Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zamarł ruch na budowie trybuny stadionu piłkarskiego

Zamarł ruch na budowie trybuny stadionu piłkarskiego

Od ponad tygodnia zamarło życie na stadionie piłkarskim w Stalowej Woli, gdzie od strony ulicy Hutniczej powstaje trybuna. Dyrektor MOSiR Andrzej Chmielewski obawia się czy dotrzymanie zostanie termin zakończenia prac, wyznaczony na październik tego roku.

Prace przy wznoszeniu trybuny szły pełną parą w grudniu i na początku stycznia, kiedy panowały nietypowe warunki sprzyjające budowie. Zamarły na okres silnych mrozów i w marcu ponownie ruszyły. Teraz pogoda sprzyja pracom, a na budowie od tygodnia nic się nie dzieje.
WIDAĆ Z OKNA

Dyrektor MOSiR Andrzej Chmielewski z okna swojego gabinetu wypatruje ludzi na budowie trybuny. Ma ograniczone możliwości popędzenia i ingerencji w to, co robi wykonawca czyli firma Flis z Janowa Lubelskiego. Wspomina, że w ubiegłym roku prezydent miasta, widząc ślamazarne tempo robót, rozważał możliwość odebrania Flisowi zlecenia, ale okazało się, że to nie takie proste i może narazić miasto na długi i kosztowny proces.
 
- Ono chyba stracili płynność finansową i nie mają pieniędzy na zapłacenie stalowych elementów do montażu – domyśla się dyrektor Chmielewski. Deklaruje, że kiedy tylko Flis prześle mi faktury i dojdzie do odebrania kolejnego etapu robót, natychmiast dostaną zapłatę.
 
PRZED TERMINEM
 
Udało nam się skontaktować z właścicielem firmy budowlanej Marcinem Flisem. Na pytanie czemu zaparły roboty, odpowiedział: - Czekamy na konstrukcje. Jak tylko słupy powstaną, zostaną zmontowane. Jeszcze w tym tygodniu prace zostaną wznowione – obiecał. A na pytanie czy dotrzyma terminu zakończenia budowy trybun zapewnił, że prace wykona przed terminem. 
 
- On ma taki optymistyczny styl bycia i znam to nie od dziś. Oby jego zapowiedzi się spełniły – skomentował dyrektor Chmielewski.

Echo Dnia

Komentarze (18)

Kumar | 2012-03-27 21:34

Chmielewski cymbale jeden wy wszyscy macie optymistyczny styl bycia. Rok robią jebaną wylewkę pod tysięczną trybunę i stawiają 2 słupy, a wy grzejecie dupska i wypatrujecie robotników przez okna. Może lepiej już skończ się wypowiadać publicznie bo się tylko kompromitujesz. Ktoś chyba podpisał umowę z wykonawcą stadionu? Kto jest za nią odpowiedzialny? Nawet projektu stadionu nie potraficie załatwić jak trzeba. Za projekt tego bubla wydaliście majątek, a teraz trzeba go poprawiać i dalej za to płacić. Z waszych planów i wypowiedzi na temat stadionu można zrobić telenowele w charaketrze komediodramatu. Żeby reporter Echa Dnia musiał do wykonawcy dzwonić i go pytać o stan budowy? A ty co robisz do kurwy nędzy cały tydzień w okno patrzysz? Za co ci płacą. Szkoda już słów na takich ludzi jak wy.

Luki.9 | 2012-03-27 22:37

znam flisa firme i jego pracownikow dno okoliczne degeneraty jestem pewien wszystko skonczy sie w sadzie flis nigdy nic dobrze nie zrobil

