Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Stal Rzeszów 1 : 0 (1:0)

STAL - Stal Rzeszów 1 : 0 (1:0)

W derbach Podkarpacia Stalówka pokonała drużynę Stali Rzeszów 1:0.

Zwycięską bramkę zdobył w 3 minucie meczu Michał Czarny.

Zdjęcia z meczu: 
1. http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120331/SPORT01/120339783 
2. http://stalowka.eu/index.php?id=19&idd=269&str=photo

Komentarze (17)

Jack | 2012-03-31 20:46

Brawooooooo!
Tak ma być.
Mniejsza o wynik, ważne zaangażowanie grajków i gra do przodu, ciekawe co na taka grę "mała łyżeczka" Adamus? :) A 3 pkt też cieszą, jednak jeszcze bardziej widowiskowa gra!

Stalowiak2 | 2012-03-31 22:18

I porownajcie sobie jakosc gry za Adamusa z ta z nowym trenerem.Tam byla nijaka i przypadek, a moze sie uda, a tu walka do samego konca.Jakby grali tak w rundzie jesiennej byli by w czubie i walczyli o awans.Ten facet z osemka to swietnie gral i robi dobra robote w pomocy,zdecydowanie lepszy od gwiazdora Walaszczyka.Dobrze gral tez ten gosciu z 20-stka walczak bedzie miala Stal z niego pozytek.Niepotrzebni e tylko Horajecki znow lapie glupie kartki za pyskowanie, drugi Mietek Ozog rosnie, tez klocil sie z rywalami sedziami do przepychanek skakal tak samo postepuje Horajecki, ale przynajmniej ma charakter, nie to co niektore lalusie co go pchna to niemal placze, Fabianowski np taki zawsze byl lalusiowaty.Ta druzyna w koncu ma charakter, walczaki az milo sie patrzy.I to na kazdej pozycji.Nawet Piatkowski wzial sie za gre

Mirek | 2012-03-31 22:22

Stalowiak2 - Napisałeś , że ,, Nawet Piątkowski wziął się za grę''
Chyba na mecze nie chodziłeś sezonowcu Piątkowski w tamtej rundzie był naszym najlepszym graczem i cieszy to , że dalej utrzymuje wysoką formę !

Jaszczur | 2012-03-31 22:28

NALŻY POGRATULOWAĆ DRUGIEGO ZWYCIĘSTWA PIŁKARZOM I TRENEROWI BO SZTUKĄ JEST ZROBIĆ Z DRUZYNY GRAJĄCEJ JESIENIĄ FATALNIE ZESPÓŁ Z AMBICJĄ,WALCZĄCĄY,Z POMYSŁEM NA GRE A CO NAJWAZNIEJSZE GRA DAJE IM DUZĄ RADOSC NAJBARDZIEJ MARTWI MNIE KRÓTKA ŁAWKA REZERWOWYCH

Jack | 2012-03-31 22:35

Nie martwmy się na zapas krótką ławką, bo mnie to nie dziwi. W Klubie się nie przelewa,miasto ma ich w dupie co jest ewenementem w skali kraju. Co z tego że robią co mogą żeby powiązać koniec z końcem, z pustego i salomon nie naleje. I powtórzę że mnie najbardziej cieszy styl gry naszej drużyny bardziej niż zwycięstwo. Choć 6 pkt w 2 meczach tez jest fajne:)
Oby tak dalej!!!

Stalowiak2 | 2012-03-31 22:39

Mirek najlepszym chyba w bierki.
Nie zapomne z jesieni jak potykal sie o wlasne nogi zta opaska kapitana.A najlepszym byl ten ktory juz w Stali nie gra rudy czyli Turczyn.

Fanatyko | 2012-03-31 22:49

A ja gratuluję dopingu. Na pełnej piździe dziś było. Oby tak dalej chłopaki.

