Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Mirosław Kalita nowym trenerem

Mirosław Kalita nowym trenerem

Nowym szkoleniowcem naszej "Stalówki" został Mirosław Kalita

Serdecznie witamy w Stalowej Woli i życzymy kolejnych sukcesów ! 

                                   


Więcej na http://stal1938.pl

Komentarze (39)

Quick1986 | 2011-12-13 21:05

Witamy w Stalówce.

Jack | 2011-12-13 21:06

I dobrze!
Bo już mi się znudziło słuchać lamentów wielkiego szkoleniowca który nic nie osiągnął "jose"adamusa :)
Powodzenia.Gorzej już nie będzie.

Midem91 | 2011-12-13 21:30

oj cos osiagnal byliscie w dupie bez jednego zawodnika a on w ciagu roku skleil przynajmniej 11

Jp88 | 2011-12-13 21:32

Prezes wolał Kalitę od Brzezińskiego, szkoda. Ale to jego ryzyko.

Stalowkawola | 2011-12-13 21:36

....i tak juz po I lidze :)

Stalowkawola | 2011-12-13 21:39

Panowie jak odzyskac hasło zeby sie zalogowac na Stalowka.pl ?

Midem91 | 2011-12-13 21:41

jack dwa razy awansowal jako zawodnik do ekstraklasy z stalowka wprowadzil do 2ligi trzy razy z niczego robil cos od podstaw tego nie pamietasz

Stalowkawola | 2011-12-13 21:46

zgadzam sie z midem91 - juz nikt nie pamieta jak Adamus awansował trzy razy i mu zawsze dziękowano!!! Wiec jack juz nie napiaj sie na Trenera Adamusa - ja mu zycze jak najlepiej w dalszej drodze trenerskiej!!!! ps.teraz witajmy p.Mirosława i zyczmy mu jak najlepiej na wieosne!!!! Choc juz pozamaitane jezeli chodzi o I lige - tyle :)

Złotówa | 2011-12-13 23:35

Dlaczego pozamiatane ? Pierwsza kolejka na wiosne, może sprawić, że będizemy tracić 9 pkt do drugiego miejsca, bo gramy właśnie z Olsztynem.

Pierwsze miejsce jest dla Brzeska ale drugie nie jest jeszcze rozstrzygnięte.

Układ tabeli na wiosne mamy super. Nie gramy już z Brzeskiem, u siebie gramy ze Stomilem, Motorem, Resovia, Zniczem...

Wyjazdy mamy do Puław, Krakowa, Niepołomic, Iławy i Nowego Dworu Maz.

5 meczy wyjazdowych i 7 u siebie ! do tego z drużynami walczącymi o awans gramy u siebie !

Stalowiak2 | 2011-12-14 11:43

Ale strata do Stomilu to 12 punktow.Co wy myslicie ze nagle Stomil zacznie przegrywac?
Cieszmy sie ze nie walcza o utrzymanie a z taka gra powinni.I gdyby nie fakt ze prawie nikt z tej ligi nie spada, albo byla by jakas reorganizacja ze spada np od 12 miejsca ktos to by walczyli ale o utrzymanie.
Co do 2 trenera to polecam zdolnych Andrzeja Kasiaka, albo Pawla Wtorka.

Edek38 | 2011-12-14 12:14

Karty historii to jedno a realia rzeczywistosci to drugie. Teraz nagle okaze sie ,ze treneiro powinien zostac.Jakos nie byliscie tacy glosni kiedy cala strona chciala go zwalniac.Teraz na sentymenty sie zebralo,hehe.

Motor | 2011-12-14 12:46

nikt przeciez nie napisal ze Adamus pownien zostac...
czytanie ze zrozumiem sie klania.

Lepiej wieszac na kogos psy na necie niz bratac sie z psami panie Edku

Edek38 | 2011-12-14 17:48

czytanie ze zrozumieniem. Blyszczysz malenki teraz. Gdzie napisalem,ze takie slowa padly ?!!
Nie raz wypowiadalem sie na temat wpisow tutaj i ich autorow.Nie bede sie wiec powtarzal.

Czy Kibice Stali zrobili kiedys cos co było TWOJĄ inicjatywa??
chetnie z toba bym sie pobratal,chcesz??

Damiano88stw | 2011-12-14 19:04

Weźcie się ludzie ogarnijcie z deczka. Co by nie zrobili to i tak będzie źle. Odstresowujecie się w ten sposób czy jak?
Jeszcze się nic nie zaczęło dziać, a niektórzy już tak pierdolą jak potłuczeni.
Przyjdzie wiosna, Stalówka zacznie grać pierwsze mecze i okaże się dokąd ten pociąg jedzie.

Midem91 | 2011-12-14 19:46

Jeszcze nie jednego zwolnicie

Zatorze | 2011-12-14 19:57

Każdy ma swoje zdanie na temat tego turnieju w siatkówkę ja też ale nie ma sensu tu tego rozpierdalać. Tu na pewno nikt z nimi się nie brata ale to już nie moja brocha ja w tym nie brałem udziału i się nie wypowiadam. Nie wypowiadam się na temat który mnie nie dotyczy, myślę że ludzie którzy tam byli wiedzą co robią.

