Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Stal Rzeszów 1 : 0 (1:0)

STAL - Stal Rzeszów 1 : 0 (1:0)

W derbach Podkarpacia Stalówka pokonała drużynę Stali Rzeszów 1:0.

Zwycięską bramkę zdobył w 3 minucie meczu Michał Czarny.

Zdjęcia z meczu: 
1. http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120331/SPORT01/120339783 
2. http://stalowka.eu/index.php?id=19&idd=269&str=photo

Komentarze (17)

Jack | 2012-03-31 20:46

Brawooooooo!
Tak ma być.
Mniejsza o wynik, ważne zaangażowanie grajków i gra do przodu, ciekawe co na taka grę "mała łyżeczka" Adamus? :) A 3 pkt też cieszą, jednak jeszcze bardziej widowiskowa gra!

Stalowiak2 | 2012-03-31 22:18

I porownajcie sobie jakosc gry za Adamusa z ta z nowym trenerem.Tam byla nijaka i przypadek, a moze sie uda, a tu walka do samego konca.Jakby grali tak w rundzie jesiennej byli by w czubie i walczyli o awans.Ten facet z osemka to swietnie gral i robi dobra robote w pomocy,zdecydowanie lepszy od gwiazdora Walaszczyka.Dobrze gral tez ten gosciu z 20-stka walczak bedzie miala Stal z niego pozytek.Niepotrzebni e tylko Horajecki znow lapie glupie kartki za pyskowanie, drugi Mietek Ozog rosnie, tez klocil sie z rywalami sedziami do przepychanek skakal tak samo postepuje Horajecki, ale przynajmniej ma charakter, nie to co niektore lalusie co go pchna to niemal placze, Fabianowski np taki zawsze byl lalusiowaty.Ta druzyna w koncu ma charakter, walczaki az milo sie patrzy.I to na kazdej pozycji.Nawet Piatkowski wzial sie za gre

Mirek | 2012-03-31 22:22

Stalowiak2 - Napisałeś , że ,, Nawet Piątkowski wziął się za grę''
Chyba na mecze nie chodziłeś sezonowcu Piątkowski w tamtej rundzie był naszym najlepszym graczem i cieszy to , że dalej utrzymuje wysoką formę !

Jaszczur | 2012-03-31 22:28

NALŻY POGRATULOWAĆ DRUGIEGO ZWYCIĘSTWA PIŁKARZOM I TRENEROWI BO SZTUKĄ JEST ZROBIĆ Z DRUZYNY GRAJĄCEJ JESIENIĄ FATALNIE ZESPÓŁ Z AMBICJĄ,WALCZĄCĄY,Z POMYSŁEM NA GRE A CO NAJWAZNIEJSZE GRA DAJE IM DUZĄ RADOSC NAJBARDZIEJ MARTWI MNIE KRÓTKA ŁAWKA REZERWOWYCH

Jack | 2012-03-31 22:35

Nie martwmy się na zapas krótką ławką, bo mnie to nie dziwi. W Klubie się nie przelewa,miasto ma ich w dupie co jest ewenementem w skali kraju. Co z tego że robią co mogą żeby powiązać koniec z końcem, z pustego i salomon nie naleje. I powtórzę że mnie najbardziej cieszy styl gry naszej drużyny bardziej niż zwycięstwo. Choć 6 pkt w 2 meczach tez jest fajne:)
Oby tak dalej!!!

Stalowiak2 | 2012-03-31 22:39

Mirek najlepszym chyba w bierki.
Nie zapomne z jesieni jak potykal sie o wlasne nogi zta opaska kapitana.A najlepszym byl ten ktory juz w Stali nie gra rudy czyli Turczyn.

Fanatyko | 2012-03-31 22:49

A ja gratuluję dopingu. Na pełnej piździe dziś było. Oby tak dalej chłopaki.

Jack | 2012-03-31 23:03

Przypomniało mi się jeszcze parę rzeczy a że nie mam okazji osobiście bo nie wychodzi z nory to chciałbym się tu spytać-
panie Adamus
Jak to jest że Cebula którego pan nie chciał w Stali daje rade?
Jak to jest że Zmuda który według pana nie nadaje się na obrońcę dziś zagrał z Czarnym wybornie?
Jak to jest że może być na boisku 3 napastników(Widz,Bia łek,Radawiec)?
Pytań mam jeszcze wiele, ale odpowiedzi udzielę sobie sam, i powiem coś panu panie Adamus. Oprócz tego że masz papiery(papierowe oczywiście)na trenowanie to nie nadajesz sie do tej roboty!!!
Jakim byłeś piłkarzem,tak i trenerem i człowiekiem jesteś bez ambicji i honoru.
Dobrze że zarząd przejrzał na oczy i Cie pogonił!
I ludzi przychodzi od razu więcej :)
Same plusy!!!
Tak trzymać. i dopingu tez gratuluję.
Piłka nożna w Stalowej Woli wróciła z "dalekiej podróży"

Stalówka_1938 | 2012-03-31 23:26

Jack trafiłeś w same sedno sprawy :d . trafne słowa :)

Dead | 2012-03-31 23:47

powiem tak fajnie sie oglada jak graja na duzy + jak i duzy plus za trybuny oby tak dalej

Johnyy | 2012-04-1 02:28

ta ale jak wywalczyl awans bylo dobrze hehe

19mlody38 | 2012-04-1 02:43

panowie bedzie wyjazd do krakowa?

Rusko18 | 2012-04-1 08:55

Mam nadzieje ze bedzie ba jak nie to na wlasnam reke jade

Mariusz 151 | 2012-04-1 09:58

BEZ KIBICÓW GOŚCI NA MECZACH GARBARNI
Garbarnia Kraków poinformowała, że mecze, które będzie rozgrywać w roli gospodarza na stadionie Wawelu Kraków, odbędą się bez udziału zorganizowanych grup kibiców gości.

90minut.pl

Ssw1938 | 2012-04-1 10:03

To może zorganizowana wycieczka do Krk, a w programie czas wolny dla każdego?

Spawn1938 | 2012-04-1 12:41

Co do wczorejszego meczyku ogromny plus,nasi pokazali jak można grać w piłke gdy się chce. Ale oczywiście jest troche do poprawki ,Getinger najsłabszy zawodnik na boisku, a na pochwałe zasługuje cała linia obrony bo poraz kolejny zagrali pewnie, stanowczo i agresywnie. Tak więc wszystko idzie w dobrym kierunku. A i jeszcze ten co pisał że sędziowanie było bardzo dobre (człowieku wiesz że nie wolno spać na meczu to grozi przeoczeniami)

Fanatyk38 | 2012-04-1 12:52

Gratulacje dla KIBICÓW za doping i zaprezentowaną oprawę. Tak powinien wyglądać każdy mecz/doping na Hutniczej bez względu na przeciwnika i wyniki.
Najwierniejsi z wiernych FANATYCY !!!
Ładna nowa flaga. Miała udany debiut,hehe.|
o grze i zaangażowaniu piłkarzy już chyba napisano wszystko.
Należy też zauważyć,że zadebiutował kolejny młody wychowanek-KOMADA. Do tego Widz,Cebula, Horajecki, Kocój. Będzie z nich pożytek.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (383) » Koko (369)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (309) » Jaszczur (302)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Ruch Wysokie Mazowieckie (0:2)
2011-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 34 905 razy
STAL - Flota Świnoujście (1:0)
2009-04-04
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 44 901 razy
Świt Nowy Dwór M. - STAL (0:2)
2014-06-01
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 16 295 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:1)
2006-05-24
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 24 500 razy
Osób Online: 26 / Czas gen. strony: 0.03696