Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stadion widmo ?

Stadion widmo ?

Spór na temat stadionu piłkarskiego przy ulicy Hutniczej w Stalowej Woli  trwa nadal. Poniżej  zamieściliśmy  komentarz jednego z kibiców jaki pojawił się na naszej stronie internetowej. Autorem tekstu  jest "zwykły kibic" .

"Z pewnością wszystkich kibiców zaniepokoił artykuł red. Surowańca z Echa Dnia.Niestety artykuł nie jest dostępny online, ale wszyscy którzy czytali papierowe wydanie tej gazety będą wiedzieli o co chodzi Już same tytuły: ”Strzał w kolano” i „Emocje przy stadionie” jednoznacznie wskazują na kłopoty związane z budową stadionu w Stalowej Woli. Problem polega jednak na tym że autor nie wykazał się należytą starannością i rzetelnością przy pisaniu. Mijając się niejednokrotnie z prawdą i żonglując faktami według własnego uznania, zamiast wyjaśnić okoliczności budowy i związane z nią trudności, jeszcze bardziej je zagmatwał. Ciekawe dlaczego?

Odniosę się do informacji podanych w gazecie, które są dla nas wszystkich istotne i które mogą mieć daleko idące skutki dla piłki nożnej w Stalowej Woli.
Cała burza wokół budowy stadionu rozpętana została w związku z uchwałą dotyczącą wieloletniej prognozy finansowej, w której zawarte są plany miasta na przyszłość. Jednym z punktów tej prognozy jest modernizacja stadionu przy ulicy Hutniczej, która miała zgodnie z tym planem zakończyć się w roku 2015 i pochłonąć od 60 do 90 mln złotych. Co do wielkości inwestycji różne źródła podają różne kwoty i trudno się w tym wszystkim połapać. Projekt przewiduje stadion na 10500 miejsc z możliwością powiększenia pojemności do 15 000.

