Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kadra Stali zamknięta.

Kadra Stali zamknięta.

       Do dzisiaj zespoły występujące w II lidze mogły dokonywać transferów. Do dzisiaj trwały również rozmowy władz Stali z włodarzami SMS Kraków na temat warunków pozyskania Roberta Widza. Ostatecznie doszło do porozumienia w tej sprawie i dokonano transferu definitywnego. Młody napastnik podpisał ze Stalą kontrakt na 2,5 roku.  
  Okienko transferowe mamy więc zamknięte. Kadra zespołu prawie domknięta. Wielkich ruchów transferowych nie było ale i działacze Klubu nie zapowiadali hitów pod tym względem. Od dawna mówiono o redukcjach w składzie Stali, tak też się stało. Ostatecznie, po rundzie jesiennej z zespołem pożegnało się pięciu zawodników- Kusiak, Ciołek, Byrski, Rosłoń, Mościński. Wypożyczony został Rafał Turczyn. 
  Sprowadzono trzech piłkarzy. Jak informowaliśmy już wcześniej w naszym zespole od wiosny występował będzie  Michał Czarny (ostatnio Stal Rz.), który ma wzmocnić linię obrony. Alternatywą w tej formacji ma być również wypożyczony z Korony Artur Cebula (wychowanek Stali). W ofensywie, Stalówce pomagać ma Robert Widz ( ostatnio SMS Kraków), wychowanek Janowianki Janów Lub. 18-latek zbiera pozytywne recenzje za swoje występy w sparingach. Do kadry wrócili po kontuzjach dwaj pomocnicy- Michał Kachniarz i Krystian Getinger. Mamy nadzieję, że będą w optymalnej formie podczas rundy wiosennej. Bramkarza Sebastiana Ciołka zastąpi młody Dawid Wołoszyn (junior). Do kadry włączeni zostaną również inni juniorzy, którym przygląda się szkoleniowiec Stali. Szanse na grę w pierwszym zespole mają m.in. Kocój, Komada, Szymonik, Majowicz.
  Ostateczne decyzje w tej sprawie należą do trenera Kality.

  http://stal1938.pl/


 

Komentarze (15)

Mireq7 | 2012-03-1 09:23

witam, czy ktokolwiek wie ile jeszcze sparingow rozegraja "nasze orly"??

Edek38 | 2012-03-1 09:30

W planie jest jeszcze dwa.
W niedzielę 04.02 z Piastem Tuczempy w Rzeszowie.
W sobotę 10.02. z KSZO. Ten sparing stoi pod znakiem zapytania. wiec plany mogą się zmienić.

Stalowka#12 | 2012-03-1 11:57

Siema
W Niedziele o 16 kadeci Stali grają z motorem w kosza o awans do mistrzostw Polski.
Fajnie by wyszlo gdyby ktos ogarnal doping jak u młodych pilkarzy.
Niech przyjdzie jak najwiecej osob.
Po ich meczu gra sa jeszcze 'derby' Stalowej.
Med-Bud Stalowa Wola-Stal Stalowa Wola, o 18 30.
Zapraszam; )

Motor | 2012-03-1 12:00

daj sobie spokoj z tym koszem.
Idz lepiej do Farasia i Marczaka i poliz im...

Przez tego marnego kosza pilka w Stalowej cierpi do dzis.

Stalowka#12 | 2012-03-1 12:04

Jak myslisz ? 15 letni 'koszykarze' maja wpływ na to ze nie ma dobrej pilki w Stalowej ?
Nie sadze.

Stalowiak1938 | 2012-03-1 14:42

Stalowka#12 bardzo fajny pomysł. Tylko niestety nie u nas w Stalowej. Pokazaliśmy jak zebraliśmy się na turniej piłkarski rocznika 2002. Nie będe tego określał. Ale pomysł fajny tylko niewykonalny w STW.

Dzidek | 2012-03-1 16:18

Kolego Metbud-Stal jest jutro czyli piątek o godz.19 !!! Jest to mecz 3 ligi.

Stalowka#12 | 2012-03-1 16:36

Dzidek
Sorry, dopiero jak napisalem to ogarnalem ze to w piatek.
Kto bedzie chcial to przyjdzie, proste; )
Nie robie tutaj jakiejs wielkiej akcji ze idziemy i wspomagamy jak sie tylko da...

Mireq7 | 2012-03-1 16:54

dzieki za info, a kiedy bedzie wiadomo czy z "kszokami" to aktualne??

Dzidek | 2012-03-1 18:22

Rzeczywiście kto może niech przyjdzie podopingować młodych chłopaków którzy grają za freee bo lubią to co robią :-) Te tempe Jany ze starego ZKS nawet nie raczą napisać gdzie kolwiek czy jest jakis mecz czy nie. Chciałbym nadmienić ze Juniorzy kosza awansowali do ćwierćfinałów MP które odbędą sie w Gdyni!!! pozdr

Stalowka#12 | 2012-03-1 21:05

Do połfinalow*; )
Koszykowka jeszcze na szczeblu kadeci-juniorzy w Stalowej ma sie bardzo dobrze, w juniorach poł skladu to kadeci wiec jest dobrze; )
Byłoby lepiej gdyby Szambelan z Prawica nie załozyl Kuźni, ktora ma zawodnikow z calego podkarpacia..

Fanatyk38 | 2012-03-1 22:37

no wlasnie, z calego podkarpacia i nie maja seniorów. A kasa z miasta leci na tą śmieszną kuznie.
Poza tym to lekka paranoja żeby w mieścietakiej wielkości były 3 kluby koszykarskie. Na dodatek wszystkie na tak mizernym poziomie. A można było mieć jeden na conajmniej pierwszoligowym szczeblu.

Stalowka#12 | 2012-03-2 13:16

No dokladnie...
Jak narazie najlepiej sie med-bud spisuje, no ale nie dziwie sie, doswiadczenie.
W Stali jest dwoch 15-latkow, a reszta to przewaznie 17, 18 latkowie...
Jest tylko 3 dorosłych.
Wszystko 3-liga, w piłke to nie jest zle, ale kosz to najnizsza liga wiec.

Mireq7 | 2012-03-2 22:52

wie ktos czy nasi "chlopcy" graja z "kszokami" ten sparing jutro??

prosze o odpowiedz

Damiano88stw | 2012-03-4 23:38

Czy planowana jest może prezentacja drużyny na rundę wiosenną sezonu 2011/2012?
Jest trochę zmian kadrowych w naszej drużynie i jestem ciekaw czy zarząd klubu albo SKSSW planuje coś takiego?
Jeżeli ktoś sie orientuje w temacie to prosiłbym o odpowiedź.
Strzałeczka------- --->

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-3-10 21
13 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 18 4-4-10 16

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (651) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (328) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

KSZO Ostrowiec Św - STAL (1:0)
2006-09-08
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 35 235 razy
Garbarnia Kraków - STAL (2:1)
2012-10-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 10 282 razy
Olimpia Zambrów - STAL (1:0)
2013-09-14
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 5 548 razy
Pogoń Siedlce - STAL (1:0)
2013-04-27
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 23 083 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.04158