Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spotkanie z Prezydentem - zmiana terminu na wtorek

Spotkanie z Prezydentem - zmiana terminu na wtorek

W najbliższy wtorek (31.01.2012 )  o godzinie 16:30 w Urzędzie Miasta ciąg dalszy rozmów z prezydentem Stalowej Woli - Andrzejem Szlęzakiem. Zmiana terminu spowodowana jest zaplanowanym na poniedziałek protestem w sprawie ACTA . Ostatnie naszej przyjście na Sesje Rady Miasta obiło się bardzo  szerokim echem w mediach oraz gazetach papierowych (m.in 1 i 2 strona Echa Dnia).

Mamy nadzieję, że w najbliższy wtorek będzie Nas tam kilkukrotnie więcej.

Pokażmy ilu ludziom zależy na stadionie dla Stalowej Woli!

Informacja ta musi dotrzeć do jak największej grupy osób!
 

Komentarze (13)

Stal38 | 2012-01-30 17:16

UWAGA!! Jutro tj. wtorek (31.01.2012 r.) o godz. 16:30 widzimy się wszyscy i to w jak największej liczbie w Urzędzie Miasta będziemy rozmawiać na temat stadionu ;) obecność obowiązkowa!!!!

Luka | 2012-01-31 08:49

Panowie w miare mozliwosci nie przychodzcie w dresach:).Nie idziemy na mecz tylko na spotkanie z prezydentem,jaki by on nie byl.Beda media itd

Marconi1938 | 2012-01-31 10:41

Luka ty chyba jestes jakis popierdolony

Karinn | 2012-01-31 10:55

» http://www.youtube.com/watch?v=Uy2UQcgWsuU !!!

przydało by sie tak zrobic

Stal 1938 | 2012-01-31 11:39

proponuje ryknac dopingiem na spotkaniu niech shrekowi ciarki przejda co to jest doping i stadion :)

193819381938 | 2012-01-31 12:00

Karinn, zajebisty pomysl ale w STW jest taka organizacja co do takich akcji ze przyszlo by max 150 osob. Spojzmy prawdzie w oczy, Stalowka nie angazuje sie w zadne kibicowskie akcje, gdy byla afera z 'gowno prawda' nikt nie chcial powiesic tego baneru na plocie, gdyby nie(..) to bylibysmy chyba jedynym klubem ktory tego nie zrobil.
Bez spiny.
Aha i mam pytanie. Na tym spotkaniu bedzie tylko prezydent czy to bedzie cos jak sesja rady miasta ?

Fanatyk38 | 2012-01-31 14:11

to nie będzie sesja.
Oby Był też Pan dyr Chmielewski, który ostatnio nie bardzo potrafił/ miał szansę się wypowiedzieć na temat inwestycji za 60-100 baniek.

wtręczał go jego szef (Shrek), śmiech na sali.

Bulo | 2012-01-31 21:47

Kibice kolejny raz dali się wyruchać przez Szreka. Robi ich w balona, aż miło. Tyle było już projektów,konsultacj i i co? Skąd się ta wersja wzięła? Brak toalet, brak oświetlenia, brak podgrzewania murawy, co jeszcze? Może brak miejsc siedzących i trawy?
Prezydent ma daleko w dupie piłke.
Skoro twierdzi, że nie ma możliwości dofinansowania, to jakim cudem stadion lekkoatletyczny dostał dofinansowanie (na którym trenuje SParta, której prezesem był....niejaki Fila, chłopczyk, który został Starostą).
Nie ma opóźnień w tej pseudobudowie? Kilka tygodni temu, w mediach głośno było o.......wielkich opóźnieniach przy pracach na MOSIRze.
Szrek i ten dyrektorzyna Chmielewski plują każdemu kibicowi w twarz i twierdzą, że to deszcz pada.

I niech nikt się nie żali, bo sami sobie takiego prezydenta wybraliście.

Widać, że Danaj, to malutki pionek w rękach Szreka. Niby szef stowarzyszenia kibiców, ale żadnego krytycznego słowa w stosunku do prezydenta z jego ust nie usłyszałem, wprost przeciwnie, rączkę podnosi zawsze tak jak prezio potrzebuje.

Więc nie krzyczcie, że ktoś was gwałci, skoro sami dupy dajecie!!!

Fanatyk38 | 2012-01-31 22:20

A kim Ty jesteś ,że o Kibicach wyrażasz się: "ich" ,"was" itp??
Jak taki dobry jesteś w rozwiązywaniu zagadek kto komu daje w UM to moze sam uchylasz szparki.

Jest 23 radnych.Byli działacze klubowi(nawet prezesi), itd i oni przez lata nie przegłosowali nic sensownego bo to są "BEZ RADNI" ,poza tym mają to gdzieś.Ty chcesz żeby jeden Danaj naprawił całe zło.
Polityka synek.Niby dożo wiesz a tak wąsko spoglądasz na świat.

193819381938 | 2012-02-2 13:07

Wiem juz ze to nie sesja... Bylem.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Slim1938 (369) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Acer (293)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-05-25
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 35 131 razy
STAL - Stal Mielec (1:1)
2016-03-13
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 16 965 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (1:1)
2014-10-04
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 15 769 razy
STAL - Nadwiślan Góra (0:1)
2015-03-14
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 22 700 razy
Osób Online: 36 / Czas gen. strony: 0.03228