Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Pogoń Siedlce 2: 0 (0:0)

STAL - Pogoń Siedlce  2: 0 (0:0)

Piłkarze drugoligowej Stali Stalowa Wola rozpoczęli mecz na własnym boisku z Pogonią Siedlce o godzinie 16.35, zamiast o 16 - jak planowano.

Delegat PZPN Adam Kirpsza (podlaski ZPN) zgłosił zastrzeżenie do "żurawia" znajdującego się na będącej w trakcie przebudowy trybunie od ulicy Hutniczej. Jego część znajdowała się nad murawą. Specjalnie wezwano na stadion operatora maszyny, który poprawił jej ustawienie.
 
Składy:
Stal Stalowa Wola: Dydo - Demusiak, Żmuda, Czarny, Radawiec, Kachniarz, Białek, Skorski, Horajecki, Cebula, Gęsla
 
Pogoń Siedlce: Kozaczyński - Dadacz, Rodak, Krystosiak, Guzek, Kwiatkowski, Dziubiński, Czerkas, Stec, Kosmalski, Kosim. Sędziuje Michał Woś z Zamościa. 
 
Po pierwszej połowie 0:0
 
W pierwszej połowie dobre okazje do zdobycia bramki w Stali mieli Daniel Radawiec i Wojciech Białek, ale nie zdołali wpisać się na listę strzelców. W 28 minucie goście nie wykorzystali rzutu karnego, po faulu Tomasza Demusiaka na Jacku Kosmalskim. "Jedenastki" nie wykorzystał Adam Czerkas, jego strzał obronił Bartłomiej Dydo. Po pierwszej połowie jest 0:0. 
 
Dwa gole dla Stali
 
Od 48 minuty Stal Stalowa Wola prowadzi z Pogonią Siedlce 1:0. Świetną prostopadłą piłkę rzucił do Kamila Gęśli Michał Skórski. "Gąska" w polu karnym wymanewrował obronę Pogoni i wyłożył piłkę Michałowi Kachniarzowi, który z bliska wpakował ją do siatki. 
 
Stalówka podwyższyła wynik w 73 minucie. Dośrodkował z lewej strony Krystian Getinger, źle interweniował bramkarz gości i Wojciech Białek z bliska skierował piłkę do bramki. I jest 2:0.
 
Echodnia.

Komentarze (18)

Bedgar | 2012-04-14 19:14

no to nastepna kolejka pokaże jakie są szanse na awans ;)

Sabas | 2012-04-14 19:28

Brawo chłopaki!! Bartek Dydo respect :-)

Dead | 2012-04-14 20:05

Dobrze, że chłopaki wygrali 3pkty nasze!

Rudy | 2012-04-14 20:29

Dobry mecz pzdr. dla Bartka za obrone ;)

Jack | 2012-04-14 21:22

do przerwy gra taka sobie, ale wynik jest najważniejszy!!! Gratulacje dla trenera za odwagę i zagranie 3 napadziorami!!!
Dla zarządu też plusy:za trenera i transfery Czarnego i Cebuli. trafione na 100%.
Martwi mnie tylko Getinger bo już któryś raz najsłabszy na boisku.
Pogonić go i niech wraca Turczyn bo on miał chociaż jaja!!!
I gratki dla Dydy!!!

Jp88 | 2012-04-14 21:45

Przecież Getinger wrócił po wielomiesięcznej kontuzji, nie będzie od razu mistrzem. Ale to bardzo dobry piłkarz. A Turczyn też może wrócić, bo też dobry grajek.

Marcin93 | 2012-04-14 22:40

jack chyba nie byles na meczu skoro uwazasz ze geti byl najslabszy na boisku:
po 1 wszedl dopiero w 70 min,
po 2 zaraz po wejsciu zaliczyl asyste
po 3 walczyl glownie w defensywie i dlatego tak czesto sie nie wlaczal w akcje ofensywne...
PS chyba nie widziales co dzisiaj na boisku wyprawial Demusiak...zrobil karnego, ten lysy u nich robil go jak chcial i nie zaliczyl w calym meczu chyba ani jednego dokladnego podania

Stalowiak2 | 2012-04-14 22:58

najlepszy w tym meczu byl Cebula.Jak zostal sfaulowany to pozniej nagle wstal do bojki zaczal skakac do ktoregos z graczy rywali, czyzby tamten grajek mu cos powiedzial ze sie tak nagle rzucil?
Ale podoba mi sie taki charakter nie daja sobie w kasze dmuchac

A1938 | 2012-04-14 23:11

Szykujemy się na wyjazd, jedziemy wszyscy w dobrej liczbie i się bawimy dobrze ! : ))))))

Mietek | 2012-04-14 23:29

Fajny mecz, Dydo obronil rzut karny ale tez kopacz z Siedlec nie wysilil sie zbytnio.Ogolnie tamta druzyna byla slaba, na czele z bramkarzem, drugi gol to bramkarza zasluga a Bialek tylko dostawil noge.Podobal mi sie Cebula,ma gosciu charakter, a wg Adamusa byl za slaby do druzyny.Fajnie sie rzucil na grajka Pogoni, gdyby nie sedzia moglo nawet do bojki dojsc.Takich graczy nam trzeba a nie miekkich placzkow ktorych za Adamusa bylo sporo.Dlatego pewnie Cebula mu nie pasowal bo byl zbyt zadziorny i nie pasowal do grzecznych chlopcow trenera Adamusa.

