Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy 0:2

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy 0:2

Piłkarze Stali Stalowa Wola nie sprostali skutecznie grającemu zespołowi z Puław i przegrali inauguracyjne spotkanie przy ul. Hutniczej 0:2.

Pierwsza bramka dla gości padła z rzutu wolnego, druga po błędzie naszej defensywy. Zielono czarni okazje do zrehabilitowania się będą mieli już w najbliższą niedzielę w meczu z Pelikanem Łowicz.

Na to spotkanie ogranizowany jest wyjazd kibiców, zapisy: www.kibicestalowki.pl/zapisy-na-wyjazd
Zbiórka 4:15 pod dworcem PKS w Stalowej Woli. Koszt wyjazdu 35 zł + bilet na mecz.

Komentarze (20)

Kategoriak | 2012-08-15 21:44

Dobrze że chociaż rezerwy wygrały!!

Koko | 2012-08-15 21:50

a san rozwadów przegrał 2-0

Motomoto | 2012-08-15 22:53

Najpierw stalówka, potem koszykarze a na koniec dnia kopacze z reprezentacji piłkarskiej. Brakowało tylko ćwierćfinału olimpiskiego w siatkę i byłby komplet. Jutro może być już tylko lepiej:)

Stalowcy38 | 2012-08-15 23:03

Zapominamy o porażce i jedziemy wszyscy do Łowicza !
STALÓWKA ON TOUR

Jaszczur | 2012-08-15 23:53

STAL grała dobrze do straty gola,brakowało drugiego napastnika i Bartka Dydo.Brakuje druzynie napastników Białek nie ma wsparcia od pomocników a Fabianowski jak zwykle bez formy.mysle ze lepiej im wyjdzie z Pelikanem.szacunek dla Czarnego i Zmudy za bardzo dobry mecz

Ramzes | 2012-08-16 07:51

wczoraj jeszcze jedna rzecz nie działała jak trzeba mianowicie jeszcze w 25 minucie meczu ludzie stali w kolejce po bilety

Sm25 | 2012-08-16 09:53

» http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/.....

Kiedys tak to wygladalo! Stare dobre czasy...

Danielfanstal | 2012-08-16 09:59

Co do widzów. Zrobią stadion, będzie lepiej. Spokojnie.

Roberto | 2012-08-16 10:41

jaszczur ogarnij sie człowieku fabian wczoraj wszedł i uważam że wyglądał lepiej niz białek chociaz optymalnym rozwiązaniem byłoby gdyby grali razem co do dydy to sie zgadzam

Edek38 | 2012-08-16 10:52

Tak powinni grać razem.
Co do kolejek do kas. Hehe. Z całym szacunkiem ale ludzie nauczyli się ,ze podejdą 16:55 i będzie ok. Tak się akurat złożyło,że przyszło nieco wiecej Kibiców i swoje trzeba było odstać . Czasami wystarczy podejść pod stadion 10 min wcześniej i będzie ok.
Chociaż po kilku takich meczach jak wczorajszy, wszystko szybko powinno wrócić do normy , 16 :59 i jesteś "na styk" ;).
Zapisy do Łowicza do dzisiaj !!! NIE CZEKAMY !!!

Charless | 2012-08-16 11:23

KOMPROMITACJA !!!!!!!!!!!!!!
TO POCZATEK DROGI DO III LIGI !

Koko | 2012-08-16 11:58

w Niedziele będzie lepiej wygrają no cóż nie oceniajmy zbyd pochopnie zespołu po 1 porażce bo jeszcze będzą takie chwile gdzie będziecie pisać jaki to zespół jest dobry ,wygrał wczoraj zespół lepszy który miał dobry dzień

Gieeste | 2012-08-16 13:47

W S Z Y S C Y D O Ł O W I C Z A ! ! !

Petek12 | 2012-08-16 14:11

oby wygrali z pelikanem łowicz a druga drużyna
milenium bielany0-5 Stalówka kto strzelił

Jw27 | 2012-08-16 14:12

Kto był na meczu i ogladał reprezantacje wieczorem zauważył, że mecz wygladał tak samo. Gol stracony z tego samego miejsca i z niepotrzebnego przewinienia, gra całkiem fajna ale bez mocniejszych ataków, gra asekuracyjna. Tak jakby czekali az ktos inny stworzy sytuacje-moze trema. Poza tym fajnie graja piłką i nie ma piłek na oślep-prawie. Wisła miała mocny pressing dlatego duzo fauli-np. Fabian co dojscie to faul bo jednak potrafi sie zastawic i przytrzymac piłkę. Dajmy czas na zgranie. Ja jestem zadowolony po meczu-z wyniku mniej.

Jw27 | 2012-08-16 14:14

Jeszce niech ktos-trener Jaromir ogarnie tych młodych od podawania piłek- niech potrenują ustawienie, podania. mam nadzieje ze jednak graja lepiej w piłkę...

Eiko1938 | 2012-08-16 18:12

Koszt wyjazdu - 35 zł + bilet na mecz. Zbiórka o godzinie 4:15 odjazd 4:30( i tak będzie opóźnienie jak zawsze ;D) !!! Zbiórka jest na zajeździe koło Biedronki.
co zabrać ze saba? Pieniażki,dowód,jedz enie,picie i co tam chcesz ;D

Dede | 2012-08-16 18:45

i szalik oczywiscie :D w Łowiczu 3 pkt !!

Kategoriak | 2012-08-17 12:23

Petek12: Bramki w rezerwach strzelali tylko nasi juniorzy bo z tego co wiem tylko Komada i Widz byli powołani na to spotkanie tak więc Tur2, Kwiatkowski, Stelmach i Kowal

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2019-07-27, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-07-27 STAL - Resovia Rzes..
2019-08-03 Znicz Pruszk.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (844)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (393)
» Slim1938 (389) » Koko (373)
» Acer (354) » Rafix (340)
» Filip kacper k. (335) » Stalowiak1938 (331)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:1)
2015-08-16
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 48 893 razy
STAL - Lech Poznań (4:1)
2009-09-29
Ilość zdjęć: 77
Wyświetleń: 281 757 razy
Garbarnia Kraków - STAL (1:1)
2014-04-27
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 16 582 razy
Widzew Łódź - STAL (2:1)
2008-09-14
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 59 085 razy
Osób Online: 36 / Czas gen. strony: 0.02939