Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» W sobotę kolejne spotkanie piłkarzy Stalówki - relacja LIVE

W sobotę kolejne spotkanie piłkarzy Stalówki - relacja LIVE

Relacja LIVE: http://live.sportowefakty.pl/launch_football_5282.html

Tylko dwa dni dzielą nas od kolejnego spotkania piłkarzy Stali Stalowa Wola. Tym razem przed własną publicznością zielono-czarni zagrają z zajmującą dziewiątą lokatę w ligowej tabeli Pogonią Siedlce. Początek tego meczu o godzinie 16:00 na stadionie przy H15. 

Przypominamy jednocześnie, że na sektorze B obowiązuje nakaz głośnego dopingu oraz posiadania klubowego szalika.
Sklep kibiców Stali Stalowa Wola: www.sklep.stalowka.pl

Przed nami również wyjazd do Puław. Mecz przy jupiterach 18 kwietnia (środa), początek spotkania o godzinie 19:00, zapisy - http://www.kibicestalowki.pl/zapisy-na-wyjazd .

ZAPISUJEMY SIĘ I JEDZIEMY!
1938

Komentarze (18)

Fanatyk38 | 2012-04-12 13:15

Każdy zabiera ze sobą znajomego ,tak żeby frekwencja była wyższa od ostatniej a doping jeszcze głośniejszy. Zabieramy ze sobą również zielone koszulki !!!
Po sobotnim zwycięstwie robimy najazd na Puławy więc zapisywać się na listę !!!
Jest to pierwszy z 4 wyjazdów tej rundy. Mobilizujemy się !!!

Dead | 2012-04-12 14:49

wszyscy na MECZ!!

Fanatyk38 | 2012-04-12 19:06

Edek38 | 2012-04-12 19:38

uwaga dla wybrednych .SPORO niecenzuralnych słówek , ale myśl przewodnia konkretna.

GRAĆ ALBO ...

Spawn1938 | 2012-04-12 23:30

To jest życiowa prawda:do zawodników
"Każdy z nas powinien zadać sobie pytanie czy chce grać dla STALÓWKI, jak nie to (do widzenia)i tyle".

Mietek | 2012-04-12 23:34

Nawet takie Puławy maja jupitery.A u nas mozna o czyms takim tylko pomarzyć...
Dobrze ze cos w ogole ruszylo z budowa bo myslalem ze ten dzwig to bedzie tam stal w miejscu na wieki.

Damianstw | 2012-04-13 10:59

Pamiętajcie jutro o szaliku i zielonej koszulce !! i szykować gardła ! i w środe Puławy !! Jeśli sie nie zapisałeś/aś no to się ZAPISZ !


http:/ /tin ypic.pl/mukxg9xse0lq / pu%C5%82awy_kopia.jp g.html

Oskar211 | 2012-04-13 13:01

nie powinno byc problemu powinni wygrac z siedlcami bo dobrze se radza ostatnio

Maggip | 2012-04-13 14:45

W niedziele o 13:00 nasi juniorzy młodsi grają ze Stalą Rzeszów. Moznaby było się wybrać na mecz.
» http://www.stalowka95.futbolowo.pl
Zapowiedź w linku.
ZAPRASZAMY

Maggip | 2012-04-13 14:46

bedą jutro sprzedawane zielone koszulki ?

Stalowka the firm | 2012-04-13 21:29

Tak - beda sprzedawane - jest jeszcze ich kilka sztuk i bedzie mozliwosc zakupu na stoisku obok sektora

Omen | 2012-04-13 21:54

Byłem na stadionie w Puławach.Niezłą mają klatkę dla przyjezdnych, jakby jeszcze wylali wokół niej wodę, to byłaby fosa:) Oprócz meczu warto ten nowy stadion zobaczyć.

Złotówa | 2012-04-14 10:44

Wiem, że mój zespół ma taki potencjał, że nie ma przeciwnika, z którym nie mógłby sobie poradzić. Jeśli moi zawodnicy spełnią założenia taktyczne jaki nakreślę im przed meczem to jestem dobrej myśli - tłumaczy szkoleniowiec stalowców Mirosław Kalita, który po spotkaniu w Krakowie zapowiada zmiany w składzie i grę trzema napastnikami. - Postaramy się zmazać plamę za ostatnią porażkę z Garbarnią. Gramy u siebie i musimy takie mecze wygrywać - dodaje opiekun Stali.

Łysy1938 | 2012-04-14 11:32

Wszyscy o 13 w Niedziele na H15!!!! Derby Podkarpacia w wykonaniu juniorów młodszych. Można potrenować doping, także koszulka szalik i jazda.

Jacek1449 | 2012-04-14 16:00

cos widzę ze bd ciekawie z tym sedzią "Woś" Mecz rozpopocznie się o 16;20 :)

Mecz rozpocznie się z opóźnieniem. Sędzia nie chce dopuścić do rozegrania meczu. Powodem są prace związane na stadionie. Mecz rozpocznie się z 20-minutowym opóźnieniem

Virek123 | 2012-04-14 16:46

jaa ale siara żeby przesuwać mecz z powodu ze jak

Virek123 | 2012-04-14 16:47

obserwatorowi PZPN nie podoba się pozycja ustawienia dźwigu."

Arni | 2012-04-14 17:31

No do przerwy remis.
A z tym dziwgiem to niezle jaja.

Ciekaw jestem co to za zje.... spamuja do tego dziadowskiego portalu st......eu bo link do relacji widac przeciez w poscie !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:1)
2009-08-15
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 106 145 razy
STAL - Motor Lublin (3:3)
2009-10-17
Ilość zdjęć: 61
Wyświetleń: 195 379 razy
Unia Tarnów - STAL (1:1)
2002-05-18
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 15 412 razy
STAL - Górnik Wałbrzych (3:1)
2014-09-13
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 15 616 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.24151