Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Już w środę Stalówka kontra Spartakus Motor Szarowola

Już w środę Stalówka kontra Spartakus Motor Szarowola

Już w najbliższą środę o godzinie 17:00 zielono-czarni na własnym stadionie zagrają z Motorem Lublin. Do końca sezonu zostało nam nie wiele meczów u siebie, więc pasuje pojawić się na sektorze w dobrej liczbie, tym bardziej, że na to spotkanie przygotowywana jest ciekawa oprawa. Każdy obowiązkowo zabiera ze sobą szalik oraz nie szczędzi gardła w trakcie dopingu. 
 

Przy wejściu na sektor "B" każdy wrzuca do puszek  kasę na oprawę !


Plakaty:
http://i48.tinypic.com/fyg6yq.jpg
http://i47.tinypic.com/sxojcy.jpg

Podczas meczu do kupienia będą także najnowsze koszulki Władcy Podkarpacia oraz inne gadżety , więcej na stronie sklepiku - www.sklep.stalowka.pl

Zbiórki przed meczem na własnych osiedlach oraz fanclubach, pojawiamy się na Hutniczej w bardzo dużej liczbie!!
KORBA TRWA :-)
 

Komentarze (8)

Koko | 2012-05-7 15:26

wszyscy w zielonych koszulkach i zróbmy fajną oprawe w ten sposób

Mjkandle@interia.pl | 2012-05-7 22:24

Sprzedam 2 bilety na mecz otwarcia Mistrzostw Europy POLSKA-GRECJA w 1 kategorii cenowej osoby zainteresowane proszę o kontakt: mjkandle@interia.pl

Julek | 2012-05-8 07:47

powoli ten sezon dobiega końca pseudopiłkarzyny przegrały awans z kretesem (13 punktów straty to słabego olsztyna) ale trudno może liga w następnym sezonie będzie ciekawsza może spadną szczury z płocka i elbląga wejdą z radomia tarnowa i może siareczki :-) chociaż będzie gdzie jeździć męczyć rózne śmieszne ekipy napinaczy :-) bo do nas to chuj wie czy za naszego życia ktoś jeszcze przyjedzie dla mnie mecz z motorem bez kibiców motoru jest jak mecz z sokółką albo niepołomicami ale ... a trzeba też oddać naszym piłkarzynom że trochę postępu w grze od jesieni jest oby tak dalej i następny sezon w końcu będzie nasz i piłkarsko i kibicowsko pozdrawiam bez napinki do Edka i innych moich krytyków z jesieni dalej zapadam w sen i się nie produkuje ot tak se skrobnałem żeby Edzio piłkarzyny i inni nie myśleli że jest już cacy poprawa w grze jest (od jesieni) ale duuuuuużo pracy przed Wami :-) Południa Panem Jest STAL ZKS i trzeba to utrzymać jeden odpowiada za drugiego ja dam plamę kolega ma przejebane !!!!!!!!!!!!!

Brygadzista | 2012-05-8 12:40

Serdecznie zachęcamy jutro do przyjścia na spotkanie z Motorynka Lublin. Czeka na Nas wszystkich nie jedna atrakcja której jeszcze nigdy nie było w Naszym mieście! Przygotować gardełka i powiadamiać znajomych aby być już na sektorze 30 min przed pierwszym gwizdkiem. GREEN DEVILS'12 REAKTYWACJA!

193819381938 | 2012-05-8 13:49

O, czyli widze ze jutro bedzie ciekawie:)Moim zdaniem ta liczba ultrasow w Stalowej powinna sie zwiekszyc i dac szanse tez moze innym albo młodym,a nie tylko te same osoby. Do jutra:)

Zatorze | 2012-05-8 14:51

Cholera to co widziałem będzie kozak - tego jeszcze u nas nie było poważnie - szacunek dla chłopaków za to co zrobili i robią bo w chuj pracy nad tym - oj szacuneczek - a Ty T. nie opierdalaj się tylko zasuwaj z pędzlem :P

Dead | 2012-05-8 17:49

wszyscy jutro bez opierdalania sie MIAZGA!!

Dzos | 2012-05-8 19:44

KKKKKOOORRRRRBBBBBBB AAAA!!!!!!1

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - MKS Kluczbork

Stal Stalowa Wola             MKS Kluczbork
2018-06-02, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 33 19-5-9 62
2 ŁKS Łódź 33 17-11-5 62
3 Warta Poznań 33 18-7-8 61
4 Radomiak Radom 33 15-9-9 54
5 Garbarnia Kraków 33 15-9-9 54
6 Olimpia Elbląg 33 13-8-12 47
7 Siarka Tarnobrzeg 33 14-4-15 46
8 GKS Bełchatów 33 12-9-12 45
9 ROW 1964 Rybnik 33 12-8-13 44
10 Rozwój Katowice 33 12-8-13 44
11 Gryf Wejherowo 33 11-10-12 43
12 Stal Stalowa Wola 33 10-11-12 41
13 Błękitni Stargard Szcz. 33 11-8-14 41
14 Znicz Pruszków 33 10-9-14 39
15 MKS Kluczbork 33 9-12-12 39
16 Wisła Puławy 33 8-12-13 36
17 Gwardia Koszalin 33 6-10-17 28
18 Legionovia Legionowo 33 7-6-20 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Gwardia Koszalin 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1182) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Wisłoka Dębica - STAL (1:1)
2001-09-22
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 141 razy
GKS Katowice - STAL (2:0)
2007-08-18
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 20 704 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 108 743 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (2:1)
2017-03-11
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 542 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.04401