Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszyscy do Łowicza!!

Wszyscy do Łowicza!!

Już w niedzielę 19.08. o godz 11:15 Stalówka rozegra kolejne spotkanie ligowe !!! Naszym przeciwnikiem będzie Pelikan Łowicz.
Na ten mecz organizowany jest wyjazd autokarowy !!! Wszystkich sympatyków Stali zapraszamy na tą wycieczkę . To pierwszy, oficjalny wypad Brygady Zielono-Czarnych w tym sezonie więc zadbajmy o konkretną liczbę. Frekwencja zależy od każdego z nas. Wszyscy zabieramy ze sobą barwy Klubowe !!!

Koszt wyjazdu to 35 zł + bilet na mecz.

Zbiórka (naprzeciw dworca PKS) 4:15,  odjazd  4:30 .

Z racji wczesnej godziny wyjazdu każdy odpowiednio planuje sobie sobotni wieczór/noc, tzn. tak aby nie spóźnić się na zbiórkę !!! Pilnujemy pod tym względem kolegów z osiedla !!!
Do zobaczenia w niedzielę !!! JESTEŚMY ZAWSZE TAM ...!!!

Komentarze (17)

Mały1938 | 2012-08-17 15:22

no to panowie szykować kaskę, szliki, koszulki i meldujemy się o 4 na parkingu

Smash | 2012-08-18 09:35

Czy można dopisać się przed autokarem ? nie wiedziałem jak z praca, dlatego sie nie zapisywałem

Bedgar | 2012-08-18 10:17

czy zawsze musi sie jakas osoba o to pytac ?, mozesz sie dopisc .

Marco | 2012-08-18 11:17

Przed rozpoczęciem drugoligowego sezonu piłki nożnej, Norbert Mastalerz, prezydent Tarnobrzega zapowiadał ostre działania wobec stadionowego chuligaństwa. W środę szalikowcy Siarki nie dopingowali swojego ukochanego klubu z trybun, bo służba porządkowa zakazała wniesienia bębna, megafonu oraz flag.
- Na Stadionie Miejskim w Tarnobrzegu nie ma i nie będzie miejsca na chuligańskie wybryki, zadymy oraz wulgaryzmy. Wszelkie incydenty będą karane - mówił Norbert Mastalerz, prezydent Tarnobrzeg.
Słowa te padły podczas prezentacji drugoligowych piłkarzy nożnych Siarki Tarnobrzeg na kilkadziesiąt godzin przed pierwszym gwizdkiem w meczu "Siarkowców” z Wigrami Suwałki.

NIE MA DOPINGU

Inauguracja drugoligowego sezonu pod względem sportowym zakończyła się wynikiem 0:0. Za to ciekawą oprawę zaprezentowali kibice Siarki Tarnobrzeg oraz zaprzyjaźnionej Wisły Sandomierz. W środę Siarka grała w Tarnobrzegu z Garbarnią Kraków. Wszyscy byli pewni, że znowu liczna grupa szalikowców będzie dopingować swój klub. Dopingu tym razem nie było.

Jak się dowiadujemy z profilu na Facebooku Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Nożnej "Złota Siarka” powodem braku kibiców "w sektorze” były wydarzenia sprzed Stadionu Miejskiego. W relacji czytamy: "Ochrona, a właściwie służba porządkowa, nie wpuszcza megafonu, bębna oraz flag, tłumacząc, że "weszły teraz nowe przepisy”. Podejmujemy szybką decyzje, postanawiamy wyjść z sektora i prowadzić doping spod stadionu. Gdy tylko zaintonowana została pierwsza przyśpiewka (bez żadnych wulgaryzmów – dodaje autor), policjanci stojący pod stadionem poinformowali nas, że jeśli nie przestaniemy dostaniemy zarzuty udziału w nielegalnym zgromadzeniu. Na nasze pytania, kto odpowiada za to całe zamieszanie, usłyszeliśmy: dobrze wiecie, komu nie leżycie.”

POTWIERDZENIE

Władze Klubu Sportowego Siarka Tarnobrzeg sprawę komentują krótko. - Z moich informacji wynika, że głównym powodem braku kibiców była zakaz wniesienia bębna. Kibice podjęli wtedy decyzję o nie wchodzeniu na mecz - wyjaśnia Dariusz Dziedzic, wiceprezes Klubu Sportowego Siarka Tarnobrzeg. - Po spotkaniu z Wigrami mieliśmy informacje o drobnych incydentach.

Jak się dowiedzieliśmy chodziło między innymi o wulgaryzmy w przyśpiewkach, nieregulaminowe wymiary flag, bęben, megafon – uznane za niebezpieczne przedmioty, a także alkohol wnoszony na trybuny Stadionu Miejskiego – wrzucona puszka piwa na murawę stadionu

W sobotę Siarka gra w Tarnowie z Unią. Jak się dowiedzieliśmy do Tarnowa wybiera się 200 kibiców z Tarnobrzega. Na stadionie Unii będzie obecny również prezydent Norbert Mastalerz. Czyżby przed nami kolejny akt wojny władz Tarnobrzega z szalikowcami?

