Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Stal Rzeszów 1 : 0 (1:0)

STAL - Stal Rzeszów 1 : 0 (1:0)

W derbach Podkarpacia Stalówka pokonała drużynę Stali Rzeszów 1:0.

Zwycięską bramkę zdobył w 3 minucie meczu Michał Czarny.

Zdjęcia z meczu: 
1. http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120331/SPORT01/120339783 
2. http://stalowka.eu/index.php?id=19&idd=269&str=photo

Komentarze (17)

Jack | 2012-03-31 20:46

Brawooooooo!
Tak ma być.
Mniejsza o wynik, ważne zaangażowanie grajków i gra do przodu, ciekawe co na taka grę "mała łyżeczka" Adamus? :) A 3 pkt też cieszą, jednak jeszcze bardziej widowiskowa gra!

Stalowiak2 | 2012-03-31 22:18

I porownajcie sobie jakosc gry za Adamusa z ta z nowym trenerem.Tam byla nijaka i przypadek, a moze sie uda, a tu walka do samego konca.Jakby grali tak w rundzie jesiennej byli by w czubie i walczyli o awans.Ten facet z osemka to swietnie gral i robi dobra robote w pomocy,zdecydowanie lepszy od gwiazdora Walaszczyka.Dobrze gral tez ten gosciu z 20-stka walczak bedzie miala Stal z niego pozytek.Niepotrzebni e tylko Horajecki znow lapie glupie kartki za pyskowanie, drugi Mietek Ozog rosnie, tez klocil sie z rywalami sedziami do przepychanek skakal tak samo postepuje Horajecki, ale przynajmniej ma charakter, nie to co niektore lalusie co go pchna to niemal placze, Fabianowski np taki zawsze byl lalusiowaty.Ta druzyna w koncu ma charakter, walczaki az milo sie patrzy.I to na kazdej pozycji.Nawet Piatkowski wzial sie za gre

Mirek | 2012-03-31 22:22

Stalowiak2 - Napisałeś , że ,, Nawet Piątkowski wziął się za grę''
Chyba na mecze nie chodziłeś sezonowcu Piątkowski w tamtej rundzie był naszym najlepszym graczem i cieszy to , że dalej utrzymuje wysoką formę !

Jaszczur | 2012-03-31 22:28

NALŻY POGRATULOWAĆ DRUGIEGO ZWYCIĘSTWA PIŁKARZOM I TRENEROWI BO SZTUKĄ JEST ZROBIĆ Z DRUZYNY GRAJĄCEJ JESIENIĄ FATALNIE ZESPÓŁ Z AMBICJĄ,WALCZĄCĄY,Z POMYSŁEM NA GRE A CO NAJWAZNIEJSZE GRA DAJE IM DUZĄ RADOSC NAJBARDZIEJ MARTWI MNIE KRÓTKA ŁAWKA REZERWOWYCH

Jack | 2012-03-31 22:35

Nie martwmy się na zapas krótką ławką, bo mnie to nie dziwi. W Klubie się nie przelewa,miasto ma ich w dupie co jest ewenementem w skali kraju. Co z tego że robią co mogą żeby powiązać koniec z końcem, z pustego i salomon nie naleje. I powtórzę że mnie najbardziej cieszy styl gry naszej drużyny bardziej niż zwycięstwo. Choć 6 pkt w 2 meczach tez jest fajne:)
Oby tak dalej!!!

Stalowiak2 | 2012-03-31 22:39

Mirek najlepszym chyba w bierki.
Nie zapomne z jesieni jak potykal sie o wlasne nogi zta opaska kapitana.A najlepszym byl ten ktory juz w Stali nie gra rudy czyli Turczyn.

Fanatyko | 2012-03-31 22:49

A ja gratuluję dopingu. Na pełnej piździe dziś było. Oby tak dalej chłopaki.

Jack | 2012-03-31 23:03

Przypomniało mi się jeszcze parę rzeczy a że nie mam okazji osobiście bo nie wychodzi z nory to chciałbym się tu spytać-
panie Adamus
Jak to jest że Cebula którego pan nie chciał w Stali daje rade?
Jak to jest że Zmuda który według pana nie nadaje się na obrońcę dziś zagrał z Czarnym wybornie?
Jak to jest że może być na boisku 3 napastników(Widz,Bia łek,Radawiec)?
Pytań mam jeszcze wiele, ale odpowiedzi udzielę sobie sam, i powiem coś panu panie Adamus. Oprócz tego że masz papiery(papierowe oczywiście)na trenowanie to nie nadajesz sie do tej roboty!!!
Jakim byłeś piłkarzem,tak i trenerem i człowiekiem jesteś bez ambicji i honoru.
Dobrze że zarząd przejrzał na oczy i Cie pogonił!
I ludzi przychodzi od razu więcej :)
Same plusy!!!
Tak trzymać. i dopingu tez gratuluję.
Piłka nożna w Stalowej Woli wróciła z "dalekiej podróży"

Stalówka_1938 | 2012-03-31 23:26

Jack trafiłeś w same sedno sprawy :d . trafne słowa :)

Dead | 2012-03-31 23:47

powiem tak fajnie sie oglada jak graja na duzy + jak i duzy plus za trybuny oby tak dalej

Johnyy | 2012-04-1 02:28

ta ale jak wywalczyl awans bylo dobrze hehe

19mlody38 | 2012-04-1 02:43

panowie bedzie wyjazd do krakowa?

Rusko18 | 2012-04-1 08:55

Mam nadzieje ze bedzie ba jak nie to na wlasnam reke jade

Mariusz 151 | 2012-04-1 09:58

BEZ KIBICÓW GOŚCI NA MECZACH GARBARNI
Garbarnia Kraków poinformowała, że mecze, które będzie rozgrywać w roli gospodarza na stadionie Wawelu Kraków, odbędą się bez udziału zorganizowanych grup kibiców gości.

90minut.pl

Ssw1938 | 2012-04-1 10:03

To może zorganizowana wycieczka do Krk, a w programie czas wolny dla każdego?

Spawn1938 | 2012-04-1 12:41

Co do wczorejszego meczyku ogromny plus,nasi pokazali jak można grać w piłke gdy się chce. Ale oczywiście jest troche do poprawki ,Getinger najsłabszy zawodnik na boisku, a na pochwałe zasługuje cała linia obrony bo poraz kolejny zagrali pewnie, stanowczo i agresywnie. Tak więc wszystko idzie w dobrym kierunku. A i jeszcze ten co pisał że sędziowanie było bardzo dobre (człowieku wiesz że nie wolno spać na meczu to grozi przeoczeniami)

Fanatyk38 | 2012-04-1 12:52

Gratulacje dla KIBICÓW za doping i zaprezentowaną oprawę. Tak powinien wyglądać każdy mecz/doping na Hutniczej bez względu na przeciwnika i wyniki.
Najwierniejsi z wiernych FANATYCY !!!
Ładna nowa flaga. Miała udany debiut,hehe.|
o grze i zaangażowaniu piłkarzy już chyba napisano wszystko.
Należy też zauważyć,że zadebiutował kolejny młody wychowanek-KOMADA. Do tego Widz,Cebula, Horajecki, Kocój. Będzie z nich pożytek.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Górnik Łęczna 18 8-5-5 29
7 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 18 5-4-9 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (3:3)
2009-10-17
Ilość zdjęć: 61
Wyświetleń: 194 441 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (0:1)
2002-04-13
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 35 516 razy
Garbarnia Kraków - STAL (1:1)
2014-04-27
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 12 625 razy
Hetman Zamość - STAL (1:1)
2006-05-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 18 341 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.06535