Fanatyk38 | 2012-03-27 22:52

Taaa, miało być " na bogato" a skończy się tak, że nic nie będzie!!!
Paranoja, projekt za prawie dwie bańki i trzeba go przeprojektować bo ktoś się obudził ,że za drogo wyjdzie i tniemy koszta. heh.
Nie skończyli jeszcze stadionu dla "biegaczy" na 700 miejsc to i tego nie zrobią .
Prędzej "kantor" w Turbi postawi trybunę niż Chmielewski/Szlęzak w Stalowej.
Wstyd i nic więcej. Jeszcze bezczelnie mówią,że na tą ligę nie trzeba stadionu. heh kurw... a w jakiej lidze mamy grac jak ten skansen nie spełnia żadnych wymogów i nie da się z tym awansować. Ale co dyrektor MOSiR może o tym wiedzieć. Basen ma a reszta chu.. go obchodzi.
Szkoda słów na ten kabaret.
Pozytywne jest to, że ktoś zwraca jeszcze na to uwagę.
Dla Chmielewskiego i miasta inwestycja na 60-90 mln jaką jest stadion powinna być" oczkiem w głowie" a wychodzi na to ,że jest... jak widać.

Stalex | 2012-03-27 22:52

Co on pie....li, przecież dwa kolejne słupy są gotowe do odbioru!!! A poza tym można wylewać beton, robić zbrojenie...
A ja się pytam chmielewski i szlęzak za co wy bierzecie pieniądze???
A pośrednie terminy odbioru etapów?? A kary dla wykonawcy ze niedotrzymywanie tych terminów. To jest cyrk i burdel w tym zasranym mieście!!
inwestycja na kilkadziesiąt milionów, a wszyscy maja na to wyj...ne!!!
Co to jest?

Stalex | 2012-03-27 22:57

I jeszcze jedno CBA i prokurator powinni się tym zainteresować i skończyć cyrk w rym mieście!!!

Zatorze | 2012-03-27 23:18

Za niedługo to sam Donald Tusk zainteresuje się tą sprawą - pewne jest że w księdze Guinessa zapiszemy się do historii stadionu najdłużej budowanego na świecie, w końcu to już jest coś pozytywnego. :)

Fc68 | 2012-03-27 23:18

firma flisa to firma które zajjmowała sie juz budową orlików ,sieciami kanalizacji sanitarnej i wiele innych w zeszłym roku zawalił sie dach na jednej z chal wybudowanych przez ta firme w zamościu ,nie wróze dobrego zakonczenia .pozdro z janowa

Edek38 | 2012-03-27 23:42

» http://stadiony.net/stadiony/pol

I nic więcej pisać nie trzeba.

Nie ma "woli politycznej" dla sportu i stadionu wiec i jednego i drugiego w tym mieście nie będzie.
Poczytamy sobie o tym już niedlugo w naszej bibliotece.

Kumar | 2012-03-28 00:01

» http://www.youtube.com/watch?v=XeLKXN83RAU
My powinniśmy zrobić film "7 miesięcy w 3 sekundy." Chmielewski mówił: "Mróz wstrzymał prace robotników na stadionie" (było kilka dni mrozów), teraz pewnie na kwietniowym spotkaniu z nami powie, że wiosenne słonko oślepiło robotników i się pochowali. Złóż Pan podanie o rezygnacje z pełnionej funkcji i skończ z tymi wygłupami. Mówiąc nawiasem ciekaw jestem jakimi z kolei kłamstwami uraczy nas pasibrzuch przy następnym spotkaniu w UM.

Fanatyk38 | 2012-03-28 00:15

ZAPEŁNIAMY SEKTOR B !!!

NIECH WIDZĄ, ŻE JEST DLA KOGO BUDOWAĆ STADION W TYM MIEŚCIE !!!

I JEDZIEMY Z GŁOŚNYM:

" STADION DLA STALI !!!!!!!!!!!!!!!!"

Quick1986 | 2012-03-28 15:43

Chmielewski ty cymbale-skoro "znasz Filsa nie od dzis" to tym powinno się zainteresować CBA...dlaczego akurat on wygrał przetarg z tylu firm!!!
A propo mrozów to też pracuje na zewnątrz i mielismy tylko 2 tygodnie postoju przez całą zimę!

