Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy 0:2

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy 0:2

Piłkarze Stali Stalowa Wola nie sprostali skutecznie grającemu zespołowi z Puław i przegrali inauguracyjne spotkanie przy ul. Hutniczej 0:2.

Pierwsza bramka dla gości padła z rzutu wolnego, druga po błędzie naszej defensywy. Zielono czarni okazje do zrehabilitowania się będą mieli już w najbliższą niedzielę w meczu z Pelikanem Łowicz.

Na to spotkanie ogranizowany jest wyjazd kibiców, zapisy: www.kibicestalowki.pl/zapisy-na-wyjazd
Zbiórka 4:15 pod dworcem PKS w Stalowej Woli. Koszt wyjazdu 35 zł + bilet na mecz.

Komentarze (20)

Kategoriak | 2012-08-15 21:44

Dobrze że chociaż rezerwy wygrały!!

Koko | 2012-08-15 21:50

a san rozwadów przegrał 2-0

Motomoto | 2012-08-15 22:53

Najpierw stalówka, potem koszykarze a na koniec dnia kopacze z reprezentacji piłkarskiej. Brakowało tylko ćwierćfinału olimpiskiego w siatkę i byłby komplet. Jutro może być już tylko lepiej:)

Stalowcy38 | 2012-08-15 23:03

Zapominamy o porażce i jedziemy wszyscy do Łowicza !
STALÓWKA ON TOUR

Jaszczur | 2012-08-15 23:53

STAL grała dobrze do straty gola,brakowało drugiego napastnika i Bartka Dydo.Brakuje druzynie napastników Białek nie ma wsparcia od pomocników a Fabianowski jak zwykle bez formy.mysle ze lepiej im wyjdzie z Pelikanem.szacunek dla Czarnego i Zmudy za bardzo dobry mecz

Ramzes | 2012-08-16 07:51

wczoraj jeszcze jedna rzecz nie działała jak trzeba mianowicie jeszcze w 25 minucie meczu ludzie stali w kolejce po bilety

Sm25 | 2012-08-16 09:53

» http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/.....

Kiedys tak to wygladalo! Stare dobre czasy...

Danielfanstal | 2012-08-16 09:59

Co do widzów. Zrobią stadion, będzie lepiej. Spokojnie.

Roberto | 2012-08-16 10:41

jaszczur ogarnij sie człowieku fabian wczoraj wszedł i uważam że wyglądał lepiej niz białek chociaz optymalnym rozwiązaniem byłoby gdyby grali razem co do dydy to sie zgadzam

Edek38 | 2012-08-16 10:52

Tak powinni grać razem.
Co do kolejek do kas. Hehe. Z całym szacunkiem ale ludzie nauczyli się ,ze podejdą 16:55 i będzie ok. Tak się akurat złożyło,że przyszło nieco wiecej Kibiców i swoje trzeba było odstać . Czasami wystarczy podejść pod stadion 10 min wcześniej i będzie ok.
Chociaż po kilku takich meczach jak wczorajszy, wszystko szybko powinno wrócić do normy , 16 :59 i jesteś "na styk" ;).
Zapisy do Łowicza do dzisiaj !!! NIE CZEKAMY !!!

Charless | 2012-08-16 11:23

KOMPROMITACJA !!!!!!!!!!!!!!
TO POCZATEK DROGI DO III LIGI !

Koko | 2012-08-16 11:58

w Niedziele będzie lepiej wygrają no cóż nie oceniajmy zbyd pochopnie zespołu po 1 porażce bo jeszcze będzą takie chwile gdzie będziecie pisać jaki to zespół jest dobry ,wygrał wczoraj zespół lepszy który miał dobry dzień

Gieeste | 2012-08-16 13:47

W S Z Y S C Y D O Ł O W I C Z A ! ! !

Petek12 | 2012-08-16 14:11

oby wygrali z pelikanem łowicz a druga drużyna
milenium bielany0-5 Stalówka kto strzelił

Jw27 | 2012-08-16 14:12

Kto był na meczu i ogladał reprezantacje wieczorem zauważył, że mecz wygladał tak samo. Gol stracony z tego samego miejsca i z niepotrzebnego przewinienia, gra całkiem fajna ale bez mocniejszych ataków, gra asekuracyjna. Tak jakby czekali az ktos inny stworzy sytuacje-moze trema. Poza tym fajnie graja piłką i nie ma piłek na oślep-prawie. Wisła miała mocny pressing dlatego duzo fauli-np. Fabian co dojscie to faul bo jednak potrafi sie zastawic i przytrzymac piłkę. Dajmy czas na zgranie. Ja jestem zadowolony po meczu-z wyniku mniej.

Jw27 | 2012-08-16 14:14

Jeszce niech ktos-trener Jaromir ogarnie tych młodych od podawania piłek- niech potrenują ustawienie, podania. mam nadzieje ze jednak graja lepiej w piłkę...

Eiko1938 | 2012-08-16 18:12

Koszt wyjazdu - 35 zł + bilet na mecz. Zbiórka o godzinie 4:15 odjazd 4:30( i tak będzie opóźnienie jak zawsze ;D) !!! Zbiórka jest na zajeździe koło Biedronki.
co zabrać ze saba? Pieniażki,dowód,jedz enie,picie i co tam chcesz ;D

Dede | 2012-08-16 18:45

i szalik oczywiscie :D w Łowiczu 3 pkt !!

Kategoriak | 2012-08-17 12:23

Petek12: Bramki w rezerwach strzelali tylko nasi juniorzy bo z tego co wiem tylko Komada i Widz byli powołani na to spotkanie tak więc Tur2, Kwiatkowski, Stelmach i Kowal

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2019-11-16, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola

Pogoń Siedlce             Stal Stalowa Wola

1 : 2

Adam Mójta 53 (k)     
Robert Dadok 10, 62 (k)
Sędzia: Jacek Lis (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Resovia Rzeszów 17 10-5-2 35
2 Górnik Łęczna 17 10-5-2 35
3 Widzew Łódź 17 10-4-3 34
4 GKS Katowice 17 10-4-3 34
5 Olimpia Elbląg 17 8-6-3 30
6 Bytovia Bytów 17 8-4-5 28
7 Stal Rzeszów 17 8-3-6 27
8 Błękitni Stargard Szcz. 17 8-2-7 26
9 Górnik Polkowice 17 6-5-6 23
10 Garbarnia Kraków 17 5-7-5 22
11 Lech II Poznań 17 6-3-8 21
12 Znicz Pruszków 17 6-3-8 21
13 Elana Toruń 17 5-4-8 19
14 Pogoń Siedlce 17 5-3-9 18
15 Stal Stalowa Wola 17 4-4-9 16
16 Skra Częstochowa 17 4-3-10 15
17 Gryf Wejherowo 17 2-4-11 10
18 Legionovia Legionowo 17 2-3-12 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-11-16 Resovia Rzes.. - STAL
2019-11-23 STAL - Znicz Pruszk..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (877)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (657)
» Filip kacper k. (412) » Kamilosss (407)
» Slim1938 (395) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (342)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Pelikan Łowicz (1:1)
2013-09-21
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 9 896 razy
STAL - Znicz Pruszków (3:0)
2014-09-06
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 29 155 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:0)
2006-09-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 941 razy
Radomiak Radom - STAL (2:0)
2015-08-08
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 8 196 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.0299