Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spotkanie symatyków Stali, piątek-20.07. godz.19:00.

Spotkanie symatyków Stali, piątek-20.07. godz.19:00.

W związku z sytuacją jaka zapanowała w Naszym Klubie, SKSSW wraz z Zarządem Stali P.S.A zapraszają wszystkich Kibiców Stalówki na spotkanie, które odbędzie się w "Słoneczku" , w piątek - 20.07. o godzinie 19:00.

Poruszone zostaną tematy związane z Klubem , odpowiednie osoby odpowiedzą na pytania, których w takich okolicznościach zapewne nie brakuje. To doskonała okazja do konstruktywnej wymiany zdań i poglądów. Na spotkanie zaproszeni zostaną również przedstawiciele Rady Miasta.
Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków sportu ze Stalowej Woli i okolic!!! 

Liczymy na wysoką frekwencję !!! 

Komentarze (20)

Stalowiak1938 | 2012-07-18 17:56

A późniejm Danzing:D:)

Fanatyk38 | 2012-07-19 10:59

hehe, 2 newsy nizej 70 komentow a tu wymowna cisza. Ciekawe czy jest ona odzwierciedleniem zainteresowania tematem. Paranoja.

Jw27 | 2012-07-19 15:13

pierwsze mecze mogą się odbyć tylko dzięki nam!!! Dziękujemy za deklaracje - wciąż dostępne w Czarnej Koszuli i na Andersa - ale teraz w ślad za słowami muszą pójść czyny. Niedługo podamy numer konta (zapewniamy rzecz jasna transparentność), na który będziemy wpłacać pieniądze (to legalne i dopuszczalne, spokojnie). Naciskajcie, propagujcie, to moment, by nagabywać większych i zupełnie maleńkich sponsorów.

Ale nie mniej ważna będzie pomoc przy codziennych działaniach. Potrzebni będą wolontariusze - kierowcy, ochroniarze, bileterzy, sprzątacze, drukarze itd. itp. Oczywiście niezbędni są nam prawnicy, księgowi, specjaliści od PR, ale oni będą skierowani na troszkę inne pole działalności. Przygotujemy profesjonale stowarzyszenie, które już niedługo, w ścisłej współpracy z MKS będzie prowadzić drużynę.

Każdy kto teraz pomoże będzie miał na półce podziękowania i świadomość, że zrobił kapitalną rzecz dla Polonii i Warszawy. Panowie i Panie. To nasz czas.

Stalówka_1938 | 2012-07-19 17:28

» http://www.90minut.pl/news/192/news1.....

Da się ?? Pewnie że się da ...

a u nas problem z 350tyś .....

Biggie | 2012-07-19 17:40

Mniejsze Gliwice przeznaczyły niedawno 12 (słownie dwanaście) milionów PLN na Piasta, kwestia chęci i życzliwości samorządu.

Ssw1938 | 2012-07-19 17:45

Nie porownoj jak by to nie nazwac mistrza PL z miasta gdzie chce sie cos zrobic z STW. Wczoraj wycofal sie z I ligi Ruch Radzionkow bo braklo im do zaamkniecia budzetu 400tys.

Fanatyk38 | 2012-07-19 19:35

Nasze wladze tez zapowiadaly nie przystapienie do rozgrywek bez zapewnionej kasy. Puchar juz sie nie odbyl, do ligi na szczescie jeszcze kilka tygodni. Moze ktos sie w tym miescie obudzi.
Oby tak sie stalo, bo szkoda tego wszystkiego...

Petek12 | 2012-07-19 20:48

trzeba zrobić manifestacje i zawalczyć o klub bo samo nic się nie zrobi

Koko | 2012-07-19 22:00

trzeba zrobić przemarsz przez miasto ,i blokade głównej ulcy w mieście a potem manifestacje pod urzędem miasta a moze by tak od starostwa mozna jakąś dotacje na klub dostać trzeba coś działać zjednoczmy swoie siły i walczmy o klub i by chociaz piłka była na poziomie nawet 2 ligi bo 300 tyś dla miasta to nic a dla PSA to bardzo wiele :)pozdro dal wszystkich

Vielitz | 2012-07-20 08:01

ble ble ble - już ze sto takich marszy było organizowanych - znaczy się gadało o tym i tyle. Nie gadaj o tym tylko organizuj.
Zresztą takie coś nie ma szans na powodzenie, co wy el prezydente chcecie wystraszyć czy co? w Stalowej firmy padają, szpital pada, a Wy myślicie że nagle miasto rzuci milionami na sport jak zrobimy blokade na drodze, no bez jaj.
Dziś spotkanie to tam uderzać i możemy wspólnie coś wymyśleć.