Quick1986 | 2012-03-28 15:46

Nie macie kontsrukcji to zapierd....przygotow ac pod następne filary lub cos innego!!! PARANOJA

Kijana1938 | 2012-03-28 15:57

WSTYDDDDDDDDDDDDD

Bolo36 | 2012-03-29 16:19

Wystarczy tylko przeczytac to i juz wiadomo ze cos mozna szybko zbudowac jak sie chce. Pojemność docelowa 10 037
Aktualna pojemność 10 037
Kraj Polska
Miasto Gliwice
Kluby Piast
Kategoria Budowa skończona
Koszt 54 mln PLN!!!!!!!!
Czas budowy 28.09.2010 - 08.2011!!!!!!!!!!!!
Projekt Bremer AG
Data projektu 2009/2010
Wykonawca Polimex-Mostostal
Adres ul. Okrzei 20, 44-100 Gliwice
Uwagi Trybuny można w razie potrzeby powiększyć do 15 000.

Ramzes | 2012-03-29 22:01

taki stadoinik jak u nas mostostal by odpierdolił w rok czasu, ale trzeba bylo dać flisowi zarobić bo ktoś dostał kapuchę w łapy, jak już ktoś wcześniej pisał, prokurator powinien przysiąśąc na tą hołotę jebaną bo słow kurwa brakuje!!! ^ milionów rocznie wydawanych na Mosir 90 zatrudnionych osób+fimry zewnętrzne a pan chmielewski ma na wsazystko wyjebane bo posadka jest kasa co miesiac tez, bez nadzoru, nikt nie jest z niczego wyliczany i nad nikim nie ma nadzoru bo i po co. Kurestwo i kolesiostwo tyle w tym smutnym jak pizda mieście można zaobseerwować!

Eduardo | 2012-03-29 23:26

W sobotę najprawdopodobniej na stadion zostaną dostarczone dwa dźwigary łączące kolejne słupy, natomiast na niedzielę planowana jest dostawa kolejnych dwóch słupów i ich montaż wraz z tymi dźwigarami dostarczonymi w sobotę. Do końca kwietnia zostaną postawione wszystkie słupy (9 szt.). Prace budowlane zamarły głównie dlatego gdyż inspektor budowlany podjął decyzję, że wylewki i betonowanie słupów będzie można rozpocząć dopiero po zamontowaniu wszystkich słupów (filarów) wraz z dźwigarami łączącymi słupy. Betonowanie na obecnym etapie prac spowoduje brak możliwości manewru przy montażu kolejnych słupów (zabetonowanie słupów zablokuje na stałe ich regulację przy montowaniu kolejnych).

Eduardo | 2012-03-29 23:35

PS. Dźwigary powinny zostać dostarczone jeszcze przed meczem Stalówki, najpóźniej do godz. 11:00 także na meczu powinny się już rzucić w oczy:) I jeszcze jedno, ten montaż niedzielny 1 kwietnia to nie żaden żart prima aprillisowy, montaż został wyznaczony na niedzielę ze względu na sobotni mecz Stalówki, a firma zajmująca się produkcją i montażem konstrukcji stalowej (podwykonawca) montuje na bieżąco konstrukcję na Elektrowni Stalowa Wola i wszystko jest tak ustawiane aby oba te tematy ze sobą pogodzić. Podwykonawca został zobowiązany do wykonania i montażu konstrukcji stalowej trybuny do końca kwietnia i wszystko wskazuje na to, że terminu dotrzyma. Kolejne słupy produkowane są na bieżąco także proszę cierpliwie czekać na efekty pracy jeszcze przez miesiąc.

Fanatyk38 | 2012-03-30 23:09

ok, wielkie dzięki. Tylko niech na środku boiska tego nie zostawią czasem.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-3-10 21
13 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 18 4-4-10 16

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (651) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (328) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (0:1)
2012-05-09
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 86 803 razy
STAL - Flota Świnoujście (1:0)
2009-04-04
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 42 706 razy
Pogoń Leżajsk - STAL (0:1)
2001-08-18
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 048 razy
Stal Rzeszów - STAL (2:1)
2005-06-04
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 20 836 razy
Osób Online: 27 / Czas gen. strony: 0.05981