Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» W Stalowej Woli rusza Akademia Piłkarska

W Stalowej Woli rusza Akademia Piłkarska

Od marca rusza nabór do Akademii Piłkarskiej Stalowa Wola, w której będą mogli trenować młodzi piłkarze już w wieku… przedszkolnym, od 4 lat. Menadżerem i koordynatorem tego wyjątkowego przedsięwzięcia jest Filip Kosak, znany stalowowolski sędzia piłkarski.

 
Akademia utworzona została przez Podkarpackie Stowarzyszenie Integracji i Rozwoju BATNA, na czele z prezes Joanną Grobel-Proszowską, a zadanie jest współfinansowane przez gminę Stalowa Wola.
 
- Trenować będą w naszej Akademii dzieci w wieku od 4 do 7 lat, z terenu naszego miasta, chcemy utworzyć grupę 25 małych piłkarzy – mówi Filip Kosak. – Trenować będziemy na obiektach Szkoły Podstawowej numer 4 imienia Eugeniusza Kwiatkowskiego w Stalowej Woli, a mottem Akademii jest: "Uśmiech, zabawa, zielona murawa”. Zajęcia prowadzić będą trenerzy Michał Czubat i Karol Wołoszyn, dzieciaki otrzymają sprzęt niezbędny do treningu.
 
Opłata za udział w zajęciach ma być symboliczna. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 784-657-398 (Filip Kosak). Można także znaleźć informacje na portalu Twitter: AkademiaStalowaWola.
 
Echo Dnia

Komentarze (19)

Koco | 2012-03-2 15:10

Ooo proszę bardzo dobrze;) przyda się juniorzy młodsi naszej kochanej Stali jutro zagrają mecz sparingowy z Legią Warszawa niestety w Warszawie. Kolejny powód dlaczego w Stalowej powinna być sztuczna żeby nasi juniorzy nie musieli jechać do Wawy.

J.lo | 2012-03-2 21:26

K....wa to jest jakaś paranoja w tym mieście. Zamiast wspierać Klub który ma prawie 80 lat i zajmuje się szkoleniem młodzieży to powstają jakieś nowe twory ch..j wie skąd. No ale cóż polityka.
pani radna Proszowska no i pani radna Kosak więc nie ma się co dziwić i kasa z miasta leci...
Swego czasu chyba stowarzyszenie chciało zrobić w Stalowej ligę szkolną dla kilkuset dzieciaków wtedy kasy w mieście nie było.
Przez półtora roku chłopaki ze stowarzyszenia chodzili od drzwi do drzwi i nic z tego. Teraz wiem dlaczego. pewnie nikt z nich nie miał znajomości ani rodziny wśród radnych. I do tego śmieszny trener Wołoszyn. Buhahaha. To jest news dnia!
Będzie jak w koszu 3 Kluby.....w okręgówce. Gratulacje Panie Prezydencie.

193819381938 | 2012-03-2 22:11

W Stalowej powinna byc tylko Stal, a nie jakies akademie, kuźnie i inne chuje muje...

193819381938 | 2012-03-2 22:11

W Stalowej powinna byc tylko Stal, a nie jakies akademie, kuźnie i inne chuje muje...

Tom/zks | 2012-03-3 07:01

Witam - a ja powiem tak jeśli faktycznie ma być szkolenie od 4 roku życia to sprawa jest super bo:
1 . klub nie ma tak mlodych grup
2. jako rodzic bedacy ze Stalowka od 20 lat i tak przeniose dziecko do naszego Klubu ( do 12 roku zycia rodzice decyduja co dzieje sie z ich pociecha )
3. obycie z pilka dzieci 5-6 letnich bedzie -mam nadzieje- dobra podstawa do dalszych treningow
4.byle tylko nie bylo podejscia anty Stalowka ( bo odrazu koniec z treningami dziecka ) jak wyzej wspomniane kuznie

Ssw1938 | 2012-03-3 11:32

Kosz jak i pilka ksztalca od malego ale nie od 5-6 lat. Wiec ta cala Akademia nie powinna wplynac negatywnie, a moze stac sie poczatkiem zabawy z pilka przed dalsza kariera w mlodej Stali. Co do koszykowki to nie rozumiem negatywnego nastawienia do Kuźni jakby to bylo cos obcego. Dla tych co niewiedza jest to kontynuacja dawnych OSSM'ów, które zlikwidowala PLK, a jeden taki dzialal w SLO u nas. Mowienie ze dziala to przeciwko Stalowce to chyba glupota. Chyba lepiej, zeby mlodzi sie ogrywali i nie wazne czy to sie nazywa A czy B, wszystko to Stalowa. Oba kluby prowadza nasi trenerzy, a Kuźnie nawet bardziej "Stalowi". Wiec wszystko co wiaze sie z rozwojem powinno w przyszlosci wplynac na rozwoj Stalowej i powrot tam gdzie nasze prawdziwe miejsce.

