Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Pierwszy sparing na remis

Pierwszy sparing na remis

Jak wspominaliśmy wcześniej mecz sparingowy pomiędzy Stalą, a Orlętami nie odbył się w planowanym terminie ze względu na fatalne warunki pogodowe. Ostatecznie mecz odbył się dziś w Rzeszowie i zakończył się remisem 2:2. Pierwsi strzelali bramki nasi przeciwnicy, którzy objęli prowadzenie 2:0, natomist nasi zawodnicy zrewanżowali się dwoma golami w ostatnich 5 minutach pierwszej połowy. Autorami bramek dla naszej drużyny byli: Piątkowski (42minuta) oraz Walaszczyk (43minuta).


W drugiej połowie było znacznie mniej sytuacji do strzelenia kolejnych bramek, stąd wynik po końcowym gwizdku nie uległ zmianie.
Nasz zespół zagrał z zespołem Orląt dwoma jedenastkami:


1 połowa: Dydo , Bonowicz , Lewandowski, Kocój, Cebula, Majowicz, Walaszczyk, Żmuda , Piątkowski, Fabianowski, Białek.
2 połowa: Dydo, Demusiak, Czarny, Witek, Tabaka, Horajecki, Skórski, Kachniarz, Radawiec, Gęśla, Mistrzyk.

 

Źródło: stal1938/ własne

Komentarze (13)

Jack1938 | 2012-01-24 08:27

Admin , czy Ty widzisz jaki herb wklejasz ? Człowieku jaki ZKS ?

Stalowiak2 | 2012-01-24 10:01

Nie ma Piechniaka? Wiec jednak nie podpisze kontraktu.Szkoda.
Widze ze jednak Gęśla zostaje.Lepszy rydz niz nic.

Mx310user | 2012-01-24 13:23

Piechanik już dawno jest w Turbi.

Lubelak | 2012-01-24 13:39

Może ktoś wyjaśnić co z tym stadionem radni wymyślili, bo ten artykuł w Echo dość niejasny jest....

Aleksander | 2012-01-24 16:20

no wlasnie co z tym stadionem,to juz na 7 tysiecy za duzy????? A jak bedzie ekstraklasa i chetnych bedzie 12 tysiecy jak w 87 roku?? LIU GONG,mozna by namowic na sponsoring Stalowki.

Luki.9 | 2012-01-24 18:10

mozna byloby sprawdzic mlodego Brytana z janowianki koles ma pojecie do gry..

Stalowiak1938 | 2012-01-24 20:17

Panowie to koniec o stadionie można już zapomnieć ta decyzja jest gwoździem do trumny stalowowolskiej piłki nożnej i stalowowolskiego sportu. Najpierw kosz a teraz piłka. Wydaje mi się iż to ostatni sezon Stalówki w zawodowej piłce, a na pewno ostatni w tej klasie rozgrywkowej. (niech admini nie bawią się w ACTA i nie usuwaja kulturalnych komentarzy)

