Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spotkanie symatyków Stali, piątek-20.07. godz.19:00.

Spotkanie symatyków Stali, piątek-20.07. godz.19:00.

W związku z sytuacją jaka zapanowała w Naszym Klubie, SKSSW wraz z Zarządem Stali P.S.A zapraszają wszystkich Kibiców Stalówki na spotkanie, które odbędzie się w "Słoneczku" , w piątek - 20.07. o godzinie 19:00.

Poruszone zostaną tematy związane z Klubem , odpowiednie osoby odpowiedzą na pytania, których w takich okolicznościach zapewne nie brakuje. To doskonała okazja do konstruktywnej wymiany zdań i poglądów. Na spotkanie zaproszeni zostaną również przedstawiciele Rady Miasta.
Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków sportu ze Stalowej Woli i okolic!!! 

Liczymy na wysoką frekwencję !!! 

Komentarze (20)

Stalowiak1938 | 2012-07-18 17:56

A późniejm Danzing:D:)

Fanatyk38 | 2012-07-19 10:59

hehe, 2 newsy nizej 70 komentow a tu wymowna cisza. Ciekawe czy jest ona odzwierciedleniem zainteresowania tematem. Paranoja.

Jw27 | 2012-07-19 15:13

pierwsze mecze mogą się odbyć tylko dzięki nam!!! Dziękujemy za deklaracje - wciąż dostępne w Czarnej Koszuli i na Andersa - ale teraz w ślad za słowami muszą pójść czyny. Niedługo podamy numer konta (zapewniamy rzecz jasna transparentność), na który będziemy wpłacać pieniądze (to legalne i dopuszczalne, spokojnie). Naciskajcie, propagujcie, to moment, by nagabywać większych i zupełnie maleńkich sponsorów.

Ale nie mniej ważna będzie pomoc przy codziennych działaniach. Potrzebni będą wolontariusze - kierowcy, ochroniarze, bileterzy, sprzątacze, drukarze itd. itp. Oczywiście niezbędni są nam prawnicy, księgowi, specjaliści od PR, ale oni będą skierowani na troszkę inne pole działalności. Przygotujemy profesjonale stowarzyszenie, które już niedługo, w ścisłej współpracy z MKS będzie prowadzić drużynę.

Każdy kto teraz pomoże będzie miał na półce podziękowania i świadomość, że zrobił kapitalną rzecz dla Polonii i Warszawy. Panowie i Panie. To nasz czas.

Stalówka_1938 | 2012-07-19 17:28

» http://www.90minut.pl/news/192/news1.....

Da się ?? Pewnie że się da ...

a u nas problem z 350tyś .....

Biggie | 2012-07-19 17:40

Mniejsze Gliwice przeznaczyły niedawno 12 (słownie dwanaście) milionów PLN na Piasta, kwestia chęci i życzliwości samorządu.

Ssw1938 | 2012-07-19 17:45

Nie porownoj jak by to nie nazwac mistrza PL z miasta gdzie chce sie cos zrobic z STW. Wczoraj wycofal sie z I ligi Ruch Radzionkow bo braklo im do zaamkniecia budzetu 400tys.

Fanatyk38 | 2012-07-19 19:35

Nasze wladze tez zapowiadaly nie przystapienie do rozgrywek bez zapewnionej kasy. Puchar juz sie nie odbyl, do ligi na szczescie jeszcze kilka tygodni. Moze ktos sie w tym miescie obudzi.
Oby tak sie stalo, bo szkoda tego wszystkiego...

Petek12 | 2012-07-19 20:48

trzeba zrobić manifestacje i zawalczyć o klub bo samo nic się nie zrobi

Koko | 2012-07-19 22:00

trzeba zrobić przemarsz przez miasto ,i blokade głównej ulcy w mieście a potem manifestacje pod urzędem miasta a moze by tak od starostwa mozna jakąś dotacje na klub dostać trzeba coś działać zjednoczmy swoie siły i walczmy o klub i by chociaz piłka była na poziomie nawet 2 ligi bo 300 tyś dla miasta to nic a dla PSA to bardzo wiele :)pozdro dal wszystkich

Vielitz | 2012-07-20 08:01

ble ble ble - już ze sto takich marszy było organizowanych - znaczy się gadało o tym i tyle. Nie gadaj o tym tylko organizuj.
Zresztą takie coś nie ma szans na powodzenie, co wy el prezydente chcecie wystraszyć czy co? w Stalowej firmy padają, szpital pada, a Wy myślicie że nagle miasto rzuci milionami na sport jak zrobimy blokade na drodze, no bez jaj.
Dziś spotkanie to tam uderzać i możemy wspólnie coś wymyśleć.

Synowa kata | 2012-07-20 14:21

Panowie z zarządu, podajcie się do dymisji i oddajcie władzę w klubie w ręce ludzi prezydenta i/lub stwórzcie jakies 2 stołki dla nich w zarządzie, bo inaczej klub padnie! Prezydent i jego ludzie nie chcą nic mieć wspólnego z kibolami, tylko z kibicami, czy tak ciężko to zrozumieć?
Kiedys jak "betonowy zarząd" miał te same, identyczne wytłumaczenia na brak sponsorów, to ich na stosie chcieliscie spalić, a teraz ten sam tekst i jest git? Bo to wasi z rang kiboli?
Oddajcie władzę, przemyslcie jak to zrobić, aby mieć ciągle jakis wpływ na sytuację, nie uważajcie tego za przegraną, tylko jako zagranie politycznie, a klub na tym skorzysta. Wciągnijcie ludzi prezydenta, a będą pieniądze!

