Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Za tydzień prezentacja piłkarzy w MDK!

Za tydzień prezentacja piłkarzy w MDK!

Wszystkich sympatyków piłki nożnej serdecznie zapraszamy na prezentację zawodników Stali Stalowa Wola. Impreza organizowana przez SKSSW odbędzie się już w najbliższy poniedziałek tj. 12.03. o godzinie 18:00 w Miejskim Domu Kultury. Wstęp tylko 5 PLN.

Zadbajmy o dobrą liczbę i do ostatniego miejsca zapełnijmy salę. Pierwszy mecz ligowy już niebawem. Ta prezentacja to również doskonała okazja do próby dopingu. Mobilizacja na osiedlach!!!
Pokażmy, że w naszym mieście jest liczna i fanatyczna grupa Kibiców. Kolejny raz przypomnijmy, że warto budować nowy stadion i jest dla kogo go budować.

NAGŁAŚNIAMY TEMAT !!!   TYLKO STALÓWKA !!!

Podczas prezentacji do kupienia będą karnety na rundę wiosenną - 30 PLN; 60 PLN (kalendarz gratis) oraz kalendarze 2012 - 10 PLN.

 

Image and video hosting by TinyPic

Komentarze (12)

Fanatyko | 2012-03-6 09:47

Ciekawe, czy ta prezentacja będzie równie udana co ostatnia :P. Mam nadzieję, że będzie jeszcze więcej osób :).

NAGŁAŚNIAJCIE CAŁĄ SPRAWĘ, NIECH PRZYJDZIE KAŻDY ZWIĄZANY Z TĄ DRUŻYNĄ ! ! !

Edek38 | 2012-03-6 10:00

» http://stal1938.pl/stalowe-serce/

Do niedzieli można oddawać głosy na zawodników.

Luka | 2012-03-6 11:19

A wiec robimy wszyscy halo i stawiamy sie licznie na prezentacji naszej druzyny.Potraktujmy temat naprawde powaznie i pokazmy ludziom w tym miescie jaka sila stoi za tym klubem,ze jest dla kogo robic ten stadion i ze ten klub to potencjal ktoremu trzeba pomagac dla dobra miasta,bo nic nie daje mu takiej reklamy i dumy.W poniedziałek WSZYSCY ktorym ne sercu lezy dobro Stali powinni pojawic sie w MDK.Nakrecajcie ludzi na osiedlach,zapelnijmy cala sale!!! BRYGADA ZIELONO-CZANYCH!!!

Fanatyk38 | 2012-03-6 14:01

Powinna być udana. Jakieś doświadczenie w tej branży już kilka osób ma. Atmosferę tworzymy my sami więc jak coś, to pretensje można mieć pózniej do siebie.
Liczba ludzi będzie jakimś wyznacznikiem jakie jest zainteresowanie ligą, która już niebawem rusza. Oczywiście będą tacy co mają 2 zmiane, studia, delegacje itd ale większość z nas musi tam być!!! Bez głupich wymówek . Jest kogo witać w naszych skromnych progach. Nowy trener, nowe nazwiska w zespole. Pokażmy im, że Kibice są częścią tego Klubu !!!

Wszyscy na prezentację!!!

Stalowiak2 | 2012-03-6 16:33

Szkoda tylko ze na stadionie zainteresowanie takie juz nie jest.200 osob na jesieni co mecz, rzeczywiscie frekwencja godna nowego stadionu.Na mecze chodzic a nie pisac glupie petycje co nic nie wniosa (Polacy od lat mysla ze napisanie petycji wszystko zalatwi) czy naglasnianie sprawy na spotkaniach jak na mecze sie nie chodzi.Co ze trybuna byla rozwalona jak na krytej i mlynie byly i tak pustki! Na mecze chodzic to jest jedyny sposob na jakas nadzieje na stadion! ze ludzie nie beda mieli gdzie ogladac tak ze na drzewach i slupach beda siedziec i mecze obserwowac. to wtedy pogoni tych dziadow co sie wleka ze stadionem.

Maggip | 2012-03-6 19:09

no widze rocznik '95 trzyma wysoki poziom, wygrania z rowiesnikami z Legii, 2 razy chyba wygrali lige podkarpacia, a nadal nie ma nikogo od nich w seniorach, dziwi mnie to troche

Koco | 2012-03-6 20:40

Rocznik '95 jest bardzo dobrym rocznikiem ale sądzę że jeszcze troche poczekamy aż któryś z nich zacznie trenować z seniorką.

Fanatyko | 2012-03-6 22:18

Ludzie komentujcie bierzący temat, a nie offtop totalny sobie robicie. OD LUŹNYCH POGADUSZEK JEST FORUM!

Ibiz | 2012-03-7 09:59

CHŁOPAKI Z ROCZNIKA'95 NIE MOGĄ TRENOWAĆ Z SENIORAMI BO ICH TRENER 38-LETNI JARO MUSI DOROBIĆ DO RENTY.PANIE JARO ZA REKREACJĘ NORMALNI LUDZIE MUSZĄ PŁACIĆ - NA PRZYKŁAD BASEN ,SIŁOWNIA A PAN WSTYDU NIE MASZ I NA DODATEK BLOKUJESZ PAN MIEJSCE SWOIM CHŁOPAKOM.

Adam1938 | 2012-03-7 15:10

Budowa stadionu nabiera tempa - zdjecia


» http://urlik.pl/budowa-stadionu-w-st.....

J.lo | 2012-03-7 22:01

fajnie że będzie prezentacja!Szczerze ? to mnie dziwi że tym paru chłopakom się chce:) bo jak ktoś dobrze napisał na meczach nasza trybuna świeciła pustkami, więc oby nie było tak samo.
Szczerze podziwiam.

Edek38 | 2012-03-8 00:54

IBIZ
Moze Ty zostaniesz trenerem malolatów. Zapewne jako twoi wychowankowie poszli by prosto do kadry narodowej. Opamietaj sie.

Pisano tu o mysleniu przed napisanie ale jak widac nie do wszystkich dociera.
Polska zawisc jest tak wspaniala i tak chetnie okazywana...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 32 19-5-8 62
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 Siarka Tarnobrzeg 32 14-4-14 46
7 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1182) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Jastrzębie (3:0)
2007-09-30
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 27 980 razy
STAL - Wigry Suwałki (0:2)
2014-05-03
Ilość zdjęć: 23
Wyświetleń: 11 570 razy
STAL - Stal Rzeszów (2:1)
2011-04-16
Ilość zdjęć: 39
Wyświetleń: 68 410 razy
Raków Częstochowa - STAL (0:3)
2017-05-17
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 765 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.0498