Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy 0:2

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy 0:2

Piłkarze Stali Stalowa Wola nie sprostali skutecznie grającemu zespołowi z Puław i przegrali inauguracyjne spotkanie przy ul. Hutniczej 0:2.

Pierwsza bramka dla gości padła z rzutu wolnego, druga po błędzie naszej defensywy. Zielono czarni okazje do zrehabilitowania się będą mieli już w najbliższą niedzielę w meczu z Pelikanem Łowicz.

Na to spotkanie ogranizowany jest wyjazd kibiców, zapisy: www.kibicestalowki.pl/zapisy-na-wyjazd
Zbiórka 4:15 pod dworcem PKS w Stalowej Woli. Koszt wyjazdu 35 zł + bilet na mecz.

Komentarze (20)

Kategoriak | 2012-08-15 21:44

Dobrze że chociaż rezerwy wygrały!!

Koko | 2012-08-15 21:50

a san rozwadów przegrał 2-0

Motomoto | 2012-08-15 22:53

Najpierw stalówka, potem koszykarze a na koniec dnia kopacze z reprezentacji piłkarskiej. Brakowało tylko ćwierćfinału olimpiskiego w siatkę i byłby komplet. Jutro może być już tylko lepiej:)

Stalowcy38 | 2012-08-15 23:03

Zapominamy o porażce i jedziemy wszyscy do Łowicza !
STALÓWKA ON TOUR

Jaszczur | 2012-08-15 23:53

STAL grała dobrze do straty gola,brakowało drugiego napastnika i Bartka Dydo.Brakuje druzynie napastników Białek nie ma wsparcia od pomocników a Fabianowski jak zwykle bez formy.mysle ze lepiej im wyjdzie z Pelikanem.szacunek dla Czarnego i Zmudy za bardzo dobry mecz

Ramzes | 2012-08-16 07:51

wczoraj jeszcze jedna rzecz nie działała jak trzeba mianowicie jeszcze w 25 minucie meczu ludzie stali w kolejce po bilety

Sm25 | 2012-08-16 09:53

» http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/.....

Kiedys tak to wygladalo! Stare dobre czasy...

Danielfanstal | 2012-08-16 09:59

Co do widzów. Zrobią stadion, będzie lepiej. Spokojnie.

Roberto | 2012-08-16 10:41

jaszczur ogarnij sie człowieku fabian wczoraj wszedł i uważam że wyglądał lepiej niz białek chociaz optymalnym rozwiązaniem byłoby gdyby grali razem co do dydy to sie zgadzam

Edek38 | 2012-08-16 10:52

Tak powinni grać razem.
Co do kolejek do kas. Hehe. Z całym szacunkiem ale ludzie nauczyli się ,ze podejdą 16:55 i będzie ok. Tak się akurat złożyło,że przyszło nieco wiecej Kibiców i swoje trzeba było odstać . Czasami wystarczy podejść pod stadion 10 min wcześniej i będzie ok.
Chociaż po kilku takich meczach jak wczorajszy, wszystko szybko powinno wrócić do normy , 16 :59 i jesteś "na styk" ;).
Zapisy do Łowicza do dzisiaj !!! NIE CZEKAMY !!!

Charless | 2012-08-16 11:23

KOMPROMITACJA !!!!!!!!!!!!!!
TO POCZATEK DROGI DO III LIGI !

Koko | 2012-08-16 11:58

w Niedziele będzie lepiej wygrają no cóż nie oceniajmy zbyd pochopnie zespołu po 1 porażce bo jeszcze będzą takie chwile gdzie będziecie pisać jaki to zespół jest dobry ,wygrał wczoraj zespół lepszy który miał dobry dzień

Gieeste | 2012-08-16 13:47

W S Z Y S C Y D O Ł O W I C Z A ! ! !

Petek12 | 2012-08-16 14:11

oby wygrali z pelikanem łowicz a druga drużyna
milenium bielany0-5 Stalówka kto strzelił

Jw27 | 2012-08-16 14:12

Kto był na meczu i ogladał reprezantacje wieczorem zauważył, że mecz wygladał tak samo. Gol stracony z tego samego miejsca i z niepotrzebnego przewinienia, gra całkiem fajna ale bez mocniejszych ataków, gra asekuracyjna. Tak jakby czekali az ktos inny stworzy sytuacje-moze trema. Poza tym fajnie graja piłką i nie ma piłek na oślep-prawie. Wisła miała mocny pressing dlatego duzo fauli-np. Fabian co dojscie to faul bo jednak potrafi sie zastawic i przytrzymac piłkę. Dajmy czas na zgranie. Ja jestem zadowolony po meczu-z wyniku mniej.

Jw27 | 2012-08-16 14:14

Jeszce niech ktos-trener Jaromir ogarnie tych młodych od podawania piłek- niech potrenują ustawienie, podania. mam nadzieje ze jednak graja lepiej w piłkę...

Eiko1938 | 2012-08-16 18:12

Koszt wyjazdu - 35 zł + bilet na mecz. Zbiórka o godzinie 4:15 odjazd 4:30( i tak będzie opóźnienie jak zawsze ;D) !!! Zbiórka jest na zajeździe koło Biedronki.
co zabrać ze saba? Pieniażki,dowód,jedz enie,picie i co tam chcesz ;D

Dede | 2012-08-16 18:45

i szalik oczywiscie :D w Łowiczu 3 pkt !!

Kategoriak | 2012-08-17 12:23

Petek12: Bramki w rezerwach strzelali tylko nasi juniorzy bo z tego co wiem tylko Komada i Widz byli powołani na to spotkanie tak więc Tur2, Kwiatkowski, Stelmach i Kowal

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-3-10 21
13 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 18 4-4-10 16

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (651) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (328) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Znicz Pruszków (0:2)
2013-06-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 12 998 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2004-03-27
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 17 020 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2007-05-20
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 4 729 razy
STAL - Górnik Polkowice (1:1)
2007-03-17
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 6 451 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.0464