Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» PP Nowa Dęba - Stal Stalowa Wola 0:4

PP Nowa Dęba - Stal Stalowa Wola 0:4

Kibiców ze Stalowej Woli - około 40. Na meczu nic godnego uwagi. Nasi piłkarze wygrywają 4:0.

Bramki zdobyli:
0:1 Stręciwilk
0:2 Telka
0:3 Więckowski
0:4 Drozd

Komentarze (7)

~kibic | 2004-10-12 21:47

no wkoncu mlodzi bramki strzelili :)

~Freek | 2004-10-12 23:45

No! 4 - 0. Może rywal wymagającym nie był, ale zanim wszedłem na stronkę coś małą niepewność miałem, ale jest ok. :) Teraz trzeba w lidze wygrać.

~. | 2004-10-13 11:30

1/8 PP na szczeblu okręgu Stalowa Wola


STAL Nowa Dęba - STAL Stalowa Wola o:4 (0:2)

0-1 Ślusarczyk (10.), 0-2 Telka (15.), 0-3 Więckowski (66.), 0-4 Drozd (87.)

NOWA DĘBA: Frańczak - D. Czachor, Dunajczyk, Babula, Warchoł (46. H. Byrka), Pabian (70. Bocian), Wilk, Dudziak (68. Smalera), Szwakop, Żywiec

STALOWA WOLA: Fabianowski - Kasiak, Oczkowski, Drabik, Pająk, Łuczakowski, Skiba, Dziedzic (25. Więckowski), Telka (75. Drozd), Włoch (46. Radawiec), Ślusarczyk (46. Stręciwilk)

Sędziował Antoni Fijarczyk (Stalowa Wola). Żółte kartki: Stręciwilk i Kasiak. Widzów 250.

Niespodzianki w Nowej Dębie nie było. III ligowcy ze Stalowej Woli nie mieli większych problemów z pokonaniem ekipy gospodarzy. Mecz "ustawiły" dwie szybko strzelone bramki. W 10. min po fatalnym błędzie miejscowych obrońców Ślusarczyk strzałem z woleja pokonał Franczaka. Pięć minut później dośrodkowanie Dziedzica na bramkę zamienił Telka. Goście mogli jeszcze przed przerwą strzelić jeszcze kilka goli ale zawodziła ich skuteczność. Warto zaznaczyć, że miejscowi tylko dwa razy w pierwszych czterdziestu pięciu minutach przekroczyli środkową linie boiska. Po przerwie jeden z kibiców zaoferował się, że uhonoruje każde trafienie gospodarzy banknotem o nominale 100 zł. Ten sposób dopingu podziałał na piłkarzy Stali Nowa Dęba, którzy ostro ruszyli do ataku. W 48. min w doskonałej sytuacji znalazł się Dudziak, ale jego strzał z 3 metrów w pięknym stylu wybronił Fabianowski. W 61. min Dunajczyk znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości, ale przestrzelił, posyłając piłkę obok słupka. Później już dominowali przyjezdni, co uwieńczyli dwoma trafieniami.


~ tra | 2004-10-13 11:41

Prawdo podobieństwo
Niech będzie skończonym zbiorem zdarzeń elementarnych. Jeżeli każdemu zdarzeniu A jest przyporządkowana dokładnie jedna liczba taka, że:
1)
2)
3) dla każdej pary rozłącznych zdarzeń A,B zachodzi:

to mówimy, że na zdarzeniach zbioru określone jest prawdopodobieństwo, a liczbę nazywamy prawdopodobieństwem zdarzenia

Własności prawdopodobieństwa:
1) P(Ø)=0 .
2) Jeżeli
3)
4) P(

~rzeszów | 2004-10-13 13:18

resovia,resovia,resovia-śpiewać z nami chamy!resovia&łks łódz.najlepsza zgoda w polsce.skoro niby jest zgoda między resovią a stalową,to dlaczego nie wywieszacie naszej flagi na waszym zasranym stadionie?widzieliście chłopki ze stalowej jaka sektorówka resovii jest na łks-ie?chyba nie bo wy poza tą waszą stalową nigdzie nie jezdzicie!pozdr.dla łks-u.

~x | 2004-10-13 13:32

kompleks masz??? i nie pisz nic o Sovii bo nie masz z nią nic wspólnego...

~Damian | 2004-10-13 13:43

właśnie chyba niemasz nic wspólnego z Resovią chyba że ze Stalą Rz zamknij pysk wywieszać wywieszamy wtedy kiedy jest młyn zreszta nasze też więc nie popisuj się ze masz neta chłopaczku!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ
2022-10-02, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 9 6-3-0 21
2 Wieczysta Kraków 9 5-3-1 18
3 ŁKS Łagów 9 5-3-1 18
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 5-2-2 17
5 Avia Świdnik 9 4-4-1 16
6 Stal Stalowa Wola 9 5-1-3 16
7 Korona II Kielce 9 4-4-1 16
8 KSZO Ostrowiec Św 9 4-2-3 14
9 Sokół Sieniawa 9 4-1-4 13
10 Podhale Nowy Targ 9 3-3-3 12
11 Chełmianka Chełm 9 3-2-4 11
12 Podlasie Biała Podlaska 9 2-5-2 11
13 Wisłoka Dębica 9 3-2-4 11
14 Wisła Sandomierz 9 2-2-5 8
15 Lublinianka Lublin 9 2-1-6 7
16 Unia Tarnów 9 2-0-7 6
17 KS Wiązownica 9 1-1-7 4
18 Czarni Połaniec 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

MKS Myszków - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 2 704 razy
STAL - Olimpia Elbląg (1:0)
2010-10-09
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 195 793 razy
Polonia Warszawa - STAL (3:0)
2007-03-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 58 509 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:3)
2004-11-06
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 95 904 razy
Osób Online: 8 / Czas gen. strony: 0.01094