Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Nowa odsłona www.stal1938.pl !!!

Nowa odsłona www.stal1938.pl !!!

Odpaliła oficjalna strona internetowa "Stali" Stalowa Wola !!!


Z przyjemnością oddajemy do Waszej dyspozycji  odnowiony oficjalny serwis. Przedłużająca się przerwa w działaniu serwisu spowodowana była chęcią przygotowania jak najlepszej oferty, która zadowoli najbardziej wymagających odbiorców.

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZIN !!!

http://stal1938.pl/

Komentarze (12)

Damians1938 | 2011-11-7 23:01

o ktorej jest w koncu ten mecz? Tu jest podane ze o 12, na stal1938.pl ze o 13 w newsie nizej ze o 15......

Stalowiak2 | 2011-11-7 23:05

12 13 15 trzeba załatać i nabić lufę.
więc wychodzi że o 14.

a strona oficjalna w koncu ruszyła.Wolniej od budowy stadionu.I moze frytki do tego?
i zasmażka!

Stalofka | 2011-11-8 10:09

ruszała przez pół roku i jak ruszyła w końcu to brak zakładki "bilety", brak zakładki "budowa stadionu", brak zakładki "galeria" a zakładka "tabela" to aż żal patrzeć..... Nie to żebym się czepiał ale wydaje mi się że przez pół roku można było się bardziej postarać o wizytówkę klubu poza Stalową Wolą.... No ale jaki klub taka strona...........

Anakin | 2011-11-8 10:16

Ale za to jest rozmowa-wywiad z prezesem-samochwałą. Tylko skoro jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle. Strasznie mi to przypomina styl naszego ukochanego premiera cudaka.

Anakin | 2011-11-8 10:19

Zapewne niedługo komentarze też zostaną zablokowane aby nie można było krytykować jedynie słusznie myślących.

Stalowiak2 | 2011-11-8 10:51

tu komentarze zostana zablokowane jak bedzie mecz z KSZO a to dlatego ze w koncu trener jest święty i nie wolno go krytykować nawet jak dostaną 5:0.W tym klubie sie broni trenera jak nie ma wyników.

co do strony któa ruszyla jest tam wiele do poprawienia sporo ale patrząc na to co sie dzieje w klubie i na trenera kopaczy i reszte to sie ciesze ze w ogole ruszyła.

Stalowiak2 | 2011-11-8 10:52

i tabela tuitaj tez nadaje sie do poprawienia, Stalowa ma 23 punkty a nie 26.A Stomil tyle ile ma w tej tabeli czyli 30.Smutna prawda której sie nie zamażę

Edek38 | 2011-11-8 11:39

Komentowac w trakcie meczu mozesz sobie na echu dnia.W czasie wyjazdu rowniez.
Kibice Stali podczas meczu sa tam gdzie byc powinni a nie na necie.
Jak ci wystarcza relacje live i klawiatura to w necie masz spore pole do popisu,nie musisz wykorzystywac do tego tej strony.

Chlopak, z roznych przyczyn strona nie dzialala ok 3 miesiecy a nie pol roku.
Oczywiscie sugestie co do ewentualnych zmian/poprawek beda brane pod uwage.

Anakin, moze pochwalisz sie co zrobiles dla Klubu poza merytorycznymi uwagami,ktore sa nie do zastapienia.Kupiles bilet za 12 pln?? lol !!!

Ogarnij sie.
Poprostu kazdy ma swoj punkt widzenia.Ty z kilkoma innymi internetowymi kolegami obrales droge jaka chciales.

Ponowic nalezy prosbe o wstawienie ankiety : "kogo i na kogo nalezy wymienic".

internauci zaglosuja i wreszcie po zimowym "przemeblowaniu",n a wiosne beda same pozytywne wypowiedzi.
Chyba ,ze nicki pozmieniacie i bedziecie krytykowac dalej,ale tym razem swoich ulubiencow.

Edek38 | 2011-11-8 11:53

Nie wiem czy ktorykolwiek z was zdaje sobie sprawe jaka byla sytuacja w Klubie przed powstaniem P S A,ile trzeba bylo zrobic zeby ja w miare "wyprostowac.
Czytasz uwaznie to co jest napisane?Nie jest idealnie ale nie jest tez tragicznie.
Na bazie srodkow jakie mamy od 1,5 roku gramy na poziomie na jakim gramy, inni wydaja na to samo 2-3 razy wieksze srodki i nie osiagaja takich wynikow(oczywiscie nie wychwalam naszych,poprostu maja jeszcze gorsze).

Kazdy z nas moze sie czyms pochwalic tylko nie kazdy ma czym.Zwlaszcza samokrytytczni net doradcy.
Ja bym wywalil bialka ze skladu bo cos nie potrafil 2 setek wykorzystac i fabian tez nie strzela ostatnio,wyje..ac go.
Mystery stalowiak i anakin do ataku.Moze co z tego bedzie.

To nie sklep spozywczy gdzie wchodzisz,bulisz ,zadasz i ma byc !!!



