Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» KIBICU STALÓWKI WAŻĄ SIĘ LOSY NASZEGO KLUBU!!

KIBICU STALÓWKI WAŻĄ SIĘ LOSY NASZEGO KLUBU!!

Wszystkich Sympatyków i Kibiców Stali Stalowa Wola zachęcamy do przyjścia na piątkową sesję Rady Miasta. Odbędzie się ona w Urzędzie Miasta o godz. 9:00.

Jeżeli uważasz, że problem budowy stadionu jest również Twoim problemem - koniecznie przyjdź.
 
Na obrady zaproszono też dyrektora MOSiR - Pana Chmielewskiego.
Na sesji "będą głosowane" poprawki do wieloletniego planu finansowego Miasta.
W uproszczeniu : poprawki dotyczą bezpośrednio budowy Naszego stadionu piłkarskiego i wydatków na tą inwestycję.
 
Zakładają m.in. wydłużenie prac do 2018 roku oraz przerwę w budowie w roku 2013 ( m.in .przez brak funduszy w budżecie na ten rok) .
 
Szczegółowych informacji zapewne będzie w stanie udzielić ktoś z UM lub Pan Chmielewski.
Jako Kibice ,zdajemy sobie sprawę w jakim stanie jest np. "budynek Klubowy" (zwany też "barakiem") na stadionie. W związku z tym, że już od kilku/nastu lat Nasz Klub ma problemy z otrzymaniem licencji na grę czy to w pierwszej, czy drugiej lidze i za każdym razem Kibice słyszą, że Klub ma "Nadzór infrastrukturalny" ,wydłużenie czasu budowy lub jej zaniechanie spowodować może odebranie Klubowi licencji i jego degradację do niższych klas rozgrywkowych.
Budowa nowego stadionu miała być szansą na lepsze jutro, jednak w takim wydaniu może okazać się gwozdziem do trumny dla piłki nożnej w mieście.
 
PS.  Budowa stadionu na 10 tys. widzów przez prawie 10 lat jest wyczynem nie do pobicia .

Komentarze (4)

Kumar | 2012-01-26 20:44

Komentarze:

Ramzes | 2012-01-26 11:43|

Od 3 lat pisałem,że trzeba zrobić manifestację pod urzedem miasta i to nie jedna. Wtedykilka osób pisało nie siej zamętu i sam idz pikietuj!!!
króciutko trzeba z nimi jechać, jak ktoś ma jaja powinien przyjść jutro pod urząd miasta i głośno zaprotestować,że jesteśmy przeciwko marginalizowaniu kibiców piłkarskich.Czy kibice lekkoatletyki których jak mniemam nie widać wcale nie muszą nic robić a stadion powstanie?? i chuj na niego będzie przychodził, no chyba że sam Anioł i jego przydupasy. jak nic nie da nasza pikieta to kamieniami w skurwieli i po ptokach:D
Fanatyk38 | 2012-01-26 12:58|

Ale zainteresowanie tematem. Ciekawe czy przełoży się na frekwencje po UM .

Zabierają nam drugi dom !!!
Czas obudzić się z zimowego snu !!!

Robimy akcje na gg,fejsikach i innych !!!

Zbierać ludzi , w kupie siła ,hehe .
Damianstw | 2012-01-26 13:15|

W PIĄTEK , GODZINA 8:30 RANO POD URZĘDEM MIASTA !!!!!!

POKAŻMY , ŻE LOS STADIONU I PIŁKI NOŻNEJ KOGOŚ W TYM MIEŚCIE OBCHODZI !!

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA !!!!!!

PRZESLIJ WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM !!!!!!!!!!
Edek38 | 2012-01-26 20:08|

uuu aaa ale sie porobiło.

z innej beczki.

» » http://stal1938.pl/kamil-odchodzi-ze-stali/



Adam | 2012-01-26 20:12|

Ten Lupa to był ewenement na skale krajową.

Fanatyk90 | 2012-01-26 20:47

Zobaczymy jak sie pokarze Adam Danaj nasz kibic , ktory zajmuje stanowisko jako radny miasta.

Ramzes | 2012-01-26 21:02

Danaj powinien jutro występować w roli radnego, co nam przyjdzie z niego jakbedzie stal z nami pod UM?
Lepiej niech glosuje tak jak trzeba,tak przynajmniej mamy z niego korzyść.
Fanatyk trzeba było startować, było by was dwóch

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2019-07-27, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-07-27 STAL - Resovia Rzes..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (844)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (392)
» Slim1938 (389) » Koko (373)
» Acer (353) » Stalowiak1938 (331)
» Filip kacper k. (328) » Jaszczur (305)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Kolejarz Stróże - STAL (2:0)
2007-06-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 7 262 razy
STAL - Arka Gdynia (0:0)
2002-09-28
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 22 056 razy
GKS Katowice - STAL (2:0)
2007-08-18
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 24 885 razy
STAL - Górnik Łęczna (4:0)
2008-09-06
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 25 638 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.03066