Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Hutnicze derby już w weekend

Hutnicze derby już w weekend

W najbliższą niedzielę w samo południe na stadionie przy ulicy Hutniczej 15 dojdzie do ciekawego spotkania naszej Stali z zespołem KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Dotychczas oba zespoły grały ze sobą 16-krotnie. Szcześć razy wygrywała Stal, padło 5 remisów i 5 razy wygrywał KSZO.

Drużyna z Ostrowca po kilku walkowerach na początku sezonu teraz spisuje się nadzwyczajnie dobrze, wszystkich przybyłych na derby kibiców czeka więc ciekawe widowisko. 

Przypominamy, że w tym dniu wszyscy sympatycy naszego Klubu z gminy Pysznica w ramach programu "Kibicujemy Stalówce" wchodzą na mecz za free.

Zapraszamy na derby. Sektor B.

PLAKAT: http://i44.tinypic.com/uu68h.jpg 

Komentarze (44)

Tom435 | 2011-11-10 10:37

Przynieśmy białe chusteczki pożegnamy Adamusa i kilku pajacyków piłkarzyków!!!

Home | 2011-11-10 10:43

Drużyna KSZO oddała nie kilka walkowerów a dwa.

Stalowiak1938 | 2011-11-10 11:27

WSZYSCY NA MECZ!! STAL TO MY!!

19_stal_38 | 2011-11-10 11:49

za szybko zriobione :)
poprawka :)
» http://imageshack.us/photo/my-images.....

link wyzej do kosza :)

Adas1938 | 2011-11-10 18:33

Posiadam 2 bilety na jutrzejszy mecz POLSKA - WŁOCHY we Wrocławiu . Trybuna A , Sektor 300 !! PROMOCYJNA CENA !! tel. 880 827 097

Stal_1938 | 2011-11-11 12:42

Zadna Polska dzis nie gra, dzis gra PZPN

193819381938 | 2011-11-11 14:16

Gra PZPN i ich pikniki...

Omen | 2011-11-11 15:24

Ciekawe ilu kibiców Stalówki mieszka w Ostrowcu:)

Arni | 2011-11-11 15:36

Na takie akcje PZPNu jakby byl normalny rząd w tym kraju to powinien zakazac grac im na polskich stadionach budowanych za polska kase !

A ze w tym kraju jest zydowski rzad wiec jedyna nadzieja w kibicach - porzadne rozpierdziele na Euro na stadionach i na miescie - tak zeby zydowska UEFA zdyskwalifikowala reprezentacje PZPNu.

Mam nadzieje ze Wlosi pojada z nimi jak z fura gnoju.

Kolejna sprawa to pilkarzyki sprzedawczyki - jak by mieli chociaz troche honoru i by w nich plynela chociaz kropla polskiej krwi - to dzisiaj mogliby pokazac swoj charakter i powiedziec pedalowi Grzegorzowi L. i jego slugusom ze albo dostana normalne stroje z godlem albo nie wyjda na boisko - i by na 100% osiagneli swoje i grali by z godlem na piersi - bo to jest wielki zaszczyt.

Omen | 2011-11-11 15:44

Jeśli chodzi o brak orła i logo pzpn-u to już reprezentacja tak grała. Eliminacje w 1992r nie pamiętam ile meczy i jak to się skończyło że szybko wrócili do orła ( ale na pewno dwa pamiętam z takim orzełkem pzpnowskim grali)

193819381938 | 2011-11-11 15:55

Dobra zadyma na placu w WWA;d

Dzos | 2011-11-11 17:15

w niedziele wszyscy na B ?

Walker1449 | 2011-11-11 18:47

nie na C przecież nie na A Tylko i wyłacznie na B :)

193819381938 | 2011-11-11 20:00

Dla kazdego dzieciaka jednym z marzen jest zagranie z Orzelkiem na piersi czy to w pilke, kosza czy siatke...
Pilkarzyki postapily chujowo, powinni nie zgodzic sie na takie stroje. Jedynym pilkarzem ktory zareagowal byl Blaszczykowski ale i tak chuja z tego wyszlo.
0 honoru.

