Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» W sobotę kolejne spotkanie piłkarzy Stalówki - relacja LIVE

W sobotę kolejne spotkanie piłkarzy Stalówki - relacja LIVE

Relacja LIVE: http://live.sportowefakty.pl/launch_football_5282.html

Tylko dwa dni dzielą nas od kolejnego spotkania piłkarzy Stali Stalowa Wola. Tym razem przed własną publicznością zielono-czarni zagrają z zajmującą dziewiątą lokatę w ligowej tabeli Pogonią Siedlce. Początek tego meczu o godzinie 16:00 na stadionie przy H15. 

Przypominamy jednocześnie, że na sektorze B obowiązuje nakaz głośnego dopingu oraz posiadania klubowego szalika.
Sklep kibiców Stali Stalowa Wola: www.sklep.stalowka.pl

Przed nami również wyjazd do Puław. Mecz przy jupiterach 18 kwietnia (środa), początek spotkania o godzinie 19:00, zapisy - http://www.kibicestalowki.pl/zapisy-na-wyjazd .

ZAPISUJEMY SIĘ I JEDZIEMY!
1938

Komentarze (18)

Fanatyk38 | 2012-04-12 13:15

Każdy zabiera ze sobą znajomego ,tak żeby frekwencja była wyższa od ostatniej a doping jeszcze głośniejszy. Zabieramy ze sobą również zielone koszulki !!!
Po sobotnim zwycięstwie robimy najazd na Puławy więc zapisywać się na listę !!!
Jest to pierwszy z 4 wyjazdów tej rundy. Mobilizujemy się !!!

Dead | 2012-04-12 14:49

wszyscy na MECZ!!

Fanatyk38 | 2012-04-12 19:06

Edek38 | 2012-04-12 19:38

uwaga dla wybrednych .SPORO niecenzuralnych słówek , ale myśl przewodnia konkretna.

GRAĆ ALBO ...

Spawn1938 | 2012-04-12 23:30

To jest życiowa prawda:do zawodników
"Każdy z nas powinien zadać sobie pytanie czy chce grać dla STALÓWKI, jak nie to (do widzenia)i tyle".

Mietek | 2012-04-12 23:34

Nawet takie Puławy maja jupitery.A u nas mozna o czyms takim tylko pomarzyć...
Dobrze ze cos w ogole ruszylo z budowa bo myslalem ze ten dzwig to bedzie tam stal w miejscu na wieki.

Damianstw | 2012-04-13 10:59

Pamiętajcie jutro o szaliku i zielonej koszulce !! i szykować gardła ! i w środe Puławy !! Jeśli sie nie zapisałeś/aś no to się ZAPISZ !


http:/ /tin ypic.pl/mukxg9xse0lq / pu%C5%82awy_kopia.jp g.html

Oskar211 | 2012-04-13 13:01

nie powinno byc problemu powinni wygrac z siedlcami bo dobrze se radza ostatnio

Maggip | 2012-04-13 14:45

W niedziele o 13:00 nasi juniorzy młodsi grają ze Stalą Rzeszów. Moznaby było się wybrać na mecz.
» http://www.stalowka95.futbolowo.pl
Zapowiedź w linku.
ZAPRASZAMY

Maggip | 2012-04-13 14:46

bedą jutro sprzedawane zielone koszulki ?

Stalowka the firm | 2012-04-13 21:29

Tak - beda sprzedawane - jest jeszcze ich kilka sztuk i bedzie mozliwosc zakupu na stoisku obok sektora

Omen | 2012-04-13 21:54

Byłem na stadionie w Puławach.Niezłą mają klatkę dla przyjezdnych, jakby jeszcze wylali wokół niej wodę, to byłaby fosa:) Oprócz meczu warto ten nowy stadion zobaczyć.

Złotówa | 2012-04-14 10:44

Wiem, że mój zespół ma taki potencjał, że nie ma przeciwnika, z którym nie mógłby sobie poradzić. Jeśli moi zawodnicy spełnią założenia taktyczne jaki nakreślę im przed meczem to jestem dobrej myśli - tłumaczy szkoleniowiec stalowców Mirosław Kalita, który po spotkaniu w Krakowie zapowiada zmiany w składzie i grę trzema napastnikami. - Postaramy się zmazać plamę za ostatnią porażkę z Garbarnią. Gramy u siebie i musimy takie mecze wygrywać - dodaje opiekun Stali.

Łysy1938 | 2012-04-14 11:32

Wszyscy o 13 w Niedziele na H15!!!! Derby Podkarpacia w wykonaniu juniorów młodszych. Można potrenować doping, także koszulka szalik i jazda.

Jacek1449 | 2012-04-14 16:00

cos widzę ze bd ciekawie z tym sedzią "Woś" Mecz rozpopocznie się o 16;20 :)

Mecz rozpocznie się z opóźnieniem. Sędzia nie chce dopuścić do rozegrania meczu. Powodem są prace związane na stadionie. Mecz rozpocznie się z 20-minutowym opóźnieniem

Virek123 | 2012-04-14 16:46

jaa ale siara żeby przesuwać mecz z powodu ze jak

Virek123 | 2012-04-14 16:47

obserwatorowi PZPN nie podoba się pozycja ustawienia dźwigu."

Arni | 2012-04-14 17:31

No do przerwy remis.
A z tym dziwgiem to niezle jaja.

Ciekaw jestem co to za zje.... spamuja do tego dziadowskiego portalu st......eu bo link do relacji widac przeciez w poscie !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola

Garbarnia Kraków             Stal Stalowa Wola
2019-09-28, godz. 15:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola

Legionovia Legionowo             Stal Stalowa Wola

0 : 1

    
Piotr Witasik 89
Sędzia: Piotr Idzik (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Górnik Łęczna 10 6-3-1 21
2 Stal Rzeszów 10 6-2-2 20
3 Olimpia Elbląg 10 5-3-2 18
4 Resovia Rzeszów 10 5-3-2 18
5 Widzew Łódź 10 5-3-2 18
6 GKS Katowice 10 5-2-3 17
7 Garbarnia Kraków 10 4-4-2 16
8 Znicz Pruszków 10 5-1-4 16
9 Bytovia Bytów 10 4-3-3 15
10 Pogoń Siedlce 10 4-3-3 15
11 Błękitni Stargard Szcz. 10 5-0-5 15
12 Górnik Polkowice 10 3-4-3 13
13 Lech II Poznań 10 4-1-5 13
14 Elana Toruń 10 3-2-5 11
15 Skra Częstochowa 10 3-2-5 11
16 Stal Stalowa Wola 10 2-2-6 8
17 Legionovia Legionowo 10 1-0-9 3
18 Gryf Wejherowo 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-09-28 Garbarnia Kr.. - STAL
2019-10-05 Lech II Pozn.. - STAL
2019-10-12 STAL - Górnik Polk..
2019-10-19 Elana Toruń - STAL
2019-10-26 STAL - Widzew Łódź
2019-11-02 GKS Katowice - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (853)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (407) » Slim1938 (392)
» Filip kacper k. (377) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (332)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (0:2)
2004-04-03
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 30 492 razy
Hutnik Kraków - STAL (1:1)
2006-04-12
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 9 340 razy
STAL - Okocimski Brzesko (0:2)
2011-04-30
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 49 871 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (2:2)
2014-10-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 13 030 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.03099