Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Słaby nie zagra w Stali. To koniec zimowych wzmocnień.

Słaby nie zagra w Stali. To koniec zimowych wzmocnień.

Jak poinformowała dziś Gazeta Rzeszów, Stal zrezygnowała z  19-letniego obrońcy Kamila Słabego.

Jeden z członków rady nadzorczej zdradził, że powodem dla którego nie dojdzie do angażu tego gracza w "stalówce" są jego zbyt wygórowane żądania finansowe a także wymóg półrocznego wypożyczenia, którego zażyczył sobie sam zawodnik, co także było dla klubu nie do zaakceptowania.

Jednocześnie wszystko wskazuje na to, że to koniec zimowych wzmocnień w drużynie Stali. W zimowym okienku transferowym do Stali przybyło trzech zawodników: Michał Czarny, Artur Cebula (obaj są obrońcami) a także Robert Widz (napastnik).

Na ocenę przydatności tych zawodników dla naszej drużyny, będzie trzeba poczekać do czasu rozpoczęcia rozgrywek.

 

Źródło: Własne; Gazeta.pl Rzeszów

Komentarze (7)

Fanatyk38 | 2012-02-27 21:21

News o tym był w niedziele dostępny już. posiłkujesz się informacjami z gazety pl itd a na własnej stronie masz napisane powody ,które tak zdradza zarząd.

Ksiaze | 2012-02-27 21:33

Taaak?! To z takim składem w d....dostajemy(!), w tym od Motoru!
No, a teraz wyżywajcie się wszelkie cwaniaczki-scriby, wierzący w "swoich" juniorków!
Karnetu nie kupuję i wiem, ze moje zdanie w tym i decyzja nie jest odosobniona.
Na mecze więc nie chodzę (czyt. -chodzimy).
Prezesi i zarząd to matoły ludzie prymitywni bez wykształcenia i jakiejkolwiek wizji na progres klubu ! Predzej czy poźniej beda żyli tylko IV ligą.
Wylogowuje sie z tego forum.

Fanatyk38 | 2012-02-27 21:55

Jednym przeszkadzał Adamus, też mówili ,że nie będą chodzić bo on jest.
Już pojawili się kolejni, hehe ,z nowymi wymaganiami.Paranoja chłopie.
Idz do zarządu Wisły Krk i powiedz,że nie będziesz chodził jak nie awansują w przyszłym roku do LM i nie sprowadzą Ronaldo.
Byłeś dzisiaj na spotkaniu w UM ??
Jak grubasek stadionu nie zrobi to ta czwarta liga bedzie adekwatna to tego co prezentuja obiekty.
A gdzie ta wizja i progres Klubu/ sportu( jedynego zawodowego w mieście) u włodarzy??
Zrozum,że miasto nie robi oświetlenia i podgrzewanej murawy (są jedynie w projekcie) bo gramy w II lidze,hehe.
Paradoksalnie jak awansujemy wyżej to nie będziemy mogli tam grać bo nie ma światła i podgrzewania. Nie mówiąc o zapleczu socjalnym w baraku Klubowym.
Byłeś tam ostatnio??
Skończ pierd... bo "mysterym" zalatujesz

Antoniooo1989 | 2012-02-27 21:55

GDZIE JEST BORUC!!!

Edek38 | 2012-02-27 22:13

OOO, siema ksieciunio. Już kilku takich jak ty sie wylogowało i strona straciła na atrakcyjnosci.
Zostan prosze BO ZNOWU BEDZIE SMUTNO.

Jack | 2012-02-27 22:38

Ty Edek, książe to chyba Mystery69 :) pisze takie same głupoty hahahaha
Ale muszę przyznać że nudno było bez tak wytrawnego znawcy tematu

Stalowiak2 | 2012-02-28 00:04

Dobrze ze juniorzy grac beda.
Ale nie pisac ze Stal walczy o awans bo to jest glupota juz.
I na jesieni bedzie walka o utrzymanie z tym skladem.Jedyny plus ze juniorzy sie ograja.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków

Stal Stalowa Wola             Znicz Pruszków
2019-11-23, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

3 : 2

Sebastian Zalepa 55,
Adrian Dziubiński 60, 62     
Robert Dadok 30 (k),
Krzysztof Kiercz 82
Sędzia: Bartosz Owsiany (Opole)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Resovia Rzeszów 18 11-5-2 38
2 Górnik Łęczna 18 11-5-2 38
3 Widzew Łódź 18 11-4-3 37
4 GKS Katowice 18 10-4-4 34
5 Olimpia Elbląg 18 8-7-3 31
6 Bytovia Bytów 18 8-5-5 29
7 Błękitni Stargard Szcz. 18 9-2-7 29
8 Stal Rzeszów 18 8-3-7 27
9 Znicz Pruszków 18 7-3-8 24
10 Górnik Polkowice 18 6-5-7 23
11 Garbarnia Kraków 18 5-7-6 22
12 Lech II Poznań 18 6-4-8 22
13 Pogoń Siedlce 18 6-3-9 21
14 Elana Toruń 18 5-5-8 20
15 Stal Stalowa Wola 18 4-4-10 16
16 Skra Częstochowa 17 4-3-10 15
17 Gryf Wejherowo 18 2-4-12 10
18 Legionovia Legionowo 17 2-3-12 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-11-23 STAL - Znicz Pruszk..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (879)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (657)
» Filip kacper k. (414) » Kamilosss (407)
» Slim1938 (395) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (342)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Pogoń Staszów - STAL (1:2)
2002-03-30
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 547 razy
STAL - Śląsk Wrocław (0:0)
2007-04-14
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 24 173 razy
STAL - GKS Katowice (1:0)
2008-03-22
Ilość zdjęć: 95
Wyświetleń: 130 222 razy
Korona Kielce - STAL (1:0)
2004-05-22
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 11 950 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.03065