Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zmian ciąg dalszy.

Zmian ciąg dalszy.

Zapadła decyzja w sprawie Trenera Sławomira Adamusa.

Więcej na: http://stal1938.pl/

Komentarze (20)

Anakin | 2011-11-28 14:47

Gratulacje dla Prezesa, jestem przekonany, że to dobra decyzja. Niniejszym wypisuję się z klubu internetowych znawców o ile nie będę przez adwersarzy przywoływany.

Złotówa | 2011-11-28 14:55

Jak nie pozbędziemy się obecnego trzonu i wzmocnimy to na wiosne może być ciekawie.

Po kontuzji wrócą Kachniarz i Gettinger, być może wróci Karcz.

W przerwie musimy się skupić na wzmocnieniu obrony i bramki, bo obecnie chyba z formacji defensywnej tylko Lewandowski się nadaje....no może jeszcze Żmuda.

Luka | 2011-11-28 15:04

Widze ze od razu powialo optymizmem po tej wiadomosci hehe.Czy byla sluszna?Wydaje mi sie ze tak.Moze nastepca pana Adamusa bedzie potrafil poukladac to wszystko lepiej.Jak zauwazyl Złotówa najbardziej szwankuje u nas defensywa i to ona wymaga gruntownego "remontu".Reszta nie wyglada najgorzej,zespol nie gral zle,zwlaszcza gdy nie bylo kontuzji i kluczowi gracze byli do dyspozycji.Gdyby nie postawa obrony to sadze ze mielibysmy na koncie przynajmniej kilka oczek wiecej.Pod koniec rundy zabraklo niestety skutecznosci naszym napastnikom ktorzy marnowali seryjnie doskonale sytuacje w meczach w ktorych gra calej druzyny wyglada przyzwoicie.Akurat o nich ciezko miec pretensje do trenera bo nogi za zadnego nie przylozy.Czekamy wiec na decyzje ws. nowego szkoleniowca i juz teraz sciskamy kciuki aby wykonal u nas dobra robote. TYLKO STAL !!!

Quick1986 | 2011-11-28 15:36

Bravo Grzegorz:) Odważna i mądra decyzja. Z aktualnym poziomem gry byłoby tylko gorzej. Trzeba ryzykować. Jeszcze podziękujcie Demusiakowi(wg mnie to najgorszy punkt obrony) i szukać rozsądnego trenera. 3mam kciuki STALÓWKA THE FIRM

Edek38 | 2011-11-28 15:44

Jak miło po ciezkim dniu w robocie odpalic kompa i czytac same pozytywne wiesci.
Az chce sie krzyknac z radosci ale dzieci spia.
Obawiam sie jednak,ze nastepca Adamusa nie bedzie mial w St W latwego zycia.Wspolczuje wybrancowi ,hehe

Ide oblewac nasz kolejny internetowy sukces.

Zdrowka, banda mysterego.

Anakin ,ja sie chyba tam zapisze ,ta "partia " rosnie w sile i odnosi same zwyciestwa.Adamus,Bi alek...
Moze nie do konca zgadzam sie z niektorymi ale ,hmmm, kto sie czubi ten sie lubi,

Edek38 | 2011-11-28 15:54

Teraz juz sielanka i spokojne czekanie do wiosny na styl gry jednej z czolowych europejskich ekip.
No bo nie zatrudnia raczej kolejnej lajzy bez pomyslu,mam nadzieje.
Mial byc konkurs na trenera!!!Glosowanie ??!!! organizuje to ktos czy temat umarl??
Niech pozwola nam zdecydowac na kogo bedziemy pisac wiosna ,plisss .

Anakin | 2011-11-28 15:59

Edek38, nie wywołuj, mnie bo już miałem zapaść w sen zimowy. Ale na poważnie, idź oblewaj bo masz co, ja idę spać przynajmniej do wiosny (mam nadzieję). Oby była lepsza.

Anakin | 2011-11-28 16:02

Na koniec jeszcze zacytuję za klasykiem " Panie Prezesie, zadanie wykonane"! Pozdr.

Edek38 | 2011-11-28 16:13

no tak, teraz jak chce sie przylaczyc to juz wszyscy ewakuacja. Sam se bede pisal w takim razie.
Zawsze mowili,trzymaj z tym kto wiecej moze a ja glupi bronilem zarzadu ,pilkarzy i trenera.
Czas refleksji, na wiosne bede odmieniony i jak nowonarodzony.

Anakin | 2011-11-28 16:17

Tak czy tak życzę Ci powodzenia.

