Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice - obniżka karnetów!

Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice - obniżka karnetów!

Już w sobotę 08.09 o godz. 16:00 Stal rozegra kolejny mecz ligowy. Tym razem do Stalowej Woli przyjedzie zespół Puszczy Niepołomice. Będzie to trzecie spotkanie, które zielono-czarni rozegrają przed własną publicznością. Przed tym meczem na usta nasuwa się jedno zdanie : do trzech razy sztuka. Poprzednie dwa pojedynki przy Hutniczej nasz zespół przegrał. Najwyższy czas przełamać złą passę i zainkasować komplet punktów na własnym obiekcie.

Drużyna z Niepołomic po pięciu kolejkach jest na dziesiątym miejscu w tabieli z siedmioma punktami na koncie. Podopieczni trenera Dariusza Wójtowicza w ostatniej kolejce ligowej pokonali na własnym terenie Motor Lublin 3:0. Stalowcy plasują się na czternastym  miejscu w tabeli z dorobkiem pięciu oczek. W miniony weekend zremisowali na wyjeździe w Elblągu z miejscową Olimpią 0:0.

Wszystkich sympatyków piłki nożnej serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

Zmianie ulegają ceny karnetów na rundę jesienną:

30 PLN - sektor B.
50 PLN -sektor A ,B.
Zachęcamy do zakupu karnetu.
 
Ceny biletów :
12 PLN - sektor A,B;
8   PLN - sektor B;
5   PLN -  Kobiety.

Komentarze (11)

Fanatyk38 | 2012-09-4 13:12

W sobotę wszyscy na młyn. Głośnym dopingiem pomożemy wygrać Stalówce . To zwycięstwo powinno dodatkowo zachęcić i zmobilizować ludzi do wyjazdu zarówno na Motor jak i Wigry.
Dobra okazja dla spóźnialskich na zakup karnetu.
Wszyscy na mecz !!!

Edek38 | 2012-09-5 13:30

Zaliczki na wyjazd do Lublina będzie można wpłacać jutro na orliku pod Hutą w godzinach 20-21:30 !!!
Sa one obowiązkowe wiec traktujemy temat poważnie.
Najlepiej zbiera kasę jedna osoba z osiedla i wpłaca za kolegów.
Zapisywac się na listę !!! Zapisy tylko do niedzieli !!!

Stalowkawola | 2012-09-5 17:41

panowie!!!! Moze sami sobie zrobimy Typera i bedziemy typowac wyniki naszej stalowki - pamietacie typera na tej stronie ......fajna zabawa była!!!! Ja typuje najblizszy mecz 1:1 pozdro i bez napinki!!!

Bywalec | 2012-09-5 20:52

Panowie mam pytanie z pewnych problemów nie moge byc w sobote na meczu czy wplata zaliczki jest mozliwa do zrealizowania w srode po meczu przy kasach czy zaliczka do tej srody i pozostaje tylko wplata zaliczki na meczu z puszcza?? Prosze o odpowiedz

Stalowiak2 | 2012-09-5 22:32

problemow? dla kibica STALI nie ma zadnych problemow, ma byc na meczu i juz!! jestes kibicem sukcesu jak widac ze sa wazniejsze sprawy niz kibicowanie ukochanemu klubowi.Ja nawet na przepustce ze szpitala slaby po zapaleniu pluc na mecz Stali potrafilem jechac.Wiec te pewne problemy zalatwiaj przed meczem a nie w dniu meczu!!

Ultrastal | 2012-09-5 23:20

Przecież on pisze tylko o wpłacie zaliczki...

Seb3k | 2012-09-6 01:08

lecz sie baranie (do stalowiak2)

Dzidek | 2012-09-6 07:31

Bywalec czytaj posty że zrozumieniem a będziesz wiedział gdzie można wypłacić zaliczkę ;)

Kumar | 2012-09-6 08:57

A najlepiej to czytaj newsy, bo nie po to są pisane żeby zadawać te same pytania w komentarzach...

Mirek | 2012-09-6 14:16

Stalowiak2 - jestes popieprzony, np jak ma jakis pogrzeb bliskiej rodziny czy cos .. Weź sie gościu ogranij.. nie musi sie tłumaczyć z problemów jakie ma napisal z Pewnych problemow i to CI wystarczy do zrozumienia ze nie moze i koniec.. a gowno mnie obchodzi czy ty jechales czy chodziles na mecz po zapaleniu pluc. Uszanuj to i najlepiej wgl. nie pisz komentarzy na tej stronie !!

Gieeste | 2012-09-6 21:10

W sobote Hutnicza 15 ! Obecność obowiązkowa !!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź

Stal Stalowa Wola             Widzew Łódź
2019-10-26, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola

Elana Toruń             Stal Stalowa Wola

1 : 1

Dominik Sokół 3     
Michał Fidziukiewicz 61
Sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Resovia Rzeszów 14 8-4-2 28
2 Widzew Łódź 14 8-4-2 28
3 Górnik Łęczna 14 8-4-2 28
4 GKS Katowice 14 8-3-3 27
5 Olimpia Elbląg 14 7-4-3 25
6 Stal Rzeszów 14 7-3-4 24
7 Bytovia Bytów 14 6-4-4 22
8 Znicz Pruszków 13 6-3-4 21
9 Błękitni Stargard Szcz. 14 7-0-7 21
10 Górnik Polkowice 14 4-5-5 17
11 Garbarnia Kraków 13 4-5-4 17
12 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
13 Elana Toruń 14 4-3-7 15
14 Lech II Poznań 14 4-2-8 14
15 Skra Częstochowa 14 4-2-8 14
16 Stal Stalowa Wola 14 3-4-7 13
17 Gryf Wejherowo 14 2-3-9 9
18 Legionovia Legionowo 14 2-2-10 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-10-26 STAL - Widzew Łódź
2019-11-02 GKS Katowice - STAL
2019-11-09 STAL - Pogoń Siedlce
2019-11-16 Resovia Rzes.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (866)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (407) » Filip kacper k. (401)
» Slim1938 (394) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (337)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Wigry Suwałki - STAL (0:2)
2013-10-05
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 9 584 razy
Hetman Zamość - STAL (1:1)
2006-05-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 21 440 razy
Unia Tarnów - STAL (0:1)
2013-06-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 6 225 razy
STAL - Pogoń Siedlce (1:2)
2014-05-17
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 20 347 razy
Osób Online: 7 / Czas gen. strony: 0.02867