Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazdy w rundzie jesiennej!

Wyjazdy w rundzie jesiennej!

Znany jest już terminarz rundy jesienej sezonu 2012/13, a w tym oczywiście mecze wyjazdowe.
Już dziś zapamiętujemy te daty.

Puchar Polski: Łysica II Bodzentyn - STAL ST. WOLA (18 lipca) - 110 km
Concordia Elbląg - STAL ST. WOLA (4-5 sierpnia) - 510 km
Pelikan Łowicz - STAL ST. WOLA (18-19 sierpnia) - 289 km
Olimpia Elbląg - STAL ST. WOLA (1-2 września) - 510 km
Motor Lublin - STAL ST. WOLA (15-16 września) - 100 km
Wigry Suwałki - STAL ST. WOLA (19 września) - 474 km
Świt N.D.M. - STAL ST. WOLA (29-30 września) - 263 km
Resovia Rzeszów - STAL ST. WOLA (13-14 października) - 69 km
Garbarnia Kraków - STAL ST. WOLA (27-28 pażdziernika) - 188 km
Znicz Pruszków - STAL ST. WOLA (10-11 listopada) - 240 km

Komentarze (29)

Fanatyk38 | 2012-06-19 12:19

Wszyscy już powinni zadbać o to by mieć wolne w odpowiednich terminach. Data meczu nigdy nie jest jakims zaskoczeniem więc nie ma wymówek.
Zbieramy kasę i ruszamy w trasę !!!
Może być ciężko z wpuszczaniem gości w Elblągu, no ale zobaczymy.
Ciekawy wyjazd wypada w środę do Suwałk. Tam też nie było sektora ale może się to zmienić.
Tak czy inaczej zapowiada się ciekawa runda wyjazdowa .
Zadbajmy o to by jeździło Nas więcej !!!

Brygadzista | 2012-06-19 13:06

Zadbać jedynie możemy w sposób namawiania, kręcenia, mobilizowania ludzików którzy "na codzień" nie jeżdżą. Każde osiedle powinno osobno to robić.
Po osiedlu Zatorackim widać że większych problemów z tym nie ma, co wyjazd +/- 50 osób. Także na każdym z osiedli, nie patrzymy w przeszłość tylko ogarniamy nowe, stare osoby do wspólnych stalowowolskich wycieczek po wschodniej części Polski!

Stalowcy38 | 2012-06-19 23:33

Dobry pomysł z tym rankingiem, możliwe że przełożyłoby się to na większą liczbę wyjazdowiczów.

Brygadzista | 2012-06-20 00:19

Sezon ogórkowy, więc zarabiać na wyjazdy żeby nie zabrakło na jakiś :) ranking z opcją wpisania własnego Osiedla myśle, że już się pojawi od najbliższego wyjazdu na PP.

Edek38 | 2012-06-20 10:17

Concordia stara się o licencje. Jak ją otrzyma to jest duże prawdopodobieństwo, że będzie wyjazd do Elbląga w pierwszej kolejce 4-5 sierpnia.
Olimpia Elbląg również wpuszcza gości więc miesiąc później 1-2 września czeka Nas kolejna daleka wycieczka. międzyczasie Łowicz.
Będą to dalekie i ważne wyjazdy. Już zalatwiamy wolne i kasę.
Jesteśmy zawsze tam...

Edek38 | 2012-06-20 10:47

Wstępne ceny, które oczywiście mogą być niższe lub wyższe w zależności od przewoźnika.
Elbląg x2 - 50-60 PLN plus Bilet ;
Łowicz -35 PLN plus bilet.
Lublin - 25 Pln plus bilet,
Suwałki - 50 PLN plus bilet,
To tak na początek.
Pare stówek się przyda więc zbieraj grosik do grosika ...

Tomek-28-11 | 2012-06-20 15:42

Wylosowano pary pierwszych dwóch rund Pucharu Polski

Wydział Gier PZPN wylosował pary dwóch pierwszych rund Pucharu Polski w sezonie 2012/13. Mecze rundy przedwstępnej zostaną rozegrane 18 lipca, a rundy wstępnej 25 lipca.

Łysica II Bodzentyn - Stal Stalowa Wola

Koko | 2012-06-20 21:16

teraz kolejne malowidło pojawiło sie tym razem koło bloku rotacyjnego

Damians1938 | 2012-06-20 23:28

prawdopodobnie Piatkowski odejdzie...

