Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» W Stalowej Woli rusza Akademia Piłkarska

W Stalowej Woli rusza Akademia Piłkarska

Od marca rusza nabór do Akademii Piłkarskiej Stalowa Wola, w której będą mogli trenować młodzi piłkarze już w wieku… przedszkolnym, od 4 lat. Menadżerem i koordynatorem tego wyjątkowego przedsięwzięcia jest Filip Kosak, znany stalowowolski sędzia piłkarski.

 
Akademia utworzona została przez Podkarpackie Stowarzyszenie Integracji i Rozwoju BATNA, na czele z prezes Joanną Grobel-Proszowską, a zadanie jest współfinansowane przez gminę Stalowa Wola.
 
- Trenować będą w naszej Akademii dzieci w wieku od 4 do 7 lat, z terenu naszego miasta, chcemy utworzyć grupę 25 małych piłkarzy – mówi Filip Kosak. – Trenować będziemy na obiektach Szkoły Podstawowej numer 4 imienia Eugeniusza Kwiatkowskiego w Stalowej Woli, a mottem Akademii jest: "Uśmiech, zabawa, zielona murawa”. Zajęcia prowadzić będą trenerzy Michał Czubat i Karol Wołoszyn, dzieciaki otrzymają sprzęt niezbędny do treningu.
 
Opłata za udział w zajęciach ma być symboliczna. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 784-657-398 (Filip Kosak). Można także znaleźć informacje na portalu Twitter: AkademiaStalowaWola.
 
Echo Dnia

Komentarze (19)

Koco | 2012-03-2 15:10

Ooo proszę bardzo dobrze;) przyda się juniorzy młodsi naszej kochanej Stali jutro zagrają mecz sparingowy z Legią Warszawa niestety w Warszawie. Kolejny powód dlaczego w Stalowej powinna być sztuczna żeby nasi juniorzy nie musieli jechać do Wawy.

J.lo | 2012-03-2 21:26

K....wa to jest jakaś paranoja w tym mieście. Zamiast wspierać Klub który ma prawie 80 lat i zajmuje się szkoleniem młodzieży to powstają jakieś nowe twory ch..j wie skąd. No ale cóż polityka.
pani radna Proszowska no i pani radna Kosak więc nie ma się co dziwić i kasa z miasta leci...
Swego czasu chyba stowarzyszenie chciało zrobić w Stalowej ligę szkolną dla kilkuset dzieciaków wtedy kasy w mieście nie było.
Przez półtora roku chłopaki ze stowarzyszenia chodzili od drzwi do drzwi i nic z tego. Teraz wiem dlaczego. pewnie nikt z nich nie miał znajomości ani rodziny wśród radnych. I do tego śmieszny trener Wołoszyn. Buhahaha. To jest news dnia!
Będzie jak w koszu 3 Kluby.....w okręgówce. Gratulacje Panie Prezydencie.

193819381938 | 2012-03-2 22:11

W Stalowej powinna byc tylko Stal, a nie jakies akademie, kuźnie i inne chuje muje...

193819381938 | 2012-03-2 22:11

W Stalowej powinna byc tylko Stal, a nie jakies akademie, kuźnie i inne chuje muje...

Tom/zks | 2012-03-3 07:01

Witam - a ja powiem tak jeśli faktycznie ma być szkolenie od 4 roku życia to sprawa jest super bo:
1 . klub nie ma tak mlodych grup
2. jako rodzic bedacy ze Stalowka od 20 lat i tak przeniose dziecko do naszego Klubu ( do 12 roku zycia rodzice decyduja co dzieje sie z ich pociecha )
3. obycie z pilka dzieci 5-6 letnich bedzie -mam nadzieje- dobra podstawa do dalszych treningow
4.byle tylko nie bylo podejscia anty Stalowka ( bo odrazu koniec z treningami dziecka ) jak wyzej wspomniane kuznie

Ssw1938 | 2012-03-3 11:32

Kosz jak i pilka ksztalca od malego ale nie od 5-6 lat. Wiec ta cala Akademia nie powinna wplynac negatywnie, a moze stac sie poczatkiem zabawy z pilka przed dalsza kariera w mlodej Stali. Co do koszykowki to nie rozumiem negatywnego nastawienia do Kuźni jakby to bylo cos obcego. Dla tych co niewiedza jest to kontynuacja dawnych OSSM'ów, które zlikwidowala PLK, a jeden taki dzialal w SLO u nas. Mowienie ze dziala to przeciwko Stalowce to chyba glupota. Chyba lepiej, zeby mlodzi sie ogrywali i nie wazne czy to sie nazywa A czy B, wszystko to Stalowa. Oba kluby prowadza nasi trenerzy, a Kuźnie nawet bardziej "Stalowi". Wiec wszystko co wiaze sie z rozwojem powinno w przyszlosci wplynac na rozwoj Stalowej i powrot tam gdzie nasze prawdziwe miejsce.

