Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wygrana Stali w sparingu

Wygrana Stali w sparingu

 Dzisiaj o godzinie 12:00 nasz zespół rozegrał kolejny mecz kontrolny. Stal pokonała w Puławach miejscową Wisłę 1:3. W naszym zespole wystąpił testowany Kamil Słaby.
Więcej na : http://stal1938.pl/

Komentarze (16)

Jaszczur | 2012-02-25 16:30

Widziałem Kamila w meczu Partyzanta z Karpatami oraz z Polonią Przemysl to grał bardzo dobrze na obronie choc przeciwnicy słabi .Zatrudnić go bez zastanowienia ,jezeli trafił na testy do Bełchatowa i ŁKS to znaczy ze swoimi umiejetnosćiami zainteresował trenerów .

Anakin | 2012-02-25 18:34

z tego co słyszałem w dzisiejszym meczu Słaby niczym się nie wyróżnił również na tle naszych juniorów, zagrał poprawnie i tylko tyle, więc może lepiej inwestować we własny narybek, a jesli go ściągnąc to przynajniej na jakiś dłuższy czas

Toldi1938 | 2012-02-25 19:27

dobrze , że Kalita daje szanse juniorom Majowicz zrobił duży postęp i widać to na sparingach myśle , że coś z niego będzie jeżeli sodówa nie uderzy mu do głowy.

Fanatyk38 | 2012-02-26 10:54

Ciekawe na ile i za ile chciałby przyjść. Skoro testowała go ekstraklasa to czymś wyróżniać się musi. Zapewne m.in. wymaganiami finansowymi ( w Bełchatowie chyba lepiej płacą). Tylko jak ma zagrać 3 miechy, wypromować się i odejść to ..."może lepiej inwestować we własny narybek".
Nie ma co gdybać. Pożyjemy,zobaczymy.

Teraz grał też ten Komada , kolejny małolat od nas. To powinno pozytywnie wpłynąć też na resztę , że jednak opłaca się trenować a nie " Planetować"...

Anakin | 2012-02-26 11:25

to, że kogoś testuje ekstraklasa to znaczy przedewszystkim, że się ma dobrego menadżera, jeżeli przy okazji są umiejętnosci to takiego zawodnika się kupuje tym bardziej kiedy jest on jeszcze juniorem tak jak Słaby. Nie tak dawno coś pisano że on chce do nas przyjśc ale tylko na pół roku, to czy wogole jest sens się nim zajmować? I czy napewno jest lepszy od niektórych naszych bo dotychczas ten chłopak grał tylko w III lidze i jakoś poza testami nikt inny się nim nie interesował. Nawet jego macierzysty klub Sandecja nie bardzo chce w niego inwestowac chociaż jes w I lidze. Zresztą juz mieliśmy na jesieni jeden talent z Sandecji, niejakiego Lupę który wypozyczony do Turbii grzał tam ławę a przeciez trezba było mu płacić. Obyśmy teraz nie zrobili takiego samego interesu. Bo w lecie możemy nie mieć ani Słabego ani najlepszych juniorów gotowych do grania.

Ksiaze | 2012-02-26 13:31

Byłem na meczu w Puławach! Słaby nie był słaby, (!) po prostu był dobry (!) i trzeba go kupic wręcz natychmiast!!! A propos.
-Co sie tak niemal wszyscy przyłączyli do chóru prezesa i zarządu we wspólnym śpiewie cantaty: "jacy to wspaniali sa nasi juniorzy". To akurat guzik prawda!!!
Nasi juniorzy b. mało umieją, nie grali nawet w czwartej lidze!...Taka jest prawda i innej nie ma np. taki Szanowny Panie Prezesie Zając.
Piłkarz Słaby musi u nas grac !!!

Edek38 | 2012-02-26 13:47

Jak nikt nie da szansy tym juniorom , to nigdy nie beda grali wyzej niz 4 liga. Po ukonczeniu wieku juniora najzwyczajniej rozejda sie po okolicznych klubach 4-5 ligowych i nikt o nich nie uslyszy. Wiec jaki jest wg ciebie ksieciunio sens szkolenia mlodych??
Pod wodza poprzedniego trenera za duzo nie grali. Chyba lepiej jest (sprobowac ) wypromowac przez 3 miesiace kilku swoich niz jednego obcego, ktory po pol roku i tak odejdzie. Co z przygotowaniem skladu na przyszly sezon?? wypada nam Horajecki i Demusiak z wieku juniora i trzeba ludzi na ich miejsce od lata a w lecie Slaby odejdzie i chyba Ty zagrasz za niego.
Opcja kupna nie wchodzi w gre- wystarczy???
Jeszcze niedawno wszyscy sie martwili,ze jest armia zaciezna i nie ma wychowankow, teraz jak sa i chce sie ich powoli wprowadzac do kadry to juz sa przeciwnicy.
Poza tym raczej nikt nie mowi,ze sa wspaniali, poprostu "mozna cos z nich zrobic" i sa najzwyczajniej tansi w utrzymaniu niz ci obcy. Szanowny Panie Ksiaze