Zwykły kibic | 2012-01-24 20:33

STADION WIDMO


Z pewnością wszystkich kibiców zaniepokoił artykuł red. Surowańca z Echa Dnia.Niestety artykuł nie jest dostępny online, ale wszyscy którzy czytali papierowe wydanie tej gazety będą wiedzieli o co chodzi Już same tytuły: ”Strzał w kolano” i „Emocje przy stadionie” jednoznacznie wskazują na kłopoty związane z budową stadionu w Stalowej Woli. Problem polega jednak na tym że autor nie wykazał się należytą starannością i rzetelnością przy pisaniu. Mijając się niejednokrotnie z prawdą i żonglując faktami według własnego uznania, zamiast wyjaśnić okoliczności budowy i związane z nią trudności, jeszcze bardziej je zagmatwał. Ciekawe dlaczego?
Odniosę się do informacji podanych w gazecie, które są dla nas wszystkich istotne i które mogą mieć daleko idące skutki dla piłki nożnej w Stalowej Woli.
Cała burza wokół budowy stadionu rozpętana została w związku z uchwałą dotyczącą wieloletniej prognozy finansowej, w której zawarte są plany miasta na przyszłość. Jednym z punktów tej prognozy jest modernizacja stadionu przy ulicy Hutniczej, która miała zgodnie z tym planem zakończyć się w roku 2015 i pochłonąć od 60 do 90 mln złotych. Co do wielkości inwestycji różne źródła podają różne kwoty i trudno się w tym wszystkim połapać. Projekt przewiduje stadion na 10500 miejsc z możliwością powiększenia pojemności do 15 000.
Pan redaktor w swoim artykule pojemność stadionu określił na 7000 miejsc, którą nie wiem skąd wziął. Radny Danaj (reprezentant SKSSW w Radzie Miasta)nie obudził się jak to sugeruje red. Surowaniec, tylko wykazał się zdrowym rozsądkiem, mierząc zamiary na siły, podał że obiekt na 7000 miejsc w zupełności by wystarczył. Przy czym należy zauważyć że ani radny Danaj, ani nikt z jego kolegów nie był pomysłodawcą i autorem projektu stadionu. O tym Pan redaktor zapomniał napisać. Od paru lat słyszyę że nasze miasto zasługuje i powinno mieć obiekt spełniający europejskie standardy na 10-15 tysięcy. I bardzo dobrze! Tylko czy miasto na to stać? Nie naszą rolą jest oceniać, tylko jego pomysłodawców. Jeżeli władze chcą mieszkańcom naszego miasta zafundować taki obiekt to my kibice możemy takim planom tylko przyklasnąć. Tym bardziej że wszystkie okoliczne miasta budują nie tylko stadiony, ale również wydatnie poprawiają infrastrukturę sportową. Przykłady ? Proszę bardzo! Tarnobrzeg-nowoczesn a trybuna i sztuczne boisko, Mielec-w kwietniu do użytku ma być oddana nowoczesna trybuna, sztuczne, pełnowymiarowe boisko już jest, Sandomierz mały kameralny nowoczesny stadion. Przykłady można mnożyć. Jak wyglądają obiekty piłkarskie przy ulicy Hutniczej, każdy mieszkaniec naszego miasta wie i lepiej nawet tego nie komentować.
W związku z wieloletnim planem finansowym pojawiły się jednak trudności, bo wygląda na to że miasto chce się tylnymi drzwiami wycofać z inwestycji, lub jak kto woli rozciągnąć ją w czasie. W projekcie zmian do planu finansowego władze miasta, ustami Pani skarbnik proponuje przełożenie zakończenia budowy stadionu na rok 2018, ponieważ miasto nie może w tak krótkim czasie zrealizować tak dużej inwestycji. Nasuwa się pytanie, które zapomniał zadać pan redaktor Surowaniec a mianowicie : czy Władze Miasta z Panią skarbnik na czele dowiedziały się o tym wczoraj? Przecież plany rozbudowy stadionu wałkowane były parę lat temu. Prawdopodobnie w 2009 roku znany był już wstępny kosztorys budowy. Władze potrzebowały aż 3 lat na stwierdzenie że miasta nie stać na tak dużą inwestycję. Tutaj nasuwa się kolejne pytanie, które zapomniał zadać pan redaktor. Jak to się stało, że wszystkie miasta w Polsce budują obiekty sportowe w oparciu o dotacje unijne, tylko Stalowa Wola nie. Podobnie było z modernizacją naszego basenu, która była jedyną znaną nam modernizacją takiego obiektu w regionie, która nie korzystała ze wsparcia unijnego. Pytań jest wiele, odpowiedzi mało….
Ja i myślę że wszyscy kibice zakładaliśmy jednak dobrą wolę Władz naszego Miasta i to, że skoro zaplanowano taką budowę to zrobiono to świadomie, zdając sobie sprawę z kosztów związanych z tą inwestycją i z ciężarem dla budżetu miasta. Teraz okazuje się jednak , że ludzie za to odpowiedzialni albo nie dostrzegli wagi problemu w odpowiednim czasie, albo go nie chcieli dostrzec. Dla Kibiców oznacza to , że władze miasta chcą zakończyć budowę stadionu w 2018 roku. Może…. bo jak będzie naprawdę tego nie wie nikt. Popatrzmy na tempo budowy stadionów ,np. w Mielcu, Rzeszowie, czy choćby w Tarnobrzegu. Dużo bardziej skomplikowane obiekty niż nasza trybuna od strony ulicy Hutniczej są już na ukończeniu. Na wiosnę do użytku mają być oddane trybuny w Mielcu i Rzeszowie, a Tarnobrzeg ma już trybunę oddaną, pozostaje kwestia wykończenia pomieszczeń użytkowych mieszczących się pod nią. Budowa wyżej wspomnianej trybuny od strony ulicy Hutniczej ślimaczy się niemiłosiernie, trybuny która jest najprostszym i najtańszym elementem składającym się na całość projektowanego stadionu. Do tego poprawki w planie finansowym miasta dodatkowo wydłużają czas budowy pozostałej części stadionu. Wychodzi na to że nasz obiekt będzie budowany w najlepszym wypadku co najmniej 10 lat. Śmiechu warte. Dla przykładu, większe stadiony (pojemność ok. 15 tys.) w Gliwicach (Piast) i Gdyni (Arka) budowane były odpowiednio w 15 i 14 miesięcy.
W kontekście tempa budowy w Stalowej Woli, nadużyciem wydaje się zdjęcie zamieszczone przez redaktora Surowańca ilustrujące jak to mimo zimy trwają prace przy budowie „trybun” .
Każdy kto choć czasami przechodzi obok budowy wie jak jest naprawdę i jak często mimo dobrej pogody budowa świeci pustakami. Jak już ktoś jest, to ilość robotników przypomina tą z budowy małego domku jednorodzinnego w Wąchocku, a nie obiektu sportowego w Stalowej Woli. No może pan redaktor nie jest mieszkańcem naszego miasta i tego nie widzi?
Jak widzimy problemów i niedomówień związanych z budową nowego stadionu w naszym mieście jest wiele. Osobnym tematem jest , jaki wpływ to wszystko będzie miało na naszą piłkę nożną i drużynę drugoligowej Stali? Jedyną drużynę która reprezentuje nas na centralnym szczeblu rozgrywek. Przestarzałe obiekty, brak sztucznego pełnowymiarowego boiska i ślimacząca się budowa stadionu mogą pogrzebać futbol w Stalowej Woli. Miasto, w którym nie tak dawno mieliśmy koszykówkę w ekstraklasie i piłkę nożną w I lidze, wkrótce może zniknąć ze sportowej mapy Polski.
Szkoda słów.......Pokal | 2012-01-24 21:03

