Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kadra Stali zamknięta.

Kadra Stali zamknięta.

       Do dzisiaj zespoły występujące w II lidze mogły dokonywać transferów. Do dzisiaj trwały również rozmowy władz Stali z włodarzami SMS Kraków na temat warunków pozyskania Roberta Widza. Ostatecznie doszło do porozumienia w tej sprawie i dokonano transferu definitywnego. Młody napastnik podpisał ze Stalą kontrakt na 2,5 roku.  
  Okienko transferowe mamy więc zamknięte. Kadra zespołu prawie domknięta. Wielkich ruchów transferowych nie było ale i działacze Klubu nie zapowiadali hitów pod tym względem. Od dawna mówiono o redukcjach w składzie Stali, tak też się stało. Ostatecznie, po rundzie jesiennej z zespołem pożegnało się pięciu zawodników- Kusiak, Ciołek, Byrski, Rosłoń, Mościński. Wypożyczony został Rafał Turczyn. 
  Sprowadzono trzech piłkarzy. Jak informowaliśmy już wcześniej w naszym zespole od wiosny występował będzie  Michał Czarny (ostatnio Stal Rz.), który ma wzmocnić linię obrony. Alternatywą w tej formacji ma być również wypożyczony z Korony Artur Cebula (wychowanek Stali). W ofensywie, Stalówce pomagać ma Robert Widz ( ostatnio SMS Kraków), wychowanek Janowianki Janów Lub. 18-latek zbiera pozytywne recenzje za swoje występy w sparingach. Do kadry wrócili po kontuzjach dwaj pomocnicy- Michał Kachniarz i Krystian Getinger. Mamy nadzieję, że będą w optymalnej formie podczas rundy wiosennej. Bramkarza Sebastiana Ciołka zastąpi młody Dawid Wołoszyn (junior). Do kadry włączeni zostaną również inni juniorzy, którym przygląda się szkoleniowiec Stali. Szanse na grę w pierwszym zespole mają m.in. Kocój, Komada, Szymonik, Majowicz.
  Ostateczne decyzje w tej sprawie należą do trenera Kality.

  http://stal1938.pl/


 

Komentarze (15)

Mireq7 | 2012-03-1 09:23

witam, czy ktokolwiek wie ile jeszcze sparingow rozegraja "nasze orly"??

Edek38 | 2012-03-1 09:30

W planie jest jeszcze dwa.
W niedzielę 04.02 z Piastem Tuczempy w Rzeszowie.
W sobotę 10.02. z KSZO. Ten sparing stoi pod znakiem zapytania. wiec plany mogą się zmienić.

Stalowka#12 | 2012-03-1 11:57

Siema
W Niedziele o 16 kadeci Stali grają z motorem w kosza o awans do mistrzostw Polski.
Fajnie by wyszlo gdyby ktos ogarnal doping jak u młodych pilkarzy.
Niech przyjdzie jak najwiecej osob.
Po ich meczu gra sa jeszcze 'derby' Stalowej.
Med-Bud Stalowa Wola-Stal Stalowa Wola, o 18 30.
Zapraszam; )

Motor | 2012-03-1 12:00

daj sobie spokoj z tym koszem.
Idz lepiej do Farasia i Marczaka i poliz im...

Przez tego marnego kosza pilka w Stalowej cierpi do dzis.

Stalowka#12 | 2012-03-1 12:04

Jak myslisz ? 15 letni 'koszykarze' maja wpływ na to ze nie ma dobrej pilki w Stalowej ?
Nie sadze.

Stalowiak1938 | 2012-03-1 14:42

Stalowka#12 bardzo fajny pomysł. Tylko niestety nie u nas w Stalowej. Pokazaliśmy jak zebraliśmy się na turniej piłkarski rocznika 2002. Nie będe tego określał. Ale pomysł fajny tylko niewykonalny w STW.

Dzidek | 2012-03-1 16:18

Kolego Metbud-Stal jest jutro czyli piątek o godz.19 !!! Jest to mecz 3 ligi.

Stalowka#12 | 2012-03-1 16:36

Dzidek
Sorry, dopiero jak napisalem to ogarnalem ze to w piatek.
Kto bedzie chcial to przyjdzie, proste; )
Nie robie tutaj jakiejs wielkiej akcji ze idziemy i wspomagamy jak sie tylko da...

Mireq7 | 2012-03-1 16:54

dzieki za info, a kiedy bedzie wiadomo czy z "kszokami" to aktualne??

Dzidek | 2012-03-1 18:22

Rzeczywiście kto może niech przyjdzie podopingować młodych chłopaków którzy grają za freee bo lubią to co robią :-) Te tempe Jany ze starego ZKS nawet nie raczą napisać gdzie kolwiek czy jest jakis mecz czy nie. Chciałbym nadmienić ze Juniorzy kosza awansowali do ćwierćfinałów MP które odbędą sie w Gdyni!!! pozdr

Stalowka#12 | 2012-03-1 21:05

Do połfinalow*; )
Koszykowka jeszcze na szczeblu kadeci-juniorzy w Stalowej ma sie bardzo dobrze, w juniorach poł skladu to kadeci wiec jest dobrze; )
Byłoby lepiej gdyby Szambelan z Prawica nie załozyl Kuźni, ktora ma zawodnikow z calego podkarpacia..

Fanatyk38 | 2012-03-1 22:37

no wlasnie, z calego podkarpacia i nie maja seniorów. A kasa z miasta leci na tą śmieszną kuznie.
Poza tym to lekka paranoja żeby w mieścietakiej wielkości były 3 kluby koszykarskie. Na dodatek wszystkie na tak mizernym poziomie. A można było mieć jeden na conajmniej pierwszoligowym szczeblu.

Stalowka#12 | 2012-03-2 13:16

No dokladnie...
Jak narazie najlepiej sie med-bud spisuje, no ale nie dziwie sie, doswiadczenie.
W Stali jest dwoch 15-latkow, a reszta to przewaznie 17, 18 latkowie...
Jest tylko 3 dorosłych.
Wszystko 3-liga, w piłke to nie jest zle, ale kosz to najnizsza liga wiec.

Mireq7 | 2012-03-2 22:52

wie ktos czy nasi "chlopcy" graja z "kszokami" ten sparing jutro??

prosze o odpowiedz

Damiano88stw | 2012-03-4 23:38

Czy planowana jest może prezentacja drużyny na rundę wiosenną sezonu 2011/2012?
Jest trochę zmian kadrowych w naszej drużynie i jestem ciekaw czy zarząd klubu albo SKSSW planuje coś takiego?
Jeżeli ktoś sie orientuje w temacie to prosiłbym o odpowiedź.
Strzałeczka------- --->

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 31 19-4-8 61
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
7 Siarka Tarnobrzeg 31 14-3-14 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1174) » Vielitz44 (725)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (335)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Wisła Puławy (2:4)
2015-04-18
Ilość zdjęć: 62
Wyświetleń: 18 685 razy
STAL - Odra Opole (2:1)
2008-07-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 20 740 razy
STAL - Stal Rzeszów (1:1)
2005-10-21
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 23 888 razy
STAL - Arka Gdynia (0:1)
2007-09-08
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 17 325 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.07777