Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszyscy do Elbląga !!!

Wszyscy do Elbląga !!!

W związku z tym, że notorycznie na listę wpisują się osoby, które następnie nie jadą na mecz, wprowadzamy zaliczkową wpłatę na ten wyjazd.

Wpłaty będzie można dokonać u przedstawicieli Kibiców na każdym z osiedli lub na meczu ze Stalą Rzeszów.

Wysokość zaliczki to 10 PLN.

Powtarza się również sytuacja z osobami, które dopisują się na listę wyjazdową już w autokarach.
Takie rotacje ludzi naprawdę utrudniają pracę organizatorom wycieczki (np jeśli chodzi o ilość autokarów). Zrozumiałe jest , że ktoś zdecyduje się na wyjazd w piątek i nie ma szans zapisać się w odpowiednim terminie. Któś może oczywiście z ważnych powodów zrezygnować z wyjazdu w ostatniej chwili. Takie sytuacje są jednak wyjątkowe i dotyczą zaledwie kilku osób a nie jak to czasami bywa u nas 1/3 zapisanych na liście.
Należy to unormować i ucywilizować. Nie wiąże się to z jakimiś drastycznymi środkami lub wielkimi utrudnieniami.
Kto jest pewny, że na mecz pojedzie zapłaci zaliczkę 10 pln. Kto zapisze się na liste w czwartek, piątek lub w sobotę przed autobusem zapłaci 10 pln więcej za wyjazd.

ZASADY SĄ PROSTE I NIE MA OD NICH WYJĄTKÓW typu: wykopki, nadgodziny w pracy, pogrzeby itp. "nieprzewidywalne" zdarzenia.


Do rzeczy.

Wielkimi krokami zbliża się wyjazd do Elbląga na mecz z Olimpią. Spotkanie odbędzie się 1 września o godzinie 17:00. Jest to atrakcyjny, daleki wypad. Wszyscy mobilizujemy się już od dziś!!! Mamy dużo czasu by należycie zadbać o konkretną liczbę. Jest to jeden z najdalszych Naszych wyjazdów, większość z Was jeszcze tam nie była. Wszystkich fanatyków Stalówki zapraszamy na wyjazd!!! Wyjazd będzie autokarami .

Zapisy już działają! http://kibicestalowki.pl/zapisy-na-wyjazd  

Zapisy do środy 29.08 do godz 24:00 .

Nie czekamy na ostatni dzień !!!

Koszt wycieczki to minimum 50 zł plus bilet na mecz. 

Zbiórka o godzinie 3:45, odjazd o 4:00.

Komentarze (18)

Ssw1938 | 2012-08-20 13:04

Czyli zaliczka 10zl do środy za półtora tygodnia + ok.50zl za transport?

Edek38 | 2012-08-20 19:19

NIE !!!
Wpłacasz 10 pln i podajesz dane jak przy zapisie na liste. przy wejsciu do autokarów pierwszeństwo będą miały osoby zapisane i z wpłaconą kasą . Te osoby dopłacają 40 pln. Ci, którzy nie zapiszą się na listę do środy i nie wpłacą 10 pln , w sobotę zapłacą za wyjazd 60 pln.
Każdy ma znajomego, który też wybiera się na mecz. Najlepiej dobierać się po kilka/kilkanaście osób, zbierać kase, zapisywać dane i dopiero kontaktować się z osobami ogarniętymi i wplacać zaliczki.
Na listę przez internet zapisywać się JEDEN RAZ A NIE PO 4 jak to bywa czasami.

Gieeste | 2012-08-20 19:44

Mobilizowac sie na osiedlach , co sie dzieje z Porębami ? takie osiedle a taka bida z ludzmi na meczach...

Xxxx1938 | 2012-08-20 20:28

Ja Ci odpowiem co się dzieje z Porębami itp. po prostu " Moda się kończy, najwierniejsi pozostają!! Jebać Sezonowców!! i Lanserów!! Tyle w temacie!!

Hyszczyn | 2012-08-20 20:32

dokładnie takie wielkie a tak mało wiary

Stal_1938 | 2012-08-20 21:00

Ktoz jest taka ogarnieta osoba na porebach?

Kumar | 2012-08-20 21:12

Poczekajcie jeszcze na dodatkową informacje bo być może zaliczki na wyjazd zostawiać będzie można także w Maratonie...

Stalówka_1938 | 2012-08-20 21:28

Macie wypowiedzi po meczu Pelikan - Stal
» http://tnijurl.com/konferencja_pelikanstal/

Dziadzia | 2012-08-21 00:22

Oho ciśnienie puscilo i na poręby się najezdza. Kto ma jeździc ten jeździ niektórzy nie mogą z różnych przyczyn a niektórzy zaczęli gdzie indziej się lansować(i huj z nimi).lepiej żeby było kilku prawdziwych niż setka oszolomow. Pozdrowienia z UK. południa panem jest...!

Edek38 | 2012-08-21 10:45

Nie ma sie co spinac, niech kazdy zadba o wlasna dupe i sie ogarnie to liczba powinna byc dobra.
Bardziej atrakcyjnego wyjazdu w tym roku juz chyba nie bedzie ( jeszcze Wigry jak zrobią sektor).
Będzie podany na tele pod którym będziemy zglaszć chec wplaty zaliczki. Najlepiej w ten sposob jak bylo juz pisane czyli:
osoby z danego os. lub FC zgadują się w kilka / kilkanaście osób,
robicie liste, wpłacacie kase,
przedstawiciel grupy osob dzwoni lub w inny sposob dogaduje sie z odpowiednia osoba i jej wplaca cala kase.
Podane zostana tez godziny i dni w jakich bedzie mozna wplacac kase np pod stadionem.
Prosciej sie chyba nie da. I niech nikt nie pisze ze ludzie z Lipy , Podborka, czy Rzeszowa maja problem bo jestescie w stw raz w tyg min. Poza tym w sobote jest MECZ NA HUTNICZEJ I nie widze lepszej okazji do wplaty kasy.

