Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» W Stalowej Woli rusza Akademia Piłkarska

W Stalowej Woli rusza Akademia Piłkarska

Od marca rusza nabór do Akademii Piłkarskiej Stalowa Wola, w której będą mogli trenować młodzi piłkarze już w wieku… przedszkolnym, od 4 lat. Menadżerem i koordynatorem tego wyjątkowego przedsięwzięcia jest Filip Kosak, znany stalowowolski sędzia piłkarski.

 
Akademia utworzona została przez Podkarpackie Stowarzyszenie Integracji i Rozwoju BATNA, na czele z prezes Joanną Grobel-Proszowską, a zadanie jest współfinansowane przez gminę Stalowa Wola.
 
- Trenować będą w naszej Akademii dzieci w wieku od 4 do 7 lat, z terenu naszego miasta, chcemy utworzyć grupę 25 małych piłkarzy – mówi Filip Kosak. – Trenować będziemy na obiektach Szkoły Podstawowej numer 4 imienia Eugeniusza Kwiatkowskiego w Stalowej Woli, a mottem Akademii jest: "Uśmiech, zabawa, zielona murawa”. Zajęcia prowadzić będą trenerzy Michał Czubat i Karol Wołoszyn, dzieciaki otrzymają sprzęt niezbędny do treningu.
 
Opłata za udział w zajęciach ma być symboliczna. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 784-657-398 (Filip Kosak). Można także znaleźć informacje na portalu Twitter: AkademiaStalowaWola.
 
Echo Dnia

Komentarze (19)

Koco | 2012-03-2 15:10

Ooo proszę bardzo dobrze;) przyda się juniorzy młodsi naszej kochanej Stali jutro zagrają mecz sparingowy z Legią Warszawa niestety w Warszawie. Kolejny powód dlaczego w Stalowej powinna być sztuczna żeby nasi juniorzy nie musieli jechać do Wawy.

J.lo | 2012-03-2 21:26

K....wa to jest jakaś paranoja w tym mieście. Zamiast wspierać Klub który ma prawie 80 lat i zajmuje się szkoleniem młodzieży to powstają jakieś nowe twory ch..j wie skąd. No ale cóż polityka.
pani radna Proszowska no i pani radna Kosak więc nie ma się co dziwić i kasa z miasta leci...
Swego czasu chyba stowarzyszenie chciało zrobić w Stalowej ligę szkolną dla kilkuset dzieciaków wtedy kasy w mieście nie było.
Przez półtora roku chłopaki ze stowarzyszenia chodzili od drzwi do drzwi i nic z tego. Teraz wiem dlaczego. pewnie nikt z nich nie miał znajomości ani rodziny wśród radnych. I do tego śmieszny trener Wołoszyn. Buhahaha. To jest news dnia!
Będzie jak w koszu 3 Kluby.....w okręgówce. Gratulacje Panie Prezydencie.

193819381938 | 2012-03-2 22:11

W Stalowej powinna byc tylko Stal, a nie jakies akademie, kuźnie i inne chuje muje...

193819381938 | 2012-03-2 22:11

W Stalowej powinna byc tylko Stal, a nie jakies akademie, kuźnie i inne chuje muje...

Tom/zks | 2012-03-3 07:01

Witam - a ja powiem tak jeśli faktycznie ma być szkolenie od 4 roku życia to sprawa jest super bo:
1 . klub nie ma tak mlodych grup
2. jako rodzic bedacy ze Stalowka od 20 lat i tak przeniose dziecko do naszego Klubu ( do 12 roku zycia rodzice decyduja co dzieje sie z ich pociecha )
3. obycie z pilka dzieci 5-6 letnich bedzie -mam nadzieje- dobra podstawa do dalszych treningow
4.byle tylko nie bylo podejscia anty Stalowka ( bo odrazu koniec z treningami dziecka ) jak wyzej wspomniane kuznie

Ssw1938 | 2012-03-3 11:32

Kosz jak i pilka ksztalca od malego ale nie od 5-6 lat. Wiec ta cala Akademia nie powinna wplynac negatywnie, a moze stac sie poczatkiem zabawy z pilka przed dalsza kariera w mlodej Stali. Co do koszykowki to nie rozumiem negatywnego nastawienia do Kuźni jakby to bylo cos obcego. Dla tych co niewiedza jest to kontynuacja dawnych OSSM'ów, które zlikwidowala PLK, a jeden taki dzialal w SLO u nas. Mowienie ze dziala to przeciwko Stalowce to chyba glupota. Chyba lepiej, zeby mlodzi sie ogrywali i nie wazne czy to sie nazywa A czy B, wszystko to Stalowa. Oba kluby prowadza nasi trenerzy, a Kuźnie nawet bardziej "Stalowi". Wiec wszystko co wiaze sie z rozwojem powinno w przyszlosci wplynac na rozwoj Stalowej i powrot tam gdzie nasze prawdziwe miejsce.