Koko | 2012-03-3 13:04

moim zdaniem powinni zrobić ligi szkolne w każdym przedziale wiekowym do tego prawie w każdej szkole są orliki na których można by rozgrywać mecze podczas trenigów i meczy w ten sposób można wypromować przyszłego piłkarza stalówki albo można uwtorzyć sks czyli szkolny klub sportowy w którym można szkolić młodych piłkarzy bo ciężkimi treningami i pracą można zdobywać doswiadczenie i sukcesy sportowe skoro miasta mają stawiać na sport i inwstować w młodych powinni dostawać dodatki z ministerstwa sportu dodatkowe fundusze :0

Pokal | 2012-03-3 17:53

Jak poszło młodym z L?

Dlugi | 2012-03-3 18:46

JUNIORZY MLODSI 95 WYGRALI Z LEGIA 95 3-1

Stalowka#12 | 2012-03-3 20:33

Kuźnia nie jest 'anty-stal' ?
Koszykarze Stali nie moga nawet przyjsc popatrzec na trening kuźni. Zawodnicy grajacy w Stali nie moga trenowac w Kuźni.
Zreszta, czy gdyby kuźnia jakims cudem awansowala do np 1 ligi to spiewalbys na meczach'lalalalalal alaa, hej kuźnia kosz'?

Damianstw | 2012-03-3 20:55

Chłopaku skończ na temat kosza !! to jest strona kibiców piłki nożnej a nie kosza znajdz lub zrób strone kibiców kosza i tam spamuj !!!!

Już za 2 tygodnie rusza liga może jakiś hałas na ten temat ?

Stalowka#12 | 2012-03-3 21:33

No to niech admin usunie komenatrze, proste...; )

Fanatyko | 2012-03-3 22:23

Tylko zanim coś napiszesz to pomyśl, czy warto. Admin nie jest od sprzątania waszych brudów i poprawiania was tylko po to, aby sprawdzać, czy nie złamano regulaminu.

Mireq7 | 2012-03-4 10:38

racja Damianstw, to strona dla kibiców ceniacych piekno futbolu..
co do naszych orłow czy wiadomo kiedy graja kolejny sparing?? z "kszokami"? no i jak wczoraj poszlo naszym pilkarzom w rzeszowie?? ..

Koco | 2012-03-4 11:54

Nasi Juniorzy wygrali :O 1-3 z Legią Warszawa :) Brawo dla chłopaków

Noob | 2012-03-4 12:00

Wiecie może czy stomil planuje wyjazd na mecz?do stw??

Icetea | 2012-03-4 12:58

Noob..
do czego Ci to potrzebne, jak nie przyjadą to nie pojdziesz na mecz?

Damiano88stw | 2012-03-4 23:37

Mam takie pytanie nie dotyczące powyższego artykułu.
Czy planowana jest może prezentacja drużyny na rundę wiosenną sezonu 2011/2012?
Jest trochę zmian kadrowych w naszej drużynie i jestem ciekaw czy zarząd klubu albo SKSSW planuje coś takiego?
Jeżeli ktoś sie orientuje w temacie to prosiłbym o odpowiedź.
Strzałeczka------- --->

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Avia Świdnik - Stal Stalowa Wola

Avia Świdnik             Stal Stalowa Wola
2020-08-00, godz. 01:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Sandomierz 2 2-0-0 6
2 KS Wiązownica 2 2-0-0 6
3 Sokół Sieniawa 2 2-0-0 6
4 Wisła Puławy 2 2-0-0 6
5 ŁKS Łagów 2 1-0-1 3
6 Podhale Nowy Targ 1 1-0-0 3
7 KSZO Ostrowiec Św 2 1-0-1 3
8 Stal Kraśnik 2 1-0-1 3
9 Podlasie Biała Podlaska 2 1-0-1 3
10 Cracovia II 2 1-0-1 3
11 Jutrzenka Giebułtów 2 1-0-1 3
12 Orlęta Radzyń Podlaski 2 1-0-1 3
13 Korona II Kielce 2 1-0-1 3
14 Wisłoka Dębica 2 1-0-1 3
15 Lewart Lubartów 2 0-1-1 1
16 Siarka Tarnobrzeg 2 0-1-1 1
17 Avia Świdnik 1 0-0-1 0
18 Wólczanka W. Pełkińska 2 0-0-2 0
19 Chełmianka Chełm 2 0-0-2 0
20 Hetman Zamość 2 0-0-2 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-00 Avia Świdnik - STAL
2020-08-12 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-22 STAL - Wólczanka W. Pe..
2020-08-26 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-08-29 STAL - Korona II Kielce
2020-09-05 Hetman Zamość - STAL
2020-09-09 STAL - Chełmianka Chełm
2020-09-12 Wisłoka Dębica - STAL
2020-09-19 STAL - Lewart Lubartów
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1461) » Edek38 (1250)
» Vielitz44 (933) » 1938fc (842)
» Rafix (768) » Filip kacper k. (756)
» Fanatyk38 (695) » Kamilosss (472)
» Acer (469) » Slim1938 (398)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Polonia Bytom (2:3)
2016-04-10
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 21 523 razy
STAL - Odra Opole (1:1)
2007-04-01
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 18 226 razy
Raków Częstochowa - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 72 razy
Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 219 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.02706