Koko | 2012-03-3 13:04

moim zdaniem powinni zrobić ligi szkolne w każdym przedziale wiekowym do tego prawie w każdej szkole są orliki na których można by rozgrywać mecze podczas trenigów i meczy w ten sposób można wypromować przyszłego piłkarza stalówki albo można uwtorzyć sks czyli szkolny klub sportowy w którym można szkolić młodych piłkarzy bo ciężkimi treningami i pracą można zdobywać doswiadczenie i sukcesy sportowe skoro miasta mają stawiać na sport i inwstować w młodych powinni dostawać dodatki z ministerstwa sportu dodatkowe fundusze :0

Pokal | 2012-03-3 17:53

Jak poszło młodym z L?

Dlugi | 2012-03-3 18:46

JUNIORZY MLODSI 95 WYGRALI Z LEGIA 95 3-1

Stalowka#12 | 2012-03-3 20:33

Kuźnia nie jest 'anty-stal' ?
Koszykarze Stali nie moga nawet przyjsc popatrzec na trening kuźni. Zawodnicy grajacy w Stali nie moga trenowac w Kuźni.
Zreszta, czy gdyby kuźnia jakims cudem awansowala do np 1 ligi to spiewalbys na meczach'lalalalalal alaa, hej kuźnia kosz'?

Damianstw | 2012-03-3 20:55

Chłopaku skończ na temat kosza !! to jest strona kibiców piłki nożnej a nie kosza znajdz lub zrób strone kibiców kosza i tam spamuj !!!!

Już za 2 tygodnie rusza liga może jakiś hałas na ten temat ?

Stalowka#12 | 2012-03-3 21:33

No to niech admin usunie komenatrze, proste...; )

Fanatyko | 2012-03-3 22:23

Tylko zanim coś napiszesz to pomyśl, czy warto. Admin nie jest od sprzątania waszych brudów i poprawiania was tylko po to, aby sprawdzać, czy nie złamano regulaminu.

Mireq7 | 2012-03-4 10:38

racja Damianstw, to strona dla kibiców ceniacych piekno futbolu..
co do naszych orłow czy wiadomo kiedy graja kolejny sparing?? z "kszokami"? no i jak wczoraj poszlo naszym pilkarzom w rzeszowie?? ..

Koco | 2012-03-4 11:54

Nasi Juniorzy wygrali :O 1-3 z Legią Warszawa :) Brawo dla chłopaków

Noob | 2012-03-4 12:00

Wiecie może czy stomil planuje wyjazd na mecz?do stw??

Icetea | 2012-03-4 12:58

Noob..
do czego Ci to potrzebne, jak nie przyjadą to nie pojdziesz na mecz?

Damiano88stw | 2012-03-4 23:37

Mam takie pytanie nie dotyczące powyższego artykułu.
Czy planowana jest może prezentacja drużyny na rundę wiosenną sezonu 2011/2012?
Jest trochę zmian kadrowych w naszej drużynie i jestem ciekaw czy zarząd klubu albo SKSSW planuje coś takiego?
Jeżeli ktoś sie orientuje w temacie to prosiłbym o odpowiedź.
Strzałeczka------- --->

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ
2022-10-02, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 9 6-3-0 21
2 Wieczysta Kraków 9 5-3-1 18
3 ŁKS Łagów 9 5-3-1 18
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 5-2-2 17
5 Avia Świdnik 9 4-4-1 16
6 Stal Stalowa Wola 9 5-1-3 16
7 Korona II Kielce 9 4-4-1 16
8 KSZO Ostrowiec Św 9 4-2-3 14
9 Sokół Sieniawa 9 4-1-4 13
10 Podhale Nowy Targ 9 3-3-3 12
11 Chełmianka Chełm 9 3-2-4 11
12 Podlasie Biała Podlaska 9 2-5-2 11
13 Wisłoka Dębica 9 3-2-4 11
14 Wisła Sandomierz 9 2-2-5 8
15 Lublinianka Lublin 9 2-1-6 7
16 Unia Tarnów 9 2-0-7 6
17 KS Wiązownica 9 1-1-7 4
18 Czarni Połaniec 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Widzew Łódź - STAL (2:1)
2008-09-14
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 88 488 razy
Lechia Gdańsk - STAL (3:0)
2006-11-18
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 26 262 razy
GKS Katowice - STAL (2:0)
2007-08-18
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 48 053 razy
STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 42 835 razy
Osób Online: 7 / Czas gen. strony: 0.01195