Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kamil Walaszczyk odchodzi ze Stalówki!

Kamil Walaszczyk odchodzi ze Stalówki!

Kamil Walaszczyk nie będzie grał już w drugoligowym zespole piłkarzy Stali Stalowa Wola. W środę zawodnik zgodził się na rozwiązanie umowy za porozumieniem stron.

"Wala" przed środowym treningiem rozmawiał z władzami piłkarskiej spółki ze Stalowej Woli, Grzegorzem Zającem i Mariuszem Szymańskim. Obie strony uznały, że rozstają się i piłkarz poszuka sobie nowego klubu. O co poszło?
 
Tłumaczy trener stalowowolskiego zespołu, Mirosław Kalita: - Wolę mieć słabszy zespół, a dobrą atmosferę w szatni. (Kamil Walaszczyk) chciał rządzić w szatni, a ja tu rządzę - mówi Mirosław Kalita. - Czy Kamil Walaszczyk psuł atmosferę w zespole? Tak. A czy nie szkoda pozbywać się takiego zawodnika? Nie.
 
Nieoficjalnie wiadomo, że "Wala" podnosił też w zespole kwestie finansowe.
 
- To bzdurna sprawa, bo wynagrodzenia są płacone na bieżąco - komentuje trener Kalita.
 
Sam piłkarz, który nie wziął już udziału w środowym treningu, nie chciał za bardzo wypowiadać się na temat swojego odejścia. - Nie chcę oceniać tego na gorąco. Muszę zobaczyć, jak to jest wszystko pod względem prawnym.
 
Ja psułem atmosferę w zespole? Chyba ktoś zwariował, można popytać chłopaków, czy tak było - mówi Kamil Walaszczyk. - Czy zdążę znaleźć sobie jeszcze nowy zespół w rundzie wiosennej? Nie wiem...
 
30-letni zawodnik przyszedł do Stali przed obecnym sezonem, był w jesiennych rozgrywkach jednym z podstawowych zawodników stalowowolskiej drużyny. Wcześniej występował w Przełęczy Dukla, Rafinerii Czarnych Jasło, słowackim FK Drustav Svidnik-Hrabovcik, Galicji Cisna i Resovii Rzeszów. 
 
Oprócz Walaszczyka niepewna była także sytuacja innego piłkarza Stali, Michała Skórskiego, do którego też uwagi mieli działacze i trener. Ale trener Kalita zadeklarował, że ten zawodnik zostaje w jego zespole, że na "Skórę" zły wpływ miał jego kolega z zespołu, Kamil Walaszczyk.
 
Mariusz Szymański, działacz piłkarskiej spółki ze Stalowej Woli powiedział nam: - Kontrakt z Kamilem Walaszczykiem rozwiązujemy za porozumieniem stron, ze skutkiem natychmiastowym i nie ukrywamy, że nie widzieliśmy możliwości dalszej współpracy z zawodnikiem. Niedopuszczalne jest naszym zdaniem zachowanie, jakiego dopuścił się i nie będą tolerowane tego typu zachowania. Niech to będzie też sygnałem dla wszystkich innych zawodników. Nie ma wobec piłkarzy najmniejszych opóźnień co do wynagrodzeń zasadniczych, są opóźnienia z premiami czy "wejściówkami", ale płacimy zawodnikom na bieżąco. Nie będą tolerowane takie przejawy krytyki, komentowanie przez piłkarzy sytuacji finansowej czy komentowanie zachowań sztabu trenerskiego. Tego dopuścił się Kamil Walaszczyk. Mam nadzieję, że teraz atmosfera w zespole będzie zdrowsza.
Jeśli chodzi o sprawy finansowe, to bylibyśmy w stanie jeszcze to dogadać, ale w rozmowie nie usłyszeliśmy od Kamila żadnej propozycji, że może jednak dogadajmy się, że chce jednak u nas dalej grać, że jest coś do udowodnienia wiosną, nic takiego nie było. Zgodził się po prostu, że odchodzi i tyle. A kontrakt przewiduje rozwiązanie umowy za porozumieniem stron.
 
Zawodnik do stalowowolskiego zespołu przyszedł z Resovii. Jesienią rozegrał siedemnaście spotkań II ligi, strzelił dwa gole.
 
Źrodło ; echodnia.eu , 90minut.pl
 

Komentarze (13)

Mariusz 151 | 2012-03-14 17:02

No i kolejne powarzne osłabienie, po Turczynie, Byrskim pora na Walaszczyka a w przyszłości może Piątkowski. Jak w takim stylu będziemy budować drużynę pozbywając się wyrużniających zawodników to w najbliższych sezonach niewidzę powrotu STALÓWKI do I ligi, niestety.
Mój Boże co się dzieje w tym klubie?

Jaszczur | 2012-03-14 17:24

NARESZCIE ZROBIONO PORZĄDEK Z TYM KIEPSKIM GRAJKIEM. JESZCZE TYLKO POZBYC SIE SKÓRSKIEGO A BEDZIE LEPIEJ.

Mirek | 2012-03-14 17:56

Jaszczur jeżeli mówisz , że Walaszczyk był słaby to chyba na żadnym meczu nie byłeś - kibicu ! Walaszczyk był bardzo dobrym zawodnikiem fakt jeśli psuł atmosferę to nie można takiego zawodnika tolerować. A ty Jaszczur idź lepiej się połóż przed telewizorem i wez piwo do ręki i nie oceniaj piłkarzy strony internetowej jak nie byłeś na żadnym meczu Stalówki więc zamknij pysk w sprawie piłkarzy !!!! To tyle z mojej strony , a i jeszcze w sobotę o 15-30 wszyscy na HUTNICZĄ 15....

