Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Gmina Zaleszany za darmo na mecz!

Gmina Zaleszany za darmo na mecz!

W ramach promocji Stali Stalowa Wola w regionie Zarząd Klubu postanowił wpuścić mieszkańców Gminy Zaleszany nieodpłatnie na mecz z Resovią. Taka praktyka była stosowana na stadionie przy ul. Hutniczej już jesienią.
Na dzisiejsze Derby Podkarpacia darmowy wstęp będą mieli mieszkańcy takich miejscowości jak :
Dzierdziówka, Agatówka, Kępie Zaleszańskie, Skowierzyn, Kotowa Wola, Turbia, Majdan Zbydniowski, Wólka Turebska, Motycze Szlacheckie, Zaleszany, Obojna, Pilchów, Zbydniów.
Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy na mecz Stali Stalowa Wola z rzeszowską Resovią. Środa 16.05. godz. 17:00 ul. Hutnicza.

Komentarze (24)

Stalówka_1938 | 2012-05-16 12:50

» http://www.radiocentrum.pl/
Relacja Radiowa w Radio Centrum od 17 ;00 Komentuje Bogdan. Smola. Zapraszam do sluchania.
ze spotkania Stalówki z Resovią
Do Zobaczenia na 15 :-)

Leoo | 2012-05-16 13:07

Czy jest taka możliwość że kiedy bedzie mocno padać cały sektor B pójdzie na krytą?

Leoo | 2012-05-16 13:09

i czy bedą kbice Resovii na dzisiejszym spotkaniu?

Intel | 2012-05-16 13:12

Leoo

podobno dwa pociągi specjalne wyjechały już z Rzewszówa.. kolo 15-30 mają być w stalowej idz obczaj sytuacje i daj znac ilu ich wysiadlo

Fanatyk38 | 2012-05-16 13:27

wszyscy radyjka i na sektor B. posluchamy relacji.

Leoo zielona pelerynke ,nie rozpuscisz sie.

Beda Kibice o ile sie deszczu nie wystrasza.

Przed wyjscie zapisujemy sie na liste wyjazdowa do Niepolomic. To ostatni wyjazd sezonu. Podtrzymujemy dobra passe wyjazdowa.
Po tej wycieczce znowu bedzie ponad 2 miesiace przerwy wiec chyba nikogo nie trzeba specjalnie namawiac .
WSZYSCY NA SEKTOR B.
CZY SLONCE CZY DESZCZ DOBRZE BAWIMY SIE!!!

Luka | 2012-05-16 14:00

Fanatyk obym sie mylil ale przeczucie mi mowi ze niektorzy "fanatycy" beda woleli zobaczyc w tv final LM...wszystkim takim cieciom z gory cieply mocz na ryj

Marcin93 | 2012-05-16 14:36

chyba luka cos ci sie po***alo...dzisiaj nie ma finalu lm jakbys nie wiedzial to juz od 2 lat final jest rozgrywany w sobote

Damianstw | 2012-05-16 14:41

Marcin93
Luka mówił o meczu w sobote :)


Każdy niech zje porządny obiad żeby nie było że mu się nie chce dopingować i na sektor B :)

Stalstw | 2012-05-16 14:47

a moze by tak nisko tez mialo za darmo jakis mecz ?:d

Fanatyk38 | 2012-05-16 14:51

Kumpel dzownil ze jakies auta sie zbieraja w Rzeszowie wiec moze jednak wpadnie "kryzysowa" na meczyk.

Damians1938 | 2012-05-16 15:00

Ludzie czy wy chodzicie na mecze tylko gdy ktoś ma przyjechać? Czy przyjadą czy nie, każdy na sektor B i jazda z dopingiem. Do zobaczenia na H15 :)

Zagranica | 2012-05-16 15:56

Jak uruchomic to radyjko?? czy ono tylko bedzie dzialalo od godz 17??

Kijana1938 | 2012-05-16 18:49

brawoooooo ;(

Luka | 2012-05-16 19:18

Ehhh trzeba pojechac jeszcze do Niepolomic i niech juz konczy sie ten sezon,bo widac ze pilkarze mysla chyba o wakacjach.Miejmy nadzieje ze miasto pomoze klubowi i na nastepny sezon uda sie zlepic jakas ciekawa druzyne.TYLKO STALÓWKA MIMO WSZYSTKO!!!

Fanatyko | 2012-05-16 19:26

A tam. Mi na myśl o tym meczu przychodzi tylko jedno do głowy... "STALÓWKA!" Kto był, to wie :P.

Kacperos | 2012-05-16 19:40

kiedy będzie ten filmik z meczu motoru

Stalowiak2 | 2012-05-16 19:45

Ten sezon caly to jedna wielka porazka.
Najwiekszymi frajerami sa ci ktorzy mowili ze Stal bedzie walczyc o 1 lige.3 przegrana na wlasnym stadionie z ani jednym golem, powinno byc 3 a nawe 4:0.Ci napastnicy to tez ostatnie łajzy.
Za rok to bedziemy walczyc o utrzymanie z ta gra, juz nie bedzie tak ze nikt prawie nie spadnie to im sie zechce grac, bo ta liga tez to jedno wielkie nieporuzmienie, jedna druzyna chyba tylko spada, brawa dla PZPN ze dopuscil do takiej sytuacji.O nic nie walcza zeby odbebnic mecz.No to odbebnili ze sie ogladac nie dalo

Stalowiak2 | 2012-05-16 20:05

Dodam jeszcze ze Demusiak i Fabian zwlaszcza pokazali klase, 1-szego objezdzali i wbijali w ziemie jak sie dalo ci z Resovii i Fabian ani razu chyba pilki nie mial przy nodze.Ambicja niektorych grajkow godna podziwu.
A niedawno ktos tu pisal ze Demusiak walczy jak byk ze ambitny itp, walczy ale z sodowa ktora odbila mu do lba wlaszcznie z innymi gwiazdami

Charless | 2012-05-16 20:28

Co sie ze Stala dzieje ???
z Resovia 0:2 !
Rozpedzic tych grajkow na 4 wiatry, szczegolnie napastnikow !!!

Raul | 2012-05-16 21:10

Panowie Białek , Fabianowski i Gęśla - oglądać Wasze popisy strzeleckie = bezcenne !!! Proszę grajcie dalej w piłkę ale już nie w Stalówce , jest taki klub niedaleko stąd gdzie dobrze płacą i mniejsza presja Wierze głęboko ze tam się spotkamy w przyszłym sezonie Do zobaczenia w ... TURBII P.S. Przepraszam Sławka Adamusa , jednak niestety miał racje - czy się wystawi jednego czy trzech takich "asów" to efekt jest taki sam

Mietek | 2012-05-16 21:25

Grajki juz sa na wakacjach.Wiedza ze nic im nie grozi wiec odpuszczaja.Szkoda tylko kibicow, ktorzy musza ogladac taka kaszane.Nawet z Sokołem i Turbia by przegrali.Myslalem ze tworzy sie ciekawa druzyna, bo na poczatku tej rundy jeszcze cos grali a teraz to dostaja w d... jak w jesieni.Przeciez nawet w 1 lidze za Cecherza nie mieli takiej serii 3 porazki z zrzedu na wlasnym stadionie.Nie dosc ze obrona dziurawa to jeszcze tradycyjnie fatalna skutecznosc ktora juz od wielu lat jest zmora, i nic nie robia zeby dobrego napastnika sciagnac.Fabianowski mial nim byc, niestety wiosna w jego wykonaniu fatalna, po kontuzji to ten czlowiek w ogole nie walczy,chodzi sobie po boisku, dzis tak samo bylo.Dzis jedynemu co sie chcialo biegac to Radawiec, zapierd... mimo ze tez nic mu sie wychodzilo poza tym strzalem w slupek, reszta to przeszla ewidentnie obok meczu na czele z gwiazdorami ataku tradycyjnie nieskutecznymi.

Alexs56 | 2012-05-18 19:19

Ciekawe giedy będą inne gminy, mam nadzieję że na następny mecz będzie zaproszona gmina Radomyśl nad Sanem.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola
2018-04-21, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków

Stal Stalowa Wola             Znicz Pruszków

2 : 0

Szymon Jarosz 45, Michał Mistrzyk 81 (k)     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 25 17-4-4 55
2 Warta Poznań 25 14-4-7 46
3 Radomiak Radom 26 12-7-7 43
4 ŁKS Łódź 24 11-10-3 43
5 Olimpia Elbląg 24 11-6-7 39
6 Błękitni Stargard Szcz. 25 10-7-8 37
7 GKS Bełchatów 25 9-8-8 35
8 Siarka Tarnobrzeg 24 11-2-11 35
9 Garbarnia Kraków 25 9-7-9 34
10 ROW 1964 Rybnik 26 8-7-11 31
11 Znicz Pruszków 26 8-7-11 31
12 Wisła Puławy 25 7-9-9 30
13 Rozwój Katowice 25 8-6-11 30
14 Gryf Wejherowo 25 6-9-10 27
15 Stal Stalowa Wola 25 6-8-11 26
16 MKS Kluczbork 24 5-10-9 25
17 Gwardia Koszalin 25 5-8-12 23
18 Legionovia Legionowo 24 5-5-14 20

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-01 ŁKS Łódź - STAL
2018-04-21 Radomiak Radom - STAL
2018-04-28 STAL - Garbarnia Kr..
2018-05-05 Siarka Tarno.. - STAL
2018-05-09 STAL - Rozwój Kato..
2018-05-12 Legionovia L.. - STAL
2018-05-19 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1147) » Vielitz44 (703)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (361)
» Koko (360) » Slim1938 (334)
» Stalowiak1938 (322) » Zatorze (296)
» Daro (282) » Johny (282)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Sandecja Nowy Sącz (1:0)
2004-06-12
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 7 971 razy
STAL - Wigry Suwałki (0:2)
2014-05-03
Ilość zdjęć: 23
Wyświetleń: 11 470 razy
STAL - Warta Poznań (0:0)
2008-11-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 17 892 razy
STAL - Okocimski Brzesko (0:2)
2011-04-30
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 39 486 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.04935