Jaszczur | 2011-12-14 21:45

dajcie juz spokoj Adamusowi ,kto chodzi na mecze to widział co grają /,tak słabo grali tez za Cecherza/.KALITA to dobry trener który zbudował zespól na poziomie III ligi /3MIEJSCE/ moze sciągnie kogoś z PARTYZANTA mam na mysli BOROWCZYKA I SŁABEGO /19LAT,młodziezowiec /

Home | 2011-12-15 01:05

Życzę sukcesów nowemu trenerowi. Ma co poprawiać, obyśmy po jakimś czasie nie mówili 'Kalika'.

Motor | 2011-12-15 19:07

» http://www.90minut.pl/news/176/news1.....
nigdy mendy nie zapomne! skandal

19ssw38 | 2011-12-15 19:43

Witam czy będą zamawiane race, stroboskopy na sylwka ??

Edek38 | 2011-12-16 00:28

Stalowka#12 | 2011-12-16 07:21

Gadalem wczoraj z trenerem Brzeźińskim i powiedzial ze chcial zrobic 3 transfery, ale zarząd oczekiwal czegos innego czy cos...Nie zgodzil sie zostac trenerem.
Powiedzial ze w nastepnym sezonie jak najbardziej moglby zostac trenerem Stali.

Ramzes | 2011-12-16 08:57

Myślę,że należy Kalicie dać szansę, Powinien od razu z tą zgrają popaprańców(piłkarzy ków) kótko pojechać. Bo w dupach im się przewraca.

Motorola1938 | 2011-12-16 09:33

Mam pytanie odchodzac troszke od tematu czty w tym roku tez bedze mozna kupic race>?jak zawsze na sylwestra

Sylwek38 | 2011-12-16 12:32

Słychać wszem i wobec, że nowy trener ma za zadanie przyjżeć się naszym juniorom i dawać im szansę. Ok, nic nam już praktycznie nie grozi więc na wiosnę można spróbować. Wszystko ładnie, pięknie tylko jest jedno zasadnicze ale...Prawda jest brutalna. Nasi juniorzy są indywidualnie słabi i osobiście nie widzę w ich szeregach zawodnika na miarę II ligii, niestety. Jeżeli chodzi o młodzieżowców to przecież trener Kalita zna doskonale Fryca, można pomyśleć o wypożyczeniu naszych wychowanków: Cebuli i Zielińskiego. To oczywiście tylko moja sugestia, każdy ma prawo do swojego zdania.

Anakin | 2011-12-16 13:51

Nie do końca zgadzam się z Tobą Sylwek38. Piszesz o wypożyczaniu Cebuli, Zielińskiego czy Fryca. A jaki sens ekonomiczny i sportowy ma wypożyczanie młodzieżowców. Ograją się u nas i za pół roku czy rok wrócą do swoich klubów. Jaką korzyść z tego będzie miała Stalówka? Dlaczego mamy ściągać Fryca a nie damy grać naszemu wychowankowi zresztą moim zdaniem lepszemu Adrianowi Chamerze. A co do juniorów to może nie ma tam Mesiego ale z pewnością warto dać szansę Kocójowi - chyba najlepszemu z juniorów ze świetnymi warunkami i dobrze grającemu głową, no i po kontuzji dochodzi do siebie Szymonik. Powoli mozna też myśleć o juniorach od Jarka Wieprzęcia np. Argasiński, Tur, Ufnalewski, oni już powinni trenować z Pierwszym zespołem a nie jakiś tam Tabaka-król planety ale za to ulubieniec Kasiaka. Młodych trzeba wprowadzać powoli ale świadomie, wierzę, że nowy trener sobie z tym poradzi.

Sylwek38 | 2011-12-16 14:33

Ja również nie do końca zgadzam się z Toba Anakin ale cieszę się, że możemy wymienić kulturalnie swoje opinie.Pisząc o wypożyczeniu naszych wychowanków: Cebuli i Zielińskiego to jest sens zarówno sportowy jak i ekonomiczny. Sportowy: ich umiejętności, ekonomiczny: nie kosztuje nas ich utrzymanie, ponieważ płacą im ich kluby, mentalny: są to nasi wychowankowie, więc jestem pewien, że zrobiliby wszystko aby jak njlepiej pokazać się swoim kolegom i kibicom. Co do Fryca to myślę raczej o transferze definitywnym, choć na początek może być wypożyczenie.

Sylwek38 | 2011-12-16 14:44

Aha, zgadzam się co do Chamery. Kocój: ma świetne warunki fizyczne ale umiejętności czysto piłkarskie jeszcze nie na ten poziom. Szymonik: fizycznie nie nadaje się do II ligii. Piłkarsko to trudno mi się wypowiadać na jego temat, gdyż nie widziałem go dość długo.
Z chłopakami od Jarka Wieprzęcia to narazie dajmy sobie spokój. Są za młodzi i nie wolno im dawkować obciążeń seniorskich.

