Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Spartakus Motor Szarowola 0 : 1 (0:0) - zdjecia

"CHCECIE BY HISTORIA UMARŁA? NIE ZAPOMINAJCIE JAK WALCZYŁA POLSKA HUSARIA!"

Niestety Stalówka przegrywa ze Spartakusem Motor Szarowola 0:1.

Bramkę dla gości zdobył: Ihor Mihałewśkyj w 54 minucie meczu lobując naszego bramkarza.

W galerii są już zdjęcia: /Galeria-zdjec/4531,1,1,Stal-Stalowa-Wola-Motor-Lublin/

Komentarze (24)

Dead | 2012-05-9 19:24

oprawa ekstraklasa!! Kawał dobrej roboty

Mietek | 2012-05-9 19:29

Doping bardzo dobry i tyle mozna powiedziec tylko o tym meczu.NIESKUTECZNOSC nie po raz 1-szy glowna przyczyna przegranej.
Motor oddaje jeden strzal na bramke, grajac w 10ciu i wygrywa mecz, tak potrafi przegrywac chyba tylko Stal.I tak Stalowa zdobyla juz miano najwiekszych frajerow 2 ligi.I na dobre w tej 2 lidze skisnie.Tradycyjnie NIESKUTECZNY Białek, i jedyny ktory probowal cos szarpac Kachniarz to za malo nawet zeby zremisowac mecz grajac z przewaga.
Przez nieskutecznosc dobre 20 punktow ucieklo.Ale czego sie mozna spodziewac jak z czolowki wygrali tylko ze Stomilem i fartem ze Zniczem w poprzednim sezonie, zaslabi sa na czolowke i tyle.W nastepnym sezonie co najwyzej srodek tabeli bo zaslabi na czolowke a 322323423 sytuacji ze slabeuszami w koncu wykorzystaja i na nich punktow ugraja.

Adam | 2012-05-9 19:45

jakie bitwy zostały przedstawione na sektorówkach ?

Gotye | 2012-05-9 19:58

ZAJEBISTA OPRAWA !!!! :)

ZA STAL !!! ZA ZKS !!! POJDZIEMY AZ PO ZYCIA KRES!!!

Kacperos | 2012-05-9 20:50

Zarombiście oprwa super ej ale na co ten policjant nas filmował kto wychodzi ze sektora B?Ale oprawa zaje...

Agata | 2012-05-9 21:04

Czekałam na ten mecz 2 mies . Przez cały dzień łaziłam podjarana .Szkoda że taki wynik . Sami chyaba przyznacie że było duzo szans żeby zdobyc brame.W pierwszej połowie graliu jak by to trening był .Mając przewage powinni choc zermisować a tu takie coś . Mecz na ktorym powinno i m najbardziej zależeć z najwiekszym wrogiem grali jak na orliku .Jak dla mnie powinni im pokazac na co ich stac a stac ich na wiele.Szkoda że niezbyt im sie chciało .


Ale oprawa 1 klasa !


Kacperos | 2012-05-9 21:05

masz racje Agata

Stalowka the firm | 2012-05-9 21:53

Szacunek i gratulacje dla osob zaangazowanych w zrobienie tej oprawy - ekstraklasa!!!

Adam | 2012-05-9 22:12

Na większości stadionów w Polsce były oprawy odnośnie stosunku kiboli do euro, a wraz z transparentami odpalano dużą ilość piro. Nie jest to o taka tam oprawa, żeby sobie poświęcić racami, tylko ma głębsze przesłanie. Mam nadzieję, że będą jakieś fotki lepszej jakości tej sektorówki.

Stalowka the firm | 2012-05-9 22:49

Po meczu jak juz wszyscy wyszli z sektora B weszli tam niebiescy z aparatem fotograficznym a pozniej przyjechalo auto takie jak do wypadku smiertelnego... hehehe - zbierali dowody, wypalone race itp - filmowanie wychodzacych osob z sektora mialo zapewne na celu wychwycenie po ubraniach tych osob ktore trzymaly w rekach odpalone pirotechniczne srodki. CHWDP!!! Troche sie deklach im poprzestawialo - czepiaja sie byle gowna!

Adam | 2012-05-9 23:24

Obserwator pewnie dostał dobrą flachę i po sprawie.

