Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zmian ciąg dalszy.

Zmian ciąg dalszy.

Zapadła decyzja w sprawie Trenera Sławomira Adamusa.

Więcej na: http://stal1938.pl/

Komentarze (20)

Anakin | 2011-11-28 14:47

Gratulacje dla Prezesa, jestem przekonany, że to dobra decyzja. Niniejszym wypisuję się z klubu internetowych znawców o ile nie będę przez adwersarzy przywoływany.

Złotówa | 2011-11-28 14:55

Jak nie pozbędziemy się obecnego trzonu i wzmocnimy to na wiosne może być ciekawie.

Po kontuzji wrócą Kachniarz i Gettinger, być może wróci Karcz.

W przerwie musimy się skupić na wzmocnieniu obrony i bramki, bo obecnie chyba z formacji defensywnej tylko Lewandowski się nadaje....no może jeszcze Żmuda.

Luka | 2011-11-28 15:04

Widze ze od razu powialo optymizmem po tej wiadomosci hehe.Czy byla sluszna?Wydaje mi sie ze tak.Moze nastepca pana Adamusa bedzie potrafil poukladac to wszystko lepiej.Jak zauwazyl Złotówa najbardziej szwankuje u nas defensywa i to ona wymaga gruntownego "remontu".Reszta nie wyglada najgorzej,zespol nie gral zle,zwlaszcza gdy nie bylo kontuzji i kluczowi gracze byli do dyspozycji.Gdyby nie postawa obrony to sadze ze mielibysmy na koncie przynajmniej kilka oczek wiecej.Pod koniec rundy zabraklo niestety skutecznosci naszym napastnikom ktorzy marnowali seryjnie doskonale sytuacje w meczach w ktorych gra calej druzyny wyglada przyzwoicie.Akurat o nich ciezko miec pretensje do trenera bo nogi za zadnego nie przylozy.Czekamy wiec na decyzje ws. nowego szkoleniowca i juz teraz sciskamy kciuki aby wykonal u nas dobra robote. TYLKO STAL !!!

Quick1986 | 2011-11-28 15:36

Bravo Grzegorz:) Odważna i mądra decyzja. Z aktualnym poziomem gry byłoby tylko gorzej. Trzeba ryzykować. Jeszcze podziękujcie Demusiakowi(wg mnie to najgorszy punkt obrony) i szukać rozsądnego trenera. 3mam kciuki STALÓWKA THE FIRM

Edek38 | 2011-11-28 15:44

Jak miło po ciezkim dniu w robocie odpalic kompa i czytac same pozytywne wiesci.
Az chce sie krzyknac z radosci ale dzieci spia.
Obawiam sie jednak,ze nastepca Adamusa nie bedzie mial w St W latwego zycia.Wspolczuje wybrancowi ,hehe

Ide oblewac nasz kolejny internetowy sukces.

Zdrowka, banda mysterego.

Anakin ,ja sie chyba tam zapisze ,ta "partia " rosnie w sile i odnosi same zwyciestwa.Adamus,Bi alek...
Moze nie do konca zgadzam sie z niektorymi ale ,hmmm, kto sie czubi ten sie lubi,

Edek38 | 2011-11-28 15:54

Teraz juz sielanka i spokojne czekanie do wiosny na styl gry jednej z czolowych europejskich ekip.
No bo nie zatrudnia raczej kolejnej lajzy bez pomyslu,mam nadzieje.
Mial byc konkurs na trenera!!!Glosowanie ??!!! organizuje to ktos czy temat umarl??
Niech pozwola nam zdecydowac na kogo bedziemy pisac wiosna ,plisss .

Anakin | 2011-11-28 15:59

Edek38, nie wywołuj, mnie bo już miałem zapaść w sen zimowy. Ale na poważnie, idź oblewaj bo masz co, ja idę spać przynajmniej do wiosny (mam nadzieję). Oby była lepsza.

Anakin | 2011-11-28 16:02

Na koniec jeszcze zacytuję za klasykiem " Panie Prezesie, zadanie wykonane"! Pozdr.

Edek38 | 2011-11-28 16:13

no tak, teraz jak chce sie przylaczyc to juz wszyscy ewakuacja. Sam se bede pisal w takim razie.
Zawsze mowili,trzymaj z tym kto wiecej moze a ja glupi bronilem zarzadu ,pilkarzy i trenera.
Czas refleksji, na wiosne bede odmieniony i jak nowonarodzony.

Anakin | 2011-11-28 16:17

Tak czy tak życzę Ci powodzenia.

Quick1986 | 2011-11-28 16:24

» http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,3..... To kandydaci na trenera: Piotr Brzeziński, Mirosław Hajdo, Maciej Huzarski i Rafał Wójcik...Jesli gazeta wyborcza ma racje to kiepscy zastępcy Adamusa ale jesli juz to chyba Hajdo.

Edek38 | 2011-11-28 16:35

:)) .

