Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kamil Walaszczyk odchodzi ze Stalówki!

Kamil Walaszczyk odchodzi ze Stalówki!

Kamil Walaszczyk nie będzie grał już w drugoligowym zespole piłkarzy Stali Stalowa Wola. W środę zawodnik zgodził się na rozwiązanie umowy za porozumieniem stron.

"Wala" przed środowym treningiem rozmawiał z władzami piłkarskiej spółki ze Stalowej Woli, Grzegorzem Zającem i Mariuszem Szymańskim. Obie strony uznały, że rozstają się i piłkarz poszuka sobie nowego klubu. O co poszło?
 
Tłumaczy trener stalowowolskiego zespołu, Mirosław Kalita: - Wolę mieć słabszy zespół, a dobrą atmosferę w szatni. (Kamil Walaszczyk) chciał rządzić w szatni, a ja tu rządzę - mówi Mirosław Kalita. - Czy Kamil Walaszczyk psuł atmosferę w zespole? Tak. A czy nie szkoda pozbywać się takiego zawodnika? Nie.
 
Nieoficjalnie wiadomo, że "Wala" podnosił też w zespole kwestie finansowe.
 
- To bzdurna sprawa, bo wynagrodzenia są płacone na bieżąco - komentuje trener Kalita.
 
Sam piłkarz, który nie wziął już udziału w środowym treningu, nie chciał za bardzo wypowiadać się na temat swojego odejścia. - Nie chcę oceniać tego na gorąco. Muszę zobaczyć, jak to jest wszystko pod względem prawnym.
 
Ja psułem atmosferę w zespole? Chyba ktoś zwariował, można popytać chłopaków, czy tak było - mówi Kamil Walaszczyk. - Czy zdążę znaleźć sobie jeszcze nowy zespół w rundzie wiosennej? Nie wiem...
 
30-letni zawodnik przyszedł do Stali przed obecnym sezonem, był w jesiennych rozgrywkach jednym z podstawowych zawodników stalowowolskiej drużyny. Wcześniej występował w Przełęczy Dukla, Rafinerii Czarnych Jasło, słowackim FK Drustav Svidnik-Hrabovcik, Galicji Cisna i Resovii Rzeszów. 
 
Oprócz Walaszczyka niepewna była także sytuacja innego piłkarza Stali, Michała Skórskiego, do którego też uwagi mieli działacze i trener. Ale trener Kalita zadeklarował, że ten zawodnik zostaje w jego zespole, że na "Skórę" zły wpływ miał jego kolega z zespołu, Kamil Walaszczyk.
 
Mariusz Szymański, działacz piłkarskiej spółki ze Stalowej Woli powiedział nam: - Kontrakt z Kamilem Walaszczykiem rozwiązujemy za porozumieniem stron, ze skutkiem natychmiastowym i nie ukrywamy, że nie widzieliśmy możliwości dalszej współpracy z zawodnikiem. Niedopuszczalne jest naszym zdaniem zachowanie, jakiego dopuścił się i nie będą tolerowane tego typu zachowania. Niech to będzie też sygnałem dla wszystkich innych zawodników. Nie ma wobec piłkarzy najmniejszych opóźnień co do wynagrodzeń zasadniczych, są opóźnienia z premiami czy "wejściówkami", ale płacimy zawodnikom na bieżąco. Nie będą tolerowane takie przejawy krytyki, komentowanie przez piłkarzy sytuacji finansowej czy komentowanie zachowań sztabu trenerskiego. Tego dopuścił się Kamil Walaszczyk. Mam nadzieję, że teraz atmosfera w zespole będzie zdrowsza.
Jeśli chodzi o sprawy finansowe, to bylibyśmy w stanie jeszcze to dogadać, ale w rozmowie nie usłyszeliśmy od Kamila żadnej propozycji, że może jednak dogadajmy się, że chce jednak u nas dalej grać, że jest coś do udowodnienia wiosną, nic takiego nie było. Zgodził się po prostu, że odchodzi i tyle. A kontrakt przewiduje rozwiązanie umowy za porozumieniem stron.
 