Biggie | 2012-07-20 14:56

przyjdź dzisiaj na spotkanie do słoneczka i przedstaw swoje wizje, a sorry odwagę masz pewnie tylko zza klawiatury

Arriss | 2012-07-20 15:20

Wszyscy, kórzy są w SKSWW dziś mają być na zebraniu. Stara Gwardia napewno będzie.

Ssw1938 | 2012-07-20 16:01

Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to lepiej zamilcz. Takie akcje jak mowisz byly juz na koszu i kazdy wie jak sie to skonczylo, pieniedzy pewnie nigdy chlopaki za ekstraklase nie dostana. Ciesz sie ze wogole ktos chce cos robic, a nie tylko narzeka jak wiekszosc.

Edek38 | 2012-07-20 16:29

Chłopaku, hehe. Z Żakiem i resztą też nie chcą mieć nic wspólnego. Najlepiej niech sobie założą własną sekcje i będą nią zawiadywać.
Jest 3 kluby koszykarskie to i 2 piłkarskie mogą być. Kasa na ten 2 na bank się znajdzie.
W tym mieście nikt z nikim nie chce mieć nic wspólnego a cierpi na tym sport.
Zazrąd jest jednoosobowy. Miejsce mogą mieć w radzie nadzorczej. Jak już ktoś wspomniał, byli w koszu i co?? Kosza nima!!! Jakieś argumenty na to przedstawisz?? W tbg jest i ma sie dobrze.
Nikt nie przyspawał się do stołków, jeżeli zmiany coś pomogą to śmiało. Dobro Klubu jest najważniejsze.
Ci panowie "martwią się" o MAJĄTEK WODEXU a nie o Klub. Ludzie muszą to przyjąć do wiadomości i zrozumiec!!!

Widzu7 | 2012-07-20 21:36

Panowie,wszyscy sie podniecamy, pienimy ale tak naprawde czy jest o co?Prezes i jego pomagierzy z piłkarskiej społki mieli odswierzyc cale to towarzystwo a co sie okazało? No, ze druzyna dalej jest towarzystwem wzajemnej adoracji, ze nie ma w niej tak naprawde dobrych zawodnikow, ze wiekszosc to ludzie powolani z "klucza", ze to jakies pociotki,krewni tych z "góry", ktorym trzeba dac zarobic chociaz nie maja pojecia o graniu. Ludzie opamietajcie sie, rozgoncie cala te zgraje a zostawcie tych co cos potrafia, i zapracuja na boisku. Nie mozna rozdawac kase darmozjadom i chłopczykom tylko dlatego ze maja uklady! Powiedzcie stop! przeciez obiecywaliscie ze bedzie przejrzyscie. W przeciwnym wypadku bedzie dalej zle.

Dozorca | 2012-07-20 22:37

zamknij ryj pomyjaku, trzeba bylo przyjsc dzisiaj na spotkanie i wyjasnic, w ogole proponuje nie robic zadnych dyskusji z tego typu pedalami jak widzu czy anakin, mieli duzo do powiedzenia w necie a na spotkanie przyjsc normalnie pogadac juz sie nie chcialo, doradcy od siedmiu bolesci

193819381938 | 2012-07-20 23:32

Dlaczego Anakin sie dzisiaj nie odezwal ?
Moze dlatego ze go nie bylo bo sie obsral.

Mcr. | 2012-07-21 09:35

Czy na spotkaniu był ktoś z Urzędu Miasta ?

Stalowka#12 | 2012-07-21 10:48

Tak, jeden radny.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola
2019-03-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg

Stal Stalowa Wola             Siarka Tarnobrzeg

1 : 0

Szymon Jarosz 90     
Sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 24 13-5-6 44
2 Widzew Łódź 23 12-8-3 44
3 GKS Bełchatów 24 11-9-4 42
4 Elana Toruń 24 10-10-4 40
5 Olimpia Grudziądz 24 12-4-8 40
6 Górnik Łęczna 24 10-8-6 38
7 Stal Stalowa Wola 24 11-4-9 37
8 Resovia Rzeszów 23 9-6-8 33
9 Skra Częstochowa 24 9-5-10 32
10 Znicz Pruszków 24 8-7-9 31
11 Pogoń Siedlce 24 8-6-10 30
12 Gryf Wejherowo 24 7-6-11 27
13 Błękitni Stargard Szcz. 24 8-3-13 27
14 Ruch Chorzów 24 6-8-10 26
15 Rozwój Katowice 24 6-7-11 25
16 ROW 1964 Rybnik 23 4-10-9 22
17 Siarka Tarnobrzeg 23 6-4-13 22
18 Olimpia Elbląg 22 5-6-11 21

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Miedź Legnica - STAL (3:2)
2006-09-23
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 14 125 razy
Legionovia Legionowo - STAL (1:0)
2014-04-12
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 5 480 razy
Stomil Olsztyn - STAL (2:2)
2002-11-04
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 7 148 razy
STAL - Arka Gdynia (0:0)
2002-09-28
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 20 412 razy
Osób Online: 31 / Czas gen. strony: 0.03686