Damiano88stw | 2012-05-9 23:44

Mam dla wszystkich organizatorów dzisiejszej oprawy meczu specjalne podziękowania.
Podczas dzisiejszego meczu był ze mną mój dziadek, uczestnik antykomunistycznych strajków i demonstracji w czasie PRL-u, internowany i represjonowany przez władze komunistyczne.
Gdy na młynie rozwinięto patriotyczne transparenty, kibice zaczęli śpiewać Mazurka Dąbrowskiego, odpalono biało-czerwone race, mój dziadek ze wzruszenia aż usiadł i zaczął płakać.
Mam 24 lata i jeszcze nigdy go takiego nie widziałem, takiego poruszenia, takich emocji, takich łez. Tak bardzo wzruszyło go to co zrobili kibice. Na dodatek ten chóralny okrzyk "Precz z komuną!".
Powiedział mi, że to bardzo piękne, że polska młodzież ma jeszcze w sobie ducha patriotyzmu, że przywiązuje do tego wagę i znaczenie.
Poruszony tym co dzisiaj doświadczyłem czuję się zobligowany do przekazania najszczerszych podziękowań w imieniu mojego dziadka dla tych wszystkich, którzy stworzyli dzisiaj piękną, emocjonalną oprawę meczu.
Dziekuję.

Julek | 2012-05-10 07:25

oprawa fajna ale kozackie wykonanie hymnu to było w 2002 roku jak się psinom skończyła amunicja pod naporem kul (gumowych wybijane oczy prepanacje czaszki itp i jeszcze później sprawy sądy ) i gazu z gołymi rękami parę kamyków (SZACUNEK DLA RAKOWA !!!!) na uzbrojonych po zęby psów to był pokaz prawdziwego patriotyzmu !!! wiadomo inna epoka inne czasy ale było dobrze a teraz POŁUDNIA (WSCHODU) PANEM JEST STAL ZKS i nie wolno tego zmarnować pozdrawiam idę dalej spać (trenować) bez napinki

Raczej | 2012-05-10 14:06

Zadałem zwykłe pytanie, nic więcej, po co to kasować skoro na stadionach śpiewa się "stop cenzurze"? Pytanie dotyczyło techniki wykonania oprawy: czy była malowana tradycyjnie pędzlem i wałkiem czy była drukowana w jakiejś firmie drukarskiej. Legia drukowała, Śląsk też wiec chciałem sie upewnić czy tu też i tyle. Ktoś sie czegoś boi, wstydzi czy co? Jeżeli wstydzi to po co było to produkować. Wystarczyła krótka odpowiedź na krótkie zwykłe pytanie i byłoby po temacie.

Zatorze | 2012-05-10 14:17

ja to malowałem około miesiąca

Zatorze | 2012-05-10 14:17

a i Kossak się nazywam :)

193819381938 | 2012-05-10 14:19

Raczej
Kurwa człowieku.
Czy ty myslisz ze nasi ultrasi odjebali by takie dzielo ?Kurwa wydrukowali na drukarce kartka po kartce i zlepili taśmą. Zastanow sie co piszesz, a gdybys byl pod 'tym' to bys widzial skad to mają.

Raczej | 2012-05-10 14:26

193819381938
Kurwa czlowieku.
Czy ty myślisz, że Legia na Lechu sektorówkę o szechterze sklejała kartka po kartce? Nie wiesz o co mi chodzi i wogóle nie wiesz o co chodzi. Po prostu na fotkach tego nie widać. Widocznie pod nią nie stałem skoro pytam.

@Zatorze dzięki za normalną odpowiedź.

Raczej | 2012-05-10 14:52

w sensie "normalną" he, zapomniałem o cudzysłowiu

193819381938 | 2012-05-10 19:02

Znasz pojęcie'Ironia' ?

Jw27 | 2012-05-11 09:52

Szacunek i wilekie dzięki za oprawe. Niesamowite! Dobry komentarz Damaiano88 i Agata. Dzieki.

Andy | 2012-05-11 09:54

Jesteś z Szarowoli - mówię ci
Zawsze stąd byłeś, skończ już wreszcie śnić
Nie jesteś Motorem - mówię ci
Jesteś z Szarowoli!

Dzos | 2012-05-11 13:06

beda filmiki z oprawy?

Misio | 2012-05-15 15:45

Mimo wszystko szacunek nawet wrogowi się należy. W tytule artykułu powinno się podawać prawdziwą, oficjalną nazwę, cokolwiek o nich się myśli. Miejsce do obrażania jest gdzie indziej.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2019-07-27, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-07-27 STAL - Resovia Rzes..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (844)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (392)
» Slim1938 (389) » Koko (373)
» Acer (346) » Stalowiak1938 (331)
» Filip kacper k. (328) » Jaszczur (305)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - ROW 1964 Rybnik (0:0)
2015-10-03
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 14 495 razy
STAL - Podbeskidzie BB (1:2)
2008-09-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 50 185 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (2:2)
2014-10-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 11 765 razy
STAL - Polonia Warszawa (3:0)
2008-05-10
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 20 734 razy
Osób Online: 31 / Czas gen. strony: 0.02981