Zawodnik do stalowowolskiego zespołu przyszedł z Resovii. Jesienią rozegrał siedemnaście spotkań II ligi, strzelił dwa gole.
 
Źrodło ; echodnia.eu , 90minut.pl
 

Komentarze (13)

Mariusz 151 | 2012-03-14 17:02

No i kolejne powarzne osłabienie, po Turczynie, Byrskim pora na Walaszczyka a w przyszłości może Piątkowski. Jak w takim stylu będziemy budować drużynę pozbywając się wyrużniających zawodników to w najbliższych sezonach niewidzę powrotu STALÓWKI do I ligi, niestety.
Mój Boże co się dzieje w tym klubie?

Jaszczur | 2012-03-14 17:24

NARESZCIE ZROBIONO PORZĄDEK Z TYM KIEPSKIM GRAJKIEM. JESZCZE TYLKO POZBYC SIE SKÓRSKIEGO A BEDZIE LEPIEJ.

Mirek | 2012-03-14 17:56

Jaszczur jeżeli mówisz , że Walaszczyk był słaby to chyba na żadnym meczu nie byłeś - kibicu ! Walaszczyk był bardzo dobrym zawodnikiem fakt jeśli psuł atmosferę to nie można takiego zawodnika tolerować. A ty Jaszczur idź lepiej się połóż przed telewizorem i wez piwo do ręki i nie oceniaj piłkarzy strony internetowej jak nie byłeś na żadnym meczu Stalówki więc zamknij pysk w sprawie piłkarzy !!!! To tyle z mojej strony , a i jeszcze w sobotę o 15-30 wszyscy na HUTNICZĄ 15....

Petek12 | 2012-03-14 21:03

zrobiłem zapowiedz ale jest kruTKA tu jest link
» http://www.youtube.com/watch?v=Bl7Xn.....

Jp88 | 2012-03-14 21:29

Tak właśnie powinien robić trener i działacze, jak coś nie gra, bez żadnych układów. I brawo za konkretne decyzje

Program | 2012-03-14 21:34

Co do prezentacji mnie to jakoś nie przekonuje nie wiem jak innych , nie ma tu nic przekonującego jedynie to że jest to pierwszy mecz rundy wiosennej , ale na H15 oczywiście będę .

Następna sprawa to Walaszczyk , szkoda takiego zawodnika jak on jest bardzo dobrym zawodnikiem ale jeżeli trzeba bylo rozwiązać kontrakt no to wielka szkoda dla Stali , napewno byl on bardzo potrzebny .

Stalowiak2 | 2012-03-14 21:42

Zespol sie rozsypuje i gdyby nie glupawa tabela gdzie nikt prawie nie spada to walczyli by ale o utrzymanie.Z reszta co sie odwlecze to nie uciecze.Za pol roku czeka ich powazna walka o utrzymanie.Brawa za wspaniale decyzje, pozbywanie sie mocnych punktow (vide Turczyn,Walaszczyk i Byrski).
@Jp88
Ciekawe czy bedziesz bil brawo jak beda dostawac w d... mecz za meczem bo sie pozbyto solidnych graczy.

Stalowiak2 | 2012-03-14 21:44

Kto chodzil na mecze to wie ze Walaszczyk byl jednym z lepszych kopaczy tego slabego zespolu, nie mowie juz o Turczynie, rudy czesto byl najlepszym kopaczem na boisku.

Dzidek | 2012-03-14 21:53

Szczerze powiedziawszy to pipą był gwiazdorzyna z ukrainy!!! Udało się kolesiowi strzelić z daleka 2 lub 3 bramki i tyle grania z jego strony! Zapowiadał się nieźle i to tyle co osiągnął w naszej szlachetnej Stalówce bez odbioru !