Omegas | 2012-08-21 11:23

chcialbym sie zapytac o przedwczesna wplate na wyjazd. pisalo ze pieniadze mozna wplacic u przedstawicieli z osiedli kto jest przedstawicielem Oś Srodmiescie i na CNT??

Suawek | 2012-08-21 12:11

Jak wygląda sprawa z zapisem na listę i zaliczkami od osób, które na mecz wyjazdowy nie udają się wraz z wyjazdem zorganizowanym, a dojeżdżają na własną rękę np. z Krakowa?

Kumar | 2012-08-21 12:47

Wpis wyżej:

"Podane zostana tez godziny i dni w jakich bedzie mozna wplacac kase np pod stadionem. "

Czytajcie panowie ze zrozumieniem.. jak ktoś nie ma kolegi żadnego co podrzuci zaliczkę za niego bo wszyscy za granicą, a rodzina na wakacjach trudno będzie musiał dopłacić 10 zł więcej.. czy to takie trudne?

Dr_d | 2012-08-21 13:26

Jeśli ktoś dojeżdża na mecz i wraca na własną rękę to nie płaci za organizowany wyjazd ani za zaliczkę - kupuje tylko bilet na mecz. Zapisuje sie na listę przez internet.

Edek38 | 2012-08-21 14:09

Panie i Panowie. To "nowość" w naszych kręgach ale jest wystarczająco dużo czasu na wszystko.
Oby wszystko poszlo łatwo i sprawnie bo takie rozwiązania będą wprowadzane przed większością jak nie przed wszystkimi wyjazdami.
Jak ktoś nie ogarnia osoby upoważnionej do zbierania kasy na jego os to najzwyczajniej zapraszamy pod stadion i tam dokonacie wpłaty. Wieczorem szczegółowe info w osobnym newsie wraz z nr tele, godzinami i datami przyjmowania zaliczek .
nie zapominamy oczywiście,że w sobote czekają nas Derby Podkarpacia !!!
Wszyscy na mecz.

Marco | 2012-08-21 21:01


Dr_d I tu właśnie pojawia się ten problem, gdyż spoko zapisze się powiedzmy 300 osób dla których zostanie zamówiona odpowiednia ilość autokarów a na zbiórce okaże się ze z tych 300-tu osób powiedzmy 100- jedzie własnym transportem , dlatego proponuje zrobić opcję aby osoba która się zapisuje mogła z góry zaznaczyć czy jedzie autokarem czy własnym transportem aby nie było zbędnego zamieszania.

Dr_d | 2012-08-21 21:23

Myślę, że w przypadku wyjazdu do Elbląga liczba osób jadących na własną rękę nie przekroczy 15. Problem, o którym piszesz może mieć miejsce gdy będziemy jechać np. do Rzeszowa lub Tarnobrzega.

Edek38 | 2012-08-21 23:22

Ile jeszcze znajdziecie problemow zwiazanych z tymi zapisami. Moze opcje zamowienia taxi pod dom tez wstawic lub budzika na tel bo to o 3 trzeba wstac.
Zarówno do Tbg, Rzeszowa jak i Lublina również pojedziemy wyłącznie autokarami ale nie wybiegajmy tak daleko w przyszlosc.
Ogarnijcie ten wyjazd a pozniej bedziemy sie martwic o nastepne.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2018-08-28, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 34 20-5-9 65
2 ŁKS Łódź 34 18-11-5 65
3 Warta Poznań 34 18-8-8 62
4 Garbarnia Kraków 34 16-9-9 57
5 Radomiak Radom 34 15-10-9 55
6 Olimpia Elbląg 34 14-8-12 50
7 Siarka Tarnobrzeg 34 14-5-15 47
8 GKS Bełchatów 34 12-10-12 46
9 Gryf Wejherowo 34 12-10-12 46
10 Stal Stalowa Wola 34 11-11-12 44
11 ROW 1964 Rybnik 34 12-8-14 44
12 Rozwój Katowice 34 12-8-14 44
13 Znicz Pruszków 34 11-9-14 42
14 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
15 MKS Kluczbork 34 9-12-13 39
16 Wisła Puławy 34 8-12-14 36
17 Gwardia Koszalin 34 6-10-18 28
18 Legionovia Legionowo 34 7-6-21 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-28 STAL - Resovia Rzes..
0000-00-00 Elana Toruń - STAL
0000-00-00 STAL - Widzew Łódź
0000-00-00 Błękitni S.. - STAL
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1227) » Vielitz44 (777)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (378)
» Koko (365) » Slim1938 (358)
» Stalowiak1938 (326) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (286)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (3:3)
2009-10-17
Ilość zdjęć: 61
Wyświetleń: 190 338 razy
STAL - Radomiak Radom (1:1)
2014-06-08
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 14 178 razy
STAL - MKS Kluczbork (1:0)
2014-09-27
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 12 387 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:1)
2005-11-12
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 612 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.03478