Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Działacze Stalówki rozmawiają z Piotrem Brzezińskim

Działacze Stalówki rozmawiają z Piotrem Brzezińskim

Drugoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola może poprowadzić trenerska para Piotr Brzeziński-Paweł Wtorek. Władze piłkarskiej spółki prowadzą w tej sprawie rozmowy, w środę wieczorem, przed godziną 21, rozpoczęli spotkanie z Brzezińskim, by omówić ewentualne warunki współpracy.

 
Piotr Brzeziński jest głównym kandydatem do objęcia stanowiska trenera "Stalówki” po zwolnionym pod koniec listopada Sławomirze Adamusie. Stalowowolski szkoleniowiec przez ostatnie lata prowadził trzecioligową Unię Nowa Sarzyna, teraz może wrócić do Stali, z którą w przeszłości wywalczył awans do "starej” drugiej ligi. 
 
Stalowowolscy działacze i trener muszą osiągnąć porozumienie, jeżeli chodzi między innymi o politykę kadrową i ewentualne wzmocnienia drużyny. Na razie obie strony nie chcą się wypowiadać, dopóki nie zapadnie oficjalna decyzja o zatrudnieniu Brzezińskiego, którego asystentem może zostać wychowanek "Stalówki”, Paweł Wtorek, obecnie piłkarz Unii Nowa Sarzyna. Porozumienie jest blisko, ale w "odwodzie” są inni kandydaci na trenera Stali, Mirosław Kalita i Artur Kupiec.
 
Na razie treningi Stali prowadzi zwolniony trener Sławomir Adamus, a stalowowolscy piłkarze tegoroczne zajęcia mają zakończyć 15 grudnia. Znany jest już terminarz spotkań kontrolnych naszego zespołu w przerwie zimowej. 
 
Pierwszy sparing stalowowolanie rozegrają 22 stycznia z Orlętami Radzyń Podlaski w Rzeszowie, następnie 28 stycznia z Omegą Stary Zamość w Zamościu, 4 lutego z Avią w Świdniku, 8 lutego z Izolatorem Boguchwała w Rzeszowie, 11 lutego ze Stalą w Rzeszowie, 15 lutego z Siarką Tarnobrzeg w Ożarowie, 18 lutego z Górnikiem w Łęcznej, 22 lutego Orłem Wierzbica w Ożarowie, 25 lutego z Wisłą w Puławach, 28 lutego ze Stalą w Mielcu, 3 marca z Piastem Tuczempy w Rzeszowie i 10 marca z KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Komentarze (26)

Edek38 | 2011-12-8 20:51

pismaki od miesiaca miela ten sam temat i nic nowego do tematu nie wnosza.No ale gazeta musi o czyms pisac,hehe.
Tylko co mi to za nowosc ??Czytam o tym samym co dwa dni i zadnej konkretnej informacji, tylko prowadzone rozmowy i prawdopodobienstwa z domyslami autora.
Jak nikt z zainteresowanych nie wypowiada sie na ten temat to o czym pisac?Lanie wody...paranoja.
Kibice zwolnili trenera a media wybieraja nastepce.

czytajac o tym od miesiaca,tak sie zastanawiam , o czym oni beda pisac jak juz wreszcie ich przewidywania stana sie ewentualnie faktem.
hmm, zero sensacji i zaskoczenia.

Stalowiak2 | 2011-12-8 21:02

odpowiedni czlowiek w odpowiednim miejscu, witamy w Stalowej trenera Brzezinskiego czlowieka ktory wprowadzi ponownie Stal do 1 ligi jak to zrobil kilka lat temu, ale na stołkach wolano sie go pozbyc i wywołać Bogusława Palika.Który wiadomo jak pozniej sie nie sprawdził.
Brzezinski to trener na lata!

Biggie | 2011-12-8 21:15

do wyżej Czesława Palika jeśli już, takiego trenera jak Bogusław Palik chyba nawet nie ma

Marco | 2011-12-9 08:34

» http://www.90minut.pl/news/175/news1.....
można by tego Kycko zaprosić do nas na testy może akurat się sprawdzi :)

Ibiz | 2011-12-9 14:10

Trenerem Stalówki powinien zostać ktoś związany z naszym środowiskiem .Jest dwóch takich trenerów ze Stalowej Woli,którzy mają odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje.Pierwsz y to Piotr Brzeziński i dobrze ,że się z nim rozmawia.Drugi to Daniel Kijak.Zaletą pierwszego jest ogromne doświadczenie a drugiego nowoczesny warsztat pracy.Obaj są osobami poważnymi,uczciwymi, o wysokim morale osobistym co rzadko charakteryzuje ludzi z tego środowiska.Dlatego dajmy sobie spokój z armią zaciężną i postawmy na naszych trenerów i młodych zawodników - naszych wychowanków.