Koko | 2012-03-3 13:04

moim zdaniem powinni zrobić ligi szkolne w każdym przedziale wiekowym do tego prawie w każdej szkole są orliki na których można by rozgrywać mecze podczas trenigów i meczy w ten sposób można wypromować przyszłego piłkarza stalówki albo można uwtorzyć sks czyli szkolny klub sportowy w którym można szkolić młodych piłkarzy bo ciężkimi treningami i pracą można zdobywać doswiadczenie i sukcesy sportowe skoro miasta mają stawiać na sport i inwstować w młodych powinni dostawać dodatki z ministerstwa sportu dodatkowe fundusze :0

Pokal | 2012-03-3 17:53

Jak poszło młodym z L?

Dlugi | 2012-03-3 18:46

JUNIORZY MLODSI 95 WYGRALI Z LEGIA 95 3-1

Stalowka#12 | 2012-03-3 20:33

Kuźnia nie jest 'anty-stal' ?
Koszykarze Stali nie moga nawet przyjsc popatrzec na trening kuźni. Zawodnicy grajacy w Stali nie moga trenowac w Kuźni.
Zreszta, czy gdyby kuźnia jakims cudem awansowala do np 1 ligi to spiewalbys na meczach'lalalalalal alaa, hej kuźnia kosz'?

Damianstw | 2012-03-3 20:55

Chłopaku skończ na temat kosza !! to jest strona kibiców piłki nożnej a nie kosza znajdz lub zrób strone kibiców kosza i tam spamuj !!!!

Już za 2 tygodnie rusza liga może jakiś hałas na ten temat ?

Stalowka#12 | 2012-03-3 21:33

No to niech admin usunie komenatrze, proste...; )

Fanatyko | 2012-03-3 22:23

Tylko zanim coś napiszesz to pomyśl, czy warto. Admin nie jest od sprzątania waszych brudów i poprawiania was tylko po to, aby sprawdzać, czy nie złamano regulaminu.

Mireq7 | 2012-03-4 10:38

racja Damianstw, to strona dla kibiców ceniacych piekno futbolu..
co do naszych orłow czy wiadomo kiedy graja kolejny sparing?? z "kszokami"? no i jak wczoraj poszlo naszym pilkarzom w rzeszowie?? ..

Koco | 2012-03-4 11:54

Nasi Juniorzy wygrali :O 1-3 z Legią Warszawa :) Brawo dla chłopaków

Noob | 2012-03-4 12:00

Wiecie może czy stomil planuje wyjazd na mecz?do stw??

Icetea | 2012-03-4 12:58

Noob..
do czego Ci to potrzebne, jak nie przyjadą to nie pojdziesz na mecz?

Damiano88stw | 2012-03-4 23:37

Mam takie pytanie nie dotyczące powyższego artykułu.
Czy planowana jest może prezentacja drużyny na rundę wiosenną sezonu 2011/2012?
Jest trochę zmian kadrowych w naszej drużynie i jestem ciekaw czy zarząd klubu albo SKSSW planuje coś takiego?
Jeżeli ktoś sie orientuje w temacie to prosiłbym o odpowiedź.
Strzałeczka------- --->

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-09-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów

Stal Stalowa Wola             Ruch Chorzów

2 : 2

Adrian Dziubiński 25,
Grzegorz Janiszewski 84     
Artur Balicki 50, 88
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 10 7-1-2 22
2 Widzew Łódź 10 6-3-1 21
3 GKS Bełchatów 10 5-4-1 19
4 Radomiak Radom 10 5-3-2 18
5 Elana Toruń 9 5-3-1 18
6 Siarka Tarnobrzeg 10 5-2-3 17
7 Górnik Łęczna 10 4-3-3 15
8 Znicz Pruszków 10 4-3-3 15
9 Ruch Chorzów 10 3-4-3 13
10 Resovia Rzeszów 10 3-3-4 12
11 Gryf Wejherowo 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 10 3-2-5 11
13 Błękitni Stargard Szcz. 9 3-2-4 11
14 ROW 1964 Rybnik 10 2-4-4 10
15 Pogoń Siedlce 10 2-3-5 9
16 Skra Częstochowa 10 3-0-7 9
17 Rozwój Katowice 10 1-3-6 6
18 Olimpia Elbląg 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1234) » Vielitz44 (799)
» Fanatyk38 (636) » Kamilosss (385)
» Koko (367) » Slim1938 (360)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (292) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Raków Częstochowa (1:1)
2015-10-10
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 10 872 razy
STAL - GKS Bełchatów (0:0)
2017-04-15
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 5 147 razy
Wisła Puławy - STAL (2:0)
2014-03-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 6 281 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (1:1)
2014-10-04
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 13 865 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.12229