Damiano88stw | 2012-04-15 11:09

Gratulacje dla drużyny i trenera za kolejne zwycięstwo u siebie, za odważne decyzje i możliwość gry kilku napastników.
Zatrważająca postawa Demusiaka!!! Chłopak był totalnie zagubiony, na dodatek ten głupi faul. Gdyby nie obrona Bartka Dydy moglibyśmy ten mecz przegrać. Oby jak najszybciej wrócił do gry Tomek Lewandowski na prawą obronę.
Nie wiem czy inni zwrócili uwagę na to ale w pierwszej połowie praktycznie nie istniała gra na skrzydłach, od czasu do czasu próbowali się włączać na skrzydłach obrońcy ale z kiepskim skutkiem. Dopiero jak wszedł Getinger na skrzydło to gra na skrzydle szarpnęła.
Niektórzy tak bardzo narzekali na Piątkowskiego ale widać było jego brak na skrzydle.
P.S. A gdzie się odziewa nasz szanowny kolega Julek? Nie widziałem jeszcze jego wypowiedzi na wiosnę?

Petek12 | 2012-04-15 11:45

dobrze że wygrali i mamy 3 pkt dobrze by było gdybyśmy wygrali w puławach gratulacje dla Dydo cebula był dobry

Jack | 2012-04-15 14:16

Nie było do przerwy gry skrzydłami bo trener ustawił zespół 4-3-3 z trójka Kachniarz, Horajecki i Skórski w zawężeniu, a do tego 3 napastników więc graliśmy bez skrzydeł z zagęszczonym środkiem. Fakt: brakowało Piątkowskiego, jego szarpnięć prawą stroną.
Co do Getingera, to upieram się przy swoim: Słaby jest na razie i to jest zrozumiałe bo jest po kontuzji. Myślę że Widz na lewej mógłby się sprawdzić; waleczny, odważny i ma siły di gry w przeciwieństwie do Getingera. Demusiak faktycznie obniżył loty, ale to jeszcze młody chłopak i tez bardzo ambitny, a "Łysy" na jego stronie to nie był "ogórek" tylko dobry zawodnik Kosmalski
Ogólnie podkreślę, druzyna po odejściu Adamusa na duży PLUS!!!

Malina | 2012-04-15 15:11

Brawo dla piłkarzy i trenera.
Cebula najlepszy grojek z bramkarzem dydo.
Demusiak 2 mecz i 2 karny słabo strasznie gra ,kopie te piłki huj wie gdzie , robią go whuja jak sie da (porażka) a pozatym cała drużyna zajebiście oby tak dalej.
Hej stal

Damiano88stw | 2012-04-15 15:27

Jak się chce to można grać nawet 3 napastnikami, a nie tak jak za kadencji "stalowowolskiego mourinho"-maksymaln ie jeden napastnik i gra na słynną łyżeczkę.
Nowy terner, nowa świeżość zespołu, zupełnie inna gra, zupełnie inna drużyna. Całe szczęście tamte czasy już minęły i mam nadzieję, że nigdy nie powrócą.
Orientuje się ktoś kiedy wróci do składu i gry Tomek Lewandowski?

Anakin | 2012-04-15 16:16

Po kilku meczach można z całą pewnością napisać , że zwolnienie Adamusa było jedynym dobrym rozwiązaniem. Obecnie zespół (na papierze wyrażnie osłabiony w stosunku do poprzedniej rundy) gra zdecydowanie lepiej a co najważniejsze z zaangażowaniem. Aż strach pomyśleć co byłoby z drużyną gdyby niewywalono tego zakochanego w sobie ternerka. A jeśli ktoś tęskni za stylem gry stalowolskiego Mourinho-adamusa to powinien zaglądnąc na mecz naszych juniorów których trenerem jest nie kto inny jak wielki wielbiciel talentu trenerskiego adamusa - a.kasiak. No i teraz nie powinna nikogo dziwić tak niska pozycja naszej młodzieży w tabeli.

Fanatyk38 | 2012-04-15 21:32

Spokojnie. Każdy może mieć słabszy dzień. Wazne,że się uzupełniają i wygrywają. Może Stalowa znowu będzie TWIERDZĄ nie do zdobycia.
A grajki gdyby grały jak z nut i wszystko strzelali co mają to pewnie nie kopali by w STW tylko gdzieś w wyższych ligach.
Teraz jakieś punkty w Puławach i będzie pięknie.
Szkoda kilku punktów z tamtej rundy bo w tabeli było by dużo ciekawiej.
No ale... gramy swoje a będzie dobrze.

ZAPISYWAĆ SIĘ NA WYJAZD!!!

Stalowka#12 | 2012-04-16 14:36

» http://www.youtube.com/watch?v=qkXlJ.....
Dobry, nowy kawałek o Stali; )