Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Rozkład jazdy - Lublin i Suwałki szczegóły!

Rozkład jazdy - Lublin i Suwałki szczegóły!

Po udanym sobotnim wyjeździe do Elbląga liczymy na dobre liczby na dwóch naszych kolejnych ciekawych wyjazdach - meczu w Lublinie z Motorem oraz dalekim i bardzo ciekawym wyjeździe do Suwałk na mecz z Wigrami.

Mecz z Motorem w Lublinie odbędzie się 15 września o godzinie 16:00. Na wyjazd ten jedziemy tylko i wyłącznie autokarami. Zbiórka o godzinie 12:00, odjazd 12:30 obok dworca PKS w Stalowej Woli. Koszt w granicach 20-25 złotych plus bilet na mecz.
Zapisujemy się na listę wyjazdową już teraz pod linkiem  - http://kibicestalowki.pl/zapisy-na-wyjazd .
Zapisy internetowe trwać będą do niedzieli 9 września do godziny 24:00.
Na wyjazd ten co wchodzić będzie powoli w naszą tradycje pobierana będzie zaliczka w kwocie 10 zł. 
Zaliczkę tą wpłacać będzie można na sektorze na najbliższym meczu z Puszczą Niepołomice oraz pod stadionem w wyznaczonym terminie (najprawdopodobniej środa od 18:00 do 19:00 oraz w czwartek 20:00 -21:30 na orliku pod Hutą).

Wyjazd do Suwałk - jest już pewne że tam jedziemy. Mecz odbędzie się w środę 19 września o godzinie 18:00. Koszt wyjazdu to około 40-50 zł. Zbiórka 7:00, odjazd 7:15. Więcej szczegółów wkrótce. Z tych dwóch wyżej wymienionych wyjazdów priorytetem jest oczywiście wyjazd do Suwałk!

Stalówka ON TOUR !

Komentarze (21)

Edek38 | 2012-09-3 14:55

Meczu w Lublinie jakoś specjalnie reklamować nie trzeba. Mobilizujemy się i jedziemy.
W Suwałkach klatka wymaga kilku drobnych poprawek. Miejmy nadzieję ,że uporają się z tym w 2 tygodnie.
Odkładamy kasę na te mecze i lecimy mały maraton. Tak jak jest napisane - priorytet to Wigry. Ze stadionem Wigier jest podobnie jak z Olimpią. Pewnie większość z Was nie miała okazji tam być. Daleki i atrakcyjny wyjazd. Zadbajmy o dobrą liczbę.

Lanczk | 2012-09-3 15:02

hej mieszkam w Suw. jestem kibicem Stalówki czy jjest szansa bym do was dołączył do klatki

Lubelak | 2012-09-3 15:14

Z pewnością się a dołączyć na miejscu, nawet przyoszczędzisz na przejeździe:) tak samo w Lublinie da się dołączyć na miejscu, szczegóły wkrótce, Trzeba być tylko na liście wyjazdowej, bo w Lublinie różnie z tym bywa (znaczy z dopisaniem na miejscu)

Cyc-u | 2012-09-3 22:27

Szansa jest. Tylko musisz dopisać się do listy.

Dziadzia | 2012-09-4 02:02

» http://iv.pl/images/91921949615254197795.jpg

sektor w suwałkach tam chyba tylko monitoringu brakuje

Gieeste | 2012-09-4 09:29

19.09.2012r. JEDZIEMY WSZYSCY NA SUWAŁKI ! ! !

Info | 2012-09-4 10:22

19.09.2012!!!

Edek38 | 2012-09-4 13:08

Zapełniamy kolejny autokar na wyjazd do Lublina. Nie zwlekamy z zapisami. Zadbajmy o dobrą liczbę.
pamiętamy o konieczności wpłaty zaliczki.

Saschen | 2012-09-4 16:24

hey. mam pytanie do ludzi ogarnietych w temacie odnosnie wyjazdu do lublina. Czy była by możliwosc dołączenia do autokaru w Janowie Lub. ? ew moze ktos z FC Janow sie wybiera i jakos grupa dołączycie. prosze o info

Biggie | 2012-09-4 16:33

tak jak było mówione na wyprawie do Elbląga, kto się finansowo słabo czuje niech sobie odpusci ten Motor bo to żadna atrakcja tam jechac, priorytet to Suwałki!

Saschen | 2012-09-4 16:39

z przyczyn niezaleznych opusciłem Elblag i chcialbym zapytac ile trwała podróz w jedna stronę? (tak pzoa tematem)

Biggie | 2012-09-4 16:43

2h przed meczem bylismy, cos kolo 10h w jedna strone

Saschen | 2012-09-4 16:47

do osoby w temacie ; zapisalem sie na liste ale całosc wpłace w autokarze (wiadomo czemu ) pozdro !

Edek38 | 2012-09-4 22:22

Nie wiem jak poprowadzą nas psy więc kwestia dosiadania w Janowie nie jest do końca pewna. Zazwyczaj jednak jechaliśmy tamtą trasą.
Zabulisz najwyżej pare Pln więcej jak nie wpłacisz zaliczki.

Edek38 | 2012-09-5 13:31

Zaliczki na wyjazd do Lublina będzie można wpłacać jutro na orliku pod Hutą w godzinach 20-21:30 !!!
Sa one obowiązkowe wiec traktujemy temat poważnie.
Najlepiej zbiera kasę jedna osoba z osiedla i wpłaca za kolegów.
Zapisywac się na listę !!! Zapisy tylko do niedzieli !!!

Saschen | 2012-09-5 16:55

to zamelduje wie w stalowej i bd bezproblemowo. jak ktos ma kogos znajomego co moge po drodze zawinac to bardzo chetnie wezme.

Agata | 2012-09-5 20:10

W sobote meczyk..Nie wiem czy mi wypada isc na tzw. żyletę... Znam troszke przyśpiewek .Chętnie bym się nauczyła ale śpiewnik na stronie jest pusty.. Nie mam zadnego dobrego kolegi ktory by ze mna sie wybral i dlatego tez obawiam sie ze gdy tam zawitam to troszke dziwnie będą sie na mnie patrzec... Kurcze doping to jest coś ! Sens wszystkich meczy . Doping doping i chłopacy pięknie grają. STAL STALOWA TO KRÓLOWA !

Bywalec | 2012-09-5 20:53

Panowie mam pytanie z pewnych problemów nie moge byc w sobote na meczu czy wplata zaliczki jest mozliwa do zrealizowania w srode po meczu przy kasach czy zaliczka do tej srody i pozostaje tylko wplata zaliczki na meczu z puszcza??

Info | 2012-09-6 23:31

Zapisujemy się na wyjazd!!!

Eiko1938 | 2012-09-7 13:09

Agata możesz wpaść nie krępuj się ;)
Może kogoś znajomego znajdziesz,a nawet nie wiesz;P Do jutra!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 32 19-5-8 62
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 Siarka Tarnobrzeg 32 14-4-14 46
7 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1180) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Mielec (0:2)
2014-10-25
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 21 628 razy
Kolejarz Stróże - STAL (2:0)
2007-06-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 209 razy
STAL - Lechia Gdańsk (2:1)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 49 378 razy
STAL - Rozwój Katowice (1:0)
2014-08-16
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 11 266 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.03754