Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Za tydzień prezentacja piłkarzy w MDK!

Za tydzień prezentacja piłkarzy w MDK!

Wszystkich sympatyków piłki nożnej serdecznie zapraszamy na prezentację zawodników Stali Stalowa Wola. Impreza organizowana przez SKSSW odbędzie się już w najbliższy poniedziałek tj. 12.03. o godzinie 18:00 w Miejskim Domu Kultury. Wstęp tylko 5 PLN.

Zadbajmy o dobrą liczbę i do ostatniego miejsca zapełnijmy salę. Pierwszy mecz ligowy już niebawem. Ta prezentacja to również doskonała okazja do próby dopingu. Mobilizacja na osiedlach!!!
Pokażmy, że w naszym mieście jest liczna i fanatyczna grupa Kibiców. Kolejny raz przypomnijmy, że warto budować nowy stadion i jest dla kogo go budować.

NAGŁAŚNIAMY TEMAT !!!   TYLKO STALÓWKA !!!

Podczas prezentacji do kupienia będą karnety na rundę wiosenną - 30 PLN; 60 PLN (kalendarz gratis) oraz kalendarze 2012 - 10 PLN.

 

Image and video hosting by TinyPic

Komentarze (12)

Fanatyko | 2012-03-6 09:47

Ciekawe, czy ta prezentacja będzie równie udana co ostatnia :P. Mam nadzieję, że będzie jeszcze więcej osób :).

NAGŁAŚNIAJCIE CAŁĄ SPRAWĘ, NIECH PRZYJDZIE KAŻDY ZWIĄZANY Z TĄ DRUŻYNĄ ! ! !

Edek38 | 2012-03-6 10:00

» http://stal1938.pl/stalowe-serce/

Do niedzieli można oddawać głosy na zawodników.

Luka | 2012-03-6 11:19

A wiec robimy wszyscy halo i stawiamy sie licznie na prezentacji naszej druzyny.Potraktujmy temat naprawde powaznie i pokazmy ludziom w tym miescie jaka sila stoi za tym klubem,ze jest dla kogo robic ten stadion i ze ten klub to potencjal ktoremu trzeba pomagac dla dobra miasta,bo nic nie daje mu takiej reklamy i dumy.W poniedziałek WSZYSCY ktorym ne sercu lezy dobro Stali powinni pojawic sie w MDK.Nakrecajcie ludzi na osiedlach,zapelnijmy cala sale!!! BRYGADA ZIELONO-CZANYCH!!!

Fanatyk38 | 2012-03-6 14:01

Powinna być udana. Jakieś doświadczenie w tej branży już kilka osób ma. Atmosferę tworzymy my sami więc jak coś, to pretensje można mieć pózniej do siebie.
Liczba ludzi będzie jakimś wyznacznikiem jakie jest zainteresowanie ligą, która już niebawem rusza. Oczywiście będą tacy co mają 2 zmiane, studia, delegacje itd ale większość z nas musi tam być!!! Bez głupich wymówek . Jest kogo witać w naszych skromnych progach. Nowy trener, nowe nazwiska w zespole. Pokażmy im, że Kibice są częścią tego Klubu !!!

Wszyscy na prezentację!!!

Stalowiak2 | 2012-03-6 16:33

Szkoda tylko ze na stadionie zainteresowanie takie juz nie jest.200 osob na jesieni co mecz, rzeczywiscie frekwencja godna nowego stadionu.Na mecze chodzic a nie pisac glupie petycje co nic nie wniosa (Polacy od lat mysla ze napisanie petycji wszystko zalatwi) czy naglasnianie sprawy na spotkaniach jak na mecze sie nie chodzi.Co ze trybuna byla rozwalona jak na krytej i mlynie byly i tak pustki! Na mecze chodzic to jest jedyny sposob na jakas nadzieje na stadion! ze ludzie nie beda mieli gdzie ogladac tak ze na drzewach i slupach beda siedziec i mecze obserwowac. to wtedy pogoni tych dziadow co sie wleka ze stadionem.