Damians1938 | 2012-06-20 23:29

do Tarnobrzega

Mocartzks | 2012-06-21 08:56

do KoKo - graf jeszcze nie skończony !!! :]

Pazimieh | 2012-06-21 13:08

a mozna gdzies zobaczyc fotke ?

Mocartzks | 2012-06-21 13:47

foty bede jak bedzie skonczone !!!

Kriters | 2012-06-21 13:58

jest jakies info albo fotki z budowy stadionu ??

Ultrastal | 2012-06-21 15:41

Skręcają deskowania i przygotowują się do dalszego lania betonu.

Kibolek1938 | 2012-06-21 23:56

Informacja dla kibiców ze Stalowej Woli

Informacja dla kibiców przyjezdnych wybierających się na mecze do Bodzentyna
Zarząd LKS Łysica Bodzentyn informuje, że ze względów bezpieczeństwa, zorganizowane grupy kibiców drużyn przyjezdnych będą wpuszczane na nasz stadion tylko po wcześniejszym poinformowaniu naszego klubu.
Liczba kibiców nie może przekraczać 50 osób
W przypadku przyjazdu do Bodzentyna zorganizowanej grupy kibiców gości wymagana jest imienna lista uczestników, zawierająca imię i nazwisko oraz PESEL. Warunkiem koniecznym do wejścia na teren stadionu jest wykupienie biletu wstępu.
Jednocześnie powołując się na art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 20-03-2009 o bezpieczeństwie imprez masowych, każda z osób udających się na mecz powinna okazać się dokumentem potwierdzającym tożsamość.
Nie spełnienie tych warunków spowoduje zawrócenie grupy i nie wpuszczenie na nasz obiekt. Za utrudnienia przepraszamy.
Prezes LKS Łysica Bodzentyn
Stanisław Kucała

Stalowcy38 | 2012-06-22 17:28

Przypominam że w dalszym ciągu trwa sonda na oprawę podkarpacia.
» http://www.12zawodnik.pl/sonda

Ssw1938 | 2012-06-22 23:32

stadion w Bodzentynie ma 500 miejsc siedzacych i moze pomiescic 1000 osob, wiec miejsca nie powinno zabraknac dla nikogo :)))

19seed38 | 2012-06-23 00:41

pieknie w polowie lipca powrot z emigracji kilka dni odpoczynku i piekny pierwszy daleki wyjazd ;)
STF!

19damian38 | 2012-06-23 00:53

105 km nazywasz dalekim wyjazdem ? ; )

A1938 | 2012-06-23 09:46

19damian38 wiesz co, wydaje mi się ze on pisał o Elblągu. ; )

Zatorze | 2012-06-23 13:48

news - budują nam dach na nowej trybunie :)

19ssw38 | 2012-06-23 14:25

jest ktoś wstanie wrzucić zdjecia ?
emigracja..

Slim1938 | 2012-06-23 14:53

» http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll..... ciekawe czy w Stalowej bedą te sparingi czy wszystkie na wyjeżdzie

Stalowiak2 | 2012-06-23 20:43

co wy macie z tym kasowaniem komentarzy, ja i nie tylko ja bo wczesniej tez jakis gosciu spytal o licencje kiedy teraz PZPN bedzie rozwazal, to wykasowaliscie.Co wstydzicie sie czegos? A sparingi Stal tez mogla by grac u siebie, a nie tulac sie po Łęcznych i innych pipidówach, kibicow napewno przyszlo by wiecej.

Helmut | 2012-06-24 16:34

» http://www.skyscrapercity.com/showth.....

Kilka fotek z modernizacji stadionu

Edek38 | 2012-06-25 11:45

Stalowiak, co sie tak swiergolisz. Bylo pisane ,ze licencji nie otrzymalismy i wniosek bedzie rozpatrywany przez Komisje Odwolawcza. Jak bedzie termin to sie go poda. Prawdopodobnie koniec czerwca/poczatek lipca.
Teraz jest kwestia przeakzania kasy dla spolki z miasta. Od tego wszystko zalezy. Jak nasz Prezydent i radni nie pomoga to ... derby z Turbia.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-3-10 21
13 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 18 4-4-10 16

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (651) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (328) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Resovia Rzeszów - STAL (1:1)
2012-10-13
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 37 759 razy
STAL - Podbeskidzie BB (1:2)
2008-09-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 47 466 razy
Unia Tarnów - STAL (0:1)
2013-06-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 4 473 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (3:1)
2013-04-13
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 27 519 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.05917