Mariuszstalowa | 2011-12-10 11:09

Antifa organizuje manifestacje w Rzeszowie » http://antifapwf.blogspot.com/2011/1.....

Kibolek1938 | 2011-12-11 13:25

Mam pytanie dotyczące Turnieju. Mianowicie interesuje mnie czy SKSSW jest jedynym organizoatorem?? Jeżeli tak, to czemu została zaproszona policja?? Mógłby ktoś rozjaśnić sytuację??

Kibolek1938 | 2011-12-11 13:34

Albo spytam inaczej, z tej wiadomośc, która zamieścił Adam1938 wynika, że SKSSW współpracuje z policją. O co tu chodzi??

Edek38 | 2011-12-11 14:43

wspolpracuje, np. udostepnia potrzebne dane i zdjecia ;)

ja tak bym to widzial.

Media zle przedstawily fakty i wyszlo,ze ktos klepie sie po plecach z komenda.Milicjanci wdarli sie na parkirt niczym chuligani i ciezko bylo sie ich pozbyc

Adas1938 | 2011-12-12 12:05

Z okazji 30 rocznicy ogłoszenia stanu wojennego, 13 grudnia odbędzie jak co roku "Marsz Milczenia" organizowany przez "Solidarność" Region Ziemia Sandomierska. Pochód ruszy o 17:45 z ronda Solidarności Huty Stalowa Wola.

Stalowiak2 | 2011-12-12 12:30

Temat zastepczy Marsz Milczenia i wspolpraca z milicja.
A trenera nowego jak nie bylo tak nie ma.niech podpisuja juz umowe z trenerem Brzezinskim a nie zastanawiaja sie nie wiadomo nad czym.Lepszego trenera nie znajda bo nie beda mieli na to kasy.
Aha, smialiscie sie z Kasiaka i Kielarskiego, ale naprawde ja widze w nich talent trenerski.Popatrzcie na to co Kasiak robi z juniorami, Kielarski tez zna ten klub jak malo kto i mysle dalby rade spokojnie prowadzic Stal..

Toldi1938 | 2011-12-12 13:19

Stalowiak2 gdyby Kasiak był trenerem seniorów to byłby śmiech na sali, juniorzy przychodzą na swoje mecze najebani albo na kacu bo co tydzień bawią po planetach albo robią jakieś głupie żarty i nic z tego nie robi a na miejscu trenera nie powinien dopuścić do takich sytuacji.

Edek38 | 2011-12-12 15:35

Stalowiak, podobnie jak inni moglbys juz zapasc w sen zimowy.Dalej pierd...sz bzdury jak malo który.

Zacznij spokojne przygotowania do swiat.
Jak chcesz cos wiecej na temat trenera to na stronke echa zapraszam, tam pewien pan juz ze 3 mianowal nastepcami i co kilka dni pewniak sie zmienia wiec i emocje sa.

Poza tym chyba najwazniejsze bylo to,ze juz nie ma adamusa.Gorszego ponoc byc nie moze wiec nie ma co sie martwic.

Ibiz | 2011-12-12 23:24

Maciej Witek i Patryk Walasek wracają do Stalówki - to bardzo dobra wiadomość

Stalówka_1938 | 2011-12-13 07:44

ibiz Macieja Witka to ok bedzie trenował , a Walaska to z kąd wynalazłeś informacje , bo nic nie pisze o Patryku ?

Stalówka_1938 | 2011-12-13 08:19

We wtorek ma być oficjalnie wiadomo, na kogo z trójki kandydatów: Piotr Brzeziński, Mirosław Kalita, Artur Kupiec, postawią władze piłkarskiej spółki.

Ramzes | 2011-12-13 09:28

Kibolek 1938 zadał pytanie, które i mnie nurtuje,mianowicie udział psów w turnieju organizowanym przez SKSSW.Cierpicie ludzie na rozdwojenie jażni?? Widzę,że ''pan'' spoters ma dużą siłę przebicia..Wiadomo cel szczytny ale czy w imię pewnych zasad pewna uprzywilejowana grupa zawodowa nie powinna być pominięta??
Myślicie,że wręczenie smyczy komendantowi zmieni ich nastawienie do nas???
No chyba że spęłnicie ich wymogi i przerodzimy się w kółko różańcowe. pozdrawiam!