Pan redaktor w swoim artykule pojemność stadionu określił na 7000 miejsc, którą nie wiem skąd wziął. Radny Danaj (reprezentant SKSSW w Radzie Miasta)nie obudził się jak to sugeruje red. Surowaniec, tylko wykazał się zdrowym rozsądkiem, mierząc zamiary na siły, podał że obiekt na 7000 miejsc w zupełności by wystarczył. Przy czym należy zauważyć że ani radny Danaj, ani nikt z jego kolegów nie był pomysłodawcą i autorem projektu stadionu. O tym Pan redaktor zapomniał napisać. Od paru lat słyszyę że nasze miasto zasługuje i powinno mieć obiekt spełniający europejskie standardy na 10-15 tysięcy. I bardzo dobrze! Tylko czy miasto na to stać? Nie naszą rolą jest oceniać, tylko jego pomysłodawców. Jeżeli władze chcą mieszkańcom naszego miasta zafundować taki obiekt to my kibice możemy takim planom tylko przyklasnąć. Tym bardziej że wszystkie okoliczne miasta budują nie tylko stadiony, ale również wydatnie poprawiają infrastrukturę sportową. Przykłady ? Proszę bardzo! Tarnobrzeg-nowoczesn a trybuna i sztuczne boisko, Mielec-w kwietniu do użytku ma być oddana nowoczesna trybuna, sztuczne, pełnowymiarowe boisko już jest, Sandomierz mały kameralny nowoczesny stadion. Przykłady można mnożyć. Jak wyglądają obiekty piłkarskie przy ulicy Hutniczej, każdy mieszkaniec naszego miasta wie i lepiej nawet tego nie komentować.
W związku z wieloletnim planem finansowym pojawiły się jednak trudności, bo wygląda na to że miasto chce się tylnymi drzwiami wycofać z inwestycji, lub jak kto woli rozciągnąć ją w czasie. W projekcie zmian do planu finansowego władze miasta, ustami Pani skarbnik proponuje przełożenie zakończenia budowy stadionu na rok 2018, ponieważ miasto nie może w tak krótkim czasie zrealizować tak dużej inwestycji. Nasuwa się pytanie, które zapomniał zadać pan redaktor Surowaniec a mianowicie : czy Władze Miasta z Panią skarbnik na czele dowiedziały się o tym wczoraj? Przecież plany rozbudowy stadionu wałkowane były parę lat temu. Prawdopodobnie w 2009 roku znany był już wstępny kosztorys budowy. Władze potrzebowały aż 3 lat na stwierdzenie że miasta nie stać na tak dużą inwestycję. Tutaj nasuwa się kolejne pytanie, które zapomniał zadać pan redaktor. Jak to się stało, że wszystkie miasta w Polsce budują obiekty sportowe w oparciu o dotacje unijne, tylko Stalowa Wola nie. Podobnie było z modernizacją naszego basenu, która była jedyną znaną nam modernizacją takiego obiektu w regionie, która nie korzystała ze wsparcia unijnego. Pytań jest wiele, odpowiedzi mało….
Ja i myślę że wszyscy kibice zakładaliśmy jednak dobrą wolę Władz naszego Miasta i to, że skoro zaplanowano taką budowę to zrobiono to świadomie, zdając sobie sprawę z kosztów związanych z tą inwestycją i z ciężarem dla budżetu miasta. Teraz okazuje się jednak , że ludzie za to odpowiedzialni albo nie dostrzegli wagi problemu w odpowiednim czasie, albo go nie chcieli dostrzec. Dla Kibiców oznacza to , że władze miasta chcą zakończyć budowę stadionu w 2018 roku. Może…. bo jak będzie naprawdę tego nie wie nikt. Popatrzmy na tempo budowy stadionów ,np. w Mielcu, Rzeszowie, czy choćby w Tarnobrzegu. Dużo bardziej skomplikowane obiekty niż nasza trybuna od strony ulicy Hutniczej są już na ukończeniu. Na wiosnę do użytku mają być oddane trybuny w Mielcu i Rzeszowie, a Tarnobrzeg ma już trybunę oddaną, pozostaje kwestia wykończenia pomieszczeń użytkowych mieszczących się pod nią. Budowa wyżej wspomnianej trybuny od strony ulicy Hutniczej ślimaczy się niemiłosiernie, trybuny która jest najprostszym i najtańszym elementem składającym się na całość projektowanego stadionu. Do tego poprawki w planie finansowym miasta dodatkowo wydłużają czas budowy pozostałej części stadionu. Wychodzi na to że nasz obiekt będzie budowany w najlepszym wypadku co najmniej 10 lat. Śmiechu warte. Dla przykładu, większe stadiony (pojemność ok. 15 tys.) w Gliwicach (Piast) i Gdyni (Arka) budowane były odpowiednio w 15 i 14 miesięcy.
W kontekście tempa budowy w Stalowej Woli, nadużyciem wydaje się zdjęcie zamieszczone przez redaktora Surowańca ilustrujące jak to mimo zimy trwają prace przy budowie „trybun” .

Każdy kto choć czasami przechodzi obok budowy wie jak jest naprawdę i jak często mimo dobrej pogody budowa świeci pustakami. Jak już ktoś jest, to ilość robotników przypomina tą z budowy małego domku jednorodzinnego w Wąchocku, a nie obiektu sportowego w Stalowej Woli. No może pan redaktor nie jest mieszkańcem naszego miasta i tego nie widzi?

Jak widzimy problemów i niedomówień związanych z budową nowego stadionu w naszym mieście jest wiele. Osobnym tematem jest , jaki wpływ to wszystko będzie miało na naszą piłkę nożną i drużynę drugoligowej Stali? Jedyną drużynę która reprezentuje nas na centralnym szczeblu rozgrywek. Przestarzałe obiekty, brak sztucznego pełnowymiarowego boiska i ślimacząca się budowa stadionu mogą pogrzebać futbol w Stalowej Woli. Miasto, w którym nie tak dawno mieliśmy koszykówkę w ekstraklasie i piłkę nożną w I lidze, wkrótce może zniknąć ze sportowej mapy Polski."
Szkoda słów.......

