Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice - obniżka karnetów!

Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice - obniżka karnetów!

Już w sobotę 08.09 o godz. 16:00 Stal rozegra kolejny mecz ligowy. Tym razem do Stalowej Woli przyjedzie zespół Puszczy Niepołomice. Będzie to trzecie spotkanie, które zielono-czarni rozegrają przed własną publicznością. Przed tym meczem na usta nasuwa się jedno zdanie : do trzech razy sztuka. Poprzednie dwa pojedynki przy Hutniczej nasz zespół przegrał. Najwyższy czas przełamać złą passę i zainkasować komplet punktów na własnym obiekcie.

Drużyna z Niepołomic po pięciu kolejkach jest na dziesiątym miejscu w tabieli z siedmioma punktami na koncie. Podopieczni trenera Dariusza Wójtowicza w ostatniej kolejce ligowej pokonali na własnym terenie Motor Lublin 3:0. Stalowcy plasują się na czternastym  miejscu w tabeli z dorobkiem pięciu oczek. W miniony weekend zremisowali na wyjeździe w Elblągu z miejscową Olimpią 0:0.

Wszystkich sympatyków piłki nożnej serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

Zmianie ulegają ceny karnetów na rundę jesienną:

30 PLN - sektor B.
50 PLN -sektor A ,B.
Zachęcamy do zakupu karnetu.
 
Ceny biletów :
12 PLN - sektor A,B;
8   PLN - sektor B;
5   PLN -  Kobiety.

Komentarze (11)

Fanatyk38 | 2012-09-4 13:12

W sobotę wszyscy na młyn. Głośnym dopingiem pomożemy wygrać Stalówce . To zwycięstwo powinno dodatkowo zachęcić i zmobilizować ludzi do wyjazdu zarówno na Motor jak i Wigry.
Dobra okazja dla spóźnialskich na zakup karnetu.
Wszyscy na mecz !!!

Edek38 | 2012-09-5 13:30

Zaliczki na wyjazd do Lublina będzie można wpłacać jutro na orliku pod Hutą w godzinach 20-21:30 !!!
Sa one obowiązkowe wiec traktujemy temat poważnie.
Najlepiej zbiera kasę jedna osoba z osiedla i wpłaca za kolegów.
Zapisywac się na listę !!! Zapisy tylko do niedzieli !!!

Stalowkawola | 2012-09-5 17:41

panowie!!!! Moze sami sobie zrobimy Typera i bedziemy typowac wyniki naszej stalowki - pamietacie typera na tej stronie ......fajna zabawa była!!!! Ja typuje najblizszy mecz 1:1 pozdro i bez napinki!!!

Bywalec | 2012-09-5 20:52

Panowie mam pytanie z pewnych problemów nie moge byc w sobote na meczu czy wplata zaliczki jest mozliwa do zrealizowania w srode po meczu przy kasach czy zaliczka do tej srody i pozostaje tylko wplata zaliczki na meczu z puszcza?? Prosze o odpowiedz

Stalowiak2 | 2012-09-5 22:32

problemow? dla kibica STALI nie ma zadnych problemow, ma byc na meczu i juz!! jestes kibicem sukcesu jak widac ze sa wazniejsze sprawy niz kibicowanie ukochanemu klubowi.Ja nawet na przepustce ze szpitala slaby po zapaleniu pluc na mecz Stali potrafilem jechac.Wiec te pewne problemy zalatwiaj przed meczem a nie w dniu meczu!!

Ultrastal | 2012-09-5 23:20

Przecież on pisze tylko o wpłacie zaliczki...

Seb3k | 2012-09-6 01:08

lecz sie baranie (do stalowiak2)

Dzidek | 2012-09-6 07:31

Bywalec czytaj posty że zrozumieniem a będziesz wiedział gdzie można wypłacić zaliczkę ;)

Kumar | 2012-09-6 08:57

A najlepiej to czytaj newsy, bo nie po to są pisane żeby zadawać te same pytania w komentarzach...

Mirek | 2012-09-6 14:16

Stalowiak2 - jestes popieprzony, np jak ma jakis pogrzeb bliskiej rodziny czy cos .. Weź sie gościu ogranij.. nie musi sie tłumaczyć z problemów jakie ma napisal z Pewnych problemow i to CI wystarczy do zrozumienia ze nie moze i koniec.. a gowno mnie obchodzi czy ty jechales czy chodziles na mecz po zapaleniu pluc. Uszanuj to i najlepiej wgl. nie pisz komentarzy na tej stronie !!

Gieeste | 2012-09-6 21:10

W sobote Hutnicza 15 ! Obecność obowiązkowa !!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola

Olimpia Elbląg             Stal Stalowa Wola
2019-08-25, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.

0 : 1

    
Wojciech Fadecki 16
Sędzia: Karol Iwanowicz (Lublin)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-08-25 Olimpia Elbl.. - STAL
2019-08-31 STAL - Górnik Łę..
2019-09-07 Skra Często.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (845)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (406) » Slim1938 (391)
» Koko (373) » Acer (367)
» Filip kacper k. (366) » Stalowiak1938 (332)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Concordia Elbląg (1:0)
2013-03-09
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 31 944 razy
STAL - Radomiak Radom (1:1)
2014-06-08
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 23 215 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (1:0)
2001-09-08
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 10 129 razy
STAL - GKS Jastrzębie (3:0)
2007-09-30
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 36 338 razy
Osób Online: 27 / Czas gen. strony: 0.02938