Anakin | 2011-11-8 12:17

Ok. nie ma co się napinać, myślę że teraz i tak nic to nie zmieni. Zgadzam się z tym, że ze zmianami należy poczekać do końca jesieni. Jednak moje zdanie jest takie że głównym odpowiedzialnym za wyniki jest trener, tym bardziej że miał on znaczący wpływ na taki a nie inny skład zespołu. Nie zamierzam tylko krytykować, pisałem że moim zdaniem personalnie drużyna jest mocna i generalnie skład wymaga raczej niewielkiej korekty. Największą słabością tego zespołu jest trener. Kolejny raz wracam uwagę na minimalną liczbę zmian przeprowadzanych w trakcie meczu i przede wszystkim na brak promocji naszych wychowanków. Na przyszły sezon nie mamy przygotowywanych młodzieżowców. Czy to nie wstyd dla klubu z takimi tradycjami, że nie potrafimy wypromować swoich wychowanków?

Edek38 | 2011-11-8 12:40

Uwierz,ze nie tylko Ty zauwazasz pewne problemy.

Tu nikt nie chce zamykac komus ust tylko dlatego,ze ma odmienne poglady lub kogos nie lubi.Jezeli ktos czyta ze zrozumieniem pewne posty to powinien wyciagac z nich wnioski.

Na tej stronie i na Naszym stadionie mamy miec jeden wspolny cel a sami doprowadzamy do paradoksow o jakich w innych ekipach, na innych stronach nie ma mowy.

Ludzie, to jest strona ,ktora czytaja wszyscy a nie tylko 15 komentatorow.
Pewne kwestie powinny byc poruszane na zamknietym forum i przez odpowiednio zalogowanych uzytkownikow a nie na pierwszej stronie w komentarzach.
Tak sie swiergola wszyscy o internet i dyskusje,ok.Zaloguj sie na forum,zapodaj temat,zapros innych do pisania i powoli moze naucza sie ludziki pewnych nawykow.
Dla wielu jednak najlatwiej jest zaistniec "glosno krzyczac na pierszej stronie "adamus won".Tym samym wiele wnoszac do teamatu .
Szkoda slow bo porusza sie to juz kilka lat a nic sie nie zmienia.
Racje zawsze maja internauci.Oby wam sie wiodlo.

gdyby jednak kazdy robil to co do niego nalezy to mysle ,ze przynajmniej na trybunach wygladalo by to przyzwoicie .Skoro zawodnicy nie potrafia ...no ale widac,ze Kibice nie sa lepsi.

Czekaja nas "hutnicze derby",ktore od zawsze elektryzowaly kibicow w Stalowej Woli.
Ciekawe czy stana oni na wysokosci zadania ?!

Oczywiscie sa mocne argumenty,ktore przemawiaja za tym zeby nie isc na mecz: przegrana w brzesku,brak przyjezdnych(nie napne sie do nich wiec napne sie przed kompem-12 w kiermanie),polowiczn e szanse na zwyciestwo itp. itd.
Tak wiec do soboty.Czy ktos z krytykow bedzie w stanie wykrztusic cos na temat dopingu i Kibicow czy temat zacznie sie kolejny raz od tego:" dobrze,ze nie poszedlem,wiedzialem ,ze przegraja, nie bylem bo Adamus byl, i grali bez jaj....."

Mlody gniewny | 2011-11-11 00:31

szkoda zachodu Edek kibice sukcesu zawsze byli i beda :) mam nadzieje ze moze z wpisami sie wkoncu opamietaja :) pozdro z zagranicy :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-09-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów

Stal Stalowa Wola             Ruch Chorzów

2 : 2

Adrian Dziubiński 25,
Grzegorz Janiszewski 84     
Artur Balicki 50, 88
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 11 7-2-2 23
2 Elana Toruń 11 6-4-1 22
3 Radomiak Radom 11 6-3-2 21
4 Widzew Łódź 10 6-3-1 21
5 GKS Bełchatów 10 5-4-1 19
6 Siarka Tarnobrzeg 11 5-3-3 18
7 Znicz Pruszków 11 4-4-3 16
8 Górnik Łęczna 10 4-3-3 15
9 Ruch Chorzów 11 3-5-3 14
10 Gryf Wejherowo 11 3-4-4 13
11 Resovia Rzeszów 11 3-3-5 12
12 Stal Stalowa Wola 10 3-2-5 11
13 Błękitni Stargard Szcz. 10 3-2-5 11
14 ROW 1964 Rybnik 10 2-4-4 10
15 Pogoń Siedlce 10 2-3-5 9
16 Skra Częstochowa 10 3-0-7 9
17 Rozwój Katowice 10 1-3-6 6
18 Olimpia Elbląg 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1235) » Vielitz44 (803)
» Fanatyk38 (636) » Kamilosss (385)
» Koko (367) » Slim1938 (360)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (292) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Rzeszów (0:3)
2004-11-06
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 38 385 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (1:1)
2015-05-02
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 15 197 razy
Błękitni Stargard Szcz. - STAL (1:3)
2014-11-15
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 12 647 razy
Stal Rzeszów - STAL (2:1)
2005-06-04
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 20 194 razy
Osób Online: 38 / Czas gen. strony: 0.04166