Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Słaby nie zagra w Stali. To koniec zimowych wzmocnień.

Słaby nie zagra w Stali. To koniec zimowych wzmocnień.

Jak poinformowała dziś Gazeta Rzeszów, Stal zrezygnowała z  19-letniego obrońcy Kamila Słabego.

Jeden z członków rady nadzorczej zdradził, że powodem dla którego nie dojdzie do angażu tego gracza w "stalówce" są jego zbyt wygórowane żądania finansowe a także wymóg półrocznego wypożyczenia, którego zażyczył sobie sam zawodnik, co także było dla klubu nie do zaakceptowania.

Jednocześnie wszystko wskazuje na to, że to koniec zimowych wzmocnień w drużynie Stali. W zimowym okienku transferowym do Stali przybyło trzech zawodników: Michał Czarny, Artur Cebula (obaj są obrońcami) a także Robert Widz (napastnik).

Na ocenę przydatności tych zawodników dla naszej drużyny, będzie trzeba poczekać do czasu rozpoczęcia rozgrywek.

 

Źródło: Własne; Gazeta.pl Rzeszów

Komentarze (7)

Fanatyk38 | 2012-02-27 21:21

News o tym był w niedziele dostępny już. posiłkujesz się informacjami z gazety pl itd a na własnej stronie masz napisane powody ,które tak zdradza zarząd.

Ksiaze | 2012-02-27 21:33

Taaak?! To z takim składem w d....dostajemy(!), w tym od Motoru!
No, a teraz wyżywajcie się wszelkie cwaniaczki-scriby, wierzący w "swoich" juniorków!
Karnetu nie kupuję i wiem, ze moje zdanie w tym i decyzja nie jest odosobniona.
Na mecze więc nie chodzę (czyt. -chodzimy).
Prezesi i zarząd to matoły ludzie prymitywni bez wykształcenia i jakiejkolwiek wizji na progres klubu ! Predzej czy poźniej beda żyli tylko IV ligą.
Wylogowuje sie z tego forum.

Fanatyk38 | 2012-02-27 21:55

Jednym przeszkadzał Adamus, też mówili ,że nie będą chodzić bo on jest.
Już pojawili się kolejni, hehe ,z nowymi wymaganiami.Paranoja chłopie.
Idz do zarządu Wisły Krk i powiedz,że nie będziesz chodził jak nie awansują w przyszłym roku do LM i nie sprowadzą Ronaldo.
Byłeś dzisiaj na spotkaniu w UM ??
Jak grubasek stadionu nie zrobi to ta czwarta liga bedzie adekwatna to tego co prezentuja obiekty.
A gdzie ta wizja i progres Klubu/ sportu( jedynego zawodowego w mieście) u włodarzy??
Zrozum,że miasto nie robi oświetlenia i podgrzewanej murawy (są jedynie w projekcie) bo gramy w II lidze,hehe.
Paradoksalnie jak awansujemy wyżej to nie będziemy mogli tam grać bo nie ma światła i podgrzewania. Nie mówiąc o zapleczu socjalnym w baraku Klubowym.
Byłeś tam ostatnio??
Skończ pierd... bo "mysterym" zalatujesz

Antoniooo1989 | 2012-02-27 21:55

GDZIE JEST BORUC!!!

Edek38 | 2012-02-27 22:13

OOO, siema ksieciunio. Już kilku takich jak ty sie wylogowało i strona straciła na atrakcyjnosci.
Zostan prosze BO ZNOWU BEDZIE SMUTNO.

Jack | 2012-02-27 22:38

Ty Edek, książe to chyba Mystery69 :) pisze takie same głupoty hahahaha
Ale muszę przyznać że nudno było bez tak wytrawnego znawcy tematu

Stalowiak2 | 2012-02-28 00:04

Dobrze ze juniorzy grac beda.
Ale nie pisac ze Stal walczy o awans bo to jest glupota juz.
I na jesieni bedzie walka o utrzymanie z tym skladem.Jedyny plus ze juniorzy sie ograja.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2019-07-27, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-07-27 STAL - Resovia Rzes..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (844)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (392)
» Slim1938 (389) » Koko (373)
» Acer (353) » Stalowiak1938 (331)
» Filip kacper k. (330) » Jaszczur (305)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Wigry Suwałki (0:2)
2014-05-03
Ilość zdjęć: 23
Wyświetleń: 16 925 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:1)
2014-08-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 10 790 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:1)
2015-08-16
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 48 701 razy
Garbarnia Kraków - STAL (1:1)
2014-04-27
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 16 495 razy
Osób Online: 30 / Czas gen. strony: 0.03107