Heh coś kosztem czegoś... Jak im wyłożył kasę to teraz sobie wprowadza własne prawo na stadionie... Więc u nas pod tym względem jest o wiele lepiej bo przynajmniej Shrek się nie pcha do zniszczenia najwierniejszej grupy kibiców:)

Śledz | 2012-08-18 11:50

Więc u nas pod tym względem jest o wiele lepiej bo przynajmniej Shrek się nie pcha do zniszczenia najwierniejszej grupy kibiców:) do marco jestes zasyfionym sukinsynem zle piszesz gruas jest jeszcze gorszy

193819381938 | 2012-08-18 11:50

I wydaje mi sie ze to MY jestesmy w lepszej sytuacji, dopingu nam nikt nie zabierze, flag tez, bebna i megafonu i tak nigdy nie ma:)
Co z tego ze klub ma hajs na granie nawet w 1 lidze, skoro dopingowac normalnie nie moga.
Pozdro

Mały1938 | 2012-08-18 13:20

może by tak uaktualnic tabele już 2 kolejki były

Suawek | 2012-08-18 13:58

Mam pytanie odnośnie Stali II - gdzie rozgrywa swoje mecze?

Saschen | 2012-08-18 15:11

hey . jest mozliwosc przy autokarze zakupu koszulki wyjazdowej?

Biggie | 2012-08-18 15:26

o ile człowiek od sklepiku pojawi się na zbiórce to tak

Vielitz | 2012-08-18 15:52

koło 13 nasze grajki pakowali się do autokaru - postój jakiś mieli na zakupy w Biedronce :) ale fajnie wyglądali, wszyscy w barwach Stalówki - nice. Oby jutro dobry wynik i zmazanie plamy z meczu z Puławami. Widać potencjał jest, jakość w miarę ok, tylko ostatniego podania i wykończenia brak - może jeszcze by kogoś dali radę pozyskać? Przydał by się jakiś dużo biegający afrykaniec:)

Ssw1938 | 2012-08-18 16:13

Longinus Uwakwe obecnie gra w Garbarni Krk :)))

Vielitz | 2012-08-18 17:08

kurde chlopak by sie u nas przydal... ale pewnie to cien tego co prezentowal u nas - stoczyl sie lekko. Szkoda, bo rzadzil w srodku swoim ostrym zachowaniem. Przydal by sie u nas, bo w srodku brak takiego czysciciela.

Stalówka_1938 | 2012-08-18 18:14

Brava wielkie za zaktualizowanie Kadry na Stronie spólki :)

» http://stal1938.pl/kadra/

Persjan85 | 2012-08-18 18:46

Jeśli jest Ktoś chętny na wyjazd i mieszka w okoilicy Jeżowego, lub Bojanowa mogę zawinąć Go autem do Stalowej. tel. 725 995 179 Pozdro

Saschen | 2012-08-18 19:25

Jeśli jest Ktoś chętny na wyjazd i mieszka w Jarocinie czy Nisku mogę zawinąć Go autem do Stalowej.
726329109.

Vielitz | 2012-08-19 11:46

» http://www.sportowefakty.pl/pilka-no..... dla tych co nie pomagają w Łowiczu. Już 1:0 dla nas! Jedziemy z "przetworami"!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków

Stal Stalowa Wola             Znicz Pruszków
2019-11-23, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

3 : 2

Sebastian Zalepa 55,
Adrian Dziubiński 60, 62     
Robert Dadok 30 (k),
Krzysztof Kiercz 82
Sędzia: Bartosz Owsiany (Opole)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Resovia Rzeszów 18 11-5-2 38
2 Górnik Łęczna 18 11-5-2 38
3 Widzew Łódź 18 11-4-3 37
4 GKS Katowice 18 10-4-4 34
5 Olimpia Elbląg 18 8-7-3 31
6 Bytovia Bytów 18 8-5-5 29
7 Błękitni Stargard Szcz. 18 9-2-7 29
8 Stal Rzeszów 18 8-3-7 27
9 Znicz Pruszków 18 7-3-8 24
10 Górnik Polkowice 18 6-5-7 23
11 Garbarnia Kraków 18 5-7-6 22
12 Lech II Poznań 18 6-4-8 22
13 Pogoń Siedlce 18 6-3-9 21
14 Elana Toruń 18 5-5-8 20
15 Stal Stalowa Wola 18 4-4-10 16
16 Skra Częstochowa 17 4-3-10 15
17 Gryf Wejherowo 18 2-4-12 10
18 Legionovia Legionowo 17 2-3-12 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-11-23 STAL - Znicz Pruszk..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (878)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (657)
» Filip kacper k. (414) » Kamilosss (407)
» Slim1938 (395) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (342)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (0:2)
2004-04-03
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 30 773 razy
Hetman Zamość - STAL (1:1)
2006-05-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 21 602 razy
STAL - Znicz Pruszków (1:3)
2016-04-24
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 7 946 razy
Star Starachowice - STAL (0:3)
2002-05-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 064 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.03393