Fanatyk38 | 2012-03-14 22:01

Myślę,że jak Kachniarz będzie w formie to spokojnie go zastąpi. Nie ma co bluzgać na "Walę", grał jak grał, wyszło jak wyszło.
Na nim świat się nie kończy.
Turczyn został wypożyczony do końca rundy więc może wróci na następny sezon.
Byra za wiele nie nagrał na jesień więc nie miał okazji pokazać swoich wielkich ? umiejętności.

Marconi1938 | 2012-03-15 07:28

Kiedy Odwiedziny Odsłony
2007 673,626 3,115,838
2008 1,071,039 4,695,123
2009 1,374,856 5,482,965
2010 979,327 3,289,410
2011 576,339 1,455,721

zwróciłem właśnie uwage na statystyki strony.
i widać kiedy była "wielka moda".

Luka | 2012-03-15 08:35

Marconi,ta cyfra przy roku 2011 nie jest miarodajna bo nie zmienila sie ona chyba od sierpnia o ile sie nie myle.Co nie zmienia faktu ze najwiekszy boom mial miejsce w latach 2008 i 2009.Coz,byly w miare wyniki to bylo zainteresowanie.Jak wroci jedno to wroci i drugie,jak wszedzie...

Pawel | 2012-03-15 09:34

Włascie uzupelnilem statystyki z 2011 roku - bo zapomnialem.
Ale i tak rzeczywiscie odwiedzalnosc byla wieksza.

Na pewno wplynelo tez na to tez to ze wczesniej gralismy z lepszymi kibicowsko ekipami - i w dzien meczu (z ta lepsza ekipa) strona miala odslony na poziomie okolo 100 tys. na dobe.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów

Stal Stalowa Wola             Bytovia Bytów
2020-03-01, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola

2 : 3

Maksymilian Hebel 71, 90     
Robert Dadok 25,
Michał Fidziukiewicz 42, Przemysław Stelmach 85
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 20 13-4-3 43
2 Górnik Łęczna 20 12-6-2 42
3 GKS Katowice 20 12-4-4 40
4 Resovia Rzeszów 20 11-5-4 38
5 Olimpia Elbląg 20 8-8-4 32
6 Stal Rzeszów 20 9-3-8 30
7 Błękitni Stargard Szcz. 20 9-2-9 29
8 Bytovia Bytów 20 8-5-7 29
9 Znicz Pruszków 20 8-3-9 27
10 Elana Toruń 20 7-5-8 26
11 Garbarnia Kraków 20 6-7-7 25
12 Górnik Polkowice 20 6-6-8 24
13 Pogoń Siedlce 20 7-3-10 24
14 Lech II Poznań 20 6-6-8 24
15 Stal Stalowa Wola 20 6-4-10 22
16 Skra Częstochowa 20 6-4-10 22
17 Legionovia Legionowo 20 3-3-14 12
18 Gryf Wejherowo 20 2-4-14 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-03-01 STAL - Bytovia Bytów
2020-03-07 Błękitni S.. - STAL
2020-03-14 STAL - Olimpia Elbl..
2020-03-21 Górnik Łę.. - STAL
2020-03-28 STAL - Skra Często..
2020-04-04 STAL - Stal Rzeszów
2020-04-11 STAL - Legionovia L..
2020-04-18 STAL - Garbarnia Kr..
2020-04-25 STAL - Lech II Pozn..
2020-05-02 STAL - Górnik Polk..
2020-05-09 STAL - Elana Toruń
2020-05-16 Widzew Łódź - STAL
2020-05-23 STAL - GKS Katowice
2020-05-30 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (883)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (657)
» Filip kacper k. (426) » Kamilosss (409)
» Slim1938 (395) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (342)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Polonia Warszawa - STAL (3:0)
2007-03-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 31 636 razy
STAL - Legionovia Legionowo (2:0)
2013-09-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 21 546 razy
STAL - Lechia Gdańsk (2:2)
2007-10-27
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 9 838 razy
STAL - Polonia Warszawa (3:0)
2008-05-10
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 21 928 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.03257