Icetea | 2012-02-26 15:28

bardzo dobra decyzja nowego trenera, nic nie mamy do stracenia, dlatego trzeba promować młodzież z niej jakiś pożytek za rok albo dwa możemy mieć. A jak się jakiś wypromuje to możemy zarobić dobrą kase za niego, a wszyscy dobrze wiemy jak nam kasa jest potrzebna ;-)
################## ##############

kupować karnety i nie marudzić!!
do zobaczenia 17 marca na Hutniczej ;-)

Fanatyk38 | 2012-02-26 15:45

» http://stal1938.pl/kmil-nie-zagra-w-stali/

Tak właśnie, kupować karnety.

Desperado | 2012-02-26 19:17

Bardzo dobry występ 18-latka bylem w
szoku, że to lewy obrońca, a nie lewy pomocnik. W ofensywie brawo , jeszcze raz brawo-mysle ze Stalowka go kupi....

Ksiaze | 2012-02-26 20:56

Ad.Edek 38
Jak mowię, ze nic nie umieją to nie umieją!
-"Pulchra sunt visa placent et video"-
Nie byłes np. w takich Puławach to nie opowiadaj głupot!
I nie rób wywodów, ze sobie poradzą juniorami naszymi - AŻ- w II lidze!!!
Co Ty w myśleniu o Stali wpisałeś sie w takich ludzi jak Tusk,Żak, albo Szlezak ?! Myslisz jak nedzny działacz sportowy -jakby tu zaoszczędzic, a tak naprawdę g.... Cie interesuje poziom, umiejetności naszej drużyny!
K. Słaby jest b. dobrym zawodnikiem i należy go kupic. Byłby na pewno wzmocnieniem Stali! /A może potem przedłuży kontrakt?/.

Fanatyk38 | 2012-02-26 22:25

Dobrze gadasz Książe !!!
a takie małe pytanko-Książe potrafi czytać?? bo z tego co widziałem w "newsie" na oficjalnej, to on chciał wyłącznie na pół roku przyjść i nie było opcji kupna!!! tylko czasowe wypożyczenie!!! więc o czym Ty gadasz??

A byłeś np w takim tbg na sparingu?? Czy w Rzeszowie?? Ja np tam często bywam i widziałem jak sobie radzili. Zobaczyłeś jeden z 6 i już masz wyrobiony pogląd na całą rundę wiosenną??
Ocena umiejętności i przydatności zawodnika należy do trenera wiec możesz sobie darować A skoro wg Ciebie nic nie potrafią ,hmm to ktoś ich tak wyszkolił...niestety .