Daro | 2011-12-13 09:50

To był turniej CHARYTATYWNY, każda pomoc powinna być mile widziana.

Nie brałem udziału w organizacji ale wiadomo, że w życiu są sprawy ważne i ważniejsze, a pomoc dla małej dziewczynki i ogólnie działalność charytatywna powinna być ponad wszystkimi podziałami.

Stalówka_1938 | 2011-12-13 10:44

» http://stal1938.pl/znamy-nowego-trenera-stalowki/

Od zwolnienia Sławomira Adamusa z funkcji trenera wszyscy czekali na nazwisko jego następcy. Dzisiaj zapadła ostateczna decyzja Zarządu Stali P.S.A w tej sprawie. W rundzie wiosennej szkoleniowcem Naszego zespołu będzie MIROSŁAW KALITA. Przedstawił on zbliżoną do koncepcji władz Klubu wizję prowadzenia zespołu.

Edek38 | 2011-12-13 11:45

oooo .jakie zaskoczenie.Echo nie mialo tym razem racji ze swoimi przypuszczeniami,hmm m...

Dlaczego tylko na runde wiosenna??Z Brzeziem pewnie na 3 lata by podpisali od reki.
Jak to Slawomir powiedział, chlop ma prawie "gotowca" wiec budowac za wiele nie ma co, hehe.
dajemy mu czysta karte czy z marszu mowimy ,ze sie nie nadaje i nic z tego nie bedzie??

Czas sie wybudzic na chwile ze snu,zeby kolo nie pomyslal,ze jest nam obojetne kto zasiadzie na lawce.No i niech pozna nasza szanowna loze szydercow.

Midem91 | 2011-12-13 17:08

Do edka Admus zrobil z niechcianych zawodnikow4 3 2 ligi zrobil zespol z ktorym wszyscy sie licza.

Jack | 2011-12-13 20:20

co Adamus zrobił wszyscy widzieli: drużyna była ale w ubiegłym sezonie.teraz wszystko się posypało, bez charakteru i pomysłu na grę. Co miał zrobić to zrobił i nic więcej by nie wymyślił w myśl zasady:małą łyżeczką. Na dodatek nie umiał odejść z klasą. Zarząd wyciągnął wieśniaka z bezrobocia w Pysznicy, a on na koniec płacze że się z nim pożegnali. A ku---wa na co liczył z taka grą i pokazywaniem facków kibicom?
A z tego co wszyscy mówią to nie on stał za częścią transferów tylko zarząd.
A nowemu trenerowi życzę powodzenia!Gorszy od Adamusa już nie będzie.
Powodzenia panie Kalita.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ROW 1964 Rybnik - Stal Stalowa Wola

ROW 1964 Rybnik             Stal Stalowa Wola
2018-07-20, godz. 18:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 34 20-5-9 65
2 ŁKS Łódź 34 18-11-5 65
3 Warta Poznań 34 18-8-8 62
4 Garbarnia Kraków 34 16-9-9 57
5 Radomiak Radom 34 15-10-9 55
6 Olimpia Elbląg 34 14-8-12 50
7 Siarka Tarnobrzeg 34 14-5-15 47
8 GKS Bełchatów 34 12-10-12 46
9 Gryf Wejherowo 34 12-10-12 46
10 Stal Stalowa Wola 34 11-11-12 44
11 ROW 1964 Rybnik 34 12-8-14 44
12 Rozwój Katowice 34 12-8-14 44
13 Znicz Pruszków 34 11-9-14 42
14 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
15 MKS Kluczbork 34 9-12-13 39
16 Wisła Puławy 34 8-12-14 36
17 Gwardia Koszalin 34 6-10-18 28
18 Legionovia Legionowo 34 7-6-21 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-07-20 ROW 1964 Ryb.. - STAL
2018-08-28 STAL - Resovia Rzes..
0000-00-00 Elana Toruń - STAL
0000-00-00 STAL - Widzew Łódź
0000-00-00 Błękitni S.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1225) » Vielitz44 (775)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (378)
» Koko (365) » Slim1938 (358)
» Stalowiak1938 (326) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (286)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:2)
2015-06-07
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 29 230 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (1:1)
2015-05-02
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 14 314 razy
Motor Lublin - STAL (0:2)
2012-09-15
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 757 razy
STAL - Śląsk Wrocław (1:3)
2013-08-17
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 89 139 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.03793