Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice - obniżka karnetów!

Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice - obniżka karnetów!

Już w sobotę 08.09 o godz. 16:00 Stal rozegra kolejny mecz ligowy. Tym razem do Stalowej Woli przyjedzie zespół Puszczy Niepołomice. Będzie to trzecie spotkanie, które zielono-czarni rozegrają przed własną publicznością. Przed tym meczem na usta nasuwa się jedno zdanie : do trzech razy sztuka. Poprzednie dwa pojedynki przy Hutniczej nasz zespół przegrał. Najwyższy czas przełamać złą passę i zainkasować komplet punktów na własnym obiekcie.

Drużyna z Niepołomic po pięciu kolejkach jest na dziesiątym miejscu w tabieli z siedmioma punktami na koncie. Podopieczni trenera Dariusza Wójtowicza w ostatniej kolejce ligowej pokonali na własnym terenie Motor Lublin 3:0. Stalowcy plasują się na czternastym  miejscu w tabeli z dorobkiem pięciu oczek. W miniony weekend zremisowali na wyjeździe w Elblągu z miejscową Olimpią 0:0.

Wszystkich sympatyków piłki nożnej serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

Zmianie ulegają ceny karnetów na rundę jesienną:

30 PLN - sektor B.
50 PLN -sektor A ,B.
Zachęcamy do zakupu karnetu.
 
Ceny biletów :
12 PLN - sektor A,B;
8   PLN - sektor B;
5   PLN -  Kobiety.

Komentarze (11)

Fanatyk38 | 2012-09-4 13:12

W sobotę wszyscy na młyn. Głośnym dopingiem pomożemy wygrać Stalówce . To zwycięstwo powinno dodatkowo zachęcić i zmobilizować ludzi do wyjazdu zarówno na Motor jak i Wigry.
Dobra okazja dla spóźnialskich na zakup karnetu.
Wszyscy na mecz !!!

Edek38 | 2012-09-5 13:30

Zaliczki na wyjazd do Lublina będzie można wpłacać jutro na orliku pod Hutą w godzinach 20-21:30 !!!
Sa one obowiązkowe wiec traktujemy temat poważnie.
Najlepiej zbiera kasę jedna osoba z osiedla i wpłaca za kolegów.
Zapisywac się na listę !!! Zapisy tylko do niedzieli !!!

Stalowkawola | 2012-09-5 17:41

panowie!!!! Moze sami sobie zrobimy Typera i bedziemy typowac wyniki naszej stalowki - pamietacie typera na tej stronie ......fajna zabawa była!!!! Ja typuje najblizszy mecz 1:1 pozdro i bez napinki!!!

Bywalec | 2012-09-5 20:52

Panowie mam pytanie z pewnych problemów nie moge byc w sobote na meczu czy wplata zaliczki jest mozliwa do zrealizowania w srode po meczu przy kasach czy zaliczka do tej srody i pozostaje tylko wplata zaliczki na meczu z puszcza?? Prosze o odpowiedz

Stalowiak2 | 2012-09-5 22:32

problemow? dla kibica STALI nie ma zadnych problemow, ma byc na meczu i juz!! jestes kibicem sukcesu jak widac ze sa wazniejsze sprawy niz kibicowanie ukochanemu klubowi.Ja nawet na przepustce ze szpitala slaby po zapaleniu pluc na mecz Stali potrafilem jechac.Wiec te pewne problemy zalatwiaj przed meczem a nie w dniu meczu!!

Ultrastal | 2012-09-5 23:20

Przecież on pisze tylko o wpłacie zaliczki...

Seb3k | 2012-09-6 01:08

lecz sie baranie (do stalowiak2)

Dzidek | 2012-09-6 07:31

Bywalec czytaj posty że zrozumieniem a będziesz wiedział gdzie można wypłacić zaliczkę ;)

Kumar | 2012-09-6 08:57

A najlepiej to czytaj newsy, bo nie po to są pisane żeby zadawać te same pytania w komentarzach...

Mirek | 2012-09-6 14:16

Stalowiak2 - jestes popieprzony, np jak ma jakis pogrzeb bliskiej rodziny czy cos .. Weź sie gościu ogranij.. nie musi sie tłumaczyć z problemów jakie ma napisal z Pewnych problemow i to CI wystarczy do zrozumienia ze nie moze i koniec.. a gowno mnie obchodzi czy ty jechales czy chodziles na mecz po zapaleniu pluc. Uszanuj to i najlepiej wgl. nie pisz komentarzy na tej stronie !!

Gieeste | 2012-09-6 21:10

W sobote Hutnicza 15 ! Obecność obowiązkowa !!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola

Rozwój Katowice             Stal Stalowa Wola
2019-04-28, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg

Stal Stalowa Wola             Olimpia Elbląg

1 : 0

Michał Trąbka 53     
Sędzia: Konrad Aluszyk (Gorzów Wielkopolski).
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 30 16-7-7 55
2 GKS Bełchatów 30 14-11-5 53
3 Widzew Łódź 30 12-15-3 51
4 Olimpia Grudziądz 30 15-5-10 50
5 Elana Toruń 30 13-11-6 50
6 Pogoń Siedlce 30 12-8-10 44
7 Stal Stalowa Wola 30 13-5-12 44
8 Resovia Rzeszów 30 12-7-11 43
9 Górnik Łęczna 30 11-10-9 43
10 Znicz Pruszków 30 11-7-12 40
11 Skra Częstochowa 30 11-6-13 39
12 Olimpia Elbląg 30 8-9-13 33
13 Błękitni Stargard Szcz. 30 9-6-15 33
14 Gryf Wejherowo 30 9-6-15 33
15 Siarka Tarnobrzeg 30 9-6-15 33
16 Ruch Chorzów 30 7-10-13 31
17 Rozwój Katowice 30 7-9-14 30
18 ROW 1964 Rybnik 30 5-14-11 29

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (836)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (327)
» Filip kacper k. (305) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Zawisza Bydgoszcz (1:2)
2015-09-16
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 32 712 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (2:2)
2007-04-18
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 11 196 razy
STAL - Warta Poznań (0:0)
2008-11-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 19 611 razy
STAL - Śląsk Wrocław (1:1)
2008-04-05
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 49 123 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.03665