Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STALÓWKAtv.Sparing.Stal Stalowa Wola-Polonia Przemyśl

STALÓWKAtv.Sparing.Stal Stalowa Wola-Polonia Przemyśl

W ostatnim przed rozpoczęciem sezonu sparingowym meczu z Polonią Przemyśl piłkarze Stalówki odnieśli zwycięstwo 2:1

Bramki dla Stali zdobyli:
- Krystian Getinger (rzut karny)
- Wojciech Fabianowski (dobitka swojego strzału)

 

Relacja filmowa STALÓWKAtv:

Komentarze (8)

Vielitz | 2012-07-28 15:01

gra bardzo średnia. Białek niestety bez formy (kilka setek jak zwykle) - Fabian strzelił, ale też szału nie ma. Czegoś w tej grze jeszcze brakuje i zdecydowanie brak takiego ostrego zaangażowania - pod koniec pierwszej połowy nawet takie zrezygnowanie było widać... Ogólnie Stal lepsza i wygrała zasłużenie, ale szczęśliwie także, bo mogło być inaczej (nie uznana bramka dla Poloni, słupek itp.) - nasi swoje też marnowali. Brak trochę boków, może brakować Piątkowskiego. Oby w sezonie było lepiej - awansu to raczej nie będzie, ale może uda się tym składem utrzymać 2 ligę i doczekać lepszych czasów.

Stalowiak2 | 2012-07-28 15:39

a przyszli jacys nowi do Stali? nie moglem byc na sparingu, sezon za tydzien a tu ani slychu o nowych grajkach, skonczylo sie na tym ze podpisal tylko jeden nowy.Bo jak kadra bedzie miala wiecej ubytkow niz nowych twarzy to wesolo nie bedzie.

Helmut | 2012-07-28 15:54

Ssw1938 | 2012-07-28 16:23

odeszli:
Jarek Piątkowski (Siarka Tbg)
Kamil Gęśla (?)
Tomek Lewandowski (Olimpia Elb)
Michał Skórski (?)
Daniel Radawiec (Wólczanka)

przyszli:
Damian Łanucha (Partyzant Tar) śr.pomocnik
Mateusz Kantor (Górnik Zabrze) p.pomocnik
Sylwester Sikorski (Karpaty Krosno) l.obrońca
Jakub Popielarz (Lechia Gdańsk) śr.pomocnik
Rafał Turczyn (powrót z wypożyczenia)
Zbigniew Dąbek (wypożyczony z Sandecji NS) pomocnik/obrońca
Paweł Zieliński (wychowanek wypożyczony z Legii na pół roku) bramkarz

jak sie gdzies nie pomylilem to chyba to tak z transferami :)

Mocartzks | 2012-07-28 18:36

Witam wszystkich !!! Poszukuje osób które były by zainteresowane różnego rodzaju ,,akcjami'' mającymi na celu przyciągniecie ludzi na stadion !!! mówie tu np o akcjach z ulotkami itp. szukam osób które są gotowe poświecić troche wolnego czasu , mają głowe pełną pomysłów, i sporo chęci do działania !!! Jest w nas potencjał tylko trzeba to ogarnąć wszystko razem !!! bez zbędnych podziałów na osiedla itp. w grupie siła !!! Zainteresowanych prosze o kontakt na gg 2864078

Kgsisieq | 2012-07-29 03:56

Ogólne wyniki sparingów mogą nastrajać pozytywnie, ale same wyniki jakie uzyskała Stalówka. Jednak poziom w jakim je uzyskiwaliśmy nie jest już rewelacyjny. Z drugiej strony patrząc to nie graliśmy z wybitnie wymagającymi rywalami.

Brygadzista | 2012-07-30 15:39

Odnośnie "Rajdu Honoru" rowerami, serdecznie zapraszamy wszystkich zielono-czarnych kibiców do wzięcia w nim udziału!
Dla pierwszych 100 uczestników organizatorzy przygotowali 100 ręcznie wykonanych koszulek, które swoim motywem nawiązują do powstańczych napisów na murach walczącej Warszawy!

Edek38 | 2012-07-30 16:01

Miasto Rowerów wiec wypada się pokazać.

KARNETY OD JUTRA( wtorek) , OD +/- 12:00-13:00 !!!
Problemy techniczne ;)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2019-07-27, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-07-27 STAL - Resovia Rzes..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (844)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (392)
» Slim1938 (389) » Koko (373)
» Acer (353) » Stalowiak1938 (331)
» Filip kacper k. (328) » Jaszczur (305)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Radomiak Radom - STAL (0:0)
2013-06-15
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 11 585 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:1)
2016-03-24
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 8 112 razy
STAL - Motor Lublin (2:1)
2010-11-13
Ilość zdjęć: 43
Wyświetleń: 159 887 razy
STAL - Lechia Gdańsk (2:2)
2007-10-27
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 9 486 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.03513