Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Słaby nie zagra w Stali. To koniec zimowych wzmocnień.

Słaby nie zagra w Stali. To koniec zimowych wzmocnień.

Jak poinformowała dziś Gazeta Rzeszów, Stal zrezygnowała z  19-letniego obrońcy Kamila Słabego.

Jeden z członków rady nadzorczej zdradził, że powodem dla którego nie dojdzie do angażu tego gracza w "stalówce" są jego zbyt wygórowane żądania finansowe a także wymóg półrocznego wypożyczenia, którego zażyczył sobie sam zawodnik, co także było dla klubu nie do zaakceptowania.

Jednocześnie wszystko wskazuje na to, że to koniec zimowych wzmocnień w drużynie Stali. W zimowym okienku transferowym do Stali przybyło trzech zawodników: Michał Czarny, Artur Cebula (obaj są obrońcami) a także Robert Widz (napastnik).

Na ocenę przydatności tych zawodników dla naszej drużyny, będzie trzeba poczekać do czasu rozpoczęcia rozgrywek.

 

Źródło: Własne; Gazeta.pl Rzeszów

Komentarze (7)

Fanatyk38 | 2012-02-27 21:21

News o tym był w niedziele dostępny już. posiłkujesz się informacjami z gazety pl itd a na własnej stronie masz napisane powody ,które tak zdradza zarząd.

Ksiaze | 2012-02-27 21:33

Taaak?! To z takim składem w d....dostajemy(!), w tym od Motoru!
No, a teraz wyżywajcie się wszelkie cwaniaczki-scriby, wierzący w "swoich" juniorków!
Karnetu nie kupuję i wiem, ze moje zdanie w tym i decyzja nie jest odosobniona.
Na mecze więc nie chodzę (czyt. -chodzimy).
Prezesi i zarząd to matoły ludzie prymitywni bez wykształcenia i jakiejkolwiek wizji na progres klubu ! Predzej czy poźniej beda żyli tylko IV ligą.
Wylogowuje sie z tego forum.

Fanatyk38 | 2012-02-27 21:55

Jednym przeszkadzał Adamus, też mówili ,że nie będą chodzić bo on jest.
Już pojawili się kolejni, hehe ,z nowymi wymaganiami.Paranoja chłopie.
Idz do zarządu Wisły Krk i powiedz,że nie będziesz chodził jak nie awansują w przyszłym roku do LM i nie sprowadzą Ronaldo.
Byłeś dzisiaj na spotkaniu w UM ??
Jak grubasek stadionu nie zrobi to ta czwarta liga bedzie adekwatna to tego co prezentuja obiekty.
A gdzie ta wizja i progres Klubu/ sportu( jedynego zawodowego w mieście) u włodarzy??
Zrozum,że miasto nie robi oświetlenia i podgrzewanej murawy (są jedynie w projekcie) bo gramy w II lidze,hehe.
Paradoksalnie jak awansujemy wyżej to nie będziemy mogli tam grać bo nie ma światła i podgrzewania. Nie mówiąc o zapleczu socjalnym w baraku Klubowym.
Byłeś tam ostatnio??
Skończ pierd... bo "mysterym" zalatujesz

Antoniooo1989 | 2012-02-27 21:55

GDZIE JEST BORUC!!!

Edek38 | 2012-02-27 22:13

OOO, siema ksieciunio. Już kilku takich jak ty sie wylogowało i strona straciła na atrakcyjnosci.
Zostan prosze BO ZNOWU BEDZIE SMUTNO.

Jack | 2012-02-27 22:38

Ty Edek, książe to chyba Mystery69 :) pisze takie same głupoty hahahaha
Ale muszę przyznać że nudno było bez tak wytrawnego znawcy tematu

Stalowiak2 | 2012-02-28 00:04

Dobrze ze juniorzy grac beda.
Ale nie pisac ze Stal walczy o awans bo to jest glupota juz.
I na jesieni bedzie walka o utrzymanie z tym skladem.Jedyny plus ze juniorzy sie ograja.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-09-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów

Stal Stalowa Wola             Ruch Chorzów

2 : 2

Adrian Dziubiński 25,
Grzegorz Janiszewski 84     
Artur Balicki 50, 88
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 10 7-1-2 22
2 Widzew Łódź 10 6-3-1 21
3 GKS Bełchatów 10 5-4-1 19
4 Radomiak Radom 10 5-3-2 18
5 Elana Toruń 9 5-3-1 18
6 Siarka Tarnobrzeg 10 5-2-3 17
7 Górnik Łęczna 10 4-3-3 15
8 Znicz Pruszków 10 4-3-3 15
9 Ruch Chorzów 10 3-4-3 13
10 Resovia Rzeszów 10 3-3-4 12
11 Gryf Wejherowo 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 10 3-2-5 11
13 Błękitni Stargard Szcz. 9 3-2-4 11
14 ROW 1964 Rybnik 10 2-4-4 10
15 Pogoń Siedlce 10 2-3-5 9
16 Skra Częstochowa 10 3-0-7 9
17 Rozwój Katowice 10 1-3-6 6
18 Olimpia Elbląg 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1234) » Vielitz44 (799)
» Fanatyk38 (636) » Kamilosss (385)
» Koko (367) » Slim1938 (360)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (292) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Energetyk ROW Rybnik (2:1)
2015-03-28
Ilość zdjęć: 56
Wyświetleń: 29 448 razy
Miedź Legnica - STAL (3:2)
2006-09-23
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 12 953 razy
STAL - GKS Tychy (1:1)
2015-09-05
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 23 595 razy
Raków Częstochowa - STAL (0:3)
2017-05-17
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 924 razy
Osób Online: 28 / Czas gen. strony: 0.04264