Petek12 | 2012-03-14 21:03

zrobiłem zapowiedz ale jest kruTKA tu jest link
» http://www.youtube.com/watch?v=Bl7Xn.....

Jp88 | 2012-03-14 21:29

Tak właśnie powinien robić trener i działacze, jak coś nie gra, bez żadnych układów. I brawo za konkretne decyzje

Program | 2012-03-14 21:34

Co do prezentacji mnie to jakoś nie przekonuje nie wiem jak innych , nie ma tu nic przekonującego jedynie to że jest to pierwszy mecz rundy wiosennej , ale na H15 oczywiście będę .

Następna sprawa to Walaszczyk , szkoda takiego zawodnika jak on jest bardzo dobrym zawodnikiem ale jeżeli trzeba bylo rozwiązać kontrakt no to wielka szkoda dla Stali , napewno byl on bardzo potrzebny .

Stalowiak2 | 2012-03-14 21:42

Zespol sie rozsypuje i gdyby nie glupawa tabela gdzie nikt prawie nie spada to walczyli by ale o utrzymanie.Z reszta co sie odwlecze to nie uciecze.Za pol roku czeka ich powazna walka o utrzymanie.Brawa za wspaniale decyzje, pozbywanie sie mocnych punktow (vide Turczyn,Walaszczyk i Byrski).
@Jp88
Ciekawe czy bedziesz bil brawo jak beda dostawac w d... mecz za meczem bo sie pozbyto solidnych graczy.

Stalowiak2 | 2012-03-14 21:44

Kto chodzil na mecze to wie ze Walaszczyk byl jednym z lepszych kopaczy tego slabego zespolu, nie mowie juz o Turczynie, rudy czesto byl najlepszym kopaczem na boisku.

Dzidek | 2012-03-14 21:53

Szczerze powiedziawszy to pipą był gwiazdorzyna z ukrainy!!! Udało się kolesiowi strzelić z daleka 2 lub 3 bramki i tyle grania z jego strony! Zapowiadał się nieźle i to tyle co osiągnął w naszej szlachetnej Stalówce bez odbioru !

Fanatyk38 | 2012-03-14 22:01

Myślę,że jak Kachniarz będzie w formie to spokojnie go zastąpi. Nie ma co bluzgać na "Walę", grał jak grał, wyszło jak wyszło.
Na nim świat się nie kończy.
Turczyn został wypożyczony do końca rundy więc może wróci na następny sezon.
Byra za wiele nie nagrał na jesień więc nie miał okazji pokazać swoich wielkich ? umiejętności.

Marconi1938 | 2012-03-15 07:28

Kiedy Odwiedziny Odsłony
2007 673,626 3,115,838
2008 1,071,039 4,695,123
2009 1,374,856 5,482,965
2010 979,327 3,289,410
2011 576,339 1,455,721

zwróciłem właśnie uwage na statystyki strony.
i widać kiedy była "wielka moda".

Luka | 2012-03-15 08:35

Marconi,ta cyfra przy roku 2011 nie jest miarodajna bo nie zmienila sie ona chyba od sierpnia o ile sie nie myle.Co nie zmienia faktu ze najwiekszy boom mial miejsce w latach 2008 i 2009.Coz,byly w miare wyniki to bylo zainteresowanie.Jak wroci jedno to wroci i drugie,jak wszedzie...

Pawel | 2012-03-15 09:34

Włascie uzupelnilem statystyki z 2011 roku - bo zapomnialem.
Ale i tak rzeczywiscie odwiedzalnosc byla wieksza.

Na pewno wplynelo tez na to tez to ze wczesniej gralismy z lepszymi kibicowsko ekipami - i w dzien meczu (z ta lepsza ekipa) strona miala odslony na poziomie okolo 100 tys. na dobe.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola
2018-04-21, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków

Stal Stalowa Wola             Znicz Pruszków

2 : 0

Szymon Jarosz 45, Michał Mistrzyk 81 (k)     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 25 17-4-4 55
2 Warta Poznań 25 14-4-7 46
3 Radomiak Radom 26 12-7-7 43
4 ŁKS Łódź 24 11-10-3 43
5 Olimpia Elbląg 24 11-6-7 39
6 Błękitni Stargard Szcz. 25 10-7-8 37
7 GKS Bełchatów 25 9-8-8 35
8 Siarka Tarnobrzeg 24 11-2-11 35
9 Garbarnia Kraków 25 9-7-9 34
10 ROW 1964 Rybnik 26 8-7-11 31
11 Znicz Pruszków 26 8-7-11 31
12 Wisła Puławy 25 7-9-9 30
13 Rozwój Katowice 25 8-6-11 30
14 Gryf Wejherowo 25 6-9-10 27
15 Stal Stalowa Wola 25 6-8-11 26
16 MKS Kluczbork 24 5-10-9 25
17 Gwardia Koszalin 25 5-8-12 23
18 Legionovia Legionowo 24 5-5-14 20

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-01 ŁKS Łódź - STAL
2018-04-21 Radomiak Radom - STAL
2018-04-28 STAL - Garbarnia Kr..
2018-05-05 Siarka Tarno.. - STAL
2018-05-09 STAL - Rozwój Kato..
2018-05-12 Legionovia L.. - STAL
2018-05-19 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1147) » Vielitz44 (703)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (361)
» Koko (360) » Slim1938 (334)
» Stalowiak1938 (322) » Zatorze (296)
» Daro (282) » Johny (282)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Korona Kielce (1:0)
2002-06-08
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 13 458 razy
STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 17 726 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (0:1)
2013-10-12
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 19 605 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (3:1)
2013-04-13
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 25 370 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.04911