Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Spartakus Motor Szarowola 0 : 1 (0:0) - zdjecia

"CHCECIE BY HISTORIA UMARŁA? NIE ZAPOMINAJCIE JAK WALCZYŁA POLSKA HUSARIA!"

Niestety Stalówka przegrywa ze Spartakusem Motor Szarowola 0:1.

Bramkę dla gości zdobył: Ihor Mihałewśkyj w 54 minucie meczu lobując naszego bramkarza.

W galerii są już zdjęcia: /Galeria-zdjec/4531,1,1,Stal-Stalowa-Wola-Motor-Lublin/

Komentarze (24)

Dead | 2012-05-9 19:24

oprawa ekstraklasa!! Kawał dobrej roboty

Mietek | 2012-05-9 19:29

Doping bardzo dobry i tyle mozna powiedziec tylko o tym meczu.NIESKUTECZNOSC nie po raz 1-szy glowna przyczyna przegranej.
Motor oddaje jeden strzal na bramke, grajac w 10ciu i wygrywa mecz, tak potrafi przegrywac chyba tylko Stal.I tak Stalowa zdobyla juz miano najwiekszych frajerow 2 ligi.I na dobre w tej 2 lidze skisnie.Tradycyjnie NIESKUTECZNY Białek, i jedyny ktory probowal cos szarpac Kachniarz to za malo nawet zeby zremisowac mecz grajac z przewaga.
Przez nieskutecznosc dobre 20 punktow ucieklo.Ale czego sie mozna spodziewac jak z czolowki wygrali tylko ze Stomilem i fartem ze Zniczem w poprzednim sezonie, zaslabi sa na czolowke i tyle.W nastepnym sezonie co najwyzej srodek tabeli bo zaslabi na czolowke a 322323423 sytuacji ze slabeuszami w koncu wykorzystaja i na nich punktow ugraja.

Adam | 2012-05-9 19:45

jakie bitwy zostały przedstawione na sektorówkach ?

Gotye | 2012-05-9 19:58

ZAJEBISTA OPRAWA !!!! :)

ZA STAL !!! ZA ZKS !!! POJDZIEMY AZ PO ZYCIA KRES!!!

Kacperos | 2012-05-9 20:50

Zarombiście oprwa super ej ale na co ten policjant nas filmował kto wychodzi ze sektora B?Ale oprawa zaje...

Agata | 2012-05-9 21:04

Czekałam na ten mecz 2 mies . Przez cały dzień łaziłam podjarana .Szkoda że taki wynik . Sami chyaba przyznacie że było duzo szans żeby zdobyc brame.W pierwszej połowie graliu jak by to trening był .Mając przewage powinni choc zermisować a tu takie coś . Mecz na ktorym powinno i m najbardziej zależeć z najwiekszym wrogiem grali jak na orliku .Jak dla mnie powinni im pokazac na co ich stac a stac ich na wiele.Szkoda że niezbyt im sie chciało .


Ale oprawa 1 klasa !


Kacperos | 2012-05-9 21:05

masz racje Agata

Stalowka the firm | 2012-05-9 21:53

Szacunek i gratulacje dla osob zaangazowanych w zrobienie tej oprawy - ekstraklasa!!!

Adam | 2012-05-9 22:12

Na większości stadionów w Polsce były oprawy odnośnie stosunku kiboli do euro, a wraz z transparentami odpalano dużą ilość piro. Nie jest to o taka tam oprawa, żeby sobie poświęcić racami, tylko ma głębsze przesłanie. Mam nadzieję, że będą jakieś fotki lepszej jakości tej sektorówki.

Stalowka the firm | 2012-05-9 22:49

Po meczu jak juz wszyscy wyszli z sektora B weszli tam niebiescy z aparatem fotograficznym a pozniej przyjechalo auto takie jak do wypadku smiertelnego... hehehe - zbierali dowody, wypalone race itp - filmowanie wychodzacych osob z sektora mialo zapewne na celu wychwycenie po ubraniach tych osob ktore trzymaly w rekach odpalone pirotechniczne srodki. CHWDP!!! Troche sie deklach im poprzestawialo - czepiaja sie byle gowna!

Adam | 2012-05-9 23:24

Obserwator pewnie dostał dobrą flachę i po sprawie.

Damiano88stw | 2012-05-9 23:44

Mam dla wszystkich organizatorów dzisiejszej oprawy meczu specjalne podziękowania.
Podczas dzisiejszego meczu był ze mną mój dziadek, uczestnik antykomunistycznych strajków i demonstracji w czasie PRL-u, internowany i represjonowany przez władze komunistyczne.
Gdy na młynie rozwinięto patriotyczne transparenty, kibice zaczęli śpiewać Mazurka Dąbrowskiego, odpalono biało-czerwone race, mój dziadek ze wzruszenia aż usiadł i zaczął płakać.
Mam 24 lata i jeszcze nigdy go takiego nie widziałem, takiego poruszenia, takich emocji, takich łez. Tak bardzo wzruszyło go to co zrobili kibice. Na dodatek ten chóralny okrzyk "Precz z komuną!".
Powiedział mi, że to bardzo piękne, że polska młodzież ma jeszcze w sobie ducha patriotyzmu, że przywiązuje do tego wagę i znaczenie.
Poruszony tym co dzisiaj doświadczyłem czuję się zobligowany do przekazania najszczerszych podziękowań w imieniu mojego dziadka dla tych wszystkich, którzy stworzyli dzisiaj piękną, emocjonalną oprawę meczu.
Dziekuję.

