Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy 0:2

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy 0:2

Piłkarze Stali Stalowa Wola nie sprostali skutecznie grającemu zespołowi z Puław i przegrali inauguracyjne spotkanie przy ul. Hutniczej 0:2.

Pierwsza bramka dla gości padła z rzutu wolnego, druga po błędzie naszej defensywy. Zielono czarni okazje do zrehabilitowania się będą mieli już w najbliższą niedzielę w meczu z Pelikanem Łowicz.

Na to spotkanie ogranizowany jest wyjazd kibiców, zapisy: www.kibicestalowki.pl/zapisy-na-wyjazd
Zbiórka 4:15 pod dworcem PKS w Stalowej Woli. Koszt wyjazdu 35 zł + bilet na mecz.

Komentarze (20)

Kategoriak | 2012-08-15 21:44

Dobrze że chociaż rezerwy wygrały!!

Koko | 2012-08-15 21:50

a san rozwadów przegrał 2-0

Motomoto | 2012-08-15 22:53

Najpierw stalówka, potem koszykarze a na koniec dnia kopacze z reprezentacji piłkarskiej. Brakowało tylko ćwierćfinału olimpiskiego w siatkę i byłby komplet. Jutro może być już tylko lepiej:)

Stalowcy38 | 2012-08-15 23:03

Zapominamy o porażce i jedziemy wszyscy do Łowicza !
STALÓWKA ON TOUR

Jaszczur | 2012-08-15 23:53

STAL grała dobrze do straty gola,brakowało drugiego napastnika i Bartka Dydo.Brakuje druzynie napastników Białek nie ma wsparcia od pomocników a Fabianowski jak zwykle bez formy.mysle ze lepiej im wyjdzie z Pelikanem.szacunek dla Czarnego i Zmudy za bardzo dobry mecz

Ramzes | 2012-08-16 07:51

wczoraj jeszcze jedna rzecz nie działała jak trzeba mianowicie jeszcze w 25 minucie meczu ludzie stali w kolejce po bilety

Sm25 | 2012-08-16 09:53

» http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/.....

Kiedys tak to wygladalo! Stare dobre czasy...

Danielfanstal | 2012-08-16 09:59

Co do widzów. Zrobią stadion, będzie lepiej. Spokojnie.

Roberto | 2012-08-16 10:41

jaszczur ogarnij sie człowieku fabian wczoraj wszedł i uważam że wyglądał lepiej niz białek chociaz optymalnym rozwiązaniem byłoby gdyby grali razem co do dydy to sie zgadzam

Edek38 | 2012-08-16 10:52

Tak powinni grać razem.
Co do kolejek do kas. Hehe. Z całym szacunkiem ale ludzie nauczyli się ,ze podejdą 16:55 i będzie ok. Tak się akurat złożyło,że przyszło nieco wiecej Kibiców i swoje trzeba było odstać . Czasami wystarczy podejść pod stadion 10 min wcześniej i będzie ok.
Chociaż po kilku takich meczach jak wczorajszy, wszystko szybko powinno wrócić do normy , 16 :59 i jesteś "na styk" ;).
Zapisy do Łowicza do dzisiaj !!! NIE CZEKAMY !!!

Charless | 2012-08-16 11:23

KOMPROMITACJA !!!!!!!!!!!!!!
TO POCZATEK DROGI DO III LIGI !

Koko | 2012-08-16 11:58

w Niedziele będzie lepiej wygrają no cóż nie oceniajmy zbyd pochopnie zespołu po 1 porażce bo jeszcze będzą takie chwile gdzie będziecie pisać jaki to zespół jest dobry ,wygrał wczoraj zespół lepszy który miał dobry dzień

Gieeste | 2012-08-16 13:47

W S Z Y S C Y D O Ł O W I C Z A ! ! !

Petek12 | 2012-08-16 14:11

oby wygrali z pelikanem łowicz a druga drużyna
milenium bielany0-5 Stalówka kto strzelił

Jw27 | 2012-08-16 14:12

Kto był na meczu i ogladał reprezantacje wieczorem zauważył, że mecz wygladał tak samo. Gol stracony z tego samego miejsca i z niepotrzebnego przewinienia, gra całkiem fajna ale bez mocniejszych ataków, gra asekuracyjna. Tak jakby czekali az ktos inny stworzy sytuacje-moze trema. Poza tym fajnie graja piłką i nie ma piłek na oślep-prawie. Wisła miała mocny pressing dlatego duzo fauli-np. Fabian co dojscie to faul bo jednak potrafi sie zastawic i przytrzymac piłkę. Dajmy czas na zgranie. Ja jestem zadowolony po meczu-z wyniku mniej.

Jw27 | 2012-08-16 14:14

Jeszce niech ktos-trener Jaromir ogarnie tych młodych od podawania piłek- niech potrenują ustawienie, podania. mam nadzieje ze jednak graja lepiej w piłkę...

Eiko1938 | 2012-08-16 18:12

Koszt wyjazdu - 35 zł + bilet na mecz. Zbiórka o godzinie 4:15 odjazd 4:30( i tak będzie opóźnienie jak zawsze ;D) !!! Zbiórka jest na zajeździe koło Biedronki.
co zabrać ze saba? Pieniażki,dowód,jedz enie,picie i co tam chcesz ;D

Dede | 2012-08-16 18:45

i szalik oczywiscie :D w Łowiczu 3 pkt !!

Kategoriak | 2012-08-17 12:23

Petek12: Bramki w rezerwach strzelali tylko nasi juniorzy bo z tego co wiem tylko Komada i Widz byli powołani na to spotkanie tak więc Tur2, Kwiatkowski, Stelmach i Kowal

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (828)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Slim1938 (372) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Acer (296)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2004-03-27
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 17 317 razy
Stomil Olsztyn - STAL (2:2)
2002-11-04
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 7 047 razy
Śląsk Wrocław - STAL (2:0)
2006-10-15
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 9 057 razy
Kotwica Kołobrzeg - STAL (1:0)
2015-05-09
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 783 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.0373