Stalówka_1938 | 2011-11-11 20:11

no to na mecz
PZPN - WŁOCHY

ZERO HONORU PAIE LATOSŁAWIE

Petek12 | 2011-11-11 20:37

robiłem zapowiedz na derby
» https://picasaweb.google.com/1070938.....

193819381938 | 2011-11-11 22:03

Amatorska troche, no ale nie zrobil bym lepszej; )
Moglby ktos to dodac na głowna; )

Stf 1938 | 2011-11-11 23:45

Mobilizować się na osiedlach, zachęcać znajomych. Ostatni mecz jaki zostanie rozegrany na Hutniczej przed przerwą zimową, więc fajnie by było żeby była większa frekwencja. Zwłaszcza że może być ciekawe widowisko.

A1938 | 2011-11-12 15:33

Szacunek dla tych ktorzy byli na Marszu Niepodleglosci w Warszawie !

Esende | 2011-11-12 16:15

nazywasz tą burdę Marszem Niepodległości ?

A1938 | 2011-11-12 16:23

Byles tam? widziales, a moze siedziales w domu i ogladales tvn i nazywasz teraz to burda

Matador69 | 2011-11-12 16:25

Byłes? Widziałes? Jesli nie to z łaski swojej oszczedz wszystkim swoich uwag. Szkoda ze w mediach w ogole nie pojawiaja sie obrazki jak ten:
» https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net.....

A1938 | 2011-11-12 16:28

Jesli byles to powinienes widziec ze do starc sprowokowala wielka policja.. i potem pokażą tylko te "zamieszki" w reżymowych mediach i powiedza ze kibole rozpetali zamieszki.

Sam Marsz Niepodległości był piękny. Tam nie było nawet policji. Tylko Polacy, dużo rodzin z dziećmi i morze flag biało-czerwonych.

Mietek | 2011-11-12 19:10

No rzeczywiscie byl tak piekny ze malo ktos nie tam nie zginal.Wiedzialem ze ten marsz da tyle co kolejny skandal.No ale chcieli co niektorzy zrobic szum i sie to im udalo.

Co do meczu porazka Stali oznacza tylko jedna i to madra decyzje.Zmiana skladu i trenera.Nie wyobrazam sobie zeby po ewentualnej porazce z KSZO ten trener dalej prowadzil zespol w rundzie wiosennej.Juz chyba zwoje mozgowe cierpliwosci zarzadu sa na wyczerpaniu.

193819381938 | 2011-11-12 19:41

Jutro odchodzi Kusiak.
Ciekawe czy podejdzie na koniec i pogratuluje za te lata zajebistego dopingu; )
Jesli to zrobi to wypadalo by go nie wyzywac czy cos, tylko bic brawa bo sie tylko zgasi chlopak;)

Zatorze | 2011-11-12 21:16

Jeśli chodzi o marsz Niepodległości to dla tych co tak nazywają te burdy nie do końca po imieniu -

» http://www.youtube.com/watch?v=BHTrA.....

» http://www.youtube.com/watch?v=GtmT-QNL164

» http://www.youtube.com/watch?v=KWXtk.....

miłego oglądania :)

Sineva | 2011-11-12 22:02

@ Mietek, esende i do ludzi ich pokroju.

Najlepiej jest siedzieć w domu w kapciach w ciepłym fotelu, nie narażać się i krytykować... nędzni oportuniści. Takie wpisy jak wasze powinny być od razu kasowane bo aż nóż w kieszeni się otwiera jak czytam takie wypociny.

