Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Robert Widz dogadany ze Stalówką

Robert Widz dogadany ze Stalówką

Robert Widz, młody, 18-letni napastnik, który występował w Janowiance Janów Lubelski i SMS Kraków, doszedł do porozumienia z działaczami piłkarskiej spółki ze Stalowej Woli w sprawach finansowych i pozostały już tylko formalności, by został piłkarzem drugoligowej Stali.

 
Widza chwalił za postawę w sparingach stalowowolskiej drużyny trener Mirosława Kalita. Działaczom Stali pozostało jeszcze załatwienie formalności z SMS Kraków, w którym piłkarz ostatnio występował.
 
"Stalowcy" w środę rozegrają kolejny sparing, na wyjeździe z trzecioligową Siarką Tarnobrzeg od godziny 14. 
 
Władze piłkarskiej spółki ze Stalowej Woli są także po rozmowach z prezydentem miasta, Andrzejem Szlęzakiem.
 
Planowane wstępnie na ten tydzień spotkanie przedstawicieli Stali w sprawie modernizowanego stadionu, z udziałem prezydenta i architekta Marka Gierulskiego, zostało przesunięte na najbliższy poniedziałek. 
 
Źródło ; echodnia.eu

Komentarze (11)

Adam | 2012-02-14 19:31

» http://www.youtube.com/watch?v=tz_7-.....

Trzeba przywrócić pamięć o Rotmistrzu Witoldzie Pileckim !!

Fanatyk38 | 2012-02-14 20:53

" zostało przesunięte na najbliższy poniedziałek. "

Po co podawać taki dzień skoro nie jest on potwierdzony na 100 % przez wszystkie strony. Pytałeś Gierulskiego czy będzie??
Znowu ludzie się nastawią na spotkanie ,które znając życie będzie przesunięte ze dwa razy pewnie,bo teraz architektowi nie będzie poniedziałek pasował.
Pismaki...
O Widzu już chyba 3 news w echu w ciągu tygodnia i te same informacje w każdym.

PRAWIE DOGADANY, PRAWIE W STALI...

O Brzezińskim też tak pisałeś i to "PRAWIE " wyszło ci bokiem, hehe. Masz konkret info to podaj a nie zapełniasz strone w necie/ gazecie powielanymi tekstami o jednym i tym samym .
No ale z braku laku...

Fanatyk38 | 2012-02-14 20:58

Napisz, że KARNETY DO SPRZEDANIA będą i zachęcaj do kupna.Albo relację z budowy stadionu,dzień po dniu, niczym by się nie różniła od tego "ble ble ble" wyżej.
Ale lepiej za dwa dni kolejny raz pierd... smuty o tym, że Widz podpisał ze Stalą kontrakt. Za co ktoś wam buli...???

Kumar | 2012-02-14 21:07

Kto komu za coś buli Fanatyk?

Mirek | 2012-02-14 22:42

Kiedy odbędzie i czy wg. odbędzie się PREZENTACJA naszych piłkarzyków ?

Jp88 | 2012-02-15 11:02

Jest ten sparing z Siarą? A Gierulskiemu termin musi pasować, bo w końcu mógłby się wytłumaczyć z tych swoich wszystkich dziwnych pomysłów, on ma obowiązek przyjść i tyle.

Mietek | 2012-02-15 11:18

I tak bedzie przesuwanie, przesuwanie w nieskonczonosc.On robi was w balona, z reszta spodziewalem sie tego, najlepiej uciec od wyjasnien zaslaniajac sie wazniejszymi sprawami.Czyli inaczej mowiac zapomnijcie o stadionie, a niedlugoo 1-szej lidze bo PZPN tez cierpliwosc sie konczy.

