Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spotkanie z Prezydentem - zmiana terminu na wtorek

Spotkanie z Prezydentem - zmiana terminu na wtorek

W najbliższy wtorek (31.01.2012 )  o godzinie 16:30 w Urzędzie Miasta ciąg dalszy rozmów z prezydentem Stalowej Woli - Andrzejem Szlęzakiem. Zmiana terminu spowodowana jest zaplanowanym na poniedziałek protestem w sprawie ACTA . Ostatnie naszej przyjście na Sesje Rady Miasta obiło się bardzo  szerokim echem w mediach oraz gazetach papierowych (m.in 1 i 2 strona Echa Dnia).

Mamy nadzieję, że w najbliższy wtorek będzie Nas tam kilkukrotnie więcej.

Pokażmy ilu ludziom zależy na stadionie dla Stalowej Woli!

Informacja ta musi dotrzeć do jak największej grupy osób!
 

Komentarze (13)

Stal38 | 2012-01-30 17:16

UWAGA!! Jutro tj. wtorek (31.01.2012 r.) o godz. 16:30 widzimy się wszyscy i to w jak największej liczbie w Urzędzie Miasta będziemy rozmawiać na temat stadionu ;) obecność obowiązkowa!!!!

Luka | 2012-01-31 08:49

Panowie w miare mozliwosci nie przychodzcie w dresach:).Nie idziemy na mecz tylko na spotkanie z prezydentem,jaki by on nie byl.Beda media itd

Marconi1938 | 2012-01-31 10:41

Luka ty chyba jestes jakis popierdolony

Karinn | 2012-01-31 10:55

» http://www.youtube.com/watch?v=Uy2UQcgWsuU !!!

przydało by sie tak zrobic

Stal 1938 | 2012-01-31 11:39

proponuje ryknac dopingiem na spotkaniu niech shrekowi ciarki przejda co to jest doping i stadion :)

193819381938 | 2012-01-31 12:00

Karinn, zajebisty pomysl ale w STW jest taka organizacja co do takich akcji ze przyszlo by max 150 osob. Spojzmy prawdzie w oczy, Stalowka nie angazuje sie w zadne kibicowskie akcje, gdy byla afera z 'gowno prawda' nikt nie chcial powiesic tego baneru na plocie, gdyby nie(..) to bylibysmy chyba jedynym klubem ktory tego nie zrobil.
Bez spiny.
Aha i mam pytanie. Na tym spotkaniu bedzie tylko prezydent czy to bedzie cos jak sesja rady miasta ?

Fanatyk38 | 2012-01-31 14:11

to nie będzie sesja.
Oby Był też Pan dyr Chmielewski, który ostatnio nie bardzo potrafił/ miał szansę się wypowiedzieć na temat inwestycji za 60-100 baniek.

wtręczał go jego szef (Shrek), śmiech na sali.

Bulo | 2012-01-31 21:47

Kibice kolejny raz dali się wyruchać przez Szreka. Robi ich w balona, aż miło. Tyle było już projektów,konsultacj i i co? Skąd się ta wersja wzięła? Brak toalet, brak oświetlenia, brak podgrzewania murawy, co jeszcze? Może brak miejsc siedzących i trawy?
Prezydent ma daleko w dupie piłke.
Skoro twierdzi, że nie ma możliwości dofinansowania, to jakim cudem stadion lekkoatletyczny dostał dofinansowanie (na którym trenuje SParta, której prezesem był....niejaki Fila, chłopczyk, który został Starostą).
Nie ma opóźnień w tej pseudobudowie? Kilka tygodni temu, w mediach głośno było o.......wielkich opóźnieniach przy pracach na MOSIRze.
Szrek i ten dyrektorzyna Chmielewski plują każdemu kibicowi w twarz i twierdzą, że to deszcz pada.

I niech nikt się nie żali, bo sami sobie takiego prezydenta wybraliście.

Widać, że Danaj, to malutki pionek w rękach Szreka. Niby szef stowarzyszenia kibiców, ale żadnego krytycznego słowa w stosunku do prezydenta z jego ust nie usłyszałem, wprost przeciwnie, rączkę podnosi zawsze tak jak prezio potrzebuje.

Więc nie krzyczcie, że ktoś was gwałci, skoro sami dupy dajecie!!!

Fanatyk38 | 2012-01-31 22:20

A kim Ty jesteś ,że o Kibicach wyrażasz się: "ich" ,"was" itp??
Jak taki dobry jesteś w rozwiązywaniu zagadek kto komu daje w UM to moze sam uchylasz szparki.

Jest 23 radnych.Byli działacze klubowi(nawet prezesi), itd i oni przez lata nie przegłosowali nic sensownego bo to są "BEZ RADNI" ,poza tym mają to gdzieś.Ty chcesz żeby jeden Danaj naprawił całe zło.
Polityka synek.Niby dożo wiesz a tak wąsko spoglądasz na świat.

193819381938 | 2012-02-2 13:07

Wiem juz ze to nie sesja... Bylem.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2020-06-06, godz. 17:40
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg

Stal Stalowa Wola             Olimpia Elbląg

2 : 2

Kacper Śpiewak 89, 90     
Cezary Demianiuk 25, 68
Sędzia: Paweł Kukla (Kraków)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 23 14-5-4 47
2 GKS Katowice 23 13-5-5 44
3 Resovia Rzeszów 23 12-6-5 42
4 Górnik Łęczna 23 12-6-5 42
5 Olimpia Elbląg 23 9-10-4 37
6 Bytovia Bytów 23 10-6-7 36
7 Stal Rzeszów 23 10-3-10 33
8 Błękitni Stargard Szcz. 23 9-5-9 32
9 Górnik Polkowice 23 8-6-9 30
10 Pogoń Siedlce 23 9-3-11 30
11 Znicz Pruszków 23 9-3-11 30
12 Elana Toruń 23 8-5-10 29
13 Garbarnia Kraków 23 7-8-8 29
14 Lech II Poznań 23 7-8-8 29
15 Skra Częstochowa 23 8-4-11 28
16 Stal Stalowa Wola 23 6-7-10 25
17 Legionovia Legionowo 23 4-4-15 16
18 Gryf Wejherowo 23 3-4-16 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-06-06 Górnik Łęczna - STAL
2020-06-13 STAL - Skra Częstochowa
2020-06-17 STAL - Stal Rzeszów
2020-06-20 STAL - Legionovia Legion..
2020-06-27 STAL - Garbarnia Kraków
2020-07-01 STAL - Lech II Poznań
2020-07-04 STAL - Górnik Polkowice
2020-07-11 STAL - Elana Toruń
2020-07-16 Widzew Łódź - STAL
2020-07-19 STAL - GKS Katowice
2020-07-25 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (904)
» Rafix (768) » Młodynie (706)
» Fanatyk38 (683) » 1938fc (567)
» Filip kacper k. (528) » Kamilosss (437)
» Slim1938 (398) » Acer (385)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Ruch Chorzów (0:0)
2007-05-23
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 47 992 razy
GKS Katowice - STAL (2:0)
2007-08-18
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 27 333 razy
Wisła Puławy - STAL (0:2)
2014-09-20
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 16 530 razy
STAL - Polonia Warszawa (1:0)
2006-08-12
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 27 605 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.03278