Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» PP Nowa Dęba - Stal Stalowa Wola 0:4

PP Nowa Dęba - Stal Stalowa Wola 0:4

Kibiców ze Stalowej Woli - około 40. Na meczu nic godnego uwagi. Nasi piłkarze wygrywają 4:0.

Bramki zdobyli:
0:1 Stręciwilk
0:2 Telka
0:3 Więckowski
0:4 Drozd

Komentarze (7)

~kibic | 2004-10-12 21:47

no wkoncu mlodzi bramki strzelili :)

~Freek | 2004-10-12 23:45

No! 4 - 0. Może rywal wymagającym nie był, ale zanim wszedłem na stronkę coś małą niepewność miałem, ale jest ok. :) Teraz trzeba w lidze wygrać.

~. | 2004-10-13 11:30

1/8 PP na szczeblu okręgu Stalowa Wola


STAL Nowa Dęba - STAL Stalowa Wola o:4 (0:2)

0-1 Ślusarczyk (10.), 0-2 Telka (15.), 0-3 Więckowski (66.), 0-4 Drozd (87.)

NOWA DĘBA: Frańczak - D. Czachor, Dunajczyk, Babula, Warchoł (46. H. Byrka), Pabian (70. Bocian), Wilk, Dudziak (68. Smalera), Szwakop, Żywiec

STALOWA WOLA: Fabianowski - Kasiak, Oczkowski, Drabik, Pająk, Łuczakowski, Skiba, Dziedzic (25. Więckowski), Telka (75. Drozd), Włoch (46. Radawiec), Ślusarczyk (46. Stręciwilk)

Sędziował Antoni Fijarczyk (Stalowa Wola). Żółte kartki: Stręciwilk i Kasiak. Widzów 250.

Niespodzianki w Nowej Dębie nie było. III ligowcy ze Stalowej Woli nie mieli większych problemów z pokonaniem ekipy gospodarzy. Mecz "ustawiły" dwie szybko strzelone bramki. W 10. min po fatalnym błędzie miejscowych obrońców Ślusarczyk strzałem z woleja pokonał Franczaka. Pięć minut później dośrodkowanie Dziedzica na bramkę zamienił Telka. Goście mogli jeszcze przed przerwą strzelić jeszcze kilka goli ale zawodziła ich skuteczność. Warto zaznaczyć, że miejscowi tylko dwa razy w pierwszych czterdziestu pięciu minutach przekroczyli środkową linie boiska. Po przerwie jeden z kibiców zaoferował się, że uhonoruje każde trafienie gospodarzy banknotem o nominale 100 zł. Ten sposób dopingu podziałał na piłkarzy Stali Nowa Dęba, którzy ostro ruszyli do ataku. W 48. min w doskonałej sytuacji znalazł się Dudziak, ale jego strzał z 3 metrów w pięknym stylu wybronił Fabianowski. W 61. min Dunajczyk znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości, ale przestrzelił, posyłając piłkę obok słupka. Później już dominowali przyjezdni, co uwieńczyli dwoma trafieniami.


~ tra | 2004-10-13 11:41

Prawdo podobieństwo
Niech będzie skończonym zbiorem zdarzeń elementarnych. Jeżeli każdemu zdarzeniu A jest przyporządkowana dokładnie jedna liczba taka, że:
1)
2)
3) dla każdej pary rozłącznych zdarzeń A,B zachodzi:

to mówimy, że na zdarzeniach zbioru określone jest prawdopodobieństwo, a liczbę nazywamy prawdopodobieństwem zdarzenia

Własności prawdopodobieństwa:
1) P(Ø)=0 .
2) Jeżeli
3)
4) P(

~rzeszów | 2004-10-13 13:18

resovia,resovia,resovia-śpiewać z nami chamy!resovia&łks łódz.najlepsza zgoda w polsce.skoro niby jest zgoda między resovią a stalową,to dlaczego nie wywieszacie naszej flagi na waszym zasranym stadionie?widzieliście chłopki ze stalowej jaka sektorówka resovii jest na łks-ie?chyba nie bo wy poza tą waszą stalową nigdzie nie jezdzicie!pozdr.dla łks-u.

~x | 2004-10-13 13:32

kompleks masz??? i nie pisz nic o Sovii bo nie masz z nią nic wspólnego...

~Damian | 2004-10-13 13:43

właśnie chyba niemasz nic wspólnego z Resovią chyba że ze Stalą Rz zamknij pysk wywieszać wywieszamy wtedy kiedy jest młyn zreszta nasze też więc nie popisuj się ze masz neta chłopaczku!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Kotwica Kołobrzeg (3:0)
2015-11-07
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 26 181 razy
STAL - Jagiellonia Białystok (2:2)
2006-10-28
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 56 047 razy
STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 68 658 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (4:2)
1997-04-19
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 12 197 razy
Osób Online: 46 / Czas gen. strony: 0.01255