Aleksander! A Lem jest fantastą...

Jack | 2012-01-24 21:14

No i się narobiło :)
Miasto chce spuścić piłkę tak jak to zrobiło z koszem.
A my śpijmy w najlepsze
Aleksander, gdzie tych chinoli zaprosisz? Na ta blachoarenę? Ogarnij się, tam nawet kibli nie ma.
Pogrzeb Stalówki.......

Fanatyk38 | 2012-01-24 21:37

Nie przypominam sobie zeby ten "pan redaktor" kiedys wypowiadal sie na temat sportu.

Z tego co mi wiadomo , co widze to jezdzi sobie na rowerku i szuka sensacji daleko od stadionu.Nagle to on sie obudził i pisze o czyms, o czym nie ma zielonego pojecia.
Ale wazne tematy beda poruszane ...hehehe... zgaszenie swiatel przy kosciele, no tragedia.
Te oswietlenia sa od x lat i teraz komus zaczely przeszkadzac, ok.
Tak jak w tygoniu ,w ktorym ustalano budzet miasta zrobiono zadyme o krzyz , tak teraz kiedy beda sie wazyc losy stadionu i podwyzek oplat dla mieszkancow miasta ," BEZ RADNI" beda sie kopac z prezydentem o swiatla przy kosciele .

Paranoja normalnie w tym miasteczku.
Jak napisal ktos wyzej , jestesmy 5 lat za Sandomierzem , Tarnobrzegiem czy Mielcem.

Nikt sie nie interesuje sportem , stadionem i Kibicami bo nawet kibicow zostala garstka.
Kiedy wyrzucano Klub z pomieszczen ,ktore zajmował 70 lat tez byla cisza w miescie.
padala koszykowka - cisza.

UMIERA PILKA NOZNA I DALEJ CISZA...

Slyszalem,ze Kantor w Turbii ma remontowac trybune, beda jaja jak skonczy wczesniej od nas, hehe...