 

 

 autor: zwykły kibic

Komentarze (17)

Mario_stw | 2012-01-24 21:57

Jak to możliwe że wszyscy chcą i mogą a tylko u nas taka lipa z inwestycjami w sport.Jak do tej pory to basen mamy prawie taki sam jak mieliśmy(na wioskach mają lepsze) stadion lekkoatletyczny po problemach z wykonawcą do poprawek i następna kasa w błoto.Obiekt przy hutniczej w tempie jakim popisuje się obecny wykonawca będzie gotowy.............. ????kto to wie kiedy i czy ja tego dożyje?:D Nie wspominając już o całym zapleczu sportowym typu boiska sztuczne,nowa Hala do kosz i siatki np.nowy obiekt do tenisa ziemnego itd. itd.MOSIR no i co z tego skoro dyrektorek pływak na posadzie z namaszczenia SZEFA MIASTA nie robi nic innego jak tylko dynda sobie na sznureczkach pociąganych przez Pana SZreka nie robiąc nic dla sportu i rekraacji w naszym mieście.Wybitny przykładem tego jak nasz pan prezydent interesuje się młodzieżą i jej wychowaniem sportowym jest Skatepark,oto ci młodzi chcąc coś ze sobą zrobić zaczeli zbierać podpisy pod petycją o budowę takiej INSTALACJI i co usłyszeli od MAGISTRATU....?Usłys zeli że NIE bo będą się tam zbierać szumowiny i inni degeneraci a oni sami czyli owa młodzież ma GDZIE spełniać się sportowo no BO mamy w Stalowej Woli MOSIR!!! No i w piz......u już sobie pojezdzili!!!
Obyśmy się sami nie przejechali na takiej polityce bo wszyscy wkoło nas zostawią w tak zwanej CZARNEJ DUP........E!!!!
Z KIBICOWSKIM HEY STAL!!!

Jack | 2012-01-24 22:27

No i miasto nas wykręciło. Spuścili kosza, spuszcza i piłkę. Zapomnijmy o I lidze, bo bez "kwitów" i nowej trybuny z tego co słyszałem pewnie nie tylko ja, to będziemy mieli IV ligę, a nie I.
K....wa co za syf w tym mieście. Nic sie nie da zrobić, choćbyś chciał bo tu rządzi King, wójt i pleban

Damiano88stw | 2012-01-24 23:33

Hmmm... Ale nie ma tutaj nic nowego, to żadna nowość. Wszyscy, którzy interesują się piłką nożną w Stalowej Woli, ba, sportem wiedzą jak wygląda "rozwój" infrastruktury i zaplecza tachnicznego stalowowolskiego sportu.
Dziadostwo i postępująca agonia. Takie rzeczy to tylko w Polsce są możliwe, chore państwo i prawo. Efekty widać na każdym kroku dnia codziennego, urzędnicze patologie, korupcja, ułomne prawo, marnotrawstwo, można wyliczać w nieskończoność.
Dziwicie się że, młodzież stąd ucieka?
Tutaj nie ma nic, totalny zaścianek i grajdołek. Bezrobocie rośnie, szkolnictwo kuleje, zamyka się szkoły i zakłady pracy, brak rozrywek, sport w agoni, itd.
Pozostaje nam tylko wiara i nadzieja, oby nie umarła zbyt wcześnie.

Damiano88stw | 2012-01-24 23:34

Nadzieja na lepsze oczywiście.

