Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Karnety na mecze PSA Stal dostępne od poniedziałku!

Karnety na mecze PSA Stal dostępne od poniedziałku!

Od poniedziałku tj. 30.07 będą do kupienia karnety na rundę jesienną sezonu 2012/2013.

Karnety dostępne w trzech wersjach:
Karnet czarny - sektor B - cena 40 złotych ;
Karnet zielony - sektor A i B - cena 70 złotych ;
Karnet złoty VIP - cena 200 złotych.

Karnety będą do nabycia w :
-sekretariacie Klubu. Siedziba mieści się w budynku firmy "Wodex" przy ul. Kwiatkowskiego 1 ;
- sklepie sportowym "Maraton" ;
- kasach, przed meczami ligowymi  ;
oraz u przedstawicieli Kibiców na każdym z osiedli.

Przypominamy, że od tego sezonu przestały obowiązywać darmowe wstępy na mecze ligowe PSA Stal Stalowa Wola przysługujące "zasłużonym dla Klubu". W trudnych chwilach dla naszego Klubu każdy Kibic piłki nożnej powinien kupić karnet / bilet i sam przyczynić się do poprawy sytuacji finansowej !

Liczymy na duże zainteresowanie !!!! Zachęcamy wszystkich sympatyków do nabycia karnetu !!!
Bądźmy sami sponsorami !!!

Ceny biletów jendorazowych:
Sektor B - 8 zł
Sektor A i B - 12 zł

Komentarze (14)

Dede | 2012-07-26 13:36

A jak tylko zobacze jakiegos pajaca co przez płot przeskakuje to morda nie jego ... organizowac wyjazd na inauguracje i jedziemy w trase :)) PZDR !!

Tomaker | 2012-07-26 14:29

A jak z wejsciami dla Pan, bo nie wiem czy kupowac sobie tylko karnet czy 2?

Stalowiak1938 | 2012-07-26 16:20

Jak dla mnie laski powinny płacić 5 zł.
Bo klub i tak nic nie zyskuje przy darmowym wejściu to jeden ch... czy są na meczu za darmo czy ich nie ma jak jest 5 zł. A nich i 10 kobiet zapłaci. Zawsze to coś.

Cyc-u | 2012-07-26 17:08

Kup dwa karnety, nawet jeśli panie mają za darmo, to nie zaszkodzi wspomóc klub. Frekwencja ostatnio była żałosna i każdy mecz generował straty w budżecie klubu.

Zatorze | 2012-07-27 10:54

Dede prosił bym żeby każdy siebie z osobna pilnował bo jak na razie to ty pajacujesz na sieci. Z poważaniem i szacunkiem :)

Dede | 2012-07-27 12:21

zatorze nie mow ze nie denerwuje Cie to jak kazdy jest niby najwierniejszym kibicem itp. a szkoda mu glupich 8 zl na bilet.. ;p potem co pol roku pelno newsow ze jak zwykle mamy problemy finansowe.. ale dobrze mowisz zeby kazdy patrzyl na siebie :) mnie to tylko denerwuje.. :) pzdr

Zatorze | 2012-07-27 18:58

Dede moja dobra i święta rada skupmy się na sobie bo sam na siebie masz wpływ, na kimś innym możesz wyrazić poglądy ale nikomu nie wpoisz tego żeby zrobił tak czy inaczej ktoś sam musi to zrozumieć i do tego dojść. Druga sprawa to jest taka że myślimy o tym żeby nas więcej łączyło niż dzieliło. Po części rozumiem wszystkich różnie jest na tym świecie ale nie zamierzam kogoś bić za to że nie ma na bilet. Szanuje wszystkich kibiców, nawet jeśli ktoś mnie nie szanuje.

Co do najwierniejszych kibiców się nie wypowiadam bo nie mam zamiaru nikogo rozliczać.

Fanatyk38 | 2012-07-27 19:30

Rozsylać info wszędzie gdzie się da i namawiac wszystkich do nabycia KARNETU !!! To odpowiedni moment by pokazać ilu Nas jest i dolożyć swoją cegiełkę przy wspieraniu Klubu.
Nie czekamy na ostanią chwilę bo później zaczynają się wyjazdy i będzie lamentowanie,że wydatki się skumulowały.
Można wprowadzić mały element rywalizacji osiedlowej. Kto wygra- satysfakcja gwarantowana plus moze jakaś skromna nagroda( do uzgodnienia oczywiście). Mała zabawa.

Koko | 2012-07-27 19:34

nie ma lipy trzeba wspomóc klub i kupić karnet i chodzić na mecze i dopingować pokazmy prezydentowi ze zalezy nam na stalówce i na tym by wkońcu wybudował ten stadion a piłkarze dobrą grą i wynikami przyciągną ludzi na stadion i nowych sponsorów do klubu a przy obecnej kadrze włączmy juniorów do składu i im dajmy szanse na wypromowanie sie weźmy przykład z innych klubów i zeby w składzie było młodziez ze starszymi to daje naprawde w innych klubach efekty a przy tym młodziez sie ogrywa i potem zgłaszają sie po nią inne kluby i płacą kase:)

Kgsisieq | 2012-07-27 21:35

Dawno mnie tu nie było, jak tak sobie czytam, że jest problem z tym, że bilety dla Pań są problemem, do tego prezes Vodexu mówi o zakończeniu wchodzenia na stadion bez wejściówek.