Anakin | 2011-12-16 15:01

Nie pisałem, że oni są już do grania i w tym się z Tobą zgadzam, raczej do ogrywania, gdzieś te umiejętności muszą zdobywać, u Kasiaka mogą się tylko cofać w rozwoju Jeśli chodzi o wypożyczenia, gdyby faktycznie kluby macierzyste chciałyby im płacić a oni graliby u nas to byłby pewnie dobry interes a co do Fryca to jednak stawiałbym na Chamerę.

Adam | 2011-12-16 15:23

Odnośnie Zielaka to dla niego to byłby krok do tyłu.

Autemnasektor | 2011-12-16 22:38

Anakin bądź tak dobry i podaj do siebie namiary ;)

Szafran uk | 2011-12-19 13:55

Słuchaj Anakin-to,ze Ty byłes niespełnionym talentem u trenera Kasiaka i po 1 treningu nie dałes rady celnie kopnac piłki to sie tak nie napinaj,bo ci żyłka pęknie. Są inne sporty jak szachy czy warcaby tam może spełnisz swoje ambicje. bez napinki

Danilo | 2011-12-20 12:15

Moim zdaniem bardzo dobrym nabytkiem byłby obecnie grajacy w Stali Mielec Wisłocki Łukasz:)Bardzo dobry chlopak...duzy talent,jest w kadrze pierwszego zespolu a w juniorach w kazdym meczu gra w Podstawowym skladzie
.Jest on przeciez naszym wychowankiem,i warto byloby przyjzec sie temu chlopakowi w najblizszym czasie:)Kluby z Ekstraklasy caly czas wysylaja zaproszenia dla niego na testy...:)Polecam tego chlopaka!!Co wy na to ??

Sylwek38 | 2011-12-20 13:30

Danilo, nie wiem kim jesteś ale podejrzewam, że masz w tym jakiś interes. Sprawdziłem dokładnie. Wisłocki jest w kadrze I zespołu ale nie wystąpił w nim ani 1 minuty. W juniorach Mielca wcale nie gra w podstawowym składzie tylko gra krótkie epizody (wszystko do sprawdzenia). Z tymi zaproszeniami z klubów ekstraklasy nie przesadzaj...To nie kluby z ekstraklasy go zapraszają tylko on się wprasza na testy. Wiadomość pewna na 100%. Jak masz odwagę to powiedz kim jesteś Danilo i udowodnij, że wiesz co piszesz. Ja mogę tylko zdradzić, że jestem trenerem i mam swoje dojścia.

Danilo | 2011-12-20 17:12

w koncowce rundy gral krotkie epizody:)w seniorach nie rozegral ani minuty poniewaz nie zostal zgloszony w odpowiednim terminie bo do konca nie bylo wiadomo czy tam zostanie.Odkad kiedy poszedl do Mieleckiej Stali chlopak zrobil naprawde bardzo duze postepy.Jestem trenerem i wiem co mowie...przedalby sie Stalowce:) no dojscia kazdy ma:)ale w pilce nie chodzi o to zeby miec dojscia tylko zeby miec chlopaka ktory dla druzyny swojej zrobi wszystko:)On wlasnie taki jest widzialemgo w kilku meczach w tym sezonie i naprawde wiem ze ten chlopak moze duzo wniesc do druzyny

Danilo | 2011-12-20 17:15

moim zdaniem jet to chyba jedyny chlopak ze stalowowolskich juniorow ktorzy naprawde moga tu przyjsc.Jeszcze jednym jest Artur Cebula ale jak wiemy on z Korony nie odejdzie.Ludzie nam nie grozi ani spadek ani awans wiec czemu wlasnie nie dawac szany zawdonikowi do ogrania jakim jest Łukasz Wisłocki?

Adam | 2011-12-20 19:02

To skoro nam nie grozi ani spadek, ani awans to może mnie weźmiecie na testy co ? Technika bajka, super gra głową , świetne warunki fizyczne. Byłem a testach w Manchesterze, ale podziękowałem im ze względu na boiska, w Stalowej Woli są lepsze.

Stalowiak1 | 2011-12-21 17:00

Danilo skącz pier...głupoty odnośnie Łukasza Wisłockiego. Nie sztuka odgadnąć, że pod tym pseudo Danilo kryje się Wisłocki. Spadaj stąd z tą promocją do ekstraklasy, żenada!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Górnik Łęczna 18 8-5-5 29
7 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 18 5-4-9 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Wisłoka Dębica - STAL (1:1)
2001-09-22
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 437 razy
STAL - Odra Opole (1:1)
2007-04-01
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 13 597 razy
Znicz Pruszków - STAL (1:1)
2008-03-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 11 772 razy
Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 118 razy
Osób Online: 28 / Czas gen. strony: 0.04189