Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Gmina Zaleszany za darmo na mecz!

Gmina Zaleszany za darmo na mecz!

W ramach promocji Stali Stalowa Wola w regionie Zarząd Klubu postanowił wpuścić mieszkańców Gminy Zaleszany nieodpłatnie na mecz z Resovią. Taka praktyka była stosowana na stadionie przy ul. Hutniczej już jesienią.
Na dzisiejsze Derby Podkarpacia darmowy wstęp będą mieli mieszkańcy takich miejscowości jak :
Dzierdziówka, Agatówka, Kępie Zaleszańskie, Skowierzyn, Kotowa Wola, Turbia, Majdan Zbydniowski, Wólka Turebska, Motycze Szlacheckie, Zaleszany, Obojna, Pilchów, Zbydniów.
Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy na mecz Stali Stalowa Wola z rzeszowską Resovią. Środa 16.05. godz. 17:00 ul. Hutnicza.

Komentarze (24)

Stalówka_1938 | 2012-05-16 12:50

» http://www.radiocentrum.pl/
Relacja Radiowa w Radio Centrum od 17 ;00 Komentuje Bogdan. Smola. Zapraszam do sluchania.
ze spotkania Stalówki z Resovią
Do Zobaczenia na 15 :-)

Leoo | 2012-05-16 13:07

Czy jest taka możliwość że kiedy bedzie mocno padać cały sektor B pójdzie na krytą?

Leoo | 2012-05-16 13:09

i czy bedą kbice Resovii na dzisiejszym spotkaniu?

Intel | 2012-05-16 13:12

Leoo

podobno dwa pociągi specjalne wyjechały już z Rzewszówa.. kolo 15-30 mają być w stalowej idz obczaj sytuacje i daj znac ilu ich wysiadlo

Fanatyk38 | 2012-05-16 13:27

wszyscy radyjka i na sektor B. posluchamy relacji.

Leoo zielona pelerynke ,nie rozpuscisz sie.

Beda Kibice o ile sie deszczu nie wystrasza.

Przed wyjscie zapisujemy sie na liste wyjazdowa do Niepolomic. To ostatni wyjazd sezonu. Podtrzymujemy dobra passe wyjazdowa.
Po tej wycieczce znowu bedzie ponad 2 miesiace przerwy wiec chyba nikogo nie trzeba specjalnie namawiac .
WSZYSCY NA SEKTOR B.
CZY SLONCE CZY DESZCZ DOBRZE BAWIMY SIE!!!

Luka | 2012-05-16 14:00

Fanatyk obym sie mylil ale przeczucie mi mowi ze niektorzy "fanatycy" beda woleli zobaczyc w tv final LM...wszystkim takim cieciom z gory cieply mocz na ryj

Marcin93 | 2012-05-16 14:36

chyba luka cos ci sie po***alo...dzisiaj nie ma finalu lm jakbys nie wiedzial to juz od 2 lat final jest rozgrywany w sobote

Damianstw | 2012-05-16 14:41

Marcin93
Luka mówił o meczu w sobote :)


Każdy niech zje porządny obiad żeby nie było że mu się nie chce dopingować i na sektor B :)

Stalstw | 2012-05-16 14:47

a moze by tak nisko tez mialo za darmo jakis mecz ?:d

Fanatyk38 | 2012-05-16 14:51

Kumpel dzownil ze jakies auta sie zbieraja w Rzeszowie wiec moze jednak wpadnie "kryzysowa" na meczyk.

Damians1938 | 2012-05-16 15:00

Ludzie czy wy chodzicie na mecze tylko gdy ktoś ma przyjechać? Czy przyjadą czy nie, każdy na sektor B i jazda z dopingiem. Do zobaczenia na H15 :)

Zagranica | 2012-05-16 15:56

Jak uruchomic to radyjko?? czy ono tylko bedzie dzialalo od godz 17??

Kijana1938 | 2012-05-16 18:49

brawoooooo ;(

Luka | 2012-05-16 19:18

Ehhh trzeba pojechac jeszcze do Niepolomic i niech juz konczy sie ten sezon,bo widac ze pilkarze mysla chyba o wakacjach.Miejmy nadzieje ze miasto pomoze klubowi i na nastepny sezon uda sie zlepic jakas ciekawa druzyne.TYLKO STALÓWKA MIMO WSZYSTKO!!!

Fanatyko | 2012-05-16 19:26

A tam. Mi na myśl o tym meczu przychodzi tylko jedno do głowy... "STALÓWKA!" Kto był, to wie :P.

