Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Słaby nie zagra w Stali. To koniec zimowych wzmocnień.

Słaby nie zagra w Stali. To koniec zimowych wzmocnień.

Jak poinformowała dziś Gazeta Rzeszów, Stal zrezygnowała z  19-letniego obrońcy Kamila Słabego.

Jeden z członków rady nadzorczej zdradził, że powodem dla którego nie dojdzie do angażu tego gracza w "stalówce" są jego zbyt wygórowane żądania finansowe a także wymóg półrocznego wypożyczenia, którego zażyczył sobie sam zawodnik, co także było dla klubu nie do zaakceptowania.

Jednocześnie wszystko wskazuje na to, że to koniec zimowych wzmocnień w drużynie Stali. W zimowym okienku transferowym do Stali przybyło trzech zawodników: Michał Czarny, Artur Cebula (obaj są obrońcami) a także Robert Widz (napastnik).

Na ocenę przydatności tych zawodników dla naszej drużyny, będzie trzeba poczekać do czasu rozpoczęcia rozgrywek.

 

Źródło: Własne; Gazeta.pl Rzeszów

Komentarze (7)

Fanatyk38 | 2012-02-27 21:21

News o tym był w niedziele dostępny już. posiłkujesz się informacjami z gazety pl itd a na własnej stronie masz napisane powody ,które tak zdradza zarząd.

Ksiaze | 2012-02-27 21:33

Taaak?! To z takim składem w d....dostajemy(!), w tym od Motoru!
No, a teraz wyżywajcie się wszelkie cwaniaczki-scriby, wierzący w "swoich" juniorków!
Karnetu nie kupuję i wiem, ze moje zdanie w tym i decyzja nie jest odosobniona.
Na mecze więc nie chodzę (czyt. -chodzimy).
Prezesi i zarząd to matoły ludzie prymitywni bez wykształcenia i jakiejkolwiek wizji na progres klubu ! Predzej czy poźniej beda żyli tylko IV ligą.
Wylogowuje sie z tego forum.

Fanatyk38 | 2012-02-27 21:55

Jednym przeszkadzał Adamus, też mówili ,że nie będą chodzić bo on jest.
Już pojawili się kolejni, hehe ,z nowymi wymaganiami.Paranoja chłopie.
Idz do zarządu Wisły Krk i powiedz,że nie będziesz chodził jak nie awansują w przyszłym roku do LM i nie sprowadzą Ronaldo.
Byłeś dzisiaj na spotkaniu w UM ??
Jak grubasek stadionu nie zrobi to ta czwarta liga bedzie adekwatna to tego co prezentuja obiekty.
A gdzie ta wizja i progres Klubu/ sportu( jedynego zawodowego w mieście) u włodarzy??
Zrozum,że miasto nie robi oświetlenia i podgrzewanej murawy (są jedynie w projekcie) bo gramy w II lidze,hehe.
Paradoksalnie jak awansujemy wyżej to nie będziemy mogli tam grać bo nie ma światła i podgrzewania. Nie mówiąc o zapleczu socjalnym w baraku Klubowym.
Byłeś tam ostatnio??
Skończ pierd... bo "mysterym" zalatujesz

Antoniooo1989 | 2012-02-27 21:55

GDZIE JEST BORUC!!!

Edek38 | 2012-02-27 22:13

OOO, siema ksieciunio. Już kilku takich jak ty sie wylogowało i strona straciła na atrakcyjnosci.
Zostan prosze BO ZNOWU BEDZIE SMUTNO.

Jack | 2012-02-27 22:38

Ty Edek, książe to chyba Mystery69 :) pisze takie same głupoty hahahaha
Ale muszę przyznać że nudno było bez tak wytrawnego znawcy tematu

Stalowiak2 | 2012-02-28 00:04

Dobrze ze juniorzy grac beda.
Ale nie pisac ze Stal walczy o awans bo to jest glupota juz.
I na jesieni bedzie walka o utrzymanie z tym skladem.Jedyny plus ze juniorzy sie ograja.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 32 19-5-8 62
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 Siarka Tarnobrzeg 32 14-4-14 46
7 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1182) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-05-25
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 32 706 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (3:1)
2001-09-12
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 20 152 razy
STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 28 124 razy
Lechia Gdańsk - STAL (3:0)
2006-11-18
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 12 033 razy
Osób Online: 30 / Czas gen. strony: 0.04208