Matek | 2012-01-24 23:37

Skejtpark powstaje chyba jeszcze wolniej niż stadion Stali, mialbyc na szkole 7 i na pewno go tam nie bedzie, a co do tempa budowy trybuny to chyba stado żółwi by to szybciej zrobilo.

Mietek | 2012-01-25 12:36

R.I.P Stalowowolska piłka.

Takie slowa sie cisna po przeczytanie obu artykulow.To prawda pismak Echa nie ma zielonego pojecia o czym pisze.7 tys to moze miec stadionik w Sandomierzu Nisku a nie okolo 80 tys miescie.
To raz a dwa to w 2018 roku to moze juz w ogole nie byc sekcji pilkarskiej patrzac na to co sie dzieje.Albo kopac szmacianke z LZS Zdziary i Podwolina w a klasie.Taka prawda.Kosza juz zalatwili teraz dobieraja sie do pilki powoli ale skutecznie.Czego sie mozna bylo spodziewac, patrzac na tempo prac na stadionie, dzwig w rundzie jesiennej i jeszcze dlugo po niej stal w tym samym miejscu.Rozkopali to i stoi.Stoi i bedzie stalo.Czekalo na jakis cud ktory predko nie nadejdzie.Moze dojsc do takiej sytuacji ze bedzie trzeba jezdzic do Tarnobrzega,Rzeszowa Sandomierza czy nawet Gorzyc na mecze bo nie dostana licencji w przyszlym sezonie.To z pewnoscia tez przyciagnie sponsorow i da swietna reklame miastu i sekcji pilkarskiej.Ten rozkopany z dzwigiem barak i jezdzenie po wioskach bo nie beda mieli gdzie grac.

Fanatyk38 | 2012-01-25 12:57

Damianos :
"Bezrobocie rośnie, szkolnictwo kuleje, zamyka się szkoły i zakłady pracy, brak rozrywek, sport w agoni, itd"

No cos Ty... Powstaje KUL, TZN POWIEKSZA SIE,
bedzie politechnika,bibliot eka, powstal tez sad. Inwestuje tauron i skosnoocy, ma powstac ikea wiec wszystko idzie w dobrym kierunku...czyz nie??

Szkoda tylko ze bedziemy chodzic do muzeum,ktore tez ma sie powiekszyc a nie na stadion.
Ale kogo to obchodzi. Miasto bez sportu przetrwa .Sport bez pomocy miasta niestety nie.
Tak jest w calym kraju.
KMWTW. HEHE

CISZA NA PLANIE , PILKA UPADNIE NIC SIE NIE STANIE .

Stalowiak1938 | 2012-01-25 13:33

Wydaje mi się że w końcu trzeba przestać siedzieć cicho i wyjść na ulice. Naszym milczeniem dajemy przyzwolenie włodarzom naszego miasta. Trzeba pokazać że jesteśmy siłą, zebrać się i protestować!!
TYLKO STAL!!

Damianstw | 2012-01-25 14:34

Stalowiak1938
Może i to by coś pomogło ale czy

czy bedzie taka mobilizacja żeby ratować sport w Stalowej
2 czy to jeszcze nie zawcześnie
3 czy nie było już mówione kiedyś żebyśmy wyszli na miasto ?

według mnie to Adaś powinien coś napisać o tym co sie tam dzieje ! a my możemy tylko czekać aż coś kumaci powiedzą !

A i kiedy jest spotkanie Stowarzyszenia ?

