Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL Stalowa Wola - Wisła Puławy środa 17:00

STAL Stalowa Wola - Wisła Puławy środa 17:00

Stal Stalowa Wola meczem z Wisła Puławy zainauguruje sezon na własnym stadionie.
Początek spotkania o godzinie 17:00 w środę.

W kasach do nabycia będą karnety w cenach 40, 70 i 200 złotych.

Cena biletów: 8 zł, 12 zł, 5 zł (kobiety).
 


WSZYSCY DO MŁYNA!!

Komentarze (34)

Fanatyk38 | 2012-08-13 16:51

Wszyscy na meczyk !!! Mobilka na osiedlach i FC.
Kupować karnety !!!
Inauguracja u siebie musi wypaść okazale !!!

Danielfanstal | 2012-08-13 18:03

Orzeł Glinianka 2:9 STAL II Stalowa Wola

Wie ktoś gdzie Stal II będzie rozgrywać swoje mecze?
I jeszcze jedno pytanie. Wiecie coś więcej o tym nowym tworze "San Rozwadów (Stalowa Wola)"

Lubelak | 2012-08-13 19:06

San Rozwadów to nie nowy twór ale próba odtworzenia kolejowego klubu przez oo. Kapucynów.

Vielitz | 2012-08-13 20:05

dobrze, że powstała Stal II jak również ten San (który też wygrał u siebie pierwszy mecz) - dzięki temu będą się młodzi ze Stalowej ogrywać a potem trafiać do 1 składu! w końcu!!

Kacperos | 2012-08-13 20:16

Wszyscy na mecz Stalówki

Zatorze | 2012-08-13 20:23

Dotarłem do ciekawych materiałów zaraz po II wojnie światowej dotyczących naszego klubu Z.K.S "Stal - jeśli będe miał czas postaram się gdzieś to wrzucić.

Dede | 2012-08-14 13:24

wrzucaj wrzucaj :)) chetnie przeczytam:) ktora liga ten San Rozwadow ??

Vielitz | 2012-08-14 13:37

San też w B klasie (tak jak Stal II) ale inna grupa (chyba są 3 grupy StW klasa B), szkoda bo by derby były :D

Suawek | 2012-08-14 13:38

San w grupie II, Stal II w grupie III

Gocin | 2012-08-14 18:02

hehe to samo miasto, w innej grupie;d

Mirek | 2012-08-14 21:10

W piatek (17) jest turniej rocznika 99 od godziny 10;00 turniej jest Im Rudolfa Patkolo .. Przlazimy , kibicujemy i doping cwiczymy ! A na jutro pełna mobilka PANOWIE ! STAL ZKS POŁUDNIA PANEM JEST !!!!!

193819381938 | 2012-08-14 22:15

Podobno jutro gdy bedzie mocno padac to młyn na krytej, tak ?

A1938 | 2012-08-14 22:35

Z Cukru jesteś? WSZYSCY Z SZALEM !

Lubelak | 2012-08-14 23:34

Nie będzie jutro mocno padać. jak juz lekko pokropi.

Kibolek1938 | 2012-08-15 00:48

Na tych karnetach to trzeba wpisywać swoje dane??

Sm25 | 2012-08-15 10:26

Bedzie jakas relacja radiowa?
A tak przy okazji dziekuje klubowi za "szybkie" podanie informacji ze Kobiety wchodza za 5 zl, kupilem Ojcu karnet a teraz sie dowiaduje ze Matka nie wejdzie za friko ;/

Cyc-u | 2012-08-15 10:41

Sm25 mi byłoby wstyd, żeby w obecnej sytuacji w jakiej znajduje się klub wyskakiwac z takimi żalami. Gdyby wejście dla Pań było nawet za friko, to namawiałbym każdą znaną mi kobietę chodzacą na mecze, żeby kupiła bilet. To nie czas na oszczedzanie na biletach!

Sm25 | 2012-08-15 11:01

Cyc-u , bieda to nie wstyd.
Gdyby rodzice mieli kase na bilety to nie kupowalbym Ojcu karnetu. Dobrze wiadomo ze Kobiety z reguly nie lubia ogladac pilki noznej.

Lepiej juz jakbys mi powiedzial czy w jakims radiu bedzie ta relacja na zywo

Cyc-u | 2012-08-15 11:14

OK rozumiem wyjaśnienie. Fajnie, że kupujesz Ojcu karnet, to się chwali.

Co do radia niestety nie wiem, ale sprawdzałbym leliwe, pewni bedą się łączyć.

Stalowiak1938 | 2012-08-15 11:35

Panowie dziś rozpoczynamy sezon 2012/2013. Mam nadzieje że będzie to nasz Sezon czyli kibiców!. Mamy wiele ciekawych meczy u siebie i wiele wspaniałych wyjazdów w tereny w których albo dawno albo w ogóle nie byliśmy!!! Myślę że nikogo nie trzeba namawiać na przychodzenie na hutniczą i dopingowanie stalówki, jeżeli będą wyniki to oczywiście frekwencja ludzi z poza młyna będzie większa ale nam powinno zależeć żeby w młynie co mecz było co najmniej te 300-400 osób!!! Musimy pokazać w tej ciekawej lidze swoją dominacje tak samo na meczach u siebie jak i wyjazdowych. Żeby hasło Południa Panem jest Stal ZKS nie było pustym sloganem. Dlatego każdy z nas powinien o to zadbać!!! Dziś pierwszy mecz na H15 święto, dzień wolny od pracy!!! każdy bez względu na pogodę przychodzi na mecz zabiera kolege i dopinguje z całego gardła!!! PAMIĘTAJCIE ŻE DO NABYCIA SĄ KARNETY w cenie tylko 40 ZŁ. Jest to "żałosna" cena i mam nadzieję że każdy z młyna będzie miał taki karnet!!! Z KIBICOWSKIM POZDROWIENIEM!! AVE STALÓWKA!!!

