Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Turniej o Puchar Klubu

Turniej o Puchar Klubu

  Zapowiedz turnieju o Puchar Klubu "Stal" Stalowa Wola .

Turniej odbędzie się 04.02.2012 r.(SOBOTA) na obiektach Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Staszica.
 
Początek zaplanowano na godz. 9:30 . Zakończenie i rozdanie nagród ok godz. 17:30 .

W rozgrywkach rywalizować będą zawodnicy z rocznika  2002- orlik młodszy .

Zachęcamy wszystkich Kibiców Stalówki do wzięcia udziału w imprezie  !!!
Sprawmy frajdę najmłodszym wychowankom Naszego ukochanego Klubu, niech poczują się jak na stadionie piłkarskim. Zadbajmy o glośny i kulturalny doping oraz opawę .

Turniej zapowiada się na bardzo wysokim poziomie gdyż swoją obecność potwierdziły najsilniejsze drużyny w naszym regionie. 

W pierwszej grupie zmierzą się; Stal I Stalowa Wola, Stal Rzeszów, DAP Dębica, Hetman Zamość, Korona Kielce.

Natomiast w drugiej grupie znalazły się drużyny; Stal II Stalowa Wola, Resovia Rzeszów, Iglopool Dębica, Motor Lublin, UKS „6” Jasło.

W piątek 27.01.2012 r. o godz. 15.30 na hali „Ekonomika” odbędzie się trening zawodników przewidzianych na turniej. Zawodnicy wyznaczeni przez Trenera; Kuba Buczek, Kacper Barański, Tymek Buczek, Kuba Turek, Hubert Kozłowski, Maciek Biedrzycki, Kacper Marecki, Kuba Drelich, Dominika Oszust, Konrad Maślach, Dawid Maślach, Bartek Łokaj, Adrian Maziarz, Alan Kaczmarczyk, Alan Bulec, Filip Grabowski, Kuba Lebioda, Patryk Marut, Kuba Krawiec, Bartek Górak, Kuba Niemiec, Kryspin Białas, Czarek Żur.

Komentarze (10)

Tom/zks | 2012-01-31 10:05

no Koledzy moze by tak zrobic mlodym doping jak Lech, motor i inni swojej mlodziezy organizuja

Stalowiak1938 | 2012-01-31 10:25

Oczywiście że trzeba zrobic doping! Akurat w hali LO KEN. są trybuny. Możemy sprawić ogromną frajdę naszej młodzierzy, i sobie bo wydaje mi się iż wiele osób steskniło się za dopingiem, a doping na hali to super sprawa. Dodatkowo możemy pokazać przy dobrej mobilizacji że jest nas wielu i potrzebujemy stadionu. Ja osobiście namawiam abysmy zebrali się, trzeba ustalić godzinę i poszli liczną grupą na halę i poćwiczyli nasz repertuar. Jednocześnie przypominam iz dziś jest bardzo ważne spotkanie z Prezydentem miasta Stalowa Wola na które kazdy kibic Stalówki ma obowiązek przyjść. Na tym spotkaniu możemy tez ustalić sprawę dopingu w sobote na hali!! POZDRAWIAM !!

Stalowiak1938 | 2012-01-31 10:27

Oczywiście że trzeba zrobić doping! Sprawimy ogromną frajdę naszym młodzikom a i sami dobrze się pobawimy. Doping na hali to fajna sprawa. Przypomnimy sobie piosenki. UWAŻAM ŻE POWINNIŚMY TAM BYĆ!!

193819381938 | 2012-01-31 11:57

Z tym dopingiem jest dobry pomysl.
Tylko ze 75% osob powie ze to bez sensu i im sie nie chce. Moze niech Admin zrobi na stronie głownej ogloszenie o tym dopingu na tym turnieju jako np. trening dopingu przed sezonem czy cos.

