Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» W sobotę kolejne spotkanie piłkarzy Stalówki - relacja LIVE

W sobotę kolejne spotkanie piłkarzy Stalówki - relacja LIVE

Relacja LIVE: http://live.sportowefakty.pl/launch_football_5282.html

Tylko dwa dni dzielą nas od kolejnego spotkania piłkarzy Stali Stalowa Wola. Tym razem przed własną publicznością zielono-czarni zagrają z zajmującą dziewiątą lokatę w ligowej tabeli Pogonią Siedlce. Początek tego meczu o godzinie 16:00 na stadionie przy H15. 

Przypominamy jednocześnie, że na sektorze B obowiązuje nakaz głośnego dopingu oraz posiadania klubowego szalika.
Sklep kibiców Stali Stalowa Wola: www.sklep.stalowka.pl

Przed nami również wyjazd do Puław. Mecz przy jupiterach 18 kwietnia (środa), początek spotkania o godzinie 19:00, zapisy - http://www.kibicestalowki.pl/zapisy-na-wyjazd .

ZAPISUJEMY SIĘ I JEDZIEMY!
1938

Komentarze (18)

Fanatyk38 | 2012-04-12 13:15

Każdy zabiera ze sobą znajomego ,tak żeby frekwencja była wyższa od ostatniej a doping jeszcze głośniejszy. Zabieramy ze sobą również zielone koszulki !!!
Po sobotnim zwycięstwie robimy najazd na Puławy więc zapisywać się na listę !!!
Jest to pierwszy z 4 wyjazdów tej rundy. Mobilizujemy się !!!

Dead | 2012-04-12 14:49

wszyscy na MECZ!!

Fanatyk38 | 2012-04-12 19:06

Edek38 | 2012-04-12 19:38

uwaga dla wybrednych .SPORO niecenzuralnych słówek , ale myśl przewodnia konkretna.

GRAĆ ALBO ...

Spawn1938 | 2012-04-12 23:30

To jest życiowa prawda:do zawodników
"Każdy z nas powinien zadać sobie pytanie czy chce grać dla STALÓWKI, jak nie to (do widzenia)i tyle".

Mietek | 2012-04-12 23:34

Nawet takie Puławy maja jupitery.A u nas mozna o czyms takim tylko pomarzyć...
Dobrze ze cos w ogole ruszylo z budowa bo myslalem ze ten dzwig to bedzie tam stal w miejscu na wieki.

Damianstw | 2012-04-13 10:59

Pamiętajcie jutro o szaliku i zielonej koszulce !! i szykować gardła ! i w środe Puławy !! Jeśli sie nie zapisałeś/aś no to się ZAPISZ !


http:/ /tin ypic.pl/mukxg9xse0lq / pu%C5%82awy_kopia.jp g.html

Oskar211 | 2012-04-13 13:01

nie powinno byc problemu powinni wygrac z siedlcami bo dobrze se radza ostatnio

Maggip | 2012-04-13 14:45

W niedziele o 13:00 nasi juniorzy młodsi grają ze Stalą Rzeszów. Moznaby było się wybrać na mecz.
» http://www.stalowka95.futbolowo.pl
Zapowiedź w linku.
ZAPRASZAMY

Maggip | 2012-04-13 14:46

bedą jutro sprzedawane zielone koszulki ?

Stalowka the firm | 2012-04-13 21:29

Tak - beda sprzedawane - jest jeszcze ich kilka sztuk i bedzie mozliwosc zakupu na stoisku obok sektora

Omen | 2012-04-13 21:54

Byłem na stadionie w Puławach.Niezłą mają klatkę dla przyjezdnych, jakby jeszcze wylali wokół niej wodę, to byłaby fosa:) Oprócz meczu warto ten nowy stadion zobaczyć.

Złotówa | 2012-04-14 10:44

Wiem, że mój zespół ma taki potencjał, że nie ma przeciwnika, z którym nie mógłby sobie poradzić. Jeśli moi zawodnicy spełnią założenia taktyczne jaki nakreślę im przed meczem to jestem dobrej myśli - tłumaczy szkoleniowiec stalowców Mirosław Kalita, który po spotkaniu w Krakowie zapowiada zmiany w składzie i grę trzema napastnikami. - Postaramy się zmazać plamę za ostatnią porażkę z Garbarnią. Gramy u siebie i musimy takie mecze wygrywać - dodaje opiekun Stali.

Łysy1938 | 2012-04-14 11:32

Wszyscy o 13 w Niedziele na H15!!!! Derby Podkarpacia w wykonaniu juniorów młodszych. Można potrenować doping, także koszulka szalik i jazda.

Jacek1449 | 2012-04-14 16:00

cos widzę ze bd ciekawie z tym sedzią "Woś" Mecz rozpopocznie się o 16;20 :)

Mecz rozpocznie się z opóźnieniem. Sędzia nie chce dopuścić do rozegrania meczu. Powodem są prace związane na stadionie. Mecz rozpocznie się z 20-minutowym opóźnieniem

Virek123 | 2012-04-14 16:46

jaa ale siara żeby przesuwać mecz z powodu ze jak

Virek123 | 2012-04-14 16:47

obserwatorowi PZPN nie podoba się pozycja ustawienia dźwigu."

Arni | 2012-04-14 17:31

No do przerwy remis.
A z tym dziwgiem to niezle jaja.

Ciekaw jestem co to za zje.... spamuja do tego dziadowskiego portalu st......eu bo link do relacji widac przeciez w poscie !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce

Stal Stalowa Wola             Pogoń Siedlce
2018-08-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Brzeziański 63     
Sędzia: Piotr Idzik (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 5 4-0-1 12
2 Siarka Tarnobrzeg 5 4-0-1 12
3 Górnik Łęczna 5 3-2-0 11
4 Radomiak Radom 5 3-1-1 10
5 Elana Toruń 5 3-1-1 10
6 Widzew Łódź 5 3-1-1 10
7 Błękitni Stargard Szcz. 5 3-1-1 10
8 GKS Bełchatów 5 2-3-0 9
9 Stal Stalowa Wola 5 3-0-2 9
10 Gryf Wejherowo 5 2-2-1 8
11 Znicz Pruszków 5 2-1-2 7
12 Ruch Chorzów 5 1-1-3 4
13 Rozwój Katowice 5 0-3-2 3
14 ROW 1964 Rybnik 5 1-0-4 3
15 Olimpia Elbląg 5 1-0-4 3
16 Resovia Rzeszów 5 0-2-3 2
17 Pogoń Siedlce 5 0-2-3 2
18 Skra Częstochowa 5 0-0-5 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
2018-08-25 Siarka Tarno.. - STAL
2018-09-01 STAL - Radomiak Radom
2018-09-08 Skra Często.. - STAL
2018-09-15 STAL - Ruch Chorzów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1233) » Vielitz44 (797)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (383)
» Koko (367) » Slim1938 (359)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (288)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Jagiellonia Białystok (2:2)
2006-10-28
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 23 033 razy
STAL - Wigry Suwałki (0:2)
2014-05-03
Ilość zdjęć: 23
Wyświetleń: 12 153 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 109 715 razy
STAL - Śląsk Wrocław (0:0)
2007-04-14
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 19 644 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.04998