Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» W sobotę kolejne spotkanie piłkarzy Stalówki - relacja LIVE

W sobotę kolejne spotkanie piłkarzy Stalówki - relacja LIVE

Relacja LIVE: http://live.sportowefakty.pl/launch_football_5282.html

Tylko dwa dni dzielą nas od kolejnego spotkania piłkarzy Stali Stalowa Wola. Tym razem przed własną publicznością zielono-czarni zagrają z zajmującą dziewiątą lokatę w ligowej tabeli Pogonią Siedlce. Początek tego meczu o godzinie 16:00 na stadionie przy H15. 

Przypominamy jednocześnie, że na sektorze B obowiązuje nakaz głośnego dopingu oraz posiadania klubowego szalika.
Sklep kibiców Stali Stalowa Wola: www.sklep.stalowka.pl

Przed nami również wyjazd do Puław. Mecz przy jupiterach 18 kwietnia (środa), początek spotkania o godzinie 19:00, zapisy - http://www.kibicestalowki.pl/zapisy-na-wyjazd .

ZAPISUJEMY SIĘ I JEDZIEMY!
1938

Komentarze (18)

Fanatyk38 | 2012-04-12 13:15

Każdy zabiera ze sobą znajomego ,tak żeby frekwencja była wyższa od ostatniej a doping jeszcze głośniejszy. Zabieramy ze sobą również zielone koszulki !!!
Po sobotnim zwycięstwie robimy najazd na Puławy więc zapisywać się na listę !!!
Jest to pierwszy z 4 wyjazdów tej rundy. Mobilizujemy się !!!

Dead | 2012-04-12 14:49

wszyscy na MECZ!!

Fanatyk38 | 2012-04-12 19:06

Edek38 | 2012-04-12 19:38

uwaga dla wybrednych .SPORO niecenzuralnych słówek , ale myśl przewodnia konkretna.

GRAĆ ALBO ...

Spawn1938 | 2012-04-12 23:30

To jest życiowa prawda:do zawodników
"Każdy z nas powinien zadać sobie pytanie czy chce grać dla STALÓWKI, jak nie to (do widzenia)i tyle".

Mietek | 2012-04-12 23:34

Nawet takie Puławy maja jupitery.A u nas mozna o czyms takim tylko pomarzyć...
Dobrze ze cos w ogole ruszylo z budowa bo myslalem ze ten dzwig to bedzie tam stal w miejscu na wieki.

Damianstw | 2012-04-13 10:59

Pamiętajcie jutro o szaliku i zielonej koszulce !! i szykować gardła ! i w środe Puławy !! Jeśli sie nie zapisałeś/aś no to się ZAPISZ !


http:/ /tin ypic.pl/mukxg9xse0lq / pu%C5%82awy_kopia.jp g.html

Oskar211 | 2012-04-13 13:01

nie powinno byc problemu powinni wygrac z siedlcami bo dobrze se radza ostatnio

Maggip | 2012-04-13 14:45

W niedziele o 13:00 nasi juniorzy młodsi grają ze Stalą Rzeszów. Moznaby było się wybrać na mecz.
» http://www.stalowka95.futbolowo.pl
Zapowiedź w linku.
ZAPRASZAMY

Maggip | 2012-04-13 14:46

bedą jutro sprzedawane zielone koszulki ?

Stalowka the firm | 2012-04-13 21:29

Tak - beda sprzedawane - jest jeszcze ich kilka sztuk i bedzie mozliwosc zakupu na stoisku obok sektora

Omen | 2012-04-13 21:54

Byłem na stadionie w Puławach.Niezłą mają klatkę dla przyjezdnych, jakby jeszcze wylali wokół niej wodę, to byłaby fosa:) Oprócz meczu warto ten nowy stadion zobaczyć.

Złotówa | 2012-04-14 10:44

Wiem, że mój zespół ma taki potencjał, że nie ma przeciwnika, z którym nie mógłby sobie poradzić. Jeśli moi zawodnicy spełnią założenia taktyczne jaki nakreślę im przed meczem to jestem dobrej myśli - tłumaczy szkoleniowiec stalowców Mirosław Kalita, który po spotkaniu w Krakowie zapowiada zmiany w składzie i grę trzema napastnikami. - Postaramy się zmazać plamę za ostatnią porażkę z Garbarnią. Gramy u siebie i musimy takie mecze wygrywać - dodaje opiekun Stali.

Łysy1938 | 2012-04-14 11:32

Wszyscy o 13 w Niedziele na H15!!!! Derby Podkarpacia w wykonaniu juniorów młodszych. Można potrenować doping, także koszulka szalik i jazda.

Jacek1449 | 2012-04-14 16:00

cos widzę ze bd ciekawie z tym sedzią "Woś" Mecz rozpopocznie się o 16;20 :)

Mecz rozpocznie się z opóźnieniem. Sędzia nie chce dopuścić do rozegrania meczu. Powodem są prace związane na stadionie. Mecz rozpocznie się z 20-minutowym opóźnieniem

Virek123 | 2012-04-14 16:46

jaa ale siara żeby przesuwać mecz z powodu ze jak

Virek123 | 2012-04-14 16:47

obserwatorowi PZPN nie podoba się pozycja ustawienia dźwigu."

Arni | 2012-04-14 17:31

No do przerwy remis.
A z tym dziwgiem to niezle jaja.

Ciekaw jestem co to za zje.... spamuja do tego dziadowskiego portalu st......eu bo link do relacji widac przeciez w poscie !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Tłoki Gorzyce - STAL (0:1)
2005-11-12
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 11 798 razy
STAL - Lechia Gdańsk (2:1)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 178 861 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:1)
2016-05-11
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 33 080 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (0:0)
2016-04-17
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 17 535 razy
Osób Online: 51 / Czas gen. strony: 0.01269