Było pięknie pod każdym względem, nawet nie oczekiwałem że to wszystko aż tak się potoczy... Widok wszystkich hooliganów zjednoczonych pod Biało-Czerwoną flagą... bezcenny. Były zamieszki i dobrze, że były! Niech rząd i cały świat widzi jaką jesteśmy siłą, niech teraz lewaki oglądają to po 100 razy co się działo i niech się trzęsą z przerażenia i dziękują Milicji, że ich ocaliła(ciekawe ilu ich będzie za rok i z ilu państw ściągną posiłki hehe?). No chyba, że po waszemu grubo ponad 20 000 ludzi po komendzie Milicji "Jesteście tutaj nielegalnie, prosimy się rozejść gdyż zostaną użyte środki przymusu bezpośredniego a milicja nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne starty" powinno się rozejść do domu... Wtedy by on nas dobrze pisali? Jeszcze się nie nauczyliście, że cobyśmy nie zrobili to i tak będziemy zamaskowanymi bandytami gwałcącymi i niszczącymi wszystko na swojej drodze? Prawdy nie dowiecie się z telewizji... Zresztą mnie osobiście p... co o nas mówią. :)

Damians1938 | 2011-11-12 22:40

Dzisiaj padły dla nas same nie korzystne wyniki, niestety jak jutro nie wygramy to będzie to niezbyt wyglądało. Mam nadzieje ze piłkarze się zmobilizują i pokażą na co ich stać chociaż w tym ostatnim meczu. Jutro wszyscy na H15!

Okob | 2011-11-13 11:50

Fanatyko | 2011-11-13 13:17

Musiałem się zmyć z drugiej połowy, więc dzięki za relację.

Stalówka_1938 | 2011-11-13 13:53

tyle okazji dla Stali a tu tylko 0;0 masakra !!

Motomoto | 2011-11-13 13:59

Do Prowadzących stronę.Tak z czystej ciekawości czy można na stronie zrobić sondę pod tytułem. Adamus ma odejść czy nie?.. Dobrze by było wiedzieć co wszyscy myślą. Dzięki!!!

Mietek | 2011-11-13 14:13

tez jestem za ta sonda.Jesienna runda kopaczy to porazka i katastrofa.A Adamus nie dostal nawet ultimatum.

Marconi1938 | 2011-11-13 14:24

dla mnie nieporozumieniem jest darmowy wstep dla pysznicy. na krytej od chuja dziadow, wyzywaja pilkarzy. pierwszy raz na meczu a panosza sie jakby od 30 lat chodzili. nie dosc ze za darmo, goscinnie to dra sie jak u siebie. nie trafiony pomysl. mam nadzieje ze ostatni raz takie cos.

Stalowiak1938 | 2011-11-13 14:27

znajdzie innego trenera na którego bedzie stać klub to wtedy pogadamy chyba że sami za sponsorujecie.?? Wyłóżcie od 6 do 8 tys miesięcznie o wtedy ktoś tu przyjdzie a jak nie macie takich pieniędzy to japa! każdy by chciał zmiany trenera niestety naszej spółki na to nie stać i to jest po części wina nas kibiców. To my jesteśmy głównym sponsorem tej drużyny ale jak widać słabym. Dlatego przychodzi okres przerwy zimowej i wspólnie trzeba się zastanowić co zrobić aby było lepiej.

Mietek | 2011-11-13 14:45

To my mamy szukac nowego trenera? Od czego jest zarzad?
aha zarzad jest od gadania bajek o awansie.Na awans ich stac a na trenera juz nie.Ciekawe a Dzisiejszy mecz pokazuje po raz kolejny bezradnosc kopaczy Stali jak w Brzesku.Brak skutecznosci, walenie glowa w mur.7 setek zmarnowanych.Stad pozycja w tabeli, Motor odjezdza, a tam o awansie nikt nie gada.Czolowka tez wygrywa jak leci.I dobrze w sumie, nikt juz nie bedzie pisal o Stali ze to kandydat do awansu.Chyba ze prezes Zajac i bajkopisarze.