To chyba drugi nabytek Stali, a odeszlo 3 razy tyle.Czyli plan jest taki zeby dograc do konca ta runde, bo utrzymanie maja pewne nawet jakby seriami przegrywali, w nastepnym sezonie bedzie walka ale o utrzymanie o ile PZPN do nowej rundy ich dopusci.
@Fanatyk38
To o czym maja pisac? o d... Maryni? nie wiadomo czy w ogole karnety sie przydadza bo PZPN moze nie dopuscic ich do rozgrywek wiec wlasnie o karnetach narazie sie wstrzymuja.

Fanatyk38 | 2012-02-15 17:11

Z "BULENIEM" miałem na myśli redaktorka echa, który pisze to samo po 5 razy i podaje nie sprawdzone, nie potwierdzone na 100 info.

Mieciu.
"'On robi was w balona". Kogo masz na myśli???

Ty Kibicem nie jesteś?? Ciebie to nie dotyczy??

to raczej trzeci "nabytek", o ile podpisze.( Czarny, Cebula, Widz. Do tego cały czas trenują i grają :Szymonik , Tabaka, Majowicz, Wołoszyn, Mistrzyk, gdybyś nie doczytał.

Takich wróżek jak Ty, które przepowiadały spadek już w sezonie 2010/2011 było wiele więc skończ pierd...

Rozumiem ,że o czymś pisać musi ale bez jaj, ksero tekstów z minimalną ilością konkretów.
"Bliski przyjścia", bliski podpisania, bliski dogadania, Dogadany.
To teraz czas na : " bliski podpisania", "prawie podpisał", " jest zawodnikiem Stali" i kolejne pare nr gazety zajęte. Spoko tok rozumowania.

A póżniej powiesz,że o karnetach nie wiedziałeś bo zostal tydzień do rundy i za pózno ogłosili.

Stalówka_1938 | 2012-02-15 18:50

Newsy o karnetach jest pare newsów nizej oraz na stronie » http://www.stalowka1938.dbv.pl

Fanatyk38 | 2012-02-15 20:38

Tak wiem. Chodzi mi raczej o to, że w echu nie ma...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola

Elana Toruń             Stal Stalowa Wola
2019-10-19, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola

Górnik Polkowice             Stal Stalowa Wola

3 : 0

Mariusz Szuszkiewicz 19,
Kamil Wacławczyk 32,
Michał Bednarski 54     
Sędzia: Robert Marciniak (Kraków)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Resovia Rzeszów 13 8-3-2 27
2 Widzew Łódź 13 8-3-2 27
3 GKS Katowice 13 8-2-3 26
4 Górnik Łęczna 12 7-3-2 24
5 Olimpia Elbląg 12 6-3-3 21
6 Bytovia Bytów 13 6-3-4 21
7 Stal Rzeszów 13 6-3-4 21
8 Znicz Pruszków 12 5-3-4 18
9 Błękitni Stargard Szcz. 12 6-0-6 18
10 Górnik Polkowice 13 4-4-5 16
11 Garbarnia Kraków 12 4-4-4 16
12 Pogoń Siedlce 13 4-3-6 15
13 Elana Toruń 13 4-2-7 14
14 Lech II Poznań 13 4-2-7 14
15 Skra Częstochowa 12 4-2-6 14
16 Stal Stalowa Wola 13 3-3-7 12
17 Gryf Wejherowo 13 2-2-9 8
18 Legionovia Legionowo 13 2-1-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-10-19 Elana Toruń - STAL
2019-10-26 STAL - Widzew Łódź
2019-11-02 GKS Katowice - STAL
2019-11-09 STAL - Pogoń Siedlce
2019-11-16 Resovia Rzes.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (863)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (407) » Filip kacper k. (397)
» Slim1938 (392) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (337)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Łada Biłgoraj - STAL (0:2)
2001-08-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 891 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:1)
2014-08-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 12 012 razy
STAL - Piast Gliwice (0:2)
2007-09-19
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 17 703 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (2:2)
2007-04-18
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 12 122 razy
Osób Online: 8 / Czas gen. strony: 0.03025