Również chciałbym się do tego odnieść. Zawsze odkąd chodzę na piłkę kupowałem bilet. Czy to na piłkę, czy na koszykówkę. Na kosza miałem karnet, nie tylko w PLK.

Jeśli koszt 8 złotych, czy 12 na "krytą" to dużo, to może wprowadzić jakieś zniżkowe bilety dla kobiet, ale powinny być mimo wszystko. Jak się kiedyś przyglądałem, kto wchodził na mecz przez bramę to widziałem co chwilę jakiś ludzi, co wyciągali jakieś legitymacje i inne dokumenty, które nie wyglądały jak karnety. Na karnet nie wiem, czy się zdecyduje, bo nie wiem, czy będę mógł być na każdym meczu.

Ja bilety będę kupował, a swoich znajomych będę nakłaniał do karnetów.

Stalowiak1938 | 2012-07-28 08:37

Kgsisieq "Na karnet nie wiem, czy się zdecyduje, bo nie wiem, czy będę mógł być na każdym meczu." tak jak ty myśli z 500 osób i to jest włanie problem!!! W tamtej rundzie wiedziałem że nie będe na wszystkich meczach i kupiłem karnet. Nie traktujmy karnetu jako papierka wstępu na mecz tylko jako "cegiełke" nawet jakbym wiedział że będe tylko na 1 meczu to i tak kupie karnet bo 40 czy 70 zł to nie majątek!!! Musimy doprowadzićdo tego żeby myślenie ludzi się zmieniło!! bo ktoś nie będzie na 1 cy 2 meczach to już karnetu nie kupi?

KUPOWAĆ KARNETY!!!

Zatorze | 2012-07-28 10:04

mądrze napisane kupować karnety - z szacunkiem do Ciebie Kgsisieq, jeśli możesz przemyśl to bo warto i tratujmy ten karnet jako cegiełkę.

Greg_stalowka | 2012-07-28 10:54

dobrze piszecie ze nalezy ten karnet traktowac jako cegielke.tak zastanawiam sie jakby namowic wszelkich przedsiebiorcow na nabycie takiej cegielki..w zamian za wsparcie mieliby wstep na mecze,najlepiej chyba gdyby propagowali to ci ktorzy chodza na mecze i prowadza lokalne firmy..

Fanatyk38 | 2012-07-28 16:39

Jeżeli szef zobaczy,ze zaloga sie interesuje pilka i jest zapotrzebowanie to co to za problem zakupic 10 karnetow dla pracownikow z socjalnego czy z innych srodkow. Mozna u siebie po firmach pytac, namawiac.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ROW 1964 Rybnik - Stal Stalowa Wola

ROW 1964 Rybnik             Stal Stalowa Wola
2018-07-20, godz. 18:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 34 20-5-9 65
2 ŁKS Łódź 34 18-11-5 65
3 Warta Poznań 34 18-8-8 62
4 Garbarnia Kraków 34 16-9-9 57
5 Radomiak Radom 34 15-10-9 55
6 Olimpia Elbląg 34 14-8-12 50
7 Siarka Tarnobrzeg 34 14-5-15 47
8 GKS Bełchatów 34 12-10-12 46
9 Gryf Wejherowo 34 12-10-12 46
10 Stal Stalowa Wola 34 11-11-12 44
11 ROW 1964 Rybnik 34 12-8-14 44
12 Rozwój Katowice 34 12-8-14 44
13 Znicz Pruszków 34 11-9-14 42
14 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
15 MKS Kluczbork 34 9-12-13 39
16 Wisła Puławy 34 8-12-14 36
17 Gwardia Koszalin 34 6-10-18 28
18 Legionovia Legionowo 34 7-6-21 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-07-20 ROW 1964 Ryb.. - STAL
2018-08-28 STAL - Resovia Rzes..
0000-00-00 Elana Toruń - STAL
0000-00-00 STAL - Widzew Łódź
0000-00-00 Błękitni S.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1225) » Vielitz44 (775)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (378)
» Koko (365) » Slim1938 (358)
» Stalowiak1938 (326) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (286)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Legionovia Legionowo - STAL (1:0)
2014-04-12
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 4 069 razy
Motor Lublin - STAL (0:2)
2012-09-15
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 757 razy
KSZO Ostrowiec Św - STAL (1:0)
2006-09-08
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 33 874 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (92:86)
2008-02-23
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 14 552 razy
Osób Online: 31 / Czas gen. strony: 0.03825