Maggip | 2012-03-6 19:09

no widze rocznik '95 trzyma wysoki poziom, wygrania z rowiesnikami z Legii, 2 razy chyba wygrali lige podkarpacia, a nadal nie ma nikogo od nich w seniorach, dziwi mnie to troche

Koco | 2012-03-6 20:40

Rocznik '95 jest bardzo dobrym rocznikiem ale sądzę że jeszcze troche poczekamy aż któryś z nich zacznie trenować z seniorką.

Fanatyko | 2012-03-6 22:18

Ludzie komentujcie bierzący temat, a nie offtop totalny sobie robicie. OD LUŹNYCH POGADUSZEK JEST FORUM!

Ibiz | 2012-03-7 09:59

CHŁOPAKI Z ROCZNIKA'95 NIE MOGĄ TRENOWAĆ Z SENIORAMI BO ICH TRENER 38-LETNI JARO MUSI DOROBIĆ DO RENTY.PANIE JARO ZA REKREACJĘ NORMALNI LUDZIE MUSZĄ PŁACIĆ - NA PRZYKŁAD BASEN ,SIŁOWNIA A PAN WSTYDU NIE MASZ I NA DODATEK BLOKUJESZ PAN MIEJSCE SWOIM CHŁOPAKOM.

Adam1938 | 2012-03-7 15:10

Budowa stadionu nabiera tempa - zdjecia


» http://urlik.pl/budowa-stadionu-w-st.....

J.lo | 2012-03-7 22:01

fajnie że będzie prezentacja!Szczerze ? to mnie dziwi że tym paru chłopakom się chce:) bo jak ktoś dobrze napisał na meczach nasza trybuna świeciła pustkami, więc oby nie było tak samo.
Szczerze podziwiam.

Edek38 | 2012-03-8 00:54

IBIZ
Moze Ty zostaniesz trenerem malolatów. Zapewne jako twoi wychowankowie poszli by prosto do kadry narodowej. Opamietaj sie.

Pisano tu o mysleniu przed napisanie ale jak widac nie do wszystkich dociera.
Polska zawisc jest tak wspaniala i tak chetnie okazywana...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola

Elana Toruń             Stal Stalowa Wola
2019-10-19, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola

Górnik Polkowice             Stal Stalowa Wola

3 : 0

Mariusz Szuszkiewicz 19,
Kamil Wacławczyk 32,
Michał Bednarski 54     
Sędzia: Robert Marciniak (Kraków)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Resovia Rzeszów 13 8-3-2 27
2 Widzew Łódź 13 8-3-2 27
3 GKS Katowice 13 8-2-3 26
4 Górnik Łęczna 12 7-3-2 24
5 Olimpia Elbląg 12 6-3-3 21
6 Bytovia Bytów 13 6-3-4 21
7 Stal Rzeszów 13 6-3-4 21
8 Znicz Pruszków 12 5-3-4 18
9 Błękitni Stargard Szcz. 12 6-0-6 18
10 Górnik Polkowice 13 4-4-5 16
11 Garbarnia Kraków 12 4-4-4 16
12 Pogoń Siedlce 13 4-3-6 15
13 Elana Toruń 13 4-2-7 14
14 Lech II Poznań 13 4-2-7 14
15 Skra Częstochowa 12 4-2-6 14
16 Stal Stalowa Wola 13 3-3-7 12
17 Gryf Wejherowo 13 2-2-9 8
18 Legionovia Legionowo 13 2-1-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-10-19 Elana Toruń - STAL
2019-10-26 STAL - Widzew Łódź
2019-11-02 GKS Katowice - STAL
2019-11-09 STAL - Pogoń Siedlce
2019-11-16 Resovia Rzes.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (863)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (407) » Filip kacper k. (397)
» Slim1938 (392) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (337)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Mielec - STAL (0:1)
2014-03-23
Ilość zdjęć: 54
Wyświetleń: 51 684 razy
STAL - Odra Opole (1:0)
2007-10-13
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 6 061 razy
STAL - Piast Gliwice (0:2)
2007-09-19
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 17 703 razy
STAL - Okocimski Brzesko (0:2)
2011-04-30
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 49 956 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.04295