Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy 0:2

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy 0:2

Piłkarze Stali Stalowa Wola nie sprostali skutecznie grającemu zespołowi z Puław i przegrali inauguracyjne spotkanie przy ul. Hutniczej 0:2.

Pierwsza bramka dla gości padła z rzutu wolnego, druga po błędzie naszej defensywy. Zielono czarni okazje do zrehabilitowania się będą mieli już w najbliższą niedzielę w meczu z Pelikanem Łowicz.

Na to spotkanie ogranizowany jest wyjazd kibiców, zapisy: www.kibicestalowki.pl/zapisy-na-wyjazd
Zbiórka 4:15 pod dworcem PKS w Stalowej Woli. Koszt wyjazdu 35 zł + bilet na mecz.

Komentarze (20)

Kategoriak | 2012-08-15 21:44

Dobrze że chociaż rezerwy wygrały!!

Koko | 2012-08-15 21:50

a san rozwadów przegrał 2-0

Motomoto | 2012-08-15 22:53

Najpierw stalówka, potem koszykarze a na koniec dnia kopacze z reprezentacji piłkarskiej. Brakowało tylko ćwierćfinału olimpiskiego w siatkę i byłby komplet. Jutro może być już tylko lepiej:)

Stalowcy38 | 2012-08-15 23:03

Zapominamy o porażce i jedziemy wszyscy do Łowicza !
STALÓWKA ON TOUR

Jaszczur | 2012-08-15 23:53

STAL grała dobrze do straty gola,brakowało drugiego napastnika i Bartka Dydo.Brakuje druzynie napastników Białek nie ma wsparcia od pomocników a Fabianowski jak zwykle bez formy.mysle ze lepiej im wyjdzie z Pelikanem.szacunek dla Czarnego i Zmudy za bardzo dobry mecz

Ramzes | 2012-08-16 07:51

wczoraj jeszcze jedna rzecz nie działała jak trzeba mianowicie jeszcze w 25 minucie meczu ludzie stali w kolejce po bilety

Sm25 | 2012-08-16 09:53

» http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/.....

Kiedys tak to wygladalo! Stare dobre czasy...

Danielfanstal | 2012-08-16 09:59

Co do widzów. Zrobią stadion, będzie lepiej. Spokojnie.

Roberto | 2012-08-16 10:41

jaszczur ogarnij sie człowieku fabian wczoraj wszedł i uważam że wyglądał lepiej niz białek chociaz optymalnym rozwiązaniem byłoby gdyby grali razem co do dydy to sie zgadzam

Edek38 | 2012-08-16 10:52

Tak powinni grać razem.
Co do kolejek do kas. Hehe. Z całym szacunkiem ale ludzie nauczyli się ,ze podejdą 16:55 i będzie ok. Tak się akurat złożyło,że przyszło nieco wiecej Kibiców i swoje trzeba było odstać . Czasami wystarczy podejść pod stadion 10 min wcześniej i będzie ok.
Chociaż po kilku takich meczach jak wczorajszy, wszystko szybko powinno wrócić do normy , 16 :59 i jesteś "na styk" ;).
Zapisy do Łowicza do dzisiaj !!! NIE CZEKAMY !!!

Charless | 2012-08-16 11:23

KOMPROMITACJA !!!!!!!!!!!!!!
TO POCZATEK DROGI DO III LIGI !

Koko | 2012-08-16 11:58

w Niedziele będzie lepiej wygrają no cóż nie oceniajmy zbyd pochopnie zespołu po 1 porażce bo jeszcze będzą takie chwile gdzie będziecie pisać jaki to zespół jest dobry ,wygrał wczoraj zespół lepszy który miał dobry dzień

Gieeste | 2012-08-16 13:47

W S Z Y S C Y D O Ł O W I C Z A ! ! !

Petek12 | 2012-08-16 14:11

oby wygrali z pelikanem łowicz a druga drużyna
milenium bielany0-5 Stalówka kto strzelił

Jw27 | 2012-08-16 14:12

Kto był na meczu i ogladał reprezantacje wieczorem zauważył, że mecz wygladał tak samo. Gol stracony z tego samego miejsca i z niepotrzebnego przewinienia, gra całkiem fajna ale bez mocniejszych ataków, gra asekuracyjna. Tak jakby czekali az ktos inny stworzy sytuacje-moze trema. Poza tym fajnie graja piłką i nie ma piłek na oślep-prawie. Wisła miała mocny pressing dlatego duzo fauli-np. Fabian co dojscie to faul bo jednak potrafi sie zastawic i przytrzymac piłkę. Dajmy czas na zgranie. Ja jestem zadowolony po meczu-z wyniku mniej.

Jw27 | 2012-08-16 14:14

Jeszce niech ktos-trener Jaromir ogarnie tych młodych od podawania piłek- niech potrenują ustawienie, podania. mam nadzieje ze jednak graja lepiej w piłkę...

Eiko1938 | 2012-08-16 18:12

Koszt wyjazdu - 35 zł + bilet na mecz. Zbiórka o godzinie 4:15 odjazd 4:30( i tak będzie opóźnienie jak zawsze ;D) !!! Zbiórka jest na zajeździe koło Biedronki.
co zabrać ze saba? Pieniażki,dowód,jedz enie,picie i co tam chcesz ;D

Dede | 2012-08-16 18:45

i szalik oczywiscie :D w Łowiczu 3 pkt !!

Kategoriak | 2012-08-17 12:23

Petek12: Bramki w rezerwach strzelali tylko nasi juniorzy bo z tego co wiem tylko Komada i Widz byli powołani na to spotkanie tak więc Tur2, Kwiatkowski, Stelmach i Kowal

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - GKS Katowice

Stal Stalowa Wola             GKS Katowice
2020-07-19, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

3 : 0

Marcin Robak 10, 40,
Adam Radwański 37     
Sędzia: Paweł Horożaniecki (Żary)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 32 17-8-7 59
2 Górnik Łęczna 32 17-8-7 59
3 GKS Katowice 32 17-7-8 58
4 Bytovia Bytów 32 14-8-10 50
5 Resovia Rzeszów 32 12-12-8 48
6 Olimpia Elbląg 32 12-11-9 47
7 Stal Rzeszów 32 14-5-13 47
8 Lech II Poznań 32 12-10-10 46
9 Skra Częstochowa 32 13-7-12 46
10 Pogoń Siedlce 32 14-3-15 45
11 Górnik Polkowice 32 12-8-12 44
12 Garbarnia Kraków 32 12-8-12 44
13 Błękitni Stargard Szcz. 32 13-5-14 44
14 Stal Stalowa Wola 32 12-7-13 43
15 Znicz Pruszków 32 13-4-15 43
16 Elana Toruń 32 10-8-14 38
17 Legionovia Legionowo 32 6-6-20 24
18 Gryf Wejherowo 32 3-5-24 14

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-07-19 STAL - GKS Katowice
2020-07-25 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Młodynie (940)
» Vielitz44 (916) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (685) » 1938fc (651)
» Filip kacper k. (614) » Kamilosss (451)
» Acer (438) » Slim1938 (398)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Sokół Sokółka (2:0)
2011-04-06
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 38 458 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:0)
2014-04-19
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 25 156 razy
KSZO Ostrowiec Św - STAL (1:1)
1995-07-29
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 69 razy
STAL - Pelikan Łowicz (1:1)
2011-03-19
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 28 966 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.02905