Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Robert Widz dogadany ze Stalówką

Robert Widz dogadany ze Stalówką

Robert Widz, młody, 18-letni napastnik, który występował w Janowiance Janów Lubelski i SMS Kraków, doszedł do porozumienia z działaczami piłkarskiej spółki ze Stalowej Woli w sprawach finansowych i pozostały już tylko formalności, by został piłkarzem drugoligowej Stali.

 
Widza chwalił za postawę w sparingach stalowowolskiej drużyny trener Mirosława Kalita. Działaczom Stali pozostało jeszcze załatwienie formalności z SMS Kraków, w którym piłkarz ostatnio występował.
 
"Stalowcy" w środę rozegrają kolejny sparing, na wyjeździe z trzecioligową Siarką Tarnobrzeg od godziny 14. 
 
Władze piłkarskiej spółki ze Stalowej Woli są także po rozmowach z prezydentem miasta, Andrzejem Szlęzakiem.
 
Planowane wstępnie na ten tydzień spotkanie przedstawicieli Stali w sprawie modernizowanego stadionu, z udziałem prezydenta i architekta Marka Gierulskiego, zostało przesunięte na najbliższy poniedziałek. 
 
Źródło ; echodnia.eu

Komentarze (11)

Adam | 2012-02-14 19:31

» http://www.youtube.com/watch?v=tz_7-.....

Trzeba przywrócić pamięć o Rotmistrzu Witoldzie Pileckim !!

Fanatyk38 | 2012-02-14 20:53

" zostało przesunięte na najbliższy poniedziałek. "

Po co podawać taki dzień skoro nie jest on potwierdzony na 100 % przez wszystkie strony. Pytałeś Gierulskiego czy będzie??
Znowu ludzie się nastawią na spotkanie ,które znając życie będzie przesunięte ze dwa razy pewnie,bo teraz architektowi nie będzie poniedziałek pasował.
Pismaki...
O Widzu już chyba 3 news w echu w ciągu tygodnia i te same informacje w każdym.

PRAWIE DOGADANY, PRAWIE W STALI...

O Brzezińskim też tak pisałeś i to "PRAWIE " wyszło ci bokiem, hehe. Masz konkret info to podaj a nie zapełniasz strone w necie/ gazecie powielanymi tekstami o jednym i tym samym .
No ale z braku laku...

Fanatyk38 | 2012-02-14 20:58

Napisz, że KARNETY DO SPRZEDANIA będą i zachęcaj do kupna.Albo relację z budowy stadionu,dzień po dniu, niczym by się nie różniła od tego "ble ble ble" wyżej.
Ale lepiej za dwa dni kolejny raz pierd... smuty o tym, że Widz podpisał ze Stalą kontrakt. Za co ktoś wam buli...???

Kumar | 2012-02-14 21:07

Kto komu za coś buli Fanatyk?

Mirek | 2012-02-14 22:42

Kiedy odbędzie i czy wg. odbędzie się PREZENTACJA naszych piłkarzyków ?

Jp88 | 2012-02-15 11:02

Jest ten sparing z Siarą? A Gierulskiemu termin musi pasować, bo w końcu mógłby się wytłumaczyć z tych swoich wszystkich dziwnych pomysłów, on ma obowiązek przyjść i tyle.

Mietek | 2012-02-15 11:18

I tak bedzie przesuwanie, przesuwanie w nieskonczonosc.On robi was w balona, z reszta spodziewalem sie tego, najlepiej uciec od wyjasnien zaslaniajac sie wazniejszymi sprawami.Czyli inaczej mowiac zapomnijcie o stadionie, a niedlugoo 1-szej lidze bo PZPN tez cierpliwosc sie konczy.

To chyba drugi nabytek Stali, a odeszlo 3 razy tyle.Czyli plan jest taki zeby dograc do konca ta runde, bo utrzymanie maja pewne nawet jakby seriami przegrywali, w nastepnym sezonie bedzie walka ale o utrzymanie o ile PZPN do nowej rundy ich dopusci.
@Fanatyk38
To o czym maja pisac? o d... Maryni? nie wiadomo czy w ogole karnety sie przydadza bo PZPN moze nie dopuscic ich do rozgrywek wiec wlasnie o karnetach narazie sie wstrzymuja.

Fanatyk38 | 2012-02-15 17:11

Z "BULENIEM" miałem na myśli redaktorka echa, który pisze to samo po 5 razy i podaje nie sprawdzone, nie potwierdzone na 100 info.

Mieciu.
"'On robi was w balona". Kogo masz na myśli???

Ty Kibicem nie jesteś?? Ciebie to nie dotyczy??

to raczej trzeci "nabytek", o ile podpisze.( Czarny, Cebula, Widz. Do tego cały czas trenują i grają :Szymonik , Tabaka, Majowicz, Wołoszyn, Mistrzyk, gdybyś nie doczytał.

Takich wróżek jak Ty, które przepowiadały spadek już w sezonie 2010/2011 było wiele więc skończ pierd...

Rozumiem ,że o czymś pisać musi ale bez jaj, ksero tekstów z minimalną ilością konkretów.
"Bliski przyjścia", bliski podpisania, bliski dogadania, Dogadany.
To teraz czas na : " bliski podpisania", "prawie podpisał", " jest zawodnikiem Stali" i kolejne pare nr gazety zajęte. Spoko tok rozumowania.

A póżniej powiesz,że o karnetach nie wiedziałeś bo zostal tydzień do rundy i za pózno ogłosili.

Stalówka_1938 | 2012-02-15 18:50

Newsy o karnetach jest pare newsów nizej oraz na stronie » http://www.stalowka1938.dbv.pl

Fanatyk38 | 2012-02-15 20:38

Tak wiem. Chodzi mi raczej o to, że w echu nie ma...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 32 19-5-8 62
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 Siarka Tarnobrzeg 32 14-4-14 46
7 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1180) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Lechia Gdańsk (2:2)
2007-10-27
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 8 328 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:1)
2009-08-15
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 102 022 razy
STAL - Cracovia Kraków (1:0)
2013-07-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 513 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (0:0)
2016-04-17
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 1 944 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.04159