Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kadra Stali zamknięta.

Kadra Stali zamknięta.

       Do dzisiaj zespoły występujące w II lidze mogły dokonywać transferów. Do dzisiaj trwały również rozmowy władz Stali z włodarzami SMS Kraków na temat warunków pozyskania Roberta Widza. Ostatecznie doszło do porozumienia w tej sprawie i dokonano transferu definitywnego. Młody napastnik podpisał ze Stalą kontrakt na 2,5 roku.  
  Okienko transferowe mamy więc zamknięte. Kadra zespołu prawie domknięta. Wielkich ruchów transferowych nie było ale i działacze Klubu nie zapowiadali hitów pod tym względem. Od dawna mówiono o redukcjach w składzie Stali, tak też się stało. Ostatecznie, po rundzie jesiennej z zespołem pożegnało się pięciu zawodników- Kusiak, Ciołek, Byrski, Rosłoń, Mościński. Wypożyczony został Rafał Turczyn. 
  Sprowadzono trzech piłkarzy. Jak informowaliśmy już wcześniej w naszym zespole od wiosny występował będzie  Michał Czarny (ostatnio Stal Rz.), który ma wzmocnić linię obrony. Alternatywą w tej formacji ma być również wypożyczony z Korony Artur Cebula (wychowanek Stali). W ofensywie, Stalówce pomagać ma Robert Widz ( ostatnio SMS Kraków), wychowanek Janowianki Janów Lub. 18-latek zbiera pozytywne recenzje za swoje występy w sparingach. Do kadry wrócili po kontuzjach dwaj pomocnicy- Michał Kachniarz i Krystian Getinger. Mamy nadzieję, że będą w optymalnej formie podczas rundy wiosennej. Bramkarza Sebastiana Ciołka zastąpi młody Dawid Wołoszyn (junior). Do kadry włączeni zostaną również inni juniorzy, którym przygląda się szkoleniowiec Stali. Szanse na grę w pierwszym zespole mają m.in. Kocój, Komada, Szymonik, Majowicz.
  Ostateczne decyzje w tej sprawie należą do trenera Kality.

  http://stal1938.pl/


 

Komentarze (15)

Mireq7 | 2012-03-1 09:23

witam, czy ktokolwiek wie ile jeszcze sparingow rozegraja "nasze orly"??

Edek38 | 2012-03-1 09:30

W planie jest jeszcze dwa.
W niedzielę 04.02 z Piastem Tuczempy w Rzeszowie.
W sobotę 10.02. z KSZO. Ten sparing stoi pod znakiem zapytania. wiec plany mogą się zmienić.

Stalowka#12 | 2012-03-1 11:57

Siema
W Niedziele o 16 kadeci Stali grają z motorem w kosza o awans do mistrzostw Polski.
Fajnie by wyszlo gdyby ktos ogarnal doping jak u młodych pilkarzy.
Niech przyjdzie jak najwiecej osob.
Po ich meczu gra sa jeszcze 'derby' Stalowej.
Med-Bud Stalowa Wola-Stal Stalowa Wola, o 18 30.
Zapraszam; )

Motor | 2012-03-1 12:00

daj sobie spokoj z tym koszem.
Idz lepiej do Farasia i Marczaka i poliz im...

Przez tego marnego kosza pilka w Stalowej cierpi do dzis.

Stalowka#12 | 2012-03-1 12:04

Jak myslisz ? 15 letni 'koszykarze' maja wpływ na to ze nie ma dobrej pilki w Stalowej ?
Nie sadze.

Stalowiak1938 | 2012-03-1 14:42

Stalowka#12 bardzo fajny pomysł. Tylko niestety nie u nas w Stalowej. Pokazaliśmy jak zebraliśmy się na turniej piłkarski rocznika 2002. Nie będe tego określał. Ale pomysł fajny tylko niewykonalny w STW.

Dzidek | 2012-03-1 16:18

Kolego Metbud-Stal jest jutro czyli piątek o godz.19 !!! Jest to mecz 3 ligi.

Stalowka#12 | 2012-03-1 16:36

Dzidek
Sorry, dopiero jak napisalem to ogarnalem ze to w piatek.
Kto bedzie chcial to przyjdzie, proste; )
Nie robie tutaj jakiejs wielkiej akcji ze idziemy i wspomagamy jak sie tylko da...