Julek | 2012-05-10 07:25

oprawa fajna ale kozackie wykonanie hymnu to było w 2002 roku jak się psinom skończyła amunicja pod naporem kul (gumowych wybijane oczy prepanacje czaszki itp i jeszcze później sprawy sądy ) i gazu z gołymi rękami parę kamyków (SZACUNEK DLA RAKOWA !!!!) na uzbrojonych po zęby psów to był pokaz prawdziwego patriotyzmu !!! wiadomo inna epoka inne czasy ale było dobrze a teraz POŁUDNIA (WSCHODU) PANEM JEST STAL ZKS i nie wolno tego zmarnować pozdrawiam idę dalej spać (trenować) bez napinki

Raczej | 2012-05-10 14:06

Zadałem zwykłe pytanie, nic więcej, po co to kasować skoro na stadionach śpiewa się "stop cenzurze"? Pytanie dotyczyło techniki wykonania oprawy: czy była malowana tradycyjnie pędzlem i wałkiem czy była drukowana w jakiejś firmie drukarskiej. Legia drukowała, Śląsk też wiec chciałem sie upewnić czy tu też i tyle. Ktoś sie czegoś boi, wstydzi czy co? Jeżeli wstydzi to po co było to produkować. Wystarczyła krótka odpowiedź na krótkie zwykłe pytanie i byłoby po temacie.

Zatorze | 2012-05-10 14:17

ja to malowałem około miesiąca

Zatorze | 2012-05-10 14:17

a i Kossak się nazywam :)

193819381938 | 2012-05-10 14:19

Raczej
Kurwa człowieku.
Czy ty myslisz ze nasi ultrasi odjebali by takie dzielo ?Kurwa wydrukowali na drukarce kartka po kartce i zlepili taśmą. Zastanow sie co piszesz, a gdybys byl pod 'tym' to bys widzial skad to mają.

Raczej | 2012-05-10 14:26

193819381938
Kurwa czlowieku.
Czy ty myślisz, że Legia na Lechu sektorówkę o szechterze sklejała kartka po kartce? Nie wiesz o co mi chodzi i wogóle nie wiesz o co chodzi. Po prostu na fotkach tego nie widać. Widocznie pod nią nie stałem skoro pytam.

@Zatorze dzięki za normalną odpowiedź.

Raczej | 2012-05-10 14:52

w sensie "normalną" he, zapomniałem o cudzysłowiu

193819381938 | 2012-05-10 19:02

Znasz pojęcie'Ironia' ?

Jw27 | 2012-05-11 09:52

Szacunek i wilekie dzięki za oprawe. Niesamowite! Dobry komentarz Damaiano88 i Agata. Dzieki.

Andy | 2012-05-11 09:54

Jesteś z Szarowoli - mówię ci
Zawsze stąd byłeś, skończ już wreszcie śnić
Nie jesteś Motorem - mówię ci
Jesteś z Szarowoli!

Dzos | 2012-05-11 13:06

beda filmiki z oprawy?

Misio | 2012-05-15 15:45

Mimo wszystko szacunek nawet wrogowi się należy. W tytule artykułu powinno się podawać prawdziwą, oficjalną nazwę, cokolwiek o nich się myśli. Miejsce do obrażania jest gdzie indziej.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg

Stal Stalowa Wola             Olimpia Elbląg
2020-06-03, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Maciej Pelka (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 22 14-5-3 47
2 Górnik Łęczna 22 12-6-4 42
3 Resovia Rzeszów 22 12-5-5 41
4 GKS Katowice 22 12-5-5 41
5 Olimpia Elbląg 22 9-9-4 36
6 Bytovia Bytów 22 9-6-7 33
7 Błękitni Stargard Szcz. 22 9-4-9 31
8 Górnik Polkowice 22 8-6-8 30
9 Stal Rzeszów 22 9-3-10 30
10 Znicz Pruszków 22 9-3-10 30
11 Elana Toruń 22 8-5-9 29
12 Garbarnia Kraków 22 7-7-8 28
13 Lech II Poznań 22 7-7-8 28
14 Pogoń Siedlce 22 8-3-11 27
15 Skra Częstochowa 22 7-4-11 25
16 Stal Stalowa Wola 22 6-6-10 24
17 Legionovia Legionowo 22 3-4-15 13
18 Gryf Wejherowo 22 3-4-15 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-06-03 STAL - Olimpia Elbląg
2020-06-06 Górnik Łęczna - STAL
2020-06-13 STAL - Skra Częstochowa
2020-06-17 STAL - Stal Rzeszów
2020-06-20 STAL - Legionovia Legion..
2020-06-27 STAL - Garbarnia Kraków
2020-07-01 STAL - Lech II Poznań
2020-07-04 STAL - Górnik Polkowice
2020-07-11 STAL - Elana Toruń
2020-07-16 Widzew Łódź - STAL
2020-07-19 STAL - GKS Katowice
2020-07-25 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (899)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (682)
» Młodynie (654) » 1938fc (547)
» Filip kacper k. (518) » Kamilosss (433)
» Slim1938 (398) » Acer (384)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Puszcza Niepołomice - STAL (2:1)
2017-03-11
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 1 840 razy
STAL - Podbeskidzie BB (0:3)
2007-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 931 razy
STAL - Górnik Zabrze (1:3)
2009-10-03
Ilość zdjęć: 72
Wyświetleń: 188 095 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (2:2)
2007-04-18
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 12 586 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.03037