Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Spartakus Motor Szarowola 0 : 1 (0:0) - zdjecia

"CHCECIE BY HISTORIA UMARŁA? NIE ZAPOMINAJCIE JAK WALCZYŁA POLSKA HUSARIA!"

Niestety Stalówka przegrywa ze Spartakusem Motor Szarowola 0:1.

Bramkę dla gości zdobył: Ihor Mihałewśkyj w 54 minucie meczu lobując naszego bramkarza.

W galerii są już zdjęcia: /Galeria-zdjec/4531,1,1,Stal-Stalowa-Wola-Motor-Lublin/

Komentarze (24)

Dead | 2012-05-9 19:24

oprawa ekstraklasa!! Kawał dobrej roboty

Mietek | 2012-05-9 19:29

Doping bardzo dobry i tyle mozna powiedziec tylko o tym meczu.NIESKUTECZNOSC nie po raz 1-szy glowna przyczyna przegranej.
Motor oddaje jeden strzal na bramke, grajac w 10ciu i wygrywa mecz, tak potrafi przegrywac chyba tylko Stal.I tak Stalowa zdobyla juz miano najwiekszych frajerow 2 ligi.I na dobre w tej 2 lidze skisnie.Tradycyjnie NIESKUTECZNY Białek, i jedyny ktory probowal cos szarpac Kachniarz to za malo nawet zeby zremisowac mecz grajac z przewaga.
Przez nieskutecznosc dobre 20 punktow ucieklo.Ale czego sie mozna spodziewac jak z czolowki wygrali tylko ze Stomilem i fartem ze Zniczem w poprzednim sezonie, zaslabi sa na czolowke i tyle.W nastepnym sezonie co najwyzej srodek tabeli bo zaslabi na czolowke a 322323423 sytuacji ze slabeuszami w koncu wykorzystaja i na nich punktow ugraja.

Adam | 2012-05-9 19:45

jakie bitwy zostały przedstawione na sektorówkach ?

Gotye | 2012-05-9 19:58

ZAJEBISTA OPRAWA !!!! :)

ZA STAL !!! ZA ZKS !!! POJDZIEMY AZ PO ZYCIA KRES!!!

Kacperos | 2012-05-9 20:50

Zarombiście oprwa super ej ale na co ten policjant nas filmował kto wychodzi ze sektora B?Ale oprawa zaje...

Agata | 2012-05-9 21:04

Czekałam na ten mecz 2 mies . Przez cały dzień łaziłam podjarana .Szkoda że taki wynik . Sami chyaba przyznacie że było duzo szans żeby zdobyc brame.W pierwszej połowie graliu jak by to trening był .Mając przewage powinni choc zermisować a tu takie coś . Mecz na ktorym powinno i m najbardziej zależeć z najwiekszym wrogiem grali jak na orliku .Jak dla mnie powinni im pokazac na co ich stac a stac ich na wiele.Szkoda że niezbyt im sie chciało .


Ale oprawa 1 klasa !


Kacperos | 2012-05-9 21:05

masz racje Agata

Stalowka the firm | 2012-05-9 21:53

Szacunek i gratulacje dla osob zaangazowanych w zrobienie tej oprawy - ekstraklasa!!!

Adam | 2012-05-9 22:12

Na większości stadionów w Polsce były oprawy odnośnie stosunku kiboli do euro, a wraz z transparentami odpalano dużą ilość piro. Nie jest to o taka tam oprawa, żeby sobie poświęcić racami, tylko ma głębsze przesłanie. Mam nadzieję, że będą jakieś fotki lepszej jakości tej sektorówki.

Stalowka the firm | 2012-05-9 22:49

Po meczu jak juz wszyscy wyszli z sektora B weszli tam niebiescy z aparatem fotograficznym a pozniej przyjechalo auto takie jak do wypadku smiertelnego... hehehe - zbierali dowody, wypalone race itp - filmowanie wychodzacych osob z sektora mialo zapewne na celu wychwycenie po ubraniach tych osob ktore trzymaly w rekach odpalone pirotechniczne srodki. CHWDP!!! Troche sie deklach im poprzestawialo - czepiaja sie byle gowna!

Adam | 2012-05-9 23:24

Obserwator pewnie dostał dobrą flachę i po sprawie.