Motomoto | 2011-11-13 14:46

Jeżeli jest problem z kasą na zmianę trenera i nie ma kasy w klubie, to może zwolnić Adamus i niech Wieprzęć tenuje za pół tego co Adamus. Klub zaoszczędzi a i tak gorzej już nie mogą grać...

Stalowiak2 | 2011-11-13 14:52

I co na to Edki i inni obrońcy trenera.Może napiszcie tak samo jak z Okocimskim że Stal zagrała dobry mecz.Co z tego że gówno z tego jest i nie ma punktów.W koncu zagrali DOBRY MECZ.Zejdzcie panowie na ziemie i sie nie ośmieszajcie.

Adam1938 | 2011-11-13 15:07

Zdjęcia z dzisiejszego meczu:

» http://urlik.pl/Fatalna-gra-Stali-z-.....

Damianos_17 | 2011-11-13 15:38

Bardzo dobra gra, zaangażowanie piłkarzy 100 %, bardzo dobre ustawienie formacji, wszystko bardzo dobrze...... kto uważa inaczej, to się nie zna.

Julek | 2011-11-13 18:37

ci nasi piłkarze są tak słabi że aż zabawni jak Białek w nerwach ściągał rękawiczki (źle wycentrowane skalibrowane dlatego nie wchodziły piłki zdarza się) do Damianos 17 jak w tym kawale operacja się w 100 % udała bez żadnych komplikacji szkoda tylko że pacjent zmarł trzy niezaprzeczalne prawdy z którymi nie da się dyskutować !!!!! Pierwsza: poziom II ligi wschodniej jest mierny Druga: gra się tak jak przeciwnik pozwala Trzecia: Stal Stalowa Wola ze swoimi wspaniałymi piłkarzami w ostatnich sześciu meczach ugrała cztery punkty !!!!!!! nowa wersja gry o awans !!!!! ale Białek Fabianowski Walaszczyk Piątkowski Demusiak Rosłoń Hojarecki Lewandowski Żmuda itp mają potencjał tylko ........ brak słów

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ROW 1964 Rybnik - Stal Stalowa Wola

ROW 1964 Rybnik             Stal Stalowa Wola
2018-07-20, godz. 18:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 34 20-5-9 65
2 ŁKS Łódź 34 18-11-5 65
3 Warta Poznań 34 18-8-8 62
4 Garbarnia Kraków 34 16-9-9 57
5 Radomiak Radom 34 15-10-9 55
6 Olimpia Elbląg 34 14-8-12 50
7 Siarka Tarnobrzeg 34 14-5-15 47
8 GKS Bełchatów 34 12-10-12 46
9 Gryf Wejherowo 34 12-10-12 46
10 Stal Stalowa Wola 34 11-11-12 44
11 ROW 1964 Rybnik 34 12-8-14 44
12 Rozwój Katowice 34 12-8-14 44
13 Znicz Pruszków 34 11-9-14 42
14 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
15 MKS Kluczbork 34 9-12-13 39
16 Wisła Puławy 34 8-12-14 36
17 Gwardia Koszalin 34 6-10-18 28
18 Legionovia Legionowo 34 7-6-21 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-07-20 ROW 1964 Ryb.. - STAL
2018-08-28 STAL - Resovia Rzes..
0000-00-00 Elana Toruń - STAL
0000-00-00 STAL - Widzew Łódź
0000-00-00 Błękitni S.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1223) » Vielitz44 (762)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (378)
» Koko (365) » Slim1938 (358)
» Stalowiak1938 (326) » Zatorze (296)
» Daro (289) » Jaszczur (286)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Pogoń Leżajsk (2:0)
2006-05-20
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 9 249 razy
Rozwój Katowice - STAL (2:2)
2017-03-25
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 947 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2015-09-19
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 12 941 razy
Resovia Rzeszów - STAL (0:1)
2003-10-04
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 12 372 razy
Osób Online: 31 / Czas gen. strony: 0.05146