Fanatyk38 | 2012-01-31 14:06

Msz "newsa" w którym jest napisane co i jak, po co kolejne ogłoszenie?! Wyślij link zainteresowanym, oni prześlą dalej i łańcuszek pójdzie .
Kwestia uzgodnienia godziny spotkania na trybunach, tak żeby np od 10: 30 do 13 było jak najwiecej osób i przez ten czas konkretny doping.

Zapewne zjawią się tez rodzice tych dzieciaków co też poprawi frekwencje.
My zadbajmy o Naszą liczbę.

Luki.9 | 2012-01-31 17:12

maciek z klanu stracil dziewictwo....

Damian38 | 2012-01-31 19:23

Panowie , ustalmy godzine ( np . 11.00 ) żęby wszyscy co chcą prowadzić doping przyszli na daną godzinę i jazda z konkretnym dopingiem dla naszych młodych Stalowiaków . Niech ktos sie za to weźmie , dzieciaki będą miały frajdę , a my ( KIBICE ) wkoncu coś pośpiewamy.. Pozdrawiam

193819381938 | 2012-02-1 19:38

Jak najwiecej osob.
'Trybuny' na 'staszku' to chyba najladniejsze jakie zobaczymy w Stalowej Woli takze mobilizacja;d

Tom/zks | 2012-02-2 08:12

witam
terminarz na ten turniej wyglada tak:
9:30 Stal I - Stal Rzeszów
9:47 Hetman - Dap Dębica
10:04 Stal II - Resovia
..
10:38 Stal I - Korona Kielce
..
...
11:29 Stal II - Motor Lublin
....
12:03 Dap Debica - Stal I
..
...
...
13:11 Satl I - Hetman Zamosc
13:28 Stal II - UKS 6 Jasło
a pozniej okolo 15 ostatni mecz rupowy STALI II z IGLOPOLEM DEBICA

od okolo 15:30 mecze o miejsca

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Avia Świdnik - Stal Stalowa Wola

Avia Świdnik             Stal Stalowa Wola
2020-08-00, godz. 01:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 KS Wiązownica 1 1-0-0 3
2 Sokół Sieniawa 1 1-0-0 3
3 Wisła Sandomierz 1 1-0-0 3
4 Wisła Puławy 1 1-0-0 3
5 Orlęta Radzyń Podlaski 1 1-0-0 3
6 Korona II Kielce 1 1-0-0 3
7 Wisłoka Dębica 1 1-0-0 3
8 Jutrzenka Giebułtów 1 1-0-0 3
9 Cracovia II 1 1-0-0 3
10 Podhale Nowy Targ 1 1-0-0 3
11 Stal Kraśnik 1 0-0-1 0
12 Wólczanka W. Pełkińska 1 0-0-1 0
13 Podlasie Biała Podlaska 1 0-0-1 0
14 Lewart Lubartów 1 0-0-1 0
15 Avia Świdnik 1 0-0-1 0
16 ŁKS Łagów 1 0-0-1 0
17 Siarka Tarnobrzeg 1 0-0-1 0
18 Chełmianka Chełm 1 0-0-1 0
19 KSZO Ostrowiec Św 1 0-0-1 0
20 Hetman Zamość 1 0-0-1 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-00 Avia Świdnik - STAL
2020-08-12 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-22 STAL - Wólczanka W. Pe..
2020-08-26 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-08-29 STAL - Korona II Kielce
2020-09-05 Hetman Zamość - STAL
2020-09-09 STAL - Chełmianka Chełm
2020-09-12 Wisłoka Dębica - STAL
2020-09-19 STAL - Lewart Lubartów
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1426) » Edek38 (1250)
» Vielitz44 (927) » 1938fc (825)
» Rafix (768) » Filip kacper k. (737)
» Fanatyk38 (695) » Kamilosss (471)
» Acer (469) » Slim1938 (398)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Puszcza Niepołomice (2:0)
2014-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 21 791 razy
Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 999 razy
STAL - Podbeskidzie BB (3:1)
2006-07-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 10 685 razy
Hutnik Kraków - STAL (2:2)
2004-04-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 486 razy
Osób Online: 30 / Czas gen. strony: 0.02276