Mario_stw | 2012-01-24 21:56

Jak to możliwe że wszyscy chcą i mogą a tylko u nas taka lipa z inwestycjami w sport.Jak do tej pory to basen mamy prawie taki sam jak mieliśmy(na wioskach mają lepsze) stadion lekkoatletyczny po problemach z wykonawcą do poprawek i następna kasa w błoto.Obiekt przy hutniczej w tempie jakim popisuje się obecny wykonawca będzie gotowy.............. ????kto to wie kiedy i czy ja tego dożyje?:D Nie wspominając już o całym zapleczu sportowym typu boiska sztuczne,nowa Hala do kosz i siatki np.nowy obiekt do tenisa ziemnego itd. itd.MOSIR no i co z tego skoro dyrektorek pływak na posadzie z namaszczenia SZEFA MIASTA nie robi nic innego jak tylko dynda sobie na sznureczkach pociąganych przez Pana SZreka nie robiąc nic dla sportu i rekraacji w naszym mieście.Wybitny przykładem tego jak nasz pan prezydent interesuje się młodzieżą i jej wychowaniem sportowym jest Skatepark,oto ci młodzi chcąc coś ze sobą zrobić zaczeli zbierać podpisy pod petycją o budowę takiej INSTALACJI i co usłyszeli od MAGISTRATU....?Usłys zeli że NIE bo będą się tam zbierać szumowiny i inni degeneraci a oni sami czyli owa młodzież ma GDZIE spełniać się sportowo no BO mamy w Stalowej Woli MOSIR!!! No i w piz......u już sobie pojezdzili!!!
Obyśmy się sami nie przejechali na takiej polityce bo wszyscy wkoło nas zostawią w tak zwanej CZARNEJ DUP........E!!!!
Z KIBICOWSKIM HEY STAL!!!

Fanatyk38 | 2012-01-24 22:14

ten siwy na rowerku chyba od czerwca nie byl na tej wielkiej budowie..hahaha. Wstawil bym zdjecie z wrzesnia i bylo by to samo.
Kto go upowaznil do pisania o sporcie i stadionie, on nie ma o tym pojecia .Trudni sie szukaniem sensacji daleko od Hutniczej 15.

Czytajac komentarze na innych portalach, nikt sie nie martwi za specjalnie problemami ze stadionem.

Tak jak cicho bylo gdy Klub wyrzucano z pomieszczen,ktore zajmowal 70 lat, tak jak cicho bylo kiedy padala Koszykowka tak teraz jest cisza kiedy zaczyna sie agonia Pilki .

milczenie oznacza zgode ...

Dodaj komentarz
Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola

Olimpia Elbląg             Stal Stalowa Wola
2023-09-30, godz. 17:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Polonia Bytom

Stal Stalowa Wola             Polonia Bytom

1 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 KKS 1925 Kalisz 10 6-1-3 19
2 Zagłębie Lubin II 10 5-2-3 17
3 ŁKS Łódź II 10 5-2-3 17
4 Radunia Stężyca 10 4-5-1 17
5 Olimpia Elbląg 10 5-2-3 17
6 Skra Częstochowa 10 4-4-2 16
7 Kotwica Kołobrzeg 10 4-3-3 15
8 Hutnik Kraków 10 4-3-3 15
9 Wisła Puławy 10 4-3-3 15
10 Pogoń Siedlce 10 3-5-2 14
11 Stomil Olsztyn 10 4-1-5 13
12 Chojniczanka Chojnice 10 3-3-4 12
13 Lech II Poznań 10 3-3-4 12
14 GKS Jastrzębie 10 3-2-5 11
15 Stal Stalowa Wola 10 3-2-5 11
16 Olimpia Grudziądz 10 3-2-5 11
17 Polonia Bytom 10 2-3-5 9
18 Sandecja Nowy Sącz 10 1-2-7 5

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
GKS Jastrzębie 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
ŁKS Łódź II 0 km 0
KKS 1925 Kalisz 0 km 0
Sandecja Nowy Sącz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy


TAXI Stalowa Wola

Losowe galerie

Korona Kielce - STAL (2:3)
2008-08-09
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 173 677 razy
STAL - Heko Czermno (1:0)
2006-06-15
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 60 525 razy
STAL - Podbeskidzie BB (1:2)
2008-09-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 93 509 razy
Motor Lublin - STAL (0:2)
2012-09-15
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 9 807 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.0086
Ping your blog, website, or RSS feed for Free Copyright © 1999-2013 by Stalowka.PL

Four season houses. | Taxi Stalowa Wola |