Zatorze | 2011-11-28 17:55

Moim skromnym zdaniem trenerem powinien być ktoś z zagranicy haha

Luka | 2011-11-28 18:26

No ja slyszalem ze z Lecha ma wyleciec Bakero,moze warto sie nad nim zastanowic:)

Nairam | 2011-11-28 18:38

Dla mnie ,dobra wiadomosc,bo znow zaczne chodzic na mecze.I jesli chodzi o obroncow,to moze by wrocil Maciorowski,Lebioda i jeszcze kilku innych,bo juz nie ma tego trenera.Pozdrawiam

Dzidek | 2011-11-29 02:27

Hej wielki wodzu mistery moze wolisz p.damianie tom..... gdzie jestes,rura zmiekla ze nic nie piszesz??? Takie niusy a ty nic??? Bez ciebie to nie too samo chyba ze zbierasz sklad na pojedynek w gale z Edkiem biahahaha kmwtw

Ramzes | 2011-11-30 09:09

NAiram
''dla mnie dobra wiadomość bo znów zaczne na mecze chodzić''

Ręce opadają jak się czyta takie coś!!
czemu Cie stara nie wyskrobała?

Nairam | 2011-11-30 10:40

Do,Ramzes.Wyrazilem swoje zdanie na temat dotyczacy klubu i nikomu nie ublizalem i w dalszym ciagu tak mysle.Pamietam czasy kiedy to gral u nas Ostafinski i kilku innych dobrych grajkow.Pamietam tez trenerow.Bywalo roznie,ale tak bezbarwnego trenera jak ten ostatni to nie pamietam.Ty uwazaz sie za wielkiego kibica,a potrafisz tylko ublizac,mimo to zycze Ci sukcesow w dzialaniu na rzecz Stalowki.

Luka | 2011-11-30 10:57

Nairam a jesli pod wodza nowego trenera tez nie bedzie tak kolorowo i przegramy kilka spotkan z rzedu to znowu przestaniesz chodzic na mecze?

Nairam | 2011-11-30 11:43

Zeby bylo ,jasne.Ze ja nie ide to klub nie traci bo mam wykupiony karnet.Ja tez zyskuje bo zaoszczedzam na zdrowiu(problem z sercem).Jezeli by zostal ten trener to bym nie wykupil karnetu,przy zmianie wykupie.Lubie ryzyko i zdaje sobie sprawe ze moze byc roznie ale trzeba zawsze wierzyc ze bedzie lepiej.Ze powroca do Stalowki zawodnicy na ktorych gre lubilem popatrzec.(Lebioda,M aciorowski,Wietecha, Gilar)I ze bedzie nowe otwarcie.Pozdrawiam

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów

Stal Stalowa Wola             Bytovia Bytów
2020-03-01, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola

2 : 3

Maksymilian Hebel 71, 90     
Robert Dadok 25,
Michał Fidziukiewicz 42, Przemysław Stelmach 85
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 20 13-4-3 43
2 Górnik Łęczna 20 12-6-2 42
3 GKS Katowice 20 12-4-4 40
4 Resovia Rzeszów 20 11-5-4 38
5 Olimpia Elbląg 20 8-8-4 32
6 Stal Rzeszów 20 9-3-8 30
7 Błękitni Stargard Szcz. 20 9-2-9 29
8 Bytovia Bytów 20 8-5-7 29
9 Znicz Pruszków 20 8-3-9 27
10 Elana Toruń 20 7-5-8 26
11 Garbarnia Kraków 20 6-7-7 25
12 Górnik Polkowice 20 6-6-8 24
13 Pogoń Siedlce 20 7-3-10 24
14 Lech II Poznań 20 6-6-8 24
15 Stal Stalowa Wola 20 6-4-10 22
16 Skra Częstochowa 20 6-4-10 22
17 Legionovia Legionowo 20 3-3-14 12
18 Gryf Wejherowo 20 2-4-14 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-03-01 STAL - Bytovia Bytów
2020-03-07 Błękitni S.. - STAL
2020-03-14 STAL - Olimpia Elbl..
2020-03-21 Górnik Łę.. - STAL
2020-03-28 STAL - Skra Często..
2020-04-04 STAL - Stal Rzeszów
2020-04-11 STAL - Legionovia L..
2020-04-18 STAL - Garbarnia Kr..
2020-04-25 STAL - Lech II Pozn..
2020-05-02 STAL - Górnik Polk..
2020-05-09 STAL - Elana Toruń
2020-05-16 Widzew Łódź - STAL
2020-05-23 STAL - GKS Katowice
2020-05-30 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (883)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (657)
» Filip kacper k. (427) » Kamilosss (409)
» Slim1938 (395) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (342)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Sokół Sokółka (2:0)
2011-04-06
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 36 497 razy
Raków Częstochowa - STAL (2:0)
2014-08-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 19 802 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (1:0)
2004-06-12
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 9 904 razy
ROW 1964 Rybnik - STAL (3:0)
2016-04-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 2 830 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.04524