Quick1986 | 2011-11-28 16:24

» http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,3..... To kandydaci na trenera: Piotr Brzeziński, Mirosław Hajdo, Maciej Huzarski i Rafał Wójcik...Jesli gazeta wyborcza ma racje to kiepscy zastępcy Adamusa ale jesli juz to chyba Hajdo.

Edek38 | 2011-11-28 16:35

:)) .

Zatorze | 2011-11-28 17:55

Moim skromnym zdaniem trenerem powinien być ktoś z zagranicy haha

Luka | 2011-11-28 18:26

No ja slyszalem ze z Lecha ma wyleciec Bakero,moze warto sie nad nim zastanowic:)

Nairam | 2011-11-28 18:38

Dla mnie ,dobra wiadomosc,bo znow zaczne chodzic na mecze.I jesli chodzi o obroncow,to moze by wrocil Maciorowski,Lebioda i jeszcze kilku innych,bo juz nie ma tego trenera.Pozdrawiam

Dzidek | 2011-11-29 02:27

Hej wielki wodzu mistery moze wolisz p.damianie tom..... gdzie jestes,rura zmiekla ze nic nie piszesz??? Takie niusy a ty nic??? Bez ciebie to nie too samo chyba ze zbierasz sklad na pojedynek w gale z Edkiem biahahaha kmwtw

Ramzes | 2011-11-30 09:09

NAiram
''dla mnie dobra wiadomość bo znów zaczne na mecze chodzić''

Ręce opadają jak się czyta takie coś!!
czemu Cie stara nie wyskrobała?

Nairam | 2011-11-30 10:40

Do,Ramzes.Wyrazilem swoje zdanie na temat dotyczacy klubu i nikomu nie ublizalem i w dalszym ciagu tak mysle.Pamietam czasy kiedy to gral u nas Ostafinski i kilku innych dobrych grajkow.Pamietam tez trenerow.Bywalo roznie,ale tak bezbarwnego trenera jak ten ostatni to nie pamietam.Ty uwazaz sie za wielkiego kibica,a potrafisz tylko ublizac,mimo to zycze Ci sukcesow w dzialaniu na rzecz Stalowki.

Luka | 2011-11-30 10:57

Nairam a jesli pod wodza nowego trenera tez nie bedzie tak kolorowo i przegramy kilka spotkan z rzedu to znowu przestaniesz chodzic na mecze?

Nairam | 2011-11-30 11:43

Zeby bylo ,jasne.Ze ja nie ide to klub nie traci bo mam wykupiony karnet.Ja tez zyskuje bo zaoszczedzam na zdrowiu(problem z sercem).Jezeli by zostal ten trener to bym nie wykupil karnetu,przy zmianie wykupie.Lubie ryzyko i zdaje sobie sprawe ze moze byc roznie ale trzeba zawsze wierzyc ze bedzie lepiej.Ze powroca do Stalowki zawodnicy na ktorych gre lubilem popatrzec.(Lebioda,M aciorowski,Wietecha, Gilar)I ze bedzie nowe otwarcie.Pozdrawiam

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2018-08-28, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 34 20-5-9 65
2 ŁKS Łódź 34 18-11-5 65
3 Warta Poznań 34 18-8-8 62
4 Garbarnia Kraków 34 16-9-9 57
5 Radomiak Radom 34 15-10-9 55
6 Olimpia Elbląg 34 14-8-12 50
7 Siarka Tarnobrzeg 34 14-5-15 47
8 GKS Bełchatów 34 12-10-12 46
9 Gryf Wejherowo 34 12-10-12 46
10 Stal Stalowa Wola 34 11-11-12 44
11 ROW 1964 Rybnik 34 12-8-14 44
12 Rozwój Katowice 34 12-8-14 44
13 Znicz Pruszków 34 11-9-14 42
14 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
15 MKS Kluczbork 34 9-12-13 39
16 Wisła Puławy 34 8-12-14 36
17 Gwardia Koszalin 34 6-10-18 28
18 Legionovia Legionowo 34 7-6-21 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-28 STAL - Resovia Rzes..
0000-00-00 Elana Toruń - STAL
0000-00-00 STAL - Widzew Łódź
0000-00-00 Błękitni S.. - STAL
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1227) » Vielitz44 (777)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (378)
» Koko (365) » Slim1938 (358)
» Stalowiak1938 (326) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (286)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:1)
2015-08-16
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 35 898 razy
Świt Nowy Dwór M. - STAL (0:2)
2014-06-01
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 12 285 razy
STAL - Cracovia Kraków (1:0)
2013-07-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 586 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (0:1)
2013-10-12
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 20 137 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.03847