Stary piknik | 2012-01-25 15:30

Niestey , nie wygląda to dobrze. Drużyna bez stadionu nie ma co myśleć o awansie, a co za tym idzie o poważnym sponsorze. Jak słusznie zauważył kolega wyżej, bez miasta nie przetrwa. Tak więc za roczek może się okazać że piłka w Stalówce zniknie lub będzie na poziomie np. III ligi własnie z powodów finasowych a nie sportowych. I co wtedy robi miasto: stwierdza że na potrzeby drużyny z tej klasy rozgrywkowej nie ma co budować takiego stadionu więc zmienia plany, kończy przebudowę na jednej trybunie i jest fajnie, problem z głowy.
Tak jak zrobiono z koszykówką: najpierw spółka w której zarządzie przecież byli ludzie z namaszczeni przez UM, potem głupie, niegospodarne kontrakty i pretekst dla UM do wycofania się ze wsparcia i w efekcie coś na co pracowały pokolenia przestaje istnieć. Inne miasta wydają cieżkie pieniądze by być w ekstraklasie bo to jest promocja , a my się tego pozbywamy lekką rączką choć wcale nas to wiele nie kosztowało.
wracając do stadionu to tą pierwszą trybunę to powinno się w pół roku wybudować a nie pieprzyć się z nią przez dwa lata.
Stalowa Wola stawia na sport - super hasło, tylko jak to się ma to rzeczywistości.
Byliśmy na Podkarpaciu liderem, teraz stajemy się zadupiem.
Tak nawiasem mówiąc, to w Stalowej powinno się wybudować jeden stadion i dla piłki i dla lekkoatletów a nie dwa bo to jest strata czasu i pieniędzy. Taki stadion maiłby szansę żyć i zarabiać i na jednej i na drugiej dyscyplinie.
Mam nadzieję, że jednak będzie inaczej niż piszę, ale prawda jest taka że bez dobrej woli Miasta, w takim mieście jak Stalowa sportu zawodowego na poziomie nie będzie.

Dzidek | 2012-01-25 16:03

:-) tyle w temacie KMWTW :-)

Luka | 2012-01-25 16:10

Bardzo mnie zdumiewa ciemnota wladz naszego miasta,a zwlaszcza antysportowo nastawionego(co widac zreszta po wygladzie) prezydenta.Nie trzeba byc specjalnie bystrym zeby zauwazyc ze w naszym kraju pilka nozna interesuja sie miliony ludzi.Jaja moze byc lepsza promocja dla miasta takiego jak Stalowa wola niz sport a ZWLASZCZA PILKA NOZNA na wysokim poziomie?Przeciez o tym mowi sie i pisze wszedzie,nazwa miasta przewija sie na kazdym kroku.Zrozumieli to juz wlodarze wiekszosc miast nie tylko w Polsce ale i w naszym regionie,przyklady kazdy zna.Oni inwestuja miliony w obiekty i maja ku temu swoje powody i argumenty.Ale u nas nie ma sensu,lepiej propagowac jakies komiksy i nagrody!!!To nie miesci mi sie w glowie...Czy komus kiedys Stalowa Wola kojarzyla sie z komiksami lub jagodami?To jest nieporozumienie albo zart...A moze jednak Stalowa Wola kojarzy sie ludziom w Polsce ze STALĄ STALOWA WOLA,duma nie tylko naszego miasta ale i regionu???Zeby tego nie rozumiec to trzeba byc albo slepym,albo wrogo nastawionym do klubu.Nie wiem,moze ktos ma ku temu swoje powody prywatne...Ten klub to firma z historia i wielkimi tradycjami a nie byle LZS do cholery,prezydent powinien docenic to i wykorzystac a nie rzucac klody pod nogi.Miasto bez sportu na poziomie(oczywiscie nie tylko sport jest wazny ale w tym poscie podkreslam akurat jego wage) staje sie zapadla dziura o ktorej reszta kraju zapomina...Jak pan prezydent chce miec grajdół to niech robi dalej tak jak robi a bedzie go mial...

Fanatyk38 | 2012-01-25 17:02

Ludziska, tu się rozchodzi o Nasz drugi dom -STADION PIŁKARSKI !!!
Jak nic z tym nie zrobimy to będzie oznaczało,ze juz nikomu nie zależy na sporcie w Stalowej woli.

Zróbmy coś nim będzie po sprawie!!!

czy są jeszcze jacys kibice w tym mieście??

