Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice - obniżka karnetów!

Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice - obniżka karnetów!

Już w sobotę 08.09 o godz. 16:00 Stal rozegra kolejny mecz ligowy. Tym razem do Stalowej Woli przyjedzie zespół Puszczy Niepołomice. Będzie to trzecie spotkanie, które zielono-czarni rozegrają przed własną publicznością. Przed tym meczem na usta nasuwa się jedno zdanie : do trzech razy sztuka. Poprzednie dwa pojedynki przy Hutniczej nasz zespół przegrał. Najwyższy czas przełamać złą passę i zainkasować komplet punktów na własnym obiekcie.

Drużyna z Niepołomic po pięciu kolejkach jest na dziesiątym miejscu w tabieli z siedmioma punktami na koncie. Podopieczni trenera Dariusza Wójtowicza w ostatniej kolejce ligowej pokonali na własnym terenie Motor Lublin 3:0. Stalowcy plasują się na czternastym  miejscu w tabeli z dorobkiem pięciu oczek. W miniony weekend zremisowali na wyjeździe w Elblągu z miejscową Olimpią 0:0.

Wszystkich sympatyków piłki nożnej serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

Zmianie ulegają ceny karnetów na rundę jesienną:

30 PLN - sektor B.
50 PLN -sektor A ,B.
Zachęcamy do zakupu karnetu.
 
Ceny biletów :
12 PLN - sektor A,B;
8   PLN - sektor B;
5   PLN -  Kobiety.

Komentarze (11)

Fanatyk38 | 2012-09-4 13:12

W sobotę wszyscy na młyn. Głośnym dopingiem pomożemy wygrać Stalówce . To zwycięstwo powinno dodatkowo zachęcić i zmobilizować ludzi do wyjazdu zarówno na Motor jak i Wigry.
Dobra okazja dla spóźnialskich na zakup karnetu.
Wszyscy na mecz !!!

Edek38 | 2012-09-5 13:30

Zaliczki na wyjazd do Lublina będzie można wpłacać jutro na orliku pod Hutą w godzinach 20-21:30 !!!
Sa one obowiązkowe wiec traktujemy temat poważnie.
Najlepiej zbiera kasę jedna osoba z osiedla i wpłaca za kolegów.
Zapisywac się na listę !!! Zapisy tylko do niedzieli !!!

Stalowkawola | 2012-09-5 17:41

panowie!!!! Moze sami sobie zrobimy Typera i bedziemy typowac wyniki naszej stalowki - pamietacie typera na tej stronie ......fajna zabawa była!!!! Ja typuje najblizszy mecz 1:1 pozdro i bez napinki!!!

Bywalec | 2012-09-5 20:52

Panowie mam pytanie z pewnych problemów nie moge byc w sobote na meczu czy wplata zaliczki jest mozliwa do zrealizowania w srode po meczu przy kasach czy zaliczka do tej srody i pozostaje tylko wplata zaliczki na meczu z puszcza?? Prosze o odpowiedz

Stalowiak2 | 2012-09-5 22:32

problemow? dla kibica STALI nie ma zadnych problemow, ma byc na meczu i juz!! jestes kibicem sukcesu jak widac ze sa wazniejsze sprawy niz kibicowanie ukochanemu klubowi.Ja nawet na przepustce ze szpitala slaby po zapaleniu pluc na mecz Stali potrafilem jechac.Wiec te pewne problemy zalatwiaj przed meczem a nie w dniu meczu!!

Ultrastal | 2012-09-5 23:20

Przecież on pisze tylko o wpłacie zaliczki...

Seb3k | 2012-09-6 01:08

lecz sie baranie (do stalowiak2)

Dzidek | 2012-09-6 07:31

Bywalec czytaj posty że zrozumieniem a będziesz wiedział gdzie można wypłacić zaliczkę ;)

Kumar | 2012-09-6 08:57

A najlepiej to czytaj newsy, bo nie po to są pisane żeby zadawać te same pytania w komentarzach...

Mirek | 2012-09-6 14:16

Stalowiak2 - jestes popieprzony, np jak ma jakis pogrzeb bliskiej rodziny czy cos .. Weź sie gościu ogranij.. nie musi sie tłumaczyć z problemów jakie ma napisal z Pewnych problemow i to CI wystarczy do zrozumienia ze nie moze i koniec.. a gowno mnie obchodzi czy ty jechales czy chodziles na mecz po zapaleniu pluc. Uszanuj to i najlepiej wgl. nie pisz komentarzy na tej stronie !!

Gieeste | 2012-09-6 21:10

W sobote Hutnicza 15 ! Obecność obowiązkowa !!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola
2018-04-21, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków

Stal Stalowa Wola             Znicz Pruszków

2 : 0

Szymon Jarosz 45, Michał Mistrzyk 81 (k)     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 25 17-4-4 55
2 Warta Poznań 25 14-4-7 46
3 Radomiak Radom 26 12-7-7 43
4 ŁKS Łódź 24 11-10-3 43
5 Olimpia Elbląg 24 11-6-7 39
6 Błękitni Stargard Szcz. 25 10-7-8 37
7 GKS Bełchatów 25 9-8-8 35
8 Siarka Tarnobrzeg 24 11-2-11 35
9 Garbarnia Kraków 25 9-7-9 34
10 ROW 1964 Rybnik 26 8-7-11 31
11 Znicz Pruszków 26 8-7-11 31
12 Wisła Puławy 25 7-9-9 30
13 Rozwój Katowice 25 8-6-11 30
14 Gryf Wejherowo 25 6-9-10 27
15 Stal Stalowa Wola 25 6-8-11 26
16 MKS Kluczbork 24 5-10-9 25
17 Gwardia Koszalin 25 5-8-12 23
18 Legionovia Legionowo 24 5-5-14 20

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-01 ŁKS Łódź - STAL
2018-04-21 Radomiak Radom - STAL
2018-04-28 STAL - Garbarnia Kr..
2018-05-05 Siarka Tarno.. - STAL
2018-05-09 STAL - Rozwój Kato..
2018-05-12 Legionovia L.. - STAL
2018-05-19 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1147) » Vielitz44 (703)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (361)
» Koko (360) » Slim1938 (334)
» Stalowiak1938 (322) » Zatorze (296)
» Daro (282) » Johny (282)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Limanovia Limanova (1:1)
2014-11-22
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 7 679 razy
STAL - Nadwiślan Góra (0:1)
2015-03-14
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 17 519 razy
STAL - Ruch Chorzów (0:0)
2007-05-23
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 36 138 razy
Wigry Suwałki - STAL (0:2)
2013-10-05
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 7 421 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.05512