Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Już w środę Stalówka kontra Spartakus Motor Szarowola

Już w środę Stalówka kontra Spartakus Motor Szarowola

Już w najbliższą środę o godzinie 17:00 zielono-czarni na własnym stadionie zagrają z Motorem Lublin. Do końca sezonu zostało nam nie wiele meczów u siebie, więc pasuje pojawić się na sektorze w dobrej liczbie, tym bardziej, że na to spotkanie przygotowywana jest ciekawa oprawa. Każdy obowiązkowo zabiera ze sobą szalik oraz nie szczędzi gardła w trakcie dopingu. 
 

Przy wejściu na sektor "B" każdy wrzuca do puszek  kasę na oprawę !


Plakaty:
http://i48.tinypic.com/fyg6yq.jpg
http://i47.tinypic.com/sxojcy.jpg

Podczas meczu do kupienia będą także najnowsze koszulki Władcy Podkarpacia oraz inne gadżety , więcej na stronie sklepiku - www.sklep.stalowka.pl

Zbiórki przed meczem na własnych osiedlach oraz fanclubach, pojawiamy się na Hutniczej w bardzo dużej liczbie!!
KORBA TRWA :-)
 

Komentarze (8)

Koko | 2012-05-7 15:26

wszyscy w zielonych koszulkach i zróbmy fajną oprawe w ten sposób

Mjkandle@interia.pl | 2012-05-7 22:24

Sprzedam 2 bilety na mecz otwarcia Mistrzostw Europy POLSKA-GRECJA w 1 kategorii cenowej osoby zainteresowane proszę o kontakt: mjkandle@interia.pl

Julek | 2012-05-8 07:47

powoli ten sezon dobiega końca pseudopiłkarzyny przegrały awans z kretesem (13 punktów straty to słabego olsztyna) ale trudno może liga w następnym sezonie będzie ciekawsza może spadną szczury z płocka i elbląga wejdą z radomia tarnowa i może siareczki :-) chociaż będzie gdzie jeździć męczyć rózne śmieszne ekipy napinaczy :-) bo do nas to chuj wie czy za naszego życia ktoś jeszcze przyjedzie dla mnie mecz z motorem bez kibiców motoru jest jak mecz z sokółką albo niepołomicami ale ... a trzeba też oddać naszym piłkarzynom że trochę postępu w grze od jesieni jest oby tak dalej i następny sezon w końcu będzie nasz i piłkarsko i kibicowsko pozdrawiam bez napinki do Edka i innych moich krytyków z jesieni dalej zapadam w sen i się nie produkuje ot tak se skrobnałem żeby Edzio piłkarzyny i inni nie myśleli że jest już cacy poprawa w grze jest (od jesieni) ale duuuuuużo pracy przed Wami :-) Południa Panem Jest STAL ZKS i trzeba to utrzymać jeden odpowiada za drugiego ja dam plamę kolega ma przejebane !!!!!!!!!!!!!

Brygadzista | 2012-05-8 12:40

Serdecznie zachęcamy jutro do przyjścia na spotkanie z Motorynka Lublin. Czeka na Nas wszystkich nie jedna atrakcja której jeszcze nigdy nie było w Naszym mieście! Przygotować gardełka i powiadamiać znajomych aby być już na sektorze 30 min przed pierwszym gwizdkiem. GREEN DEVILS'12 REAKTYWACJA!

193819381938 | 2012-05-8 13:49

O, czyli widze ze jutro bedzie ciekawie:)Moim zdaniem ta liczba ultrasow w Stalowej powinna sie zwiekszyc i dac szanse tez moze innym albo młodym,a nie tylko te same osoby. Do jutra:)

Zatorze | 2012-05-8 14:51

Cholera to co widziałem będzie kozak - tego jeszcze u nas nie było poważnie - szacunek dla chłopaków za to co zrobili i robią bo w chuj pracy nad tym - oj szacuneczek - a Ty T. nie opierdalaj się tylko zasuwaj z pędzlem :P

Dead | 2012-05-8 17:49

wszyscy jutro bez opierdalania sie MIAZGA!!

Dzos | 2012-05-8 19:44

KKKKKOOORRRRRBBBBBBB AAAA!!!!!!1

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków

Stal Stalowa Wola             Znicz Pruszków
2019-11-23, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

3 : 2

Sebastian Zalepa 55,
Adrian Dziubiński 60, 62     
Robert Dadok 30 (k),
Krzysztof Kiercz 82
Sędzia: Bartosz Owsiany (Opole)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Resovia Rzeszów 18 11-5-2 38
2 Górnik Łęczna 18 11-5-2 38
3 Widzew Łódź 18 11-4-3 37
4 GKS Katowice 18 10-4-4 34
5 Olimpia Elbląg 18 8-7-3 31
6 Bytovia Bytów 18 8-5-5 29
7 Błękitni Stargard Szcz. 18 9-2-7 29
8 Stal Rzeszów 18 8-3-7 27
9 Znicz Pruszków 18 7-3-8 24
10 Górnik Polkowice 18 6-5-7 23
11 Garbarnia Kraków 18 5-7-6 22
12 Lech II Poznań 18 6-4-8 22
13 Pogoń Siedlce 18 6-3-9 21
14 Elana Toruń 18 5-5-8 20
15 Stal Stalowa Wola 18 4-4-10 16
16 Skra Częstochowa 17 4-3-10 15
17 Gryf Wejherowo 18 2-4-12 10
18 Legionovia Legionowo 17 2-3-12 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-11-23 STAL - Znicz Pruszk..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (880)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (657)
» Filip kacper k. (414) » Kamilosss (407)
» Slim1938 (395) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (342)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Wisła Puławy (1:0)
2015-08-26
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 39 944 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (0:1)
2004-04-27
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 294 razy
STAL - Motor Lublin (3:3)
2009-10-17
Ilość zdjęć: 61
Wyświetleń: 208 540 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:0)
2004-03-20
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 42 818 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.04185