Jack | 2012-01-25 20:45

Losy stadionu, a raczej terminów jego budowania warzyły się będą w piątek o godzinie 9.00 na radzie miasta, myślę że najwyższa pora aby kibice wybrali się tam zobaczyć jak nasi radni obdzierają nas z nadzieji.
Pewnie i tak to zrobią bo nie liczą się z nami, ale być może nasza obecność trochę co niektórych otrzeźwi, a napewno będą pod większą presją.
Zobaczą że nie są nam obojętne losy stadionu.
Proponuję ABY KOŻDY KTO MOŻE POSZEDŁ NA OBRADY MIASTA W PIĄTEK O GODZINIE 9.00 !!!!
Dziwi mnie taka cisza w momencie gdy ważą się losy piłki nożnej w Stalowej Woli.
Jakby nasi przegrali ligowy mecz byłoby kilkadziesiąt komentarzy znawców, a tak cisza.
Jesteście beznadziejni i jeżeli nie umiecie walczyć o własny Klub nie zasługujecie nawet na IV ligę.
Zając powinien sobie odpuścić , bo nie ma dla kogo walczć, a w pojedynkę nawet jak się zesra to nic nie zrobi!!!
ŻENADA!!!

Adam | 2012-01-25 21:11

Sami do tego doprowadziliście. Tak samo jak kibice ŁKS-u płaczecie, a na mecz przyjść to już nie po drodze większości. Po co nam stadion na 15 tysięcy skoro na mecze po 500 osób chodzi?? Klub upadnie bo prawie nikt nic nie robi, a Ci co się starają są krytykowani przez osoby, które nic nie robią, a miasto to ma obowiązek dać bo musi i tyle, ale po co mają inwestować w stadion jeśli nie ma kibiców?

Mariusz 151 | 2012-01-25 22:24

Witam jestem z okolic Tarnobrzega nie byłem na żadnym meczu siarki, od młodości jestem kibicem Stalówki od czasu do czasu pojadę na mecz wyjazdowy jestem na każdym meczu w Stalowej, gdy zobaczyłem te wiadomości to mnie s_lak trafia to co się dzieje w tym mieście z piłką.
Panowie nie idzie naszemu klubowi w lidze nie obrażajmy się na wyniki, na drużynę czy na trenera. Swoją obecnością pomuszmy klubowi bo to co działo się na jesień to było koszmarne z meczu na mecz kibiców mniej. Może jeszcze nie wszystko stracone na wiosne przychoćmy większą liczbą na mecze nie na jeden czy dwa ale na całą rundę wiosenną może to jeszcze miastu da powód do myślenia i nie będzie tego na co się zanosi. Boże przynajmniej tak my kibice pomuszmy zarządowi w URATOWANIU nasz ukochany klub.
Stal Stalowa Wola Władcy Podkarpacia niech to będzię aktualne, bo powoli ta władza zanika.
Stalówka nigdy nie zginie bądżmy dobrej myśli dozobaczenia na H15 (17 lub 18 marca)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola
2018-10-18, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice

Stal Stalowa Wola             Rozwój Katowice

4 : 0

Piotr Mroziński 8,
Sebastian Łętocha 33,
Adrian Dziubiński 61,
Michał Kitliński 80     
Sędzia: Marcin Kochanek (Opole)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
6 Znicz Pruszków 14 5-6-3 21
7 Stal Stalowa Wola 14 6-2-6 20
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 13 4-4-5 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
17 Olimpia Elbląg 13 3-1-9 10
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-18 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1242) » Vielitz44 (805)
» Fanatyk38 (643) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2014-05-10
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 10 422 razy
Pogoń Staszów - STAL (0:1)
2004-04-14
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 353 razy
STAL - Motor Lublin (0:1)
2012-05-09
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 86 052 razy
Śląsk Wrocław - STAL (2:0)
2006-10-15
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 8 759 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.0482