Damiano88stw | 2012-05-9 23:44

Mam dla wszystkich organizatorów dzisiejszej oprawy meczu specjalne podziękowania.
Podczas dzisiejszego meczu był ze mną mój dziadek, uczestnik antykomunistycznych strajków i demonstracji w czasie PRL-u, internowany i represjonowany przez władze komunistyczne.
Gdy na młynie rozwinięto patriotyczne transparenty, kibice zaczęli śpiewać Mazurka Dąbrowskiego, odpalono biało-czerwone race, mój dziadek ze wzruszenia aż usiadł i zaczął płakać.
Mam 24 lata i jeszcze nigdy go takiego nie widziałem, takiego poruszenia, takich emocji, takich łez. Tak bardzo wzruszyło go to co zrobili kibice. Na dodatek ten chóralny okrzyk "Precz z komuną!".
Powiedział mi, że to bardzo piękne, że polska młodzież ma jeszcze w sobie ducha patriotyzmu, że przywiązuje do tego wagę i znaczenie.
Poruszony tym co dzisiaj doświadczyłem czuję się zobligowany do przekazania najszczerszych podziękowań w imieniu mojego dziadka dla tych wszystkich, którzy stworzyli dzisiaj piękną, emocjonalną oprawę meczu.
Dziekuję.

Julek | 2012-05-10 07:25

oprawa fajna ale kozackie wykonanie hymnu to było w 2002 roku jak się psinom skończyła amunicja pod naporem kul (gumowych wybijane oczy prepanacje czaszki itp i jeszcze później sprawy sądy ) i gazu z gołymi rękami parę kamyków (SZACUNEK DLA RAKOWA !!!!) na uzbrojonych po zęby psów to był pokaz prawdziwego patriotyzmu !!! wiadomo inna epoka inne czasy ale było dobrze a teraz POŁUDNIA (WSCHODU) PANEM JEST STAL ZKS i nie wolno tego zmarnować pozdrawiam idę dalej spać (trenować) bez napinki

Raczej | 2012-05-10 14:06

Zadałem zwykłe pytanie, nic więcej, po co to kasować skoro na stadionach śpiewa się "stop cenzurze"? Pytanie dotyczyło techniki wykonania oprawy: czy była malowana tradycyjnie pędzlem i wałkiem czy była drukowana w jakiejś firmie drukarskiej. Legia drukowała, Śląsk też wiec chciałem sie upewnić czy tu też i tyle. Ktoś sie czegoś boi, wstydzi czy co? Jeżeli wstydzi to po co było to produkować. Wystarczyła krótka odpowiedź na krótkie zwykłe pytanie i byłoby po temacie.

Zatorze | 2012-05-10 14:17

ja to malowałem około miesiąca

Zatorze | 2012-05-10 14:17

a i Kossak się nazywam :)

193819381938 | 2012-05-10 14:19

Raczej
Kurwa człowieku.
Czy ty myslisz ze nasi ultrasi odjebali by takie dzielo ?Kurwa wydrukowali na drukarce kartka po kartce i zlepili taśmą. Zastanow sie co piszesz, a gdybys byl pod 'tym' to bys widzial skad to mają.

Raczej | 2012-05-10 14:26

193819381938
Kurwa czlowieku.
Czy ty myślisz, że Legia na Lechu sektorówkę o szechterze sklejała kartka po kartce? Nie wiesz o co mi chodzi i wogóle nie wiesz o co chodzi. Po prostu na fotkach tego nie widać. Widocznie pod nią nie stałem skoro pytam.

@Zatorze dzięki za normalną odpowiedź.

Raczej | 2012-05-10 14:52

w sensie "normalną" he, zapomniałem o cudzysłowiu

193819381938 | 2012-05-10 19:02

Znasz pojęcie'Ironia' ?

Jw27 | 2012-05-11 09:52

Szacunek i wilekie dzięki za oprawe. Niesamowite! Dobry komentarz Damaiano88 i Agata. Dzieki.

Andy | 2012-05-11 09:54

Jesteś z Szarowoli - mówię ci
Zawsze stąd byłeś, skończ już wreszcie śnić
Nie jesteś Motorem - mówię ci
Jesteś z Szarowoli!

Dzos | 2012-05-11 13:06

beda filmiki z oprawy?

Misio | 2012-05-15 15:45

Mimo wszystko szacunek nawet wrogowi się należy. W tytule artykułu powinno się podawać prawdziwą, oficjalną nazwę, cokolwiek o nich się myśli. Miejsce do obrażania jest gdzie indziej.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Slim1938 (369) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Acer (293)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Wisła Puławy (1:0)
2015-08-26
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 30 630 razy
Pogoń Leżajsk - STAL (0:1)
2001-08-18
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 134 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2007-05-20
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 4 831 razy
STAL - Heko Czermno (1:0)
2006-06-15
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 19 303 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.03836