Synowa kata | 2012-07-20 14:21

Panowie z zarządu, podajcie się do dymisji i oddajcie władzę w klubie w ręce ludzi prezydenta i/lub stwórzcie jakies 2 stołki dla nich w zarządzie, bo inaczej klub padnie! Prezydent i jego ludzie nie chcą nic mieć wspólnego z kibolami, tylko z kibicami, czy tak ciężko to zrozumieć?
Kiedys jak "betonowy zarząd" miał te same, identyczne wytłumaczenia na brak sponsorów, to ich na stosie chcieliscie spalić, a teraz ten sam tekst i jest git? Bo to wasi z rang kiboli?
Oddajcie władzę, przemyslcie jak to zrobić, aby mieć ciągle jakis wpływ na sytuację, nie uważajcie tego za przegraną, tylko jako zagranie politycznie, a klub na tym skorzysta. Wciągnijcie ludzi prezydenta, a będą pieniądze!

Biggie | 2012-07-20 14:56

przyjdź dzisiaj na spotkanie do słoneczka i przedstaw swoje wizje, a sorry odwagę masz pewnie tylko zza klawiatury

Arriss | 2012-07-20 15:20

Wszyscy, kórzy są w SKSWW dziś mają być na zebraniu. Stara Gwardia napewno będzie.

Ssw1938 | 2012-07-20 16:01

Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to lepiej zamilcz. Takie akcje jak mowisz byly juz na koszu i kazdy wie jak sie to skonczylo, pieniedzy pewnie nigdy chlopaki za ekstraklase nie dostana. Ciesz sie ze wogole ktos chce cos robic, a nie tylko narzeka jak wiekszosc.

Edek38 | 2012-07-20 16:29

Chłopaku, hehe. Z Żakiem i resztą też nie chcą mieć nic wspólnego. Najlepiej niech sobie założą własną sekcje i będą nią zawiadywać.
Jest 3 kluby koszykarskie to i 2 piłkarskie mogą być. Kasa na ten 2 na bank się znajdzie.
W tym mieście nikt z nikim nie chce mieć nic wspólnego a cierpi na tym sport.
Zazrąd jest jednoosobowy. Miejsce mogą mieć w radzie nadzorczej. Jak już ktoś wspomniał, byli w koszu i co?? Kosza nima!!! Jakieś argumenty na to przedstawisz?? W tbg jest i ma sie dobrze.
Nikt nie przyspawał się do stołków, jeżeli zmiany coś pomogą to śmiało. Dobro Klubu jest najważniejsze.
Ci panowie "martwią się" o MAJĄTEK WODEXU a nie o Klub. Ludzie muszą to przyjąć do wiadomości i zrozumiec!!!

Widzu7 | 2012-07-20 21:36

Panowie,wszyscy sie podniecamy, pienimy ale tak naprawde czy jest o co?Prezes i jego pomagierzy z piłkarskiej społki mieli odswierzyc cale to towarzystwo a co sie okazało? No, ze druzyna dalej jest towarzystwem wzajemnej adoracji, ze nie ma w niej tak naprawde dobrych zawodnikow, ze wiekszosc to ludzie powolani z "klucza", ze to jakies pociotki,krewni tych z "góry", ktorym trzeba dac zarobic chociaz nie maja pojecia o graniu. Ludzie opamietajcie sie, rozgoncie cala te zgraje a zostawcie tych co cos potrafia, i zapracuja na boisku. Nie mozna rozdawac kase darmozjadom i chłopczykom tylko dlatego ze maja uklady! Powiedzcie stop! przeciez obiecywaliscie ze bedzie przejrzyscie. W przeciwnym wypadku bedzie dalej zle.

Dozorca | 2012-07-20 22:37

zamknij ryj pomyjaku, trzeba bylo przyjsc dzisiaj na spotkanie i wyjasnic, w ogole proponuje nie robic zadnych dyskusji z tego typu pedalami jak widzu czy anakin, mieli duzo do powiedzenia w necie a na spotkanie przyjsc normalnie pogadac juz sie nie chcialo, doradcy od siedmiu bolesci

193819381938 | 2012-07-20 23:32

Dlaczego Anakin sie dzisiaj nie odezwal ?
Moze dlatego ze go nie bylo bo sie obsral.

Mcr. | 2012-07-21 09:35

Czy na spotkaniu był ktoś z Urzędu Miasta ?

Stalowka#12 | 2012-07-21 10:48

Tak, jeden radny.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (381) » Koko (369)
» Acer (336) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (306) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Dolcan Ząbki (1:2)
2008-08-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 10 685 razy
Arka Gdynia - STAL (4:0)
2008-04-19
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 343 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2007-05-20
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 5 182 razy
STAL - Korona Kielce (1:3)
2003-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 42 595 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.03485