Anakin | 2012-02-27 09:58

Książe napisał, cyt. " Jak mowię, ze nic nie umieją to nie umieją! ". Z Księciem się nie dyskutuje, bo on wie i już. Sypie łaciną której sam do końca nie bardzo rozumie. Ale za to jak to ładnie wygląda. Ja za to odpiszę mu w naszej mowie : tak krawiec staje jak mu materii staje. Słaby nie jest słaby, z tego co zrozumiałem w uzasadnieniu decyzji Zarządu o jego zatrudnieniu, nie chodzi o jego umiejętności. Ale może Mości Ksiąze zamiast rozkazywać sam zafunduje Stalówce niesłabego Słabego, chociaż jeszcze lepszym zawodnikem jest Małecki i nawet Wisła chętnie go odsprzeda. Więc do roboty Zarządzie, kupić Małeckiego i już. Książe będzie szczęśliwy, po cholerę nam juniorzy jak można kupować gotowych zawodników. A teraz bez żartowania mości książe, w dupie byłeś i gówno widziałeś a nie w żadnych Puławach, nasi juniorzy zagrali nie gorzej niż Słaby, w innych spraingach choćby z Izolatorem czy Siarką też wypadli całkiem nieżle, widać postępy w ich grze, nikt nie twierdzi że oni będą dźwigali grę w tym sezonie ale taki Majowicz, Kocoj czy Szymonik i inni to jest jakaś nadzieja na najbliższe lata dla Stalówki. Zawsze uważałem że idiotyzmem jest kupowanie młodzieżowców do klubu który ma całkiem przywzwoite tradycje w szkoleniu, może trochę ostatnio zaniedbanym ale kilku perspektywicznych zawodników wśród juniorów z pewnością mozna znaleźć. Trzeba pamiętać właśnie przedze wszystkim o swoich, o wychowankach bo to właśnie oni mogą kiedyś promować nasz klub. A Kamil Słaby wcale nie ukrywa że Stałowka ma byc tylko dla niego epizodem czy być może odskocznią dającą mozliwośc na zmianę klubu, i w gruncie rzeczy okazuje się on bardzo przyzwoitym chłopakiem bo nie proboje omamiac swoimi marzeniami o grze w Stalowce. Ja mu szczerze zyczę powodzenia ale sory, bardziej nam powinno zależeć na naszych wychowankach i przyszłości Stalówki. Wydaje mi sie że sytuacja w druzynie nie jest najgorsza, oczywiście na awans zespół jest raczej personalnie za słaby ale i tak finansowo bysmy temu zadaniu nie podołali to po cholerę wywaląc kasę i zadłużać klub. Dla widzimiesię Księciunia? Zresztą sportowy cel został juz zaprzepaszczony przez poprzedniego trenerka (Adamusa) który również (jak Książę) nie bardzo widział sens w promowaniu i szkoleniu wychowanków i chwała Zarządowi, że chce ten stan rzeczy naprawić bo o przyszłości Stalówki nie mozna myśleć tylko w perspektywie rundy wiosennej, ale znacznie dłuższej. narazie są to juniorzy z rocznika 93 i 94, ale za dwa lata dojdzie nam bardzo fajna grupa juniorów od Jarka Wieprzęcia z rocznika 95 i 96. Jeśli mądrze wprowadzimy naszą młodzież do pierwszej druzyny poczynając już od teraz, to za kilka lat możemy mieć albo fajną ekipę albo może trochę kasy za wychowanków. I może na trybunach pojawi się wiecej kibiców chcących oglądać "swoich", może kolegów , sąsiadów, znajomych a nie tylko samych najemników których poza kasą nic z naszym miastem nie łączy.

Anakin | 2012-02-27 10:23

siąże napisał. cyt. " Co sie tak niemal wszyscy przyłączyli do chóru prezesa i zarządu we wspólnym śpiewie cantaty: "jacy to wspaniali sa nasi juniorzy". To akurat guzik prawda!!!
Nasi juniorzy b. mało umieją, nie grali nawet w czwartej lidze!...Taka jest prawda i innej nie ma "

Otóż odpowiem Ci tak Mości Książę: bardzo dobrze, że oni nie mieli jeszcze okazji grać w czwartej lidze i oby nigdy w niej nie musieli grać. W tym wieku to mogliby się tam tylko oduczyć gry w piłkę. Narazie przynajmniej wiedzą, że mozna grać inaczej nż tylko " kopnij i biegnij" no chyba, że Ty jesteś właśnie zwolennikiem takiego futbolu. Tych naszych juniorów można jeszcze czegoś nauczyć, po stażu w IV lidze byłoby to zdecydowanie trudniejsze.

Helmut | 2012-02-27 10:51

Ale o czym mowa Panowie... tu nie ma co dyskutować - bardzo słusznie że młodzi grają i nareszcie będzie można poczuć sens szkolenia młodzieży w tym klubie. Plus wyszukiwanie talentów w okolicy jak było w przypadku Widza.

Koco | 2012-02-27 15:04

No nie wiem czy nasi juniorzy nic nie potrafią w roczniku 93 u trenera Andrzeja Kasiaka jest paru ciekawych zawodników jeszcze teraz doszedł Widz niby talent, a nie strzelił jeszcze bramki w sparingu, co do rocznika 95 nie wypowiem się gdyż mało ich widziałem w akcji ale z tego co słyszałem grają sparingi z ciekawymi ekipami typu: Korona , KSZO i całkiem niezle sobie radzą przecież 2 z nich było powołanych do Reprezentacji swojego rocznika całkiem nie dawno. Moim zdaniem pan Kalita powinien postawić na juniorów nawet dlatego że nie mamy już praktycznie szansy na awans w tym sezonie.