Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazdowy remis w Łowiczu

Wyjazdowy remis w Łowiczu

Piłkarze Stali Stalowa Wola zremisowali w niedzielnym meczu drugiej ligi wschodniej z Pelikanem w Łowiczu 1:1 (1:1). Gola dla naszej drużyny zdobył Damian Łanucha w 22 minucie, dla gospodarzy - Krzysztof Brodecki w 41 minucie.

"Stalówka", wspierana przez ponad stuosobową grupę kibiców ze Stalowej Woli, przełamała złą wyjazdową passę spotkań z Pelikanem, w przeszłości w Łowiczu przegrała trzykrotnie. Teraz udało się jej wywalczyć remis, a mogło być jeszcze lepiej, gdyby goście byli skuteczniejsi. W 22 minucie Stal objęła prowadzenie, po podaniu Krystiana Getingera do Damiana Łanuchy, który strzałem z pola karnego pokonał bramkarza gospodarzy. Wyrównał w 41 minucie Krzysztof Brodecki, który celnie główkował po rzucie rożnym.

- Zagraliśmy dobrze przede wszystkim w defensywie, gospodarze nie stwarzali groźniejszych sytuacji pod naszą bramką. A gola straciliśmy po stałym fragmencie gry, gdy niepotrzebnie za szybko wykonaliśmy rzut wolny i straciliśmy piłkę, która wyszła na róg - mówi Mirosław Kalita, trener Stali. - Mieliśmy kilka dobrych okazji do strzelenia gola, z bliska nie trafił w bramkę Damian Łanucha, szanse mieli Krystian Getinger czy Wojtek Fabianowski. Mało kto w nas wierzył przed meczem w Łowiczu, a my przy większym spokoju mogliśmy "skarcić" Pelikana.

Echodnia.eu

Komentarze (15)

Vielitz | 2012-08-19 13:18

nie jest źle, bo remis każdy chciał w sumie, ale nasi prowadzili więc szkoda punktów. No nic, teraz nasi muszą się sprężyć na maxa na "mewe" i wygrać u siebie.

Kgsisieq | 2012-08-19 15:00

Wynik nie jest zły biorąc pod uwagę, że z Pelikanem nie mieliśmy dobrych wyników.

Jaszczur | 2012-08-19 16:03

bardzo dobry wynik, licze na 3 punkty ze Stalą Rzeszow

Kamilosss | 2012-08-19 18:12

Drugi zespół stali wygrał 6-2 , bodajże dwie bramki zdobył widz, resztę młodzi. Pierwsza połowa dosyć słaba, ale druga to już miazga. Podkreśle skandaliczne zachowanie kibiców stali, niestety, ale wyzwanie bramkarza było przesadzone. Kibice gości też nie lepsi. Widzów około 100, w tym ok. 30 przyjezdnych.

Vielitz | 2012-08-19 18:51

dziex Kamilosss za info. byłem na 1 połowie i widać że brakowało im kogoś w środku. Ale fajnie że grają i wygrywają - niech tylko Kalita więcej zawodników daje - młodzi będą mieć od kogo się uczyć, a starsi co nie grają będą mieć możliwość pozostania w rytmie meczowym - bo siedzenie na ławce to nic nie da. Chłopaczki jeszcze za młode widać, trochę im brakuje by do 1 Stali wskoczyć, ale to melodia przyszłości!

Kamilosss | 2012-08-19 18:59

Spoko, byłem cały mecz, w drugiej to jedna kontra tak na dobrą sprawę była i właśnie po niej straciliśmy gola.

Koko | 2012-08-19 20:04

mecz był bardzo ciekawy wiadomo co z tym zawodnikiem co dostał kontuzji w 1 połowie meczu bo wyglądało to bardzo poważnie??

Vielitz | 2012-08-19 20:17

no jeden chłopaczek mówił, że jakieś wiązadła mu poszły z boku kolana - widać było jakieś tam nieudolne usztywnienie. Trochę to nie bardzo wyglądało jak kolesia "odprowadzali" - noszy nie ma? Szkoda chłopaka bo widać że raczej runda chyba z głowy. Widz mam nadzieję się w końcu rozstrzela w rezerwach i wejdzie do 1 składu - bo Białek- Fabianowski forma marna - trzeba nam prawdziwego napadziora w formie.

Suawek | 2012-08-19 21:19

Widz miał również bardzo dobre dośrodkowania z rzutów rożnych.

Vielitz | 2012-08-19 22:21

ototo, to się zgadzam, w pierwszej połowie zaimponował mi tymi wrzutkami - w pierwszym składzie jakoś nie widziałem takich wrzutek - no nic, oby go Kalita znów zabrał do składu - w sobotę ze Stalą Rz. może akurat - musi coś drgnąć w napadzie.

Edek38 | 2012-08-20 11:46

Coś o meczu.

I tu właśnie widać różnice w poziomach gry w Bklasie, w juniorach ( 1:1 z Czuwajem Przemyśl) i w I drugoligowym zespole .

Wilenta | 2012-08-22 16:53

A ja się pytam - dlaczego portal kibicestalowki.pl nie przeprowadza tekstowych trasmisji live z meczów Stalówki? Jak przyjechała do nas Wisła Puławy, to zarówno strona ich klubu, jak i jakieś radio w Puławach przeprowadzały bezpośrednie relacje tekstowe. A tu nic! I jak jeździcie na mecze, to może skręćcie też to, co dzieje sie na boisku, a nie tylko włąsne oprawy filmujecie - bo ja chcę zobaczyc jak padały bramki, a nie jakie szmatki sobie rozwiesiliście na płocie. Dziękuję za uwagę.

Eiko1938 | 2012-08-22 17:29

Chcesz Zobaczyć jak padały Bramki to na wyjazd,a nie będziesz jeszcze kogoś pracę obrażać mówiąc na nie Szmatki.

Wilenta | 2012-08-22 23:13

Słuchajcie, jeżeli to co robicie nazywacie pracą, to nie dziwię się, że ten serwis wygląda tak, jak wygląda (od strony redaktorskiej jest godny pożałowania). Weźcie jakiegoś bystrzaka i każcie mu robić relacje, niech ktoś jakiś wywiad przeprowadzi od czasu do czasu, bo dla tych co nie jeżdżą na wyjazdy, to tu nie ma nic ciekawego (na boga, i nie kopiujcie newsów z innych, w dodatku nie zajmujacych sie wcale piłką nożną portali!) Pomyślcie o tym, bo wchodzę tu regularnie w związku z tym, że kibicuję Stalówce i mnie regularna kurwica zalewa. Dziękuję za uwagę.