Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spotkanie symatyków Stali, piątek-20.07. godz.19:00.

Spotkanie symatyków Stali, piątek-20.07. godz.19:00.

W związku z sytuacją jaka zapanowała w Naszym Klubie, SKSSW wraz z Zarządem Stali P.S.A zapraszają wszystkich Kibiców Stalówki na spotkanie, które odbędzie się w "Słoneczku" , w piątek - 20.07. o godzinie 19:00.

Poruszone zostaną tematy związane z Klubem , odpowiednie osoby odpowiedzą na pytania, których w takich okolicznościach zapewne nie brakuje. To doskonała okazja do konstruktywnej wymiany zdań i poglądów. Na spotkanie zaproszeni zostaną również przedstawiciele Rady Miasta.
Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków sportu ze Stalowej Woli i okolic!!! 

Liczymy na wysoką frekwencję !!! 

Komentarze (20)

Stalowiak1938 | 2012-07-18 17:56

A późniejm Danzing:D:)

Fanatyk38 | 2012-07-19 10:59

hehe, 2 newsy nizej 70 komentow a tu wymowna cisza. Ciekawe czy jest ona odzwierciedleniem zainteresowania tematem. Paranoja.

Jw27 | 2012-07-19 15:13

pierwsze mecze mogą się odbyć tylko dzięki nam!!! Dziękujemy za deklaracje - wciąż dostępne w Czarnej Koszuli i na Andersa - ale teraz w ślad za słowami muszą pójść czyny. Niedługo podamy numer konta (zapewniamy rzecz jasna transparentność), na który będziemy wpłacać pieniądze (to legalne i dopuszczalne, spokojnie). Naciskajcie, propagujcie, to moment, by nagabywać większych i zupełnie maleńkich sponsorów.

Ale nie mniej ważna będzie pomoc przy codziennych działaniach. Potrzebni będą wolontariusze - kierowcy, ochroniarze, bileterzy, sprzątacze, drukarze itd. itp. Oczywiście niezbędni są nam prawnicy, księgowi, specjaliści od PR, ale oni będą skierowani na troszkę inne pole działalności. Przygotujemy profesjonale stowarzyszenie, które już niedługo, w ścisłej współpracy z MKS będzie prowadzić drużynę.

Każdy kto teraz pomoże będzie miał na półce podziękowania i świadomość, że zrobił kapitalną rzecz dla Polonii i Warszawy. Panowie i Panie. To nasz czas.

Stalówka_1938 | 2012-07-19 17:28

» http://www.90minut.pl/news/192/news1.....

Da się ?? Pewnie że się da ...

a u nas problem z 350tyś .....

Biggie | 2012-07-19 17:40

Mniejsze Gliwice przeznaczyły niedawno 12 (słownie dwanaście) milionów PLN na Piasta, kwestia chęci i życzliwości samorządu.

Ssw1938 | 2012-07-19 17:45

Nie porownoj jak by to nie nazwac mistrza PL z miasta gdzie chce sie cos zrobic z STW. Wczoraj wycofal sie z I ligi Ruch Radzionkow bo braklo im do zaamkniecia budzetu 400tys.

Fanatyk38 | 2012-07-19 19:35

Nasze wladze tez zapowiadaly nie przystapienie do rozgrywek bez zapewnionej kasy. Puchar juz sie nie odbyl, do ligi na szczescie jeszcze kilka tygodni. Moze ktos sie w tym miescie obudzi.
Oby tak sie stalo, bo szkoda tego wszystkiego...

Petek12 | 2012-07-19 20:48

trzeba zrobić manifestacje i zawalczyć o klub bo samo nic się nie zrobi

Koko | 2012-07-19 22:00

trzeba zrobić przemarsz przez miasto ,i blokade głównej ulcy w mieście a potem manifestacje pod urzędem miasta a moze by tak od starostwa mozna jakąś dotacje na klub dostać trzeba coś działać zjednoczmy swoie siły i walczmy o klub i by chociaz piłka była na poziomie nawet 2 ligi bo 300 tyś dla miasta to nic a dla PSA to bardzo wiele :)pozdro dal wszystkich

Vielitz | 2012-07-20 08:01

ble ble ble - już ze sto takich marszy było organizowanych - znaczy się gadało o tym i tyle. Nie gadaj o tym tylko organizuj.
Zresztą takie coś nie ma szans na powodzenie, co wy el prezydente chcecie wystraszyć czy co? w Stalowej firmy padają, szpital pada, a Wy myślicie że nagle miasto rzuci milionami na sport jak zrobimy blokade na drodze, no bez jaj.
Dziś spotkanie to tam uderzać i możemy wspólnie coś wymyśleć.