Mireq7 | 2012-03-1 16:54

dzieki za info, a kiedy bedzie wiadomo czy z "kszokami" to aktualne??

Dzidek | 2012-03-1 18:22

Rzeczywiście kto może niech przyjdzie podopingować młodych chłopaków którzy grają za freee bo lubią to co robią :-) Te tempe Jany ze starego ZKS nawet nie raczą napisać gdzie kolwiek czy jest jakis mecz czy nie. Chciałbym nadmienić ze Juniorzy kosza awansowali do ćwierćfinałów MP które odbędą sie w Gdyni!!! pozdr

Stalowka#12 | 2012-03-1 21:05

Do połfinalow*; )
Koszykowka jeszcze na szczeblu kadeci-juniorzy w Stalowej ma sie bardzo dobrze, w juniorach poł skladu to kadeci wiec jest dobrze; )
Byłoby lepiej gdyby Szambelan z Prawica nie załozyl Kuźni, ktora ma zawodnikow z calego podkarpacia..

Fanatyk38 | 2012-03-1 22:37

no wlasnie, z calego podkarpacia i nie maja seniorów. A kasa z miasta leci na tą śmieszną kuznie.
Poza tym to lekka paranoja żeby w mieścietakiej wielkości były 3 kluby koszykarskie. Na dodatek wszystkie na tak mizernym poziomie. A można było mieć jeden na conajmniej pierwszoligowym szczeblu.

Stalowka#12 | 2012-03-2 13:16

No dokladnie...
Jak narazie najlepiej sie med-bud spisuje, no ale nie dziwie sie, doswiadczenie.
W Stali jest dwoch 15-latkow, a reszta to przewaznie 17, 18 latkowie...
Jest tylko 3 dorosłych.
Wszystko 3-liga, w piłke to nie jest zle, ale kosz to najnizsza liga wiec.

Mireq7 | 2012-03-2 22:52

wie ktos czy nasi "chlopcy" graja z "kszokami" ten sparing jutro??

prosze o odpowiedz

Damiano88stw | 2012-03-4 23:38

Czy planowana jest może prezentacja drużyny na rundę wiosenną sezonu 2011/2012?
Jest trochę zmian kadrowych w naszej drużynie i jestem ciekaw czy zarząd klubu albo SKSSW planuje coś takiego?
Jeżeli ktoś sie orientuje w temacie to prosiłbym o odpowiedź.
Strzałeczka------- --->

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2018-08-28, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 34 20-5-9 65
2 ŁKS Łódź 34 18-11-5 65
3 Warta Poznań 34 18-8-8 62
4 Garbarnia Kraków 34 16-9-9 57
5 Radomiak Radom 34 15-10-9 55
6 Olimpia Elbląg 34 14-8-12 50
7 Siarka Tarnobrzeg 34 14-5-15 47
8 GKS Bełchatów 34 12-10-12 46
9 Gryf Wejherowo 34 12-10-12 46
10 Stal Stalowa Wola 34 11-11-12 44
11 ROW 1964 Rybnik 34 12-8-14 44
12 Rozwój Katowice 34 12-8-14 44
13 Znicz Pruszków 34 11-9-14 42
14 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
15 MKS Kluczbork 34 9-12-13 39
16 Wisła Puławy 34 8-12-14 36
17 Gwardia Koszalin 34 6-10-18 28
18 Legionovia Legionowo 34 7-6-21 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-28 STAL - Resovia Rzes..
0000-00-00 Elana Toruń - STAL
0000-00-00 STAL - Widzew Łódź
0000-00-00 Błękitni S.. - STAL
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1227) » Vielitz44 (777)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (378)
» Koko (365) » Slim1938 (358)
» Stalowiak1938 (326) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (286)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Rzeszów - STAL (0:1)
2006-05-24
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 21 535 razy
STAL - Motor Lublin (3:3)
2009-10-17
Ilość zdjęć: 61
Wyświetleń: 190 337 razy
Pogoń Leżajsk - STAL (0:1)
2001-08-18
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 701 razy
STAL - Stal Rzeszów (1:1)
2005-10-21
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 24 280 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.03908