Jack | 2012-03-31 23:03

Przypomniało mi się jeszcze parę rzeczy a że nie mam okazji osobiście bo nie wychodzi z nory to chciałbym się tu spytać-
panie Adamus
Jak to jest że Cebula którego pan nie chciał w Stali daje rade?
Jak to jest że Zmuda który według pana nie nadaje się na obrońcę dziś zagrał z Czarnym wybornie?
Jak to jest że może być na boisku 3 napastników(Widz,Bia łek,Radawiec)?
Pytań mam jeszcze wiele, ale odpowiedzi udzielę sobie sam, i powiem coś panu panie Adamus. Oprócz tego że masz papiery(papierowe oczywiście)na trenowanie to nie nadajesz sie do tej roboty!!!
Jakim byłeś piłkarzem,tak i trenerem i człowiekiem jesteś bez ambicji i honoru.
Dobrze że zarząd przejrzał na oczy i Cie pogonił!
I ludzi przychodzi od razu więcej :)
Same plusy!!!
Tak trzymać. i dopingu tez gratuluję.
Piłka nożna w Stalowej Woli wróciła z "dalekiej podróży"

Stalówka_1938 | 2012-03-31 23:26

Jack trafiłeś w same sedno sprawy :d . trafne słowa :)

Dead | 2012-03-31 23:47

powiem tak fajnie sie oglada jak graja na duzy + jak i duzy plus za trybuny oby tak dalej

Johnyy | 2012-04-1 02:28

ta ale jak wywalczyl awans bylo dobrze hehe

19mlody38 | 2012-04-1 02:43

panowie bedzie wyjazd do krakowa?

Rusko18 | 2012-04-1 08:55

Mam nadzieje ze bedzie ba jak nie to na wlasnam reke jade

Mariusz 151 | 2012-04-1 09:58

BEZ KIBICÓW GOŚCI NA MECZACH GARBARNI
Garbarnia Kraków poinformowała, że mecze, które będzie rozgrywać w roli gospodarza na stadionie Wawelu Kraków, odbędą się bez udziału zorganizowanych grup kibiców gości.

90minut.pl

Ssw1938 | 2012-04-1 10:03

To może zorganizowana wycieczka do Krk, a w programie czas wolny dla każdego?

Spawn1938 | 2012-04-1 12:41

Co do wczorejszego meczyku ogromny plus,nasi pokazali jak można grać w piłke gdy się chce. Ale oczywiście jest troche do poprawki ,Getinger najsłabszy zawodnik na boisku, a na pochwałe zasługuje cała linia obrony bo poraz kolejny zagrali pewnie, stanowczo i agresywnie. Tak więc wszystko idzie w dobrym kierunku. A i jeszcze ten co pisał że sędziowanie było bardzo dobre (człowieku wiesz że nie wolno spać na meczu to grozi przeoczeniami)

Fanatyk38 | 2012-04-1 12:52

Gratulacje dla KIBICÓW za doping i zaprezentowaną oprawę. Tak powinien wyglądać każdy mecz/doping na Hutniczej bez względu na przeciwnika i wyniki.
Najwierniejsi z wiernych FANATYCY !!!
Ładna nowa flaga. Miała udany debiut,hehe.|
o grze i zaangażowaniu piłkarzy już chyba napisano wszystko.
Należy też zauważyć,że zadebiutował kolejny młody wychowanek-KOMADA. Do tego Widz,Cebula, Horajecki, Kocój. Będzie z nich pożytek.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2018-08-28, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 34 20-5-9 65
2 ŁKS Łódź 34 18-11-5 65
3 Warta Poznań 34 18-8-8 62
4 Garbarnia Kraków 34 16-9-9 57
5 Radomiak Radom 34 15-10-9 55
6 Olimpia Elbląg 34 14-8-12 50
7 Siarka Tarnobrzeg 34 14-5-15 47
8 GKS Bełchatów 34 12-10-12 46
9 Gryf Wejherowo 34 12-10-12 46
10 Stal Stalowa Wola 34 11-11-12 44
11 ROW 1964 Rybnik 34 12-8-14 44
12 Rozwój Katowice 34 12-8-14 44
13 Znicz Pruszków 34 11-9-14 42
14 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
15 MKS Kluczbork 34 9-12-13 39
16 Wisła Puławy 34 8-12-14 36
17 Gwardia Koszalin 34 6-10-18 28
18 Legionovia Legionowo 34 7-6-21 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-28 STAL - Resovia Rzes..
0000-00-00 Elana Toruń - STAL
0000-00-00 STAL - Widzew Łódź
0000-00-00 Błękitni S.. - STAL
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1227) » Vielitz44 (777)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (378)
» Koko (365) » Slim1938 (358)
» Stalowiak1938 (326) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (286)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Sandecja Nowy Sącz - STAL (1:0)
2001-09-08
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 8 495 razy
STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 18 075 razy
Rozwój Katowice - STAL (1:5)
2015-03-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 11 272 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (2:0)
2014-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 10 515 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.03742