Synowa kata | 2012-07-20 14:21

Panowie z zarządu, podajcie się do dymisji i oddajcie władzę w klubie w ręce ludzi prezydenta i/lub stwórzcie jakies 2 stołki dla nich w zarządzie, bo inaczej klub padnie! Prezydent i jego ludzie nie chcą nic mieć wspólnego z kibolami, tylko z kibicami, czy tak ciężko to zrozumieć?
Kiedys jak "betonowy zarząd" miał te same, identyczne wytłumaczenia na brak sponsorów, to ich na stosie chcieliscie spalić, a teraz ten sam tekst i jest git? Bo to wasi z rang kiboli?
Oddajcie władzę, przemyslcie jak to zrobić, aby mieć ciągle jakis wpływ na sytuację, nie uważajcie tego za przegraną, tylko jako zagranie politycznie, a klub na tym skorzysta. Wciągnijcie ludzi prezydenta, a będą pieniądze!

Biggie | 2012-07-20 14:56

przyjdź dzisiaj na spotkanie do słoneczka i przedstaw swoje wizje, a sorry odwagę masz pewnie tylko zza klawiatury

Arriss | 2012-07-20 15:20

Wszyscy, kórzy są w SKSWW dziś mają być na zebraniu. Stara Gwardia napewno będzie.

Ssw1938 | 2012-07-20 16:01

Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to lepiej zamilcz. Takie akcje jak mowisz byly juz na koszu i kazdy wie jak sie to skonczylo, pieniedzy pewnie nigdy chlopaki za ekstraklase nie dostana. Ciesz sie ze wogole ktos chce cos robic, a nie tylko narzeka jak wiekszosc.

Edek38 | 2012-07-20 16:29

Chłopaku, hehe. Z Żakiem i resztą też nie chcą mieć nic wspólnego. Najlepiej niech sobie założą własną sekcje i będą nią zawiadywać.
Jest 3 kluby koszykarskie to i 2 piłkarskie mogą być. Kasa na ten 2 na bank się znajdzie.
W tym mieście nikt z nikim nie chce mieć nic wspólnego a cierpi na tym sport.
Zazrąd jest jednoosobowy. Miejsce mogą mieć w radzie nadzorczej. Jak już ktoś wspomniał, byli w koszu i co?? Kosza nima!!! Jakieś argumenty na to przedstawisz?? W tbg jest i ma sie dobrze.
Nikt nie przyspawał się do stołków, jeżeli zmiany coś pomogą to śmiało. Dobro Klubu jest najważniejsze.
Ci panowie "martwią się" o MAJĄTEK WODEXU a nie o Klub. Ludzie muszą to przyjąć do wiadomości i zrozumiec!!!

Widzu7 | 2012-07-20 21:36

Panowie,wszyscy sie podniecamy, pienimy ale tak naprawde czy jest o co?Prezes i jego pomagierzy z piłkarskiej społki mieli odswierzyc cale to towarzystwo a co sie okazało? No, ze druzyna dalej jest towarzystwem wzajemnej adoracji, ze nie ma w niej tak naprawde dobrych zawodnikow, ze wiekszosc to ludzie powolani z "klucza", ze to jakies pociotki,krewni tych z "góry", ktorym trzeba dac zarobic chociaz nie maja pojecia o graniu. Ludzie opamietajcie sie, rozgoncie cala te zgraje a zostawcie tych co cos potrafia, i zapracuja na boisku. Nie mozna rozdawac kase darmozjadom i chłopczykom tylko dlatego ze maja uklady! Powiedzcie stop! przeciez obiecywaliscie ze bedzie przejrzyscie. W przeciwnym wypadku bedzie dalej zle.

Dozorca | 2012-07-20 22:37

zamknij ryj pomyjaku, trzeba bylo przyjsc dzisiaj na spotkanie i wyjasnic, w ogole proponuje nie robic zadnych dyskusji z tego typu pedalami jak widzu czy anakin, mieli duzo do powiedzenia w necie a na spotkanie przyjsc normalnie pogadac juz sie nie chcialo, doradcy od siedmiu bolesci

193819381938 | 2012-07-20 23:32

Dlaczego Anakin sie dzisiaj nie odezwal ?
Moze dlatego ze go nie bylo bo sie obsral.

Mcr. | 2012-07-21 09:35

Czy na spotkaniu był ktoś z Urzędu Miasta ?

Stalowka#12 | 2012-07-21 10:48

Tak, jeden radny.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-3-10 21
13 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 18 4-4-10 16

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (651) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (328) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Korona Kielce (3:0)
2009-03-21
Ilość zdjęć: 36
Wyświetleń: 127 698 razy
STAL - Pelikan Łowicz (0:0)
2008-03-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 16 263 razy
Garbarnia Kraków - STAL (2:1)
2012-10-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 10 283 razy
Piast Gliwice - STAL (4:1)
2007-04-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 21 261 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.04057