Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Już w środę Stalówka kontra Spartakus Motor Szarowola

Już w środę Stalówka kontra Spartakus Motor Szarowola

Już w najbliższą środę o godzinie 17:00 zielono-czarni na własnym stadionie zagrają z Motorem Lublin. Do końca sezonu zostało nam nie wiele meczów u siebie, więc pasuje pojawić się na sektorze w dobrej liczbie, tym bardziej, że na to spotkanie przygotowywana jest ciekawa oprawa. Każdy obowiązkowo zabiera ze sobą szalik oraz nie szczędzi gardła w trakcie dopingu. 
 

Przy wejściu na sektor "B" każdy wrzuca do puszek  kasę na oprawę !


Plakaty:
http://i48.tinypic.com/fyg6yq.jpg
http://i47.tinypic.com/sxojcy.jpg

Podczas meczu do kupienia będą także najnowsze koszulki Władcy Podkarpacia oraz inne gadżety , więcej na stronie sklepiku - www.sklep.stalowka.pl

Zbiórki przed meczem na własnych osiedlach oraz fanclubach, pojawiamy się na Hutniczej w bardzo dużej liczbie!!
KORBA TRWA :-)
 

Komentarze (8)

Koko | 2012-05-7 15:26

wszyscy w zielonych koszulkach i zróbmy fajną oprawe w ten sposób

Mjkandle@interia.pl | 2012-05-7 22:24

Sprzedam 2 bilety na mecz otwarcia Mistrzostw Europy POLSKA-GRECJA w 1 kategorii cenowej osoby zainteresowane proszę o kontakt: mjkandle@interia.pl

Julek | 2012-05-8 07:47

powoli ten sezon dobiega końca pseudopiłkarzyny przegrały awans z kretesem (13 punktów straty to słabego olsztyna) ale trudno może liga w następnym sezonie będzie ciekawsza może spadną szczury z płocka i elbląga wejdą z radomia tarnowa i może siareczki :-) chociaż będzie gdzie jeździć męczyć rózne śmieszne ekipy napinaczy :-) bo do nas to chuj wie czy za naszego życia ktoś jeszcze przyjedzie dla mnie mecz z motorem bez kibiców motoru jest jak mecz z sokółką albo niepołomicami ale ... a trzeba też oddać naszym piłkarzynom że trochę postępu w grze od jesieni jest oby tak dalej i następny sezon w końcu będzie nasz i piłkarsko i kibicowsko pozdrawiam bez napinki do Edka i innych moich krytyków z jesieni dalej zapadam w sen i się nie produkuje ot tak se skrobnałem żeby Edzio piłkarzyny i inni nie myśleli że jest już cacy poprawa w grze jest (od jesieni) ale duuuuuużo pracy przed Wami :-) Południa Panem Jest STAL ZKS i trzeba to utrzymać jeden odpowiada za drugiego ja dam plamę kolega ma przejebane !!!!!!!!!!!!!

Brygadzista | 2012-05-8 12:40

Serdecznie zachęcamy jutro do przyjścia na spotkanie z Motorynka Lublin. Czeka na Nas wszystkich nie jedna atrakcja której jeszcze nigdy nie było w Naszym mieście! Przygotować gardełka i powiadamiać znajomych aby być już na sektorze 30 min przed pierwszym gwizdkiem. GREEN DEVILS'12 REAKTYWACJA!

193819381938 | 2012-05-8 13:49

O, czyli widze ze jutro bedzie ciekawie:)Moim zdaniem ta liczba ultrasow w Stalowej powinna sie zwiekszyc i dac szanse tez moze innym albo młodym,a nie tylko te same osoby. Do jutra:)

Zatorze | 2012-05-8 14:51

Cholera to co widziałem będzie kozak - tego jeszcze u nas nie było poważnie - szacunek dla chłopaków za to co zrobili i robią bo w chuj pracy nad tym - oj szacuneczek - a Ty T. nie opierdalaj się tylko zasuwaj z pędzlem :P

Dead | 2012-05-8 17:49

wszyscy jutro bez opierdalania sie MIAZGA!!

Dzos | 2012-05-8 19:44

KKKKKOOORRRRRBBBBBBB AAAA!!!!!!1

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola

Olimpia Elbląg             Stal Stalowa Wola
2019-08-25, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.

0 : 1

    
Wojciech Fadecki 16
Sędzia: Karol Iwanowicz (Lublin)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-08-25 Olimpia Elbl.. - STAL
2019-08-31 STAL - Górnik Łę..
2019-09-07 Skra Często.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (845)
» Rafix (760) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (406) » Slim1938 (391)
» Koko (373) » Acer (367)
» Filip kacper k. (364) » Stalowiak1938 (332)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Radomiak Radom - STAL (0:0)
2013-06-15
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 12 324 razy
STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-11-05
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 15 002 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (2:2)
2007-04-18
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 12 057 razy
STAL - Polonia Warszawa (1:0)
2006-08-12
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 25 911 razy
Osób Online: 32 / Czas gen. strony: 0.02991