Stalowiak1938 | 2012-08-15 11:37

przepraszam za Stalówki z małej litery to z pośpiechu.

Koko | 2012-08-15 11:45

czyli dzieci do 8 lat wchodzą za darmo ??

Sm25 | 2012-08-15 12:40

Udalo mi sie znalesc jedynie pisemna relacje na zywo z puławskiej strony:

» http://www.wislapulawy.pl/belive/

Mysle ze to istotna informacja dls osob bedacych XXXX km od Stalowki...

Ssw1938 | 2012-08-15 12:55

ZAPISYWAĆ SIĘ NA WYJAZD DO ŁOWICZ, KTO JESZCZE TEGO NIE ZROBIŁ!!!
JEDZIEMY WSZYSCY! Wyjazd Rzecz Święta.....
Zapisy tylko do dzisiaj, więc nie zwlekać.

Gieeste | 2012-08-15 14:05

NIEDZIELA ! ŁOWICZ ! JEDZIEMY WSZYSCY !!!

STALÓWKA NA SZLAKU 1938 !!!

Stalówka_1938 | 2012-08-15 15:32

Z racji tego ,że SportoweFakty są naszym Patronem Medialnym wieć i to relacja :)

» http://www.sportowefakty.pl/pilka-no.....

Dominik82 | 2012-08-15 15:45

witam wszystkich serdecznie zapraszam zainteresowanych na
» http://allegro.pl/stal-stalowa-wola-.....

Stalowkawola | 2012-08-15 17:46

Dominik Sorry po.1 Stalowki sie nie sprzdaje,a po.2 kto ubierze po tobie (bez obrazy) czapke,koszulke :) pozdro! bez napinki!!!!

Dominik82 | 2012-08-15 19:01

do Stalowkawola

to moja sprawa tylko i wyłącznie moja, jeśli nie chcesz nie wchodzisz. wiele rzeczy używanych sprzedaje się na różnych aukcjach i nikt nie narzeka. odnośnie tej aukcji mam sporo zapytań ale co do każdej rzeczy oddzielnie a ja próbuję w komplecie. tak więc innym jakoś nie przeszkadza a jeśli tobie to przeszkadza to poprostu się nie udzielaj

Dominik82 | 2012-08-15 19:04

szkoda porażki w meczu z Wisłą Puławy, oby w Łowiczu udało im się zdobyć 3 pkt. Trzymam kciuki

Midem91 | 2012-08-15 20:33

Jaki wynik

Petek12 | 2012-08-15 20:36

0-2

Charless | 2012-08-16 20:49

Jak Stal zagra z Pelikanem tak jak z Wisłą Puławy to skończy sie na 0:5 !, jak niegdys ....

Fanatyk38 | 2012-08-17 11:04

To bedmy dopingować ze Stalą Rz zeby wygrali. Chyba, ze już Cie nie będzie.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola

Elana Toruń             Stal Stalowa Wola
2019-10-19, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola

Górnik Polkowice             Stal Stalowa Wola

3 : 0

Mariusz Szuszkiewicz 19,
Kamil Wacławczyk 32,
Michał Bednarski 54     
Sędzia: Robert Marciniak (Kraków)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Resovia Rzeszów 13 8-3-2 27
2 Widzew Łódź 13 8-3-2 27
3 GKS Katowice 13 8-2-3 26
4 Górnik Łęczna 12 7-3-2 24
5 Olimpia Elbląg 12 6-3-3 21
6 Bytovia Bytów 13 6-3-4 21
7 Stal Rzeszów 13 6-3-4 21
8 Znicz Pruszków 12 5-3-4 18
9 Błękitni Stargard Szcz. 12 6-0-6 18
10 Górnik Polkowice 13 4-4-5 16
11 Garbarnia Kraków 12 4-4-4 16
12 Pogoń Siedlce 13 4-3-6 15
13 Elana Toruń 13 4-2-7 14
14 Lech II Poznań 13 4-2-7 14
15 Skra Częstochowa 12 4-2-6 14
16 Stal Stalowa Wola 13 3-3-7 12
17 Gryf Wejherowo 13 2-2-9 8
18 Legionovia Legionowo 13 2-1-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-10-19 Elana Toruń - STAL
2019-10-26 STAL - Widzew Łódź
2019-11-02 GKS Katowice - STAL
2019-11-09 STAL - Pogoń Siedlce
2019-11-16 Resovia Rzes.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (863)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (407) » Filip kacper k. (397)
» Slim1938 (392) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (337)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Pogoń Staszów - STAL (0:1)
2004-04-14
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 9 757 razy
ROW 1964 Rybnik - STAL (3:0)
2016-04-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 2 790 razy
Polonia Warszawa - STAL (2:1)
2007-10-06
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 7 568 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:0)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 28 723 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.04484