Wisła Sandomierz 31 7-6-18 27
18 Lublinianka Lublin 31 6-2-23 20

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
Chełmianka Chełm 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
Avia Świdnik 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy


TAXI Stalowa Wola

Losowe galerie

STAL - Ruch Chorzów (0:0)
2007-05-23
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 110 178 razy
Stal Mielec - STAL (0:1)
2014-03-23
Ilość zdjęć: 54
Wyświetleń: 165 538 razy
Miedź Legnica - STAL (3:2)
2006-09-23
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 41 704 razy
STAL - Rozwój Katowice (1:0)
2014-08-16
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 76 095 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.00898
Ping your blog, website, or RSS feed for Free Copyright © 1999-2013 by Stalowka.PL

Four season houses. | Taxi Stalowa Wola |