Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wygrany sparing ze Spartą

Wygrany sparing ze Spartą

Piłkarze Stali Stalowa Wola w dzisiejszym sobotnim sparingu pokonali zespół Sparty Jeżowe 12:2.
Bramki dla naszego zespołu zdobywali:
Wojciech Fabianowski cztery, Wojciech Białek cztery, po jednej Kamil Gęśla, Krystian Getinger, Tomasz Demusiak i Daniel Radawiec.

Stal: Wołoszyn – Cebula, Lewandowski, Żmuda, Demusiak, Piątkowski, Kachniarz, Horajecki, Getinger, Białek, Fabianowski oraz Radawiec, Gęśla, Czarny. 

Widzów : ok. 50 osób

Jednocześnie przypominamy wszystkim sympatykom Stalówki, że już za tydzień odbędzie się derbowy mecz ze Stalą Rzeszów.
Początek spotkania o godzinie 16:00.

Komentarze (13)

Luka | 2012-03-24 19:11

aha czyli bramek nikt nie zdobyl? ta strone redaguje ktos chyba w wielkim pospiechu bo co chwile jakies babole

Kaniafcb | 2012-03-24 19:18

ostatnie newsy moderują motorowcy czy przedszkolaki?!

Mario_stw | 2012-03-24 20:13

NO NO !Czyli nie pomogło!?
No dokłdnie posrało wam się w baniach!
Więc podaje mein nainber kom.
791062047 !!!
Śmiało dzwonić!!

Mario_stw | 2012-03-24 20:17

I co ? Znowu usuniecie wpis?

Kumar | 2012-03-24 20:26

Luka i Kaniafcb poprzedni news został dodany nie dość, że w pośpiechu to jeszcze przez telefon komórkowy przy użyciu słownika (przez co pojawił się błąd). Teraz już powinno być wszystko ok, a Tobie Mario o co chodzi dokładniej?

Omegas | 2012-03-24 22:20

Cieszę się z początkowych wyników w rundzie wiosennej. Wszystko wskazuje na to że skład (drużyna) idzie wszystko w dobrym kierunku. Oby tak dalej. Ave Stal

Fanatyk38 | 2012-03-26 10:53

Panie i Panowie już w sobotę o 16 kolejny mecz ligowy !!!
Przeciwnik atrakcyjny więc nagłaśniamy temat i zapełniamy sektor B !!!
Wszyscy na mecz !!!

Fanatyko | 2012-03-26 14:32

Dokładnie Fanatyk. Przydałby się już news. Nakręcać wszystkich!

Stal_1938 | 2012-03-26 14:42

Dajcie jakis baner na stronie, moze sie to rozkreci, ogarnijcie kolegow na osiedlu, niech zostawia sobie 8 zl, a nie przepija wszystko i napieprzac na mecz

Anakin | 2012-03-26 15:30

Sezon się rozpoczął więc może Szanowny Admin uaktualniłby na stronie kadrę Stalówki. Zresztą na oficjalnej stronie jest ten sam problem.

Złotówa | 2012-03-26 18:48

Sory, że nie na temat ale aż nie mogę się powstrzymać od śmiechu jak słyszę, że kibice Korony śpiewają teraz na meczu z Polonią "złodzieje" i "drukarze" :)

a jużodnośnie Stalówki to atak Fabianowski - Białek wygląda obecnie super i Widz na zmiane :).
Getinger wraca do zdrowia.

ps. Zawsze mówiłem, że gra Stali się posypała w tamtym sezonie po kontuzji Kachniarza. Super zawodnik !

Dead | 2012-03-26 21:13

w sobote wszyscy na hutniczej !

Fanatyk38 | 2012-03-27 11:35

Na mieście i w okolicy pojawiły się już konkretne plakaty zachęcające do przyjścia na stadion. Na hali targowej slychać ogłoszenia spikera dotyczące meczu.
Nadal nagłaśniamy sprawę w internecie i wśród znajomych na osiedlach.
Można organizować zbiórki osiedlowe, to będzie też dodatkowy element mobilizacji.

Konkretna mobilka na derby i jedziemy z głośnym dopingiem przez całe spotkanie.
Pomóżmy zawodnikom w odniesieniu kolejnego ligowego zwycięstwa!!!

Wszyscy w zielonych koszulkach!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2019-07-27, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-07-27 STAL - Resovia Rzes..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (843)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (388)
» Slim1938 (385) » Koko (370)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (331)
» Filip kacper k. (314) » Jaszczur (302)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (1:0)
2008-05-21
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 100 673 razy
STAL - Polonia Bytom (0:5)
2006-08-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 15 704 razy
KSZO Ostrowiec Św - STAL (1:0)
2006-09-08
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 37 950 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:1)
2006-05-24
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 24 964 razy
Osób Online: 27 / Czas gen. strony: 0.02484