Kacperos | 2012-05-16 19:40

kiedy będzie ten filmik z meczu motoru

Stalowiak2 | 2012-05-16 19:45

Ten sezon caly to jedna wielka porazka.
Najwiekszymi frajerami sa ci ktorzy mowili ze Stal bedzie walczyc o 1 lige.3 przegrana na wlasnym stadionie z ani jednym golem, powinno byc 3 a nawe 4:0.Ci napastnicy to tez ostatnie łajzy.
Za rok to bedziemy walczyc o utrzymanie z ta gra, juz nie bedzie tak ze nikt prawie nie spadnie to im sie zechce grac, bo ta liga tez to jedno wielkie nieporuzmienie, jedna druzyna chyba tylko spada, brawa dla PZPN ze dopuscil do takiej sytuacji.O nic nie walcza zeby odbebnic mecz.No to odbebnili ze sie ogladac nie dalo

Stalowiak2 | 2012-05-16 20:05

Dodam jeszcze ze Demusiak i Fabian zwlaszcza pokazali klase, 1-szego objezdzali i wbijali w ziemie jak sie dalo ci z Resovii i Fabian ani razu chyba pilki nie mial przy nodze.Ambicja niektorych grajkow godna podziwu.
A niedawno ktos tu pisal ze Demusiak walczy jak byk ze ambitny itp, walczy ale z sodowa ktora odbila mu do lba wlaszcznie z innymi gwiazdami

Charless | 2012-05-16 20:28

Co sie ze Stala dzieje ???
z Resovia 0:2 !
Rozpedzic tych grajkow na 4 wiatry, szczegolnie napastnikow !!!

Raul | 2012-05-16 21:10

Panowie Białek , Fabianowski i Gęśla - oglądać Wasze popisy strzeleckie = bezcenne !!! Proszę grajcie dalej w piłkę ale już nie w Stalówce , jest taki klub niedaleko stąd gdzie dobrze płacą i mniejsza presja Wierze głęboko ze tam się spotkamy w przyszłym sezonie Do zobaczenia w ... TURBII P.S. Przepraszam Sławka Adamusa , jednak niestety miał racje - czy się wystawi jednego czy trzech takich "asów" to efekt jest taki sam

Mietek | 2012-05-16 21:25

Grajki juz sa na wakacjach.Wiedza ze nic im nie grozi wiec odpuszczaja.Szkoda tylko kibicow, ktorzy musza ogladac taka kaszane.Nawet z Sokołem i Turbia by przegrali.Myslalem ze tworzy sie ciekawa druzyna, bo na poczatku tej rundy jeszcze cos grali a teraz to dostaja w d... jak w jesieni.Przeciez nawet w 1 lidze za Cecherza nie mieli takiej serii 3 porazki z zrzedu na wlasnym stadionie.Nie dosc ze obrona dziurawa to jeszcze tradycyjnie fatalna skutecznosc ktora juz od wielu lat jest zmora, i nic nie robia zeby dobrego napastnika sciagnac.Fabianowski mial nim byc, niestety wiosna w jego wykonaniu fatalna, po kontuzji to ten czlowiek w ogole nie walczy,chodzi sobie po boisku, dzis tak samo bylo.Dzis jedynemu co sie chcialo biegac to Radawiec, zapierd... mimo ze tez nic mu sie wychodzilo poza tym strzalem w slupek, reszta to przeszla ewidentnie obok meczu na czele z gwiazdorami ataku tradycyjnie nieskutecznymi.

Alexs56 | 2012-05-18 19:19

Ciekawe giedy będą inne gminy, mam nadzieję że na następny mecz będzie zaproszona gmina Radomyśl nad Sanem.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-08-21, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Bytovia Bytów - Stal Stalowa Wola

Bytovia Bytów             Stal Stalowa Wola

4 : 1

Krzysztof Bąk 11,
Norbert Hołtyn 22,
Daniel Feruga 45 (k),
Karol Czubak 65     
Filip Wójcik 53
Sędzia: Patryk Gryckiewicz (Toruń)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-08-21 STAL - Błękitni S..
2019-08-25 Olimpia Elbl.. - STAL
2019-08-31 STAL - Górnik Łę..
2019-09-07 Skra Często.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (845)
» Rafix (686) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (406) » Slim1938 (390)
» Koko (373) » Acer (367)
» Filip kacper k. (352) » Stalowiak1938 (331)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Widzew Łódź (0:0)
2009-04-25
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 124 222 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2007-05-20
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 5 604 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:1)
2009-08-15
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 113 847 razy
STAL - Concordia Elbląg (1:0)
2013-03-09
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 